Ajax AmsterdamAjax Amsterdam
2 : 0
MDFC Groningen
21:53

Ajax dziś nie zachwycił, Milik zaliczył asystę przy samobójczym trafieniu jednego z gości. Gospodarze mieli dziś tez sporo szczęścia, za wspólnie spędzony czas dziękuje Sebastian Chmielak.

93'

Koniec!!!! Ajax wygrywa 2:0 z Groningen!!!

91'

3 minuty doliczone

91'

Milik zagrywa w pole karne, a jeden z defensorów pakuje piłkę do własnej siatki!!!!

90'

Schoene pakuje piłkę do siatki, ale w momencie podania był na spalonym!!!!

89'

Bardzo mizerny mecz Ajaxu, gospodarze maja szczęście, że Antonia nie nastawił dziś celownika.

86'

4 minuty do końca, czy zobaczymy bramkę w Amsterdamie?

86'

Fatalnie rozegrany rzut wolny przez gości, piłka ląduje w trybunach.

84'

Milik!! potężne uderzenie Polaka zza pola karnego, fantastycznie broni bramkarz Groningen.

84'

Van der Velden za Kieftenbelda

82'

Kishna opuszcza boisko a w jego miejsce, El Ghazi.

81'

Hans Hateboer ukarany żółtą kartką, przerwał groźną akcje gospodarzy.

79'

Mahi zagrywał w pole karne, ale futbolówka ląduje w rękawicach bramkarza Ajaxu.

78'

Ajax gra bardzo wolno, gwizdy na Amsterdam Arenie...

77'

Mahi zszedł ze środka do boku i uderzył, ale broni Cillessen.

77'

Antonia!!!!! wyszedł sam na sam i nie trafił do bramki z kilku metrów, to musi być gol!!!! Ajax ma dziś dużo szczęścia.

74'

Kolejny róg dla gości, ale podopieczni van de Looia, nadal są bezskuteczni.

73'

... van Nieff za Burneta.

73'

Podwójna zmiana w ekipie gości, Mahi za Rusnaka...

71'

Milik próbował strzelać z 10. metra ,a le został sprytnie zablokowany!!!

70'

Nic z tego, najpierw futbolówkę wybijają obrońcy,a potem wrzutka Schoene ląduje na obrońcy Groningen i opuszcza boisko, będzie korner.

70'

Po lewej stronie boiska faulowany jeden z gospodarzy, może teraz AJAX ZAATATKUJE?

68'

Piłka zagrywana z prawej strony boiska dociera do de Leeuwa, ale strzał napastnika gości ląduje wysoko w trybunach.

65'

Indywidualna akcja Kishny, strzelec jedynej dziś bramki pognał prawą strona boiska i z kilku metrów strzelił wprost w Padta.

64'

Piłka zagrywana do Chery`ego po lewej stronie boiska, jednak futbolówka opuszcza plac gry, aut dla Ajaxu.

61'

Frank de Boer reaguje, druga zmiana w drużynie z Amsterdamu,Bazoer za Klassena.

60'

Dobry atak gospodarzy, ale piłka zagrywana w pole karne zostaje wybita przez defensywę Groningen.

59'

Viergever za Riedewalda, pierwsza roszada w dzisiejszym spotkaniu.

58'

Cillessen wybija piłkę daleko w trybuny....

57'

Milik rozpoczął kontrę Ajaxu, potem piłka powędrowała na lewo do Kishny, ten zagrał w pole karne do polaka, ale Milik chciał uderzyć nożycami,, nie wyszło to zagranie Polakowi, oj nie wyszło...

55'

Groningen jest w drugiej odsłonie zespołem lepszym, który dłużej utrzymuje się przy piłce i stara się przenosić ciężar gry pod bramkę Ajaxu.

55'

Milik zagrywa na prawą stronę, ale piłka nie dociera do adresata.

53'

Następna akcja gości, próba strzału zablokowana i ląduje w rękawicach bramkarza Ajaxu.

51'

Faulowany na środku boiska Andersen.

51'

Kolejna prostopadła piłka do napastników Groningen,a le nie dociera ona do żadnego z zawodników w ciemnych strojach.

49'

Pierwsze 4-5 minut należy zdecydowanie do gości.

49'

Prostopadła piłka do zawodnika gości, ale bramkarz Ajaxu kapitalnie wydziera piłkę spod nóg zawodnika Groningen.

48'

Obie ekipy przystąpiły bez zmian do drugiej połowy.

47'

Z rzutu rożnego zagrywali goście, piłka przeleciał tuż obok bramki, Cillessen nawet nie zareagował, ale nikt nie dopadł do futbolówki.

46'

Od środka rozpoczynają goście, gramy!

63'

Wracamy na Amsterdam ARENA. Za chwilkę rozpoczniemy drugą odsłonę spotkania.

47'

Koniec, Ajax prowadzi z Groningen 1:0, dosyć słaby mecz na Amsterdam Arenie.

46'

Fatalne uderzenie jednego z gości ląduje na koronie stadionu.

45'

1 minuta doliczona do pierwszej części spotkania

44'

Milik gra bezbarwnie, mało widoczny Polak.

44'

Atak pozycyjny drużyny z Amsterdamu, po chwili próba prostopadłego podania zatrzymuje się na obrońcy gości.

42'

Cilessen rozpoczyna z piątego metra, goście próbowali zaskoczyć defensywę dośrodkowanie, tym razem zawodnik Groningen przesadził z mocą.

41'

Pierwszy rzut rożny dla gości.

41'

Kolejna akcja gospodarzy, piłka zagrywana w pole karne zostaje tym razem bezpiecznie wybita przez defensywę Groningen.

40'

W strzałach celnych 2:! dla AJAXU.

38'

Mike van der Hoorn strzelał głową, ale spudłował z kilku metrów.

38'

Andersen powalony w polu karnym, ale bezie tylko korner dla gospodarzy.

36'

Wrzutka w pole karne gości, tam do piłki nie doszedł jednak nikt nie potrafił zamknąć akcji.

35'

Ajax próbuje pressingiem wywrzeć presje na przeciwnikach, ale goście konstruują kolejną akcję ofensywną, tym razem Rusnak faulował i z akcji wyszły nici.

33'

Antonia dostał kapitalne prostopadłe podanie, ale strzelił z kilku metrów prosto w bramkarza Ajaxu, powinno być 1:1.

33'

bramka Ajaxu

30'

Spokojniejszy fragment gry, Ajax jakby zadowolony tym jednobramkowym prowadzeniem, ni atakuje huraganowo bramki Padta.

28'

Schoene nie potrafi opanować piłki po prawej stronie boiska, aut dla gości.

27'

Lucas Andersen powalony na murawę, jednak gwizdek arbitra milczy, gramy dalej.

26'

Pierwszy fragment spotkania, w którym to goście budują atak pozycyjny.

25'

Schoene tym razem po prawej stronie boiska próbował dośrodkować, ale nabił jednego z gości. Przy futbolówce nadal Ajax.

24'

Koronkowa akcja gospodarzy kończy się na defensywie gości, Ajax jest zespołem o klasę lepszym.

22'

Kontra gości, ale w porę z bramki wyszedł Cillessen i zażegnał niebezpieczeństwo.

20'

Posiadanie piłki 66% do 34% na korzyść ekipy Milika.

20'

Gospodarze teraz długo utrzymują się przy piłce.

18'

Gospodarze idą za ciosem, podopieczni Erwina van de Looia maja problem z wyjściem z połowy. Teraz strzelał Schoene, ale dobrze interweniuje bramkarz gości.

16'

Kapitalna akcja Ajaxu, Schoene wypuścił w uliczkę Krishnę, a ten strzelił obok bezradnego bramkarza, 1:0!!!

15'

1:0!!!!! Ricardo Kishna daj prowadzenie gospodarzom!!!!!

14'

Jeden z gospdoarzy zagrywał fantastycznie wzdłuż bramki, ale Davy Klaassen fatalnie spudłował.

12'

Lasse Schoene zagrywał z rzutu wolnego, ale wyszło mu to fatalnie, piłka poleciała kilka metrów nad bramką.

11'

Pressing Ajaxu przynosi efekt, bramkarz wybija piłkę na oślep, a po chwili faulowany jest Andersen.

9'

Piłka zagrywana w pole karne do Serero , ale futbolówka ląduje w rękawicach bramkarza Groningen.

8'

rek Milk na razie niewidoczny.

7'

Lewą stroną boiska przedzierał się Krishna, wpadł z piłką w pole karne, ale tam defensywa Groningen poradziła sobie z pomocnikiem Ajaxu.

6'

Ajax od początku dłużej utrzymuje się przy piłce, a goście nastawiają się na szybkie kontry.

4'

Pierwsza groźna akcja gości, piłka zagrywana w pole karne dociera do Antonii,ale napastnik Groningen uderzył tuż nad bramką.

2'

Długa tak pozycyjny zawodników Ajaksu, ale podopieczni de Boera tracą piłkę,w odpowiedzi goście, ale po prawej stronie defensywny bardzo dobrze zachował się jedne z gospodarzy.

20:02

Od środka rozpoczynają gospodarze, zaczynamy!!!!

20:00

Czy Milik is pólka zdobędą kolejne 3 oczka do tabeli?

19:25

Ajax jest wiceliderem tabeli z 39. punktami na koncie, Groningen natomiast jest 8. z dorobkiem 24. oczek.

19:21

Witamy serdecznie, za niespełna 40. minut rozpocznie się meczu pomiędzy Ajaxem Amsterdam, a Groningen w ramach 18. kolejki holenderskiej Eredivisie!!!