Gol strzelony przez Walcotta:

18:56

18:55

18:53

Dużo bardziej wyrównana była druga połowa tego spotkania, momentami Arsenal wyglądał nawet dużo lepiej i dlatego ten remis jest chyba zasłużony.

95'

Koniec meczu.

95'

Jeszcze żółta kartka dla Andera Herrery

92'

Długie podanie od Younga w kierunku Maty, ale Hiszpan był na spalonym

91'

Pięć minut doliczył sędzia do drugiej połowy

90'

Flamini wchodzi na boisko i zmienia Sancheza

89'

Sanchez dośrodkował z lewej strony boiska, łapie futbolówkę Valdes

88'

To mogła być bramka! Fellaini zgrał piłkę głową do van Persiego po dośrodkowaniu Valencii, ale Holender przestrzelił z dogodnej pozycji!

86'

Spokojny fragment meczu. United aktualnie wymieniają dług podania, ale praktycznie nic z tego nie wynika

84'

I blisko drugiej bramki dla gości! Ramsey dośrodkował z lewej strony boiska, a Giroud z bliskiej odległości nieznacznie przestrzelił!

83'

Ramsey zagrał świetną piłkę z głębi pola w pole karne, a tam przyjął ją Walcott. Anglik oddał strzał z ostrego kąta, a rykoszet od nogi Blacketta zupełnie zaskoczył Valdesa!

82'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! The Walcott, remis!

80'

Young dośrodkował z prawej strony boiska, a choć piłka spadła pod nogi Fellainiego, to ten nie dał rady jej sobie dobrze przyjąć

78'

Dłużej w ostatnich minutach są przy piłce goście, ale nie przekłada się to na razie na jakieś dogodne okazje podbramkowe

76'

Young zaatakował lewą stroną boiska, wpadł z piłką w pole karne, ale tam został już zablokowany

75'

Wracamy do gry

75'

No i mamy debiut Victora Valdesa na Old Trafford.

73'

I będą też dwie zmiany u gospodarzy. Kontuzji doznał David de Gea, ale na razie za Rojo wchodzi Blackett

73'

Schodzi też Santi Cazorla, w jego miejsce melduje się Jack Wilshere

72'

The Walcott wchodzi na boisko i zmienia Bellerina

71'

Blisko gola dla gości! Ramsey minął de Geę w sytuacji sam na sam, ale zanim zdołał oddać strzał, to Rojo wybił mu piłkę spod nóg!

69'

The Walcott szykuje się do wejścia na boisko

67'

Herrera faulował przed chwilą Oezila na własnej połowie boiska. Następnie sam poszkodowany wziął się za wykonanie tego stałego fragmentu, ale dośrodkował za mocno i piłka wyszła na aut bramkowy

65'

Cazorla oddał strzał po dośrodkowaniu w pole karne, a nie trafił czysto w piłkę i tę chwycił spokojnie de Gea

64'

Sanchez zagrał dobrą piłkę w pole karne do Ramsey'a, ale tego kapitalnie powstrzymał Marcos Rojo

63'

Pierwsza dobra okazja dla Arsenalu! Oezil dośrodkował z lewej strony boiska, a de Gea wygrał pojedynek z Giroud!

61'

Radamel Falcao schodzi z boiska, a w jego miejsc melduje się Robin van Persie

60'

Ramsey dośrodkował z prawej strony boiska, a Oezil niedokładnie dogrywał głową do środka. Piłkę wybił Smalling

18:15

58'

Dobre podanie od Blinda w kierunku Younga, ale Anglik był na spalonym. To mogła być bardzo dobra okazja dla gospodarzy

56'

Monreal próbował dośrodkować z lewej strony boiska, ale został zablokowany przez Monreala

54'

Rojo oddał strzał z dystansu, ale piłka poleciała w sam środek bramki, gdzie stał dobrze ustawiony Ospina

53'

Valencia zagrał dobrą piłkę w pole karne do Maty, ale ten zapędził się pod linią końcową i niedokładnie dogrywał do środka

51'

Pierwszy strzał Arsenalu w tym spotkaniu. Sanchez przymierzył z ostrego kąta, ale pomylił się i to wyraźnie

50'

Young chciał dośrodkować z lewej strony boiska, ale zrobił to za głęboko i piłkę chwycił Ospina

49'

Falcao wywalczył rzut wolny blisko pola karnego, ale United chcieli rozegrać go krótko i zrobili to niedokładnie. Piłka w posiadaniu Arsenalu

47'

Fellaini próbował oddać strzał głową po dośrodkowanym z prawej strony boiska, ale został skutecznie przyblokowany przez obrońcę

46'

17:48

Nie była to może najbardziej porywająca pierwsza połowa, jaką dane nam było oglądać, ale mogliśmy oglądać jednego gola. Czerwone Diabły miały przewagę, a gościom trudno było strzelić bramkę nie oddając ani jednego strzału

17:47

45'

Słabo swój rzut rożny wykonali gospodarze i arbiter już zakończył pierwszą połowę

45'

Kolejny strzał Blind sprzed pola karnego, tym razem piłka po rykoszecie minęła bramkę

45'

Mata zagrał piłkę przed pole karne, a Blind od razu zdecydował się na strzał. Trafił jednak tylko w Smallinga

44'

Fellaini zaatakował prawą stroną boiska, ale tam faulował go Coquelin

42'

Z Francuzem już wszystko w porządku, wracamy do gry. Przy piłce goście

41'

Olivier Giroud starł się przed chwilą z Philem Jonesem i potrzebuje chwili aby dojść do siebie

39'

Mata nieźle dośrodkował z lewej strony do środka pola karnego, ale tam oddający strzał Falcao faulował jednego z rywali

37'

Gol strzelony przez Herrerę:

35'

Herrera przymierzył sprzed pola karnego, ale tym razem wyraźnie się pomylił

34'

Pressingiem starają się tera grać goście, ale Manchester dobrze sobie z tym radzi i utrzymuje się przy piłce

32'

Young ładnie zaatakował lewą stroną boiska, ale popsuł wszystko niedokładnym dośrodkowaniem. Piłkę mają goście

31'

Ashley Young dośrodkował z lewej strony boiska, piłka minęła wszystkich skaczących do główki i na długim słupku spadła pod nogi Herrery. Hiszpan nie zmarnował tej okazji i pewnym strzałem pokonał Ospinę!

30'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Ander Herrera, 1:0 dla gospodarzy!

28'

Nieporozumienie między Jonesem a de Geą, jednak zanim któryś z piłkarzy Arsenalu zdążył to wykorzystać, to Hiszpan wybił daleko piłkę

26'

Mertesacker przyjął na głowę łokieć Fellainiego, ale arbiter pokazuje, że żółta kartka dla Belga nie jest konieczna

25'

Falcao na spalonym po podaniu Rojo. Bardzo brakuje dokładności obu ekipom w tych pierwszych 25 minutach meczu

23'

Young próbował dośrodkować z lewej strony boiska, ale zrobił to bardzo niedokładnie i piłkę mają goście

21'

Ślizgał się kilka razy po murawie Falcao, teraz to samo zrobił Phil Jones. Anglik w ostatniej chwili głową obił piłkę o nogi Giroud i zażegnał niebezpieczeństwu

19'

Valencia zaatakował prawą stroną boiska, ale tam świetnie powstrzymał go Monreal

17'

Dobre podanie w pole karne Arsenalu do Falcao, ale ten niedokładnie przyjął sobie piłkę i po chwili się poślizgnął. Piłka dla londyńczyków

17:15

15'

Mata oddał strzał z tego rzutu wolnego, ale zrobił to za lekko i Cazorla bez problemu złapał piłkę

14'

Mata był faulowany tuż przed polem karnym gości. To będzie świetna okazja dla Czerwonych Diabłów

13'

Środkiem pola, indywidualnie zaatakował Sanchez i świetnym wślizgiem powstrzymał Ashley Young

11'

Fellaini starł się w polu karnym gości z Mertesackerem i upadł, ale arbiter pokazał, że nie ma mowy o rzucie karnym i odgwizdał zagranie ręką Belga

10'

Smalling oddał strzał po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, a Bellerin zdołał go zablokować

9'

Young nieźle dośrodkował z lewej strony boiska, a Koscielny wybił piłkę z własnej szesnastki

8'

Bardzo spokojny ten początek spotkania, teraz gospodarze wymieniają podania w okolicach środkowej strefy boiska

6'

Ashley Young oddał strzał sprzed pola karnego, ale nie trafił nawet w światło bramki

4'

Szybką kontrę starali się wyprowadzić goście, lewą stroną popędził Sanchez, ale został zatrzymany w okolicach pola karnego

2'

Sanchez starał się zagrać piłkę za linię obrony do Giroud, ale zrobił to za mocno. Złapał ją de Gea

1'

Pan Mike Dean daje znak i STARTUJEMY!

16:56

Piłkarze obu drużyn już powoli wychodzą na boisko, pierwszy gwizdek za kilka chwil!

16:52

Podopieczni Louisa van Gaala wygrali siedem z ostatnich ośmiu meczów przed własną publicznością

16:49

Po ostatniej kolejce obie drużyny były w zupełnie innych nastrojach. Czerwone Diabły pokonały na wyjeździe Crystal Palace (2:1), a Arsenal po golu Gomisa w samej końcówce przegrał 0:1 ze Swansea

16:44

W zeszłym sezonie na Old Trafford gospodarze wygrali 1:0, a bramkę strzelił związany z Arsenalem przez wiele lat Robin van Persie. W tym sezonie jedni i drudzy grali już na stadionie Manchesteru, ale w ramach Pucharu Anglii. Goście zwyciężyli 2:1

16:40

W siedmiu ostatnich ligowych starciach z Arsenalem Manchester United było niepokonany, pięć z nich wygrał, dwa zremisował. W ostatnich 12 Kanonierzy wygrali tylko raz.

16:34

Obie drużyny walczą o miejsce na podium. Arsenal aktualnie jest trzeci i choć ma tylko dwa oczka przewagi nad czwartymi Czerwonymi Diabłami, to rozegrał jeden mecz mniej.

16:30

I ławka gospodarzy: Valdes, Blackett, McNair, Di Maria, Januzaj, van Persie, Wilson

16:30

Ławka gości: Szczęsny, Gibbs, Gabriel, Flamini, Rosicky, Wilshere, Walcott

16:26

Po lewej stronie macie już dostępne wyjściowe składy. Za chwilę dołączymy do nich ławki rezerwowych, tymczasem zapoznajcie się z zapowiedzią tego pojedynku

16:24

Witamy! Zapraszamy na relację live z wielkiego hitu 37. kolejki Premier League, Manchester United kontra Arsenal! Początek za około 35 minut