West Bromwich AlbionWest Bromwich Albion
94'

Koniec! West Brom niespodziewanie ogrywa Manchester United!

92'

I kolejna świetna interwencja bramkarza West Bromu, tym razem po strzale Di Marii sprzed pola karnego!

91'

Cztery minuty doliczył sędzia do drugiej połowy

90'

Myhill! Świetny wolej van Persiego sprzed pola karnego i jeszcze lepsza interwencja Walijczyka!

89'

Ostatnia zmiana gości, Wisdom wchodzi za Gardnera

88'

Di Maria zagrał piłkę z lewej strony w pole karne, a tam znów bardzo pewnie interweniował goalkeeper West Bromu

86'

Di Maria dośrodkował z lewej strony boiska, ale zrobił to na tyle lekko i czytelnie, że bramkarz spokojnie złapał piłkę

84'

McNair schodzi z murawy, a w jego miejsce melduje się Radamel Falcao

82'

Di Maria dośrodkował z lewej strony boiska, a w polu karnym gości Rooney przegrał pojedynek z obrońcą

80'

Ideye wchodzi na boisko i zmienia Berahino

79'

Van Persie oddał strzał, ale został przyblokowany. Fellaini starał się dobijać, ale był na spalonym

78'

Baird wchodzi na boisko i zmienia Mulumbu

76'

McNair! Obrońca United był w niemal idealnej sytuacji po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, ale minimalnie przestrzelił!

76'

Myhill! Znów wygrywa pojedynek z van Persiem, tym razem Holender strzelał z rzutu wolnego!

75'

Najpierw Berahino zagrał ręką we własnej szesnastce, a następnie wracający po kontuzji van Persie nie potrafił pokonać bramkarza! Ale już znów przy piłce są gospodarze...

74'

NIE MA GOLA! Myhill broni strzał van Persiego!

73'

RZUT KARNY DLA MANCHESTERU UNITED!

71'

Valencia dośrodkował z prawej strony boiska, ale obrońcy West Bromu znów świetnie radzą sobie we własnym polu karnym

69'

Wciąż mają problemy z rozegraniem piłki podopieczni van Gaala. Długo wymieniają podania i nie potrafią zaskoczyć przeciwnika

67'

Angel di Maria zaatakował lewą stroną boiska, ale poślizgnął się i stracił piłkę

65'

Daley Blind schodzi z boiska, a w jego miejsce melduje się Angel di Maria

64'

Brunt przymierzył z rzutu wolnego, piłka rykoszetem odbiła się od nogi Olssona i wpadła do bramki! Jak odpowiedzą Czerwone Diabły?

63'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Chris Brunt i 1:0 dla gości!

62'

McNair faulował Fletchera tuż przed własnym polem karnym i dostał za to żółtą kartkę. To będzie bardzo dobra okazja dla przyjezdnych

19:48

60'

Herrera przymierzył sprzed pola karnego, a efekt tego był taki, jak oglądaliśmy już w tym spotkaniu wielokrotnie. Grę od bramki wznowi Myhill

58'

Blind dośrodkował z lewej strony boiska, ale w polu karnym gości weszli sobie w paradę Fellaini i Ronney, co skończyło się stratą

56'

Van Persie miał już dość czekania na podanie od kolegów i sam wziął się za rozegranie, ale niedokładnie podał do Fellainiego i gospodarze stracili futbolówkę

54'

Gardner przymierzył z dystansu, ale zrobił to fatalnie i piłka wyszła na aut bramkowy

52'

Bilnd oddał strzał z okolic piętnastego metra, ale nie dość, że trafił w Fellainiego, to jeszcze Belg był na spalonym

50'

Niczym jak na razie nie różni się druga połowa od pierwszej. Gospodarze wymieniają niezliczoną liczbę podań daleko od bramki przeciwnika

48'

Rooney oddał strzał z dystansu, ale piłka poleciała w sam środek bramki, gdzie stał dobrze ustawiony bramkarz

46'

Wracamy już na Old Trafford, gdzie gospodarze zaczęli drugą połowę

19:18

45'

I teraz sędzia zaprosił piłkarzy na przerwę

45'

Valencia! "Centrostrzał" Ekwadorczyka z prawej strony boiska i bramkarz gości interweniował ze sporym trudem!

45'

Dwie minuty doliczył sędzia do pierwszej połowy meczu

43'

Valencia dośrodkował z prawej strony boiska, ale piłka spadła w miejsce, gdzie nie było żadnego zawodnika United

41'

Długo, bardzo długo utrzymują się przy piłce gospodarze, ale brakuje w tym wszystkim elementu zaskoczenia, błysku, który sprawiłby im okazję podbramkową

39'

Już wszystko w porządku, wracamy do gry

37'

Fellaini faulował Yacoba w środkowej strefie boiska i ten potrzebuje chwili, aby dojść do siebie

35'

Fellaini powalczył o piłkę z Olssonem na prawej stronie boiska i to rywal był górą. Belg domagał się jeszcze co prawda rzut wolnego, ale sędzia pozostał niewzruszony

33'

Za nami spokojniejszy fragment meczu. Teraz Mata dośrodkował z rzutu rożnego, ale wszystko skończyło się na tym, że piłkę mają goście

28'

Brunt dośrodkował z narożnika boiska, a Lescott oddał strzał głową, jednak nie potrafił trafić nawet w światło bramki

27'

Mata podał przed pole karne do Herrery, ten odegrał w pole karne do swojego rodaka, ale ten przegrał pojedynek z dobrze dysponowanym dzisiaj Lescottem

25'

Długie zagranie Maty w kierunku van Persiego, jednak uderzenie Holendra zablokował Lescott

23'

A teraz Herrera wrzucił piłkę z prawej strony, ale zrobił to za mocno i minęła ona wszystkich w szesnastce West Bromu

21'

Young dośrodkował z lewej strony boiska, a Myhill spokojnie chwycił piłkę

19'

Coraz bliżej trafienia van Persie! Tym razem Holender minimalnie przestrzelił po dośrodkowaniu Younga z lewej strony!

18'

Yacov dosrodkował z lewej trony boiska, a choć Mulumbu zdołał oddać strzał, to zrobił to leciutko i de Gea złapał piłkę

17'

Van Persie tym razem przymierzył po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, ale piłka poleciała prosto w bramkarza

16'

Zawrzało pod bramką gości! Van Persie ładnie przyjął sobie piłkę w polu karnym, oddał strzał, ale ten świetnie obronił Myhill! Dobitka Younga zablokowana

18:45

15'

Lescott oddał strzał głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, ale zrobił to lekko i czytelnie. Piłkę spokojnie złapał de Gea

13'

Young zszedł z piłką z lewej strony w pole karne, oddał strzał, ale został zablokowany. Piłka dla West Bromu

11'

Jak dotąd przez 86% czasu gry przy piłce są gospodarze. Trudno jednak powiedzieć, aby wynikało z tego coś konkretnego

9'

Kibice skandowali nazwisko Feridnanda, a dodać też musimy, że piłkarze obu zespołów grają dzisiaj w czarnych opaskach

8'

Długo wymieniają podania Czerwone Diabły, ale robią to na tyle daleko od bramki Myhilla, że ten nie musi czuć się zagrożony

6'

Niedokładne zagranie Herrery w kierunku van Persiego i piłka wyszła na aut bramkowy

5'

Troszkę dłużej przy piłce utrzymują się teraz zawodnicy Louisa van Gaala. Tymczasem kibice na Old Trafford skandują nazwisko Rio Ferdinanda. Byłemu wieloletniemu piłkarzowi United zmarła dzisiaj żona

3'

Darren Fletcher oddał strzał sprzed pola karnego, ale wyraźnie się pomylił. Grę od bramki wznowi de Gea

1'

Arbiter daje znak, zaczynają goście!

18:28

Ten mecz to fantastyczna podróż sentymentalna dla kapitana gości, Darrena Fletchera. Szkot przez wiele lat był piłkarzem Manchesteru United i odnosił w nim wiele sukcesów. Jest również wychowankiem klubu z Teatru Marzeń

18:26

Piłkarze już są na boisku, właśnie przybijają piątki. Pierwszy gwizdek za kilka chwil!

18:24

United w tym sezonie strzelili 40 goli przed własną publicznością, najwięcej spośród wszystkich drużyn w stawce. West Brom z kolei na wyjazdach zaledwie jedenastokrotnie pakował piłkę do bramki, co jest najgorszym wynikiem w lidze

18:21

W ubiegłym sezonie The Baggies niespodziewanie wygrali na Old Trafford 2:1. Było to ich jedyne zwycięstwo na tym stadionie w meczu ligowym. 16 pozostałych przegrali, cztery zremisowali

18:20

Dwa ostatnie mecze Czerwonych Diabłów to dwie kolejne wyjazdowe porażki, najpierw 0:1 z Chelsea, następnie 0:3 z Evertonem. West Brom w tym samym czasie ograł 2:0 Crystal Palace, a następnie zremisował 0:0 z Liverpoolem

18:15

Obie drużyny wciąż mają o co grać. Manchester United stara się uciekać od goniącego go Liverpoolu i utrzymać miejsce w czołowej czwórce, natomiast West Brom chce trzymać się daleko od strefy spadkowej. Aktualnie mają nad nią cztery oczka przewagi

18:12

A teraz gospodarzy: Valdes, Blackett, Jones, Di Maria, Januzaj, Pereira, Falcao

18:10

Po lewej stronie macie już dostępne wyjściowe jedenastki obu zespołów, pora na podanie ławek rezerwowych. Na początek gości: Rose, Wisdom, Baird, Sessegnon, McManaman, Ideye, Anichebe