Bayern MonachiumBayern Monachium
2 : 0
VfB StuttgartVfB Stuttgart
92'

Koniec meczu! Bayern wygrywa pewnie 2:0 po pełnym niecelnych podań i błędów meczu!

92'

Ależ, Ribery mógł wpisać się na listę strzelców, po błędach Stuttgartu, próbował strzelić obok bramkarza, jednak w ostatniej chwili wybił obrońca gości.

90'

2 minuty dolicza sędzia do regulaminowego czasu gry.

87'

Robert Lewandowski schodzi z boiska. Nie miał raczej jak się wykazać w tym meczu, gdyż był dobrze pilnowany, jednakże zdołał popisać się naprawdę ładną asystą.

86'

GOOOOOOOOL! Ależ piłka! Lewandowski świetnie zagrał prostopadłą piłkę do Riberiego, a ten podwyższa wynik na 2:0. Bayern Monachium może być teraz pewny zwycięstwa!

84'

Dobre dośrodkowanie do Kostica, ten próbował zagrać głową w środek pola karnego, lecz dobrze interweniuje Neuer.

81'

Mamy trzecią zmianę u gości! Moritz Leitner schodzi, a zastępuje go Alexandru Maxim.

80'

Strzał Alaby z rzutu wolnego. Trzeba przyznać, źle wykonany stały fragment gry, wprost w ręce Ulreicha.

79'

Nieprzyjemny faul Gruezo na Lahmie. Dzięki niemu Bawarczycy mają okazję do strzału z rzutu wolnego.

78'

Jeszcze niecałe 15 minut do końca, a wyraźnych zmian w grze obu zespołów nie mamy.

73'

Świetne podanie Francka Ribery, jednak po strzale jego kolegi i rykoszecie piłka trafia w poprzeczke. Piłka znajduje Lewandowskiego, który strzela w słupek! Ależ pech!

71'

Timo Wernera przebiegł parę dobrych metrów i strzela zza pola karnego, lecz nie przymierzył za dobrze.

69'

W miejsce kapitana Stuttgartu Christiana Gentnera wchodzi Gruezo.

68'

No i mamy zapowiadaną zmianę. Weteran, Franck Ribery, wchodzi na boisko za Mario Goetze, który żegnany jest oklaskami!

66'

Mueller na prawym skrzydle, dośrodkowanie, jednakże piłkarze Stuttgartu wybijają na rzut rożny.

63'

Żółtka kartka dla Xabi Alonso po wślizgu od tyłu na Harniku.

62'

Świetna seria podań Bayernu Monachium, Bernat w polu karnym, zagrywa do Goetze, jednak nic to nie dało...

60'

Rajd Gaudino, który podał do Alaby, ten strzela sprzed pola karnego, lecz nie trafia w bramkę.

60'

Bayern Monachium przez swoje niedokładne podania nie jest w stanie przebić się przez obronę Stuttgartu. Z kolei zespół Armina Veh trochę się ożywił, lecz żadnego skutku to nie przynosi.

58'

Rozgrzewa się już Franck Ribery. Czy on będzie w stanie dać Bayernowi pewniejsze prowadzenie i odmieni gre zespołu?

54'

Dośrodkowanie Goetze w pole karne, przyjął Lewandowski, obrócił się i strzelił nie celnie lewą nogą z powietrza.

50'

Dośrodkowanie Stuttgartu z lewej strony, jednakże Martin Harnik źle trafił w piłkę i ta przeszła obok bramki.

48'

Bayern Monachium - Stuttgart

47'

Zobaczymy, czy Stuttgart po tej zmianie będzie w stanie doprowadzić do remisu i jaki plan na tę połowę ma ma Armin Veh.

45'

Gwizdek sędziego Kinhofera, zaczynamy drugą połowę.

45'

Mamy zmianę- Kostić wchodzi za Ibisevica.

16:28

Bramka Goetze:

16:25

Po 45 minutach wrażenie jest takie, że Bayern Monachium gra, Stuttgart się broni, jednakże Bawarczycy nie są jeszcze w najlepszej formie. Wiele niecelnych podań, dużo rozgrywania piłki między obrońcami. Widać przebłyski, jednak częściej nie ma pomysłu na grę.

46'

No i mamy koniec, po 45 minutach Bayern Monachium prowadzi 1:0 dzięki świetnemu strzałowi Goetzego.

45'

Sędzia dolicza jedną minutę.

44'

No i mamy zmianę. Młodziutki Gaudino wchodzi za Badstubera.

43'

Badstuper opatrywany przez lekarzy. Czeka nas zmiana, gdyż obrońca zszedł z boiska i po rozmowie z Guardiolą uznał, że nie jest w stanie kontynuować gry.

39'

Leitner świetnie zagrywa na prawo do Harnika, jednakże ten został złapany na spalonym.

38'

Świetne, krótkie podanie do Muellera, jednak w ostatniej chwili dobrze interweniuje Ruediger.

36'

Jak do tej pory widać wolną, niezbyt dokładną grę Bayernu, który dominuje, jednak nie potrafi zamienić tego na bramki. Stuttgart natomiast rzadko bywa przy piłce, a jeśli jest, nic z tego nie wychodzi.

32'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego i ponownie Ruediger strzela z główki, lecz nie celnie.

31'

Swietne zagranie na prawe skrzydło do Harnika, ten dośrodkowuje, a Ibisević dopada do piłki... Główka! Rzut rożny dla Stuttgartu.

30'

Zobaczymy jak na tą bramkę odpowie i czy będzie w stanie odpowiedzieć zespół Armina Veha.

29'

Wspaniały gol Mario Goetze!. Zbyt krótkie wybicie dośrodkowania z rzutu wolnego. Do piłki dopadł Goetze i płaskim strzałem pokonał Ulreicha!

27'

Kontratak Bayernu Monachium, nieprzepisowo akcję powstrzymał Oriol Romeu i mamy groźny rzut wolny dla Bawarczyków.

19'

Świetny rzut rożny Stuttgartu, głową strzelał Ruediger, jednakże piłka przeszła obok bramkii.

16'

Bayern Monachium - VfB Sttutgart

15'

Dośrodkowanie Boatenga w pole karne, strzał Muellera z główki, jednakże świetna parada Ulreicha uratowała Stuttgart od straty bramki!

15'

Mamy komplet na stadionie! 71000 widzów obserwuje razem z nami mecz na Allianz-Arena.

11'

Dobra kontra, Mueller zagrał dobrze do Lewandowskiego, jednak Ulreich uprzedził polskiego napastnika.

8'

Wysokie podanie do Muellera, jednak ten spanikował i źle uderzył głową na bramkę Stuttgartu.

6'

Bayern Monachium - VfB Stuttgart

5'

Xabi Alonso zagrał na prawą stronę do Muellera, ten dośrodkował w pole karne, jednak Ulreich wyłapał tą piłkę.

4'

Dobre odegranie Ibisevica do Harnika w polu karnym, jednak akcja została przerwana.

3'

Dośrodkowanie Stuttgartu z prawej strony, jednakże z łatwością piłkarze z Monachium sobie z nim poradzili.

3'

Pierwsza próba Bawarczyków, podanie z prawej strony po ziemi do Lewandowskiego, ale obrona Stuttgartu z łatwością wybiła piłkę.

2'

Widać, że Bayernowi Monachium zależy na wygranej. Wysoki pressing zespołu z Monachium.

15:30

Od środka rozpoczyna Stuttgart. No to zaczynamy!

15:23

A tak prezentują się zawodnicy rezerwowi obu drużyn: Ławka Bayernu Monachium: Starke, Benatia, Gaudino, Ribery, Rode, Shaqiri, Pizarro. Ławka VFB Stuttgart: Kirschbaum, Haggui, Niedermeier, Rausch, Gruezo, Kostic, Maxim.

15:19

Cieszyć może fakt, iż Robert Lewandowski ma miejsce w pierwszej jedenastce zespołu z Monachium.

15:14

Będzie to 101 rywalizacja obu drużyn. W poprzedniej setce zespół z Monachium wygrał 62 razy, 18 razy przegrywał, natomiast 20 razy zespoły musiały zadowolić się podziałem punktów. Bayern jest faworytem i wydaje się, że zdobędzie dzisiaj kolejne 3 punkty.

15:10

Po lewej stronie widać już pierwsze jedenastki obu drużyn, wkrótce dodamy graczy siedzących na ławkach rezerw.

15:02

Witamy na relacji live ze spotkania Bayern Monachium- VFB Stuttgart. Już za niecałe pół godziny zabrzmi pierwszy gwizdek Pana Thorstena Kinhöfera w tym meczu.