Koniec spotkania! Sunderland pokonuje Everton 2:0!

Garbutt faulował Johnsona i został ukarany żółtą kartką

87'

Ostatnia zmiana w Evertonie. McGeady za Lennona

85'

Goooool! 2:0! Johnson oddaje strzał na bramkę, ale po drodze nabija jeszcze Defoe! Piłka w siatce i jest już chyba po meczu!

84'

Ostatnia zmiana w Sunderlandzie. Fletcher za Wickhama

84'

Zmiana w Sunderlandzie. Bridcutt za Larssona

81'

Everton ciągle w ataku, wyraźnie dąży do wyrównania. Na razie jednak bez efektu!

75'

Zmiana także w Evertonie. Garbutt za Bainesa

75'

Zmiana w Sunderlandzie. Johnson za Grahama

75'

Żółta kartka dla Colemana!

73'

Słupek po strzale McCarthego! Mogło być 1:1!

73'

Strzały zawodników Evertonu stale blokowane przez obronę Sunderlandu.

71'

W rzutach rożnych 14:1 dla Evertonu!

65'

Zaczyna spieszyć się gospodarzom.

65'

Niecelny niestety strzał Colemana! Będzie jednak rzut rożny dla gospodarzy.

63'

Pierwsza zmiana w szeregach gospodarzy, schodzi Barry, wchodzi Mirallas.

15:00

58'

Everton strasznie niemrawy po straceniu gola.

58'

Bardzo dobry drybling Johnsona w polu karnym Evertonu, zwiódł dwóch rywali po czym fatalnie uderzył obok bramki!

55'

Dobre uderzenie Gomeza przecina Graham i umieszcza piłkę w siatce bezradnego Howarda!

54'

GOL! 1-0 dla SUNDERLANDU

52'

Dobre dośrodkowanie Larssona, sytuację marnuje jednak Graham!

48'

Piłka mija bramkę gości o centymetry! Gol dla Evertonu coraz bliżej!

45'

Rozpoczynamy II. połowę spotkania.

14:36

Podsumowaniem tej połowy niech będzie liczba goli, która wpadła. Dodatkowym sytuacje podbramkowe, które można zliczyć na palcach jednej ręki, liczymy na zdecydowanie lepszą drugą połowę spotkania!

14:30

45'

Koniec pierwszej połowy spotkania

43'

Lukaku po raz kolejny przegrywa pojedynek z bramkarzem gości, potem bardzo dobry strzał Barkley'a, ale nie ma gola!

39'

Rzut rożny dla Evertonu, zablokowane dośrodkowanie Colemana przez Wickhama.

37'

Zawodnicy nie forsują tempa. Spotkanie spokojne, drużyny długo konstruują swoje ataki.

33'

Bardzo ładna akcja gospodarzy, kolejny strzał Osmana, jednak nie ma nawet rzutu rożnego, którego domagali się gracze Evertonu.

27'

Dobra sytuacja Defoe, jednak strzela wprost w plecy swojego kolegi z drużyny.

24'

Sunderland próbuje kreować, ale bardzo niewyraźnie, wszystkie akcje po chwili przerywają piłkarze Evertonu.

22'

Spore zamieszanie pod bramką Rumuna, z którego wychodzą zwycięsko jednak piłkarze Sunderlandu.

18'

Ciekawa akcja dwójkowa między Defoe, a Grahamem, ale na minimalnym spalonym drugi z nich.

13:59

14'

Niecelny strzał Osmana, próbował zza linii pola karnego, lewą nogą.

13'

Bardzo dobre zagranie za linię obrony do wychodzącego Lukaku, ten jednak przegrał pojedynek z Pantilimonem!

11'

Pierwszy rzut rożny dla Evertonu, po dośrodkowaniu w pole karne piłkę wybija Wickham.

11'

Barkley wyprzedził Coatesa w okolicy 30 metrów od bramki, następnie faul Urugwajczyka.

10'

Głębokie i wysokie dośrodkowanie na długi słupek, Stones nie dopadł piłki.

10'

W okolicach pola karnego Sunderlandu faulowany Baines, który jest bardzo aktywny po lewej stronie boiska. Po raz kolejny angielski defensor bardzo wysoko.

8'

Pierwszy strzał i od razu bardzo niebezpieczny, z okolicy 14 metrów próbował Osman, minimalnie niecelnie.

7'

Gra toczy się w środku pola, więcej kreować stara się Everton.

3'

W polu karnym odnalazł się Wickham, ale jego podanie wzdłuż linii pola karnego nie znalazło odbiorcy.

1'

Pierwsze ofensywne wejście Leightona Bainesa, nie doszedł jednak do piłki na skrzydle.

13:45

Rozpoczynamy spotkanie, pierwszy gwizdek sędziego!

13:40

Zawodnicy już w tunelu, mecz na Goodison Park rozpocznie się za niecałe 5 minut!

13:36

Ławka rezerwowych Evertonu: Robles, Besic, Garbutt, Kone, McGeady, Mirallas, Kone.

13:35

Ławka rezerwowych Sunderlandu: Mannone, Besic, Bridcutt, Buckley, Fletcher, Johnson, Reveillere, Vergini.

13:34

Po lewej stronie prezentujemy wyjściowe jedenastki obu zespołów.

13:28

Zapowiedź meczu Zapraszamy również do zapoznania się z zapowiedzią tegoż meczu.

13:28

Rozpoczynamy relację z pierwszego meczu 36. kolejki angielskiej Premier League! Na początek Everton - Sunderland, zapraszamy na miejmy nadzieję pełne 90 minut emocji!