Koniec! Trzy punkty wędrują na Old Trafford!

91'

Cztery minuty doliczył sędzia do drugiej połowy

90'

Blisko gola dla gości! Falcao zagrał świetną piłkę w pole karne do Herrery, a strzał Hiszpana z trudem obronił Speroni!

88'

Chamakh był teraz na spalonym po dośrodkowaniu w pole karne United

86'

De Gea! Kolejna świetna interwencja Hiszpana, tym razem nogami broni strzał Murray'a!

85'

I jeszcze jedna zmiana Alana Pardew. Schodzi Zaha, wchodzi Chamakh

84'

Roszada też u gospodarzy, za Jedinaka melduje się Chung-Yong

83'

Chris Smalling schodzi z boiska, w jego miejsce melduje się Paddy McNair

82'

Souare oddał strzał z dystansu, ale piłka poszybowała daleko od bramki de Gei

81'

Souare dośrodkował z lewej strony boiska, ale goście dobrze radzą sobie we własnym polu karnym

79'

Ashley Young dośrodkował z lewej strony boiska, Speroni wyszedł z bramki i minął się z piłką, a Fellaini głową wpakował ją do bramki! Czy gospodarzy stać jeszcze na odpowiedź?

78'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Fellaini, 2:1 dla gości!

77'

Kolejna indywidualna akcja Younga, który jak na tacy wyłożył piłkę Macie, a ten fatalnie przestrzelił z bliskiej odległości!

76'

Damien Delaney oddał strzał z około piętnastu metrów od bramki, ale pomyli się dość wyraźnie

74'

A teraz blisko gola goście! Young zaatakował indywidualnie, oddał strzał, a piłka po rykoszecie minimalnie minęła bramkę!

72'

Zaha oddał strzał po dośrodkowaniu w pole, ale zrobił to leciutko i de Gea zdołał skutecznie interweniować

71'

David de Gea! Murray znalazł się niepilnowany na piątym metrze od bramki, a jego strzał fenomenalnie zatrzymał hiszpański bramkarz gości!

69'

Young próbował dośrodkować z lewej strony boiska, jednak zrobił to fatalnie i piłka wyszła na aut bramkowy

67'

Fellaini starał się oddać strzał po dośrodkowaniu Valencii z prawej strony boiska, ale został zablokowany przez obrońcę

65'

Długo wymieniają podania goście, ale nie potrafią przedostać się z piłką bliżej bramki Crystal Palace. Gospodarze świetnie się bronią

63'

Bolasie zaatakował lewą stroną boiska, dośrodkował, ale zrobił to niedokładnie. Piłka wyszła na aut bramkowy

61'

McArthur! Prosta strata Smallinga w środkowej strefie, McArthur przejął piłkę i popędził z nią w stronę bramki. Przestrzelił nieznacznie!

19:50

60'

Poczuli krew gospodarze i siedzą teraz na połowie przeciwnika. Teraz po interwencji Evansa mają aut

58'

Jason Puncheon zdecydował się na bezpośredni strzał z rzutu wolnego i zaskoczył tym bramkarza United! Jak odpowiedzą goście?

57'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Jason Puncheon, remis!

55'

Żółta kartka dla Herrery za faul na Souare

54'

Puncheon pokręcił obrońcami United w ich polu karnym i upadł po starciu z Matą. Arbiter ani jednak myślał o podyktowaniu jedenastki

53'

Bolasie zaatakował lewą stroną boiska, dośrodkował, a we własnej szesnastce świetnie interweniował de Gea

51'

Z Australijczykiem już wszystko w porządku, wracamy do gry

50'

Jedinak ucierpiał w starciu z Fellainimi i potrzebuje chwili, aby dojść do siebie

49'

Ten jednak Orły wykonały kiepsko i de Gea spokojnie złapał piłkę

48'

Bolasie zaatakował indywidualnie w polu karnym gości, ale jego dośrodkowanie zostało zablokowane. Rzut rożny

46'

A Ledley'a zmienia Puncheon

46'

Zmiany w obu zespołach. Rooney'a, który narzekał na uraz, zastępuje Falcao

46'

Wracamy już na Selhurst Park i zaczynamy drugą połowę

19:24

Gol strzelony przez Matę

19:21

Goście może nie zachwycają, ale potrafili skorzystać z prezentu, jaki wręczył im Scott Dann i do przerwy prowadzą jedną bramką. Zobaczymy, czy w drugiej połowie będą potrafili dowieźć tę wygraną do końca

19:20

45'

I teraz pan Michael Oliver kończy pierwszą połowę

45'

Evans oddał strzał głową po dośrodkowaniu Maty z rzutu rożnego, ale nie zdołał sprawić kłopotów Speroniemu

45'

Małe zamieszanie mieliśmy teraz pod bramką gości, ale wszystko skończyło się zablokowanym uderzeniem Murray'a

45'

Cztery minuty doliczył sędzia do pierwszej połowy meczu

43'

Fellaini otrzymał piłkę w polu karnym rywala po dośrodkowaniu Herrery, ale nie zdołał jej dobrze przyjąć i złapał ją bramkarz

41'

Wayne Rooney oddał strzał po dośrodkowaniu Younga z lewej strony, ale został zablokowany przez Delaney'a

40'

Anglika na murawie zastąpi Johny Evans. Wracamy do gry

39'

A jednak, realizator pokazał powtórkę, na której widać, że Shaw oberwał łokciem od McArthura. Teraz na noszach opuszcza boisko

38'

Lewy obrońca United wygląda na zamroczonego, leci krew z jego nosa. Nie przypominamy sobie jakiegoś ostrego starcia z rywalem, więc to może być wynik osłabienia. Przygotowano już dla niego nosze.

35'

Jakiejś kontuzji doznał Luke Shaw. Potrzebna jest pomoc lekarzy

33'

Ward zaatakował indywidualnie, wszedł z piłką w pole karne, ale tam świetnie powstrzymał go Fellaini

32'

Goście długo, spokojnie wymieniają podania w środkowej strefie boiska

30'

Young teraz faulował Warda na własnej połowie boiska

28'

Niedokładne zagranie McArthura na prawej stronie boiska i goście mają aut

26'

Było blisko wyrównania! Jedinak oddał strzał głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i pomylił się nieznacznie!

24'

Juan Mata oddał strzał z okolic szesnastego metra, ale został przyblokowany, przez prędkość lotu piłki wyraźnie spadła. Spokojnie złapał ją bramkarz

22'

I wracamy do tego, co oglądaliśmy wcześniej. Goście długo wymieniają podania daleko od bramki rywala

20'

Blisko obronienia tego strzału był Speroni, ale piłka prześlizgnęła się po jego ręce i wpadła do bramki!

19'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Juan Mata i 1:0 dla United!

18'

RZUT KARNY DLA GOŚCI! Dann zagrał ręką we własnej szesnastce!

17'

Zaha nieźle dośrodkował z lewej strony boiska, a we własnym polu karnym pewnie interweniował Smalling

16'

Utrzymuje się optyczna przewaga Czerwonych Diabłów, tylko wciąż z niej nic nie wynika. Piłkę rozgrywają daleko do bramki rywali

18:44

14'

Herrera przymierzył sprzed pola karnego, ale wyraźnie się pomylił. Od bramki Julian Speroni

13'

A teraz Zaha dośrodkował z lewej flanki, jednak i on zrobił to za mocno. Aut bramkowy dla gości

11'

Young zaatakował lewą stroną boiska, dośrodkował, ale to ostatnie zrobił za mocno i piłka wypadła z pola karnego

9'

Young dośrodkował z narożnika boiska, a gospodarze spokojnie wybili piłkę z własnej szesnastki

8'

Speroni! Świetny strzał Blinda z dystansu i jeszcze lepsza interwencja bramkarza! Rzut rożny

7'

Nieco dłużej przy piłce utrzymują się podopieczni Louisa van Gaala, ale cały czas mają kłopoty z przebiciem się bliżej bramki rywala

5'

Małe zamieszanie mieliśmy po dośrodkowaniu Maty z rzutu rożnego, ale gospodarze ostatecznie sobie poradzili i wybili piłkę

3'

Bardzo dobre prostopadłe podanie McArthura do Bolasie, ale ten był na spalonym. To mogła być świetna okazja dla Orłów

1'

Arbiter daje znak, zaczynają goście!

18:26

Obie drużyny już powoli wychodzą na boisko, zaczynamy za kilka chwil!

18:24

Ławka gospodarzy: Hennessey, Kelly, Puncheon, Mutch, Lee, Chamakh, Campbell

18:23

Ławka gości: Valdes, Evans, McNair, Pereira, Januzaj, Falcao, Wilson

18:21

Zachęcamy do zapoznania się z zapowiedzią tego meczu. Już za chwilkę podamy ławki rezerwowych.

18:20

Witamy! Zapraszamy na relacje live z kolejnego spotkania 36. kolejki angielskiej Premier League. Manchester United zagra na wyjeździe z Crystal Palace, a początek już za około dziesięć minut!