southamptonSouthampton
18:00

Z mojej strony to już wszystko, za uwagę dziękuje Damian Wiśniewski

17:59

Zasłużone zwycięstwo (szóste w siedmiu ostatnich meczach!) Lisów, które były dzisiaj dużo bardziej konkretne i przede wszystkim skuteczne. Co ciekawe, ten rezultat oznacza, że z Premier League żegna się Burnley. Zespół ten nie zdoła już odrobić straty do pierwszego bezpiecznego miejsca, które zajmuje Newcastle

17:56

94'

Koniec! Leicester ogrywa Southampton!

93'

Mane oddał strzał z ostrego kąta, z około 12 metrów od bramki, ale nie potrafił trafić w jej światło

92'

Toby Alderweireld przymierzył sprzed pola karnego, ale został zablokowany i goście mają tylko rzut rożny

90'

Cztery minuty doliczył sędzia do drugiej połowy meczu

88'

Clyne dośrodkował z prawej strony boiska, a Drinkwater pewnie wybił piłkę z własnej szesnastki

86'

Wasilewski oddał strzał głową po dośrodkowaniu Albrightona z rzutu rożnego, ale nie trafił nawet w światło bramki

84'

Long dośrodkował z prawej strony boiska, ale piłka minęła wszystkich w polu karnym i wypadła poza jego obręb

81'

Marcin Wasilewski faulował na własnej połowie Mane i dostał za to żółtą kartkę

79'

Dośrodkowanie z prawej strony w pole karne Lisów, ale tam spokojnie interweniuje Kasper Schmeichel

77'

Ostatnia zmiana Nigela Pearsona. Hammont wchodzi, Ulloa schodzi

75'

Długie zagranie od Fonte w kierunku Pelle, ale Włocha świetnie uprzedził Wes Morgan

73'

Było blisko gola na 3:0! Cambiasso przymierzył sprzed pola karnego i choć wszyscy widzieli już piłkę w bramce, to ta wylądowała tylko w bocznej siatce!

71'

Mane! Dobry strzał sprzed pola karnego i jeszcze lepsza interwencja bramkarza! Rzut rożny

70'

James Vardy schodzi z boiska, a w jego miejsce melduje się David Nugent

70'

Djuricić dośrodkował z tego rzutu wolnego, ale Lisy ostatecznie wybiły piłkę z własnego pola karnego

68'

Long zaatakował prawą stroną boiska i był tam faulowany przez Morgana

66'

A Long wchodzi ze Stevena Daviesa

66'

Dwie zmiany gości. Za Elię wchodzi Djuricić

65'

Brakuje dokładności obu zespołom. Teraz za mocne podanie w kierunku Mane i grę od bramki wznowi Schmeichel

63'

Clyne starał się dośrodkować z prawej strony boiska, ale został zablokowany. Piłkę mają gospodarze

61'

Cambiasso oddał strzał z okolic szesnastego metra, ale zrobił to za lekko i bramkarz spokojnie złapał piłkę

59'

Mahrez! To mógł być jego trzeci gol, minimalnie niecelny strzał z okolic trzynastego metra!

17:20

57'

Clyne starał się dośrodkować z prawej strony boiska, ale zrobił to niedokładnie i piłka wyszła na aut bramkowy

55'

Z zawodnikiem gospodarzy już wszystko w porządku, wracamy do gry

52'

Mahrez doznał kontuzji w którymś starciu w środkowej strefie boiska i potrzebuje pomocy lekarzy

52'

Elia dośrodkował z rzutu rożnego, ale spokojnie, bez problemów we własnej szesnastce poradzili sobie gospodarze

50'

Obraz gry praktycznie się nie zmienia. Święci wymieniają podania, a gospodarze spokojnie czekają na możliwość skontrowania. Im nigdzie się nie spieszy...

48'

Dość spokojny początek drugiej połowy. Przy piłce utrzymują się goście, ale podania wymieniają daleko od bramki Leicester

46'

Wracamy już na stadion Leicester i zaczynamy drugą połowę!

16:55

Leicester szybko objęło dwubramkowe prowadzenie i później mądrze się broniło. Southampton niby był dłużej przy piłce, na pewno oddał więcej strzałów, ale nie potrafił stworzyć sobie jakiejś większej liczby okazji podbramkowych. Zobaczymy, jak będzie po przerwie

16:53

45'

I teraz mamy koniec pierwszej połowy!

45'

Wracamy do gry. Szósta minuta doliczonego czasu gry, Alderweireld nieźle przymierzył z rzutu wolnego, Schmeichel zdołał odbić piłkę

45'

Wanyama był faulowany przez Cambiasso blisko szesnastki Leicester. Tymczasem jakiejś kontuzji doznał Albrighton

45'

Aż pięć minut doliczył sędzia do pierwszej połowy. Ma to oczywiście związek z kontuzją Jamesa

44'

Długo, bardzo długo wymieniali podania goście, ale wszystko skończyło się niedokładnym zagraniem Daviesa w pole karne gospodarzy

42'

Ulloa oddał strzał głową po dośrodkowaniu Cambiasso z lewej strony boiska, ale nie potrafił trafić w światło bramki

40'

Schlupp zaatakował lewą stroną boiska, ale z pojedynku z obrońcą ugrał tylko rzut rożny

38'

Długo wymieniają podania podopieczni Mourinho, lale znów robią to na tyle daleko od bramki rywala, że ten może być bezpieczny

36'

Troszkę zamieszania mamy teraz na boisku, jedni i drudzy nie potrafią wymienić kilku podań i szybko gubią piłkę

34'

Mogło być 3:0! Vardy wyszedł sam na sam z bramkarzem i przegrał ten pojedynek! Świetne podanie Mahreza

31'

Mane starł się przed chwilą z Huthem i wyglądało na to, że potrzebuje chwili, by dojść do siebie. Już wracamy do gry

30'

Vardy starał się uderzyć sprzed pola karnego, jednak został zablokowany

29'

Dłużej przy piłce są teraz goście, ale wciąż praktycznie wcale nie przekłada się to na okazje podbramkowe

27'

Clyne i Wanyama kolejno posyłali piłkę w pole karne gospodarze, ale za każdym razem skutecznie interweniowali obrońcy lub bramkarz Leicester

25'

To powinien być gol! Po dośrodkowaniu Clyne'a z prawej strony boiska i małej przebitce piłka spadła na głowę Mane, ale ten nie trafił w światło bramki z bliskiej odległości!

23'

Elia był teraz faulowany na lewym skrzydle przez Drinkwatera

21'

Reeed oddał strzał z dystansu, a Schmeichel zdołał odbić piłkę

19'

Vardy powalczył świetnie z obrońcami na lewej stronie boiska, dośrodkował do Mahreza, a ten wykorzystał kapitalną okazję! Jak odpowiedzą goście?

18'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Mahrez po raz drugi!

18'

Teraz mamy okres w którym dłużej przy piłce utrzymują się Święci, ale trudno powiedzieć, aby przekładało się to na stwarzanie akcji podbramkowych. Wymieniają podania daleko od bramki rywala

16'

Bertrand dośrodkował z lewej strony boiska, ale dobrze we własnym polu karnym interweniują obrońcy Leicester

16:14

14'

W jego miejsce melduje się Danny Drinkwater. Wracamy do gry

13'

Powtórki pokazują, że James źle postawił nogę i mógł uszkodzić sobie staw skokowy. Teraz na noszach opuszcza murawę

11'

Matty James chyba nie będzie w stanie kontynuować gry. Do wejścia na boisko szykuje się jeden z rezerwowych

9'

Jakiejś kontuzji w starciu z Bertrandem doznał James. Potrzebna jest pomoc lekarzy

8'

Riyad Mahrez otrzymał piłkę na połowie przeciwnika, zbliżył się nieco do pola karnego i przymierzył w lewy róg bramki gości. Bramkarz zaskoczony!

7'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Riyad Mahrez, 1:0 dla gospodarzy!

4'

Wanyama zagrał ładną piłkę do Bertranda i ten już był w polu karnym, ale świetnie powstrzymał go Huth

2'

Huth oddał strzał głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, ale nie trafił nawet w światło bramki

1'

Pan Roger East daje znak, zaczynają gospodarze!

15:57

Witamy i zapraszamy na relację live z meczu 36. kolejki Premier League, w którym walczące o utrzymanie Leicester podejmie Southampton. Początek już za chwilkę!