Leicester CityLeicester City
3 : 0
newcastleNewcastle United
15:39

Z King Power Stadium to wszystko, za wspólne przeżywanie emocji dziękuje Filip Błajet. To jednak oczywiście nie koniec relacji LIVE! na naszym portalu, a trwa już chociażby relacja z finału Pucharu Polski. Zapraszamy!

15:39

Z kolei fani Srok dalej w czarnej rozpaczy. Ich ulubieńcy nie tylko przegrali kolejny mecz, ale także stracili z powodu kartek Janmaata i Williamsona. Carver będzie miał problemy z zestawieniem defensywy na kolejne starcie.

15:38

Nigel Pearson może świętować. Jego ekipa nie tylko efektownie wygrała, ale także znacząco przybliżyła się do utrzymania. Zespół Leicester wygrał 5 z ostatnich 6 ligowych meczów.

15:38

94'

Koniec meczu. Leicester pewnie zwycięża i oddala się od strefy spadkowej!

94'

Vardy bardzo blisko swojego gola w tym meczu. Albrighton dośrodkował, lecz snajper Lisów skierował głową piłkę obok słupka.

92'

Hammond po raz kolejny uderzał z dystansu, lecz po raz kolejny niecelnie.

91'

Janmaat kończy z czerwienią dzisiejszy mecz. Kolejny faul na Vardy'm.

90'

Kramarić na spalonym.

88'

Newcastle przedostało się pod bramkę Lisów. De Jong znalazł się w polu karnym, lecz jego strzał w krótki róg wybił Schmeichel.

88'

Vardy jednak wrócił do gry i przeprowadził kolejną groźną akcję. Kramarić jednak uprzedzony.

86'

Vardy leży na murawie. Napastnik prawdopodobnie nie da rady dokończyć spotkania.

85'

Akcja Vardy'ego, ale napastnik znowu przesadził z siłą swojego dośrodkowania. Piłka na aucie.

84'

Oba zespoły czekają już chyba na końcowy gwizdek. Newcastle nie bardzo potrafi, a Leicester nie do końca chce.

83'

Ostra wrzutka Albrightona wyłapana przez Tima Krula.

81'

Dummett powalił Vardy'ego chwytem rodem z judo. Na jego szczęście obyło się bez kartki.

78'

Ulloa zmieniony przez Kramaricia. Nie będzie hat-tricka Argentyńczyka.

77'

Kramarić przygotowuje się do wejścia na murawę.

76'

Niezła centra zakończona strzałem Hammonda zza pola karnego. Niecelnie.

75'

Colback sfaulował Vardy'ego na wysokości pola karnego. Mahrez szykuje się do wrzutki.

74'

Młodziutki Armstrong zmienia Pereza.

74'

Hammond zmienia Cambiasso. Kolejny udany mecz doświadczonego pomocnika.

73'

Vardy szukał dośrodkowaniem Ulloli, lecz trochę przesadził z siłą filigranowany napastnik.

72'

Colback uderzył obok muru, ale prosto w ręce Schmeichela. Duńczyk nie miał problemów z wyłapaniem piłki.

71'

Perez faulowany 20 metrów przed bramką Lisów.

71'

Z rzutu wolnego nic groźnego nie wynikło.

70'

Dummett powstrzymał pędzącego na bramkę Vardy'ego. Kolejna kartka dla graczy Newcastle.

68'

Czerwo dla Williamsona to już 12 tego koloru kartka dla Newcastle w tym sezonie. Żaden zespół Premier League "nie zdobył" więcej.

68'

Wasilewski schodzi z boiska, a w jego miejsce pojawia się Ritche De Laet.

67'

Bardzo dużo miejsca w środku pola zostawiają oba zespoły.

67'

65'

Niesamowicie trudny do powstrzymania jest dziś Vardy. Tym razem napastnik założył rywalowi siatkę i dopiero w ostatniej chwili powstrzymał go Dummett.

64'

Carver reaguje natychmiast. Anita za Riviere'a.

63'

Vardy już wstał i wydaje się w pełni sił.

62'

Bardzo brzydkim faulem Williamson powstrzymał Vardy'ego, który leży z grymasem bólu za murawą. Czerwona kartka dla zawodnika Srok. Newcastle w osłabieniu!

61'

Uderzenie Hutha zablokowane przez Williamsa. Niesamowite zamieszanie w polu karnym Srok.

61'

Wasyl uprzedzony przez Sissoko. Kolejny korner dla Lisów.

15:03

59'

Tim Krul co za parada! Doskonała centra z prawej strony Mahreza i Ulloa doszedł do strzału głową. Holender z najwyższym trudem sparował na korner.

58'

Ofensywnie grający Siem de Jong za Ryana Taylora. Carver stawia wszystko na jedną kartę.

56'

Vardy był sam na sam przez Time Krulem po doskonałym zagraniu Mahreza, lecz Holender doskonale skrócił kąt i zastopował napastnika.

55'

Huth doszedł do dośrodkowania Mahreza z rzutu wolnego, ale kąt był za ostry, aby Niemiec trafił w światło bramki.

55'

Williamson powstrzymał szarpnięciem za koszulkę Mahreza i został za to ukarany żółtą kartką.

53'

Rzut rożny Newcastle, lecz defensorzy ekipy Pearsona bez najmniejszych problemów poradzili sobie z dośrodkowaniem.

52'

Efektowna akcja gospodarzy. Vardy do Cambiasso, ten podaniem wprowadził w pole karne Schluppa, a jego dośrodkowanie dotarło do Albrightona. Były zawodnik Aston Villi kropnął jednak obok słupka.

51'

Płaska centra Vardy'ego wybita przez Williamsona.

50'

Blisko trafienia Gutierrez, ale rękę w ostatnim momencie wyciągnął Kasper Schmeichel. Honorowy gol był na wyciągnięcie ręki.

49'

Argentyńczyk pewnie strzelił w lewy, górny róg, a Tim Krul, choć wyczuł kierunku, nie był w stanie nawet dotknąć piłki.

48'

Ulloa i 3-0!

48'

A jedenastkę wywalczył Marcin Wasilewski, którego faulował w polu karnym Riviere.

47'

Tym razem dośrodkowanie z rzutu rożnego i rzut karny dla gospodarzy!

46'

Stały fragment gry dla Leicester. Centra Albrightona wybita przez Riviere'a.

46'

Druga połowa już trwa, od środka rozpoczęli piłkarze gospodarzy.

14:47

Piłkarze obu drużyn już na murawie, zaraz zaczynamy drugą połowę!

14:35

Z kolei ekipa Srok zmierza po kolejną porażkę z rzędu i na pewno nikt z graczy Newcastle nie może być zadowolony ze swojej dotychczasowej postawy.

14:34

14:33

Jeśli tylko wynik się utrzyma, to Leicester znacząco zbliży się do utrzymania, a do 14 Newcastle będzie tracić tylko jedno oczko.

47'

Koniec pierwszej części gry. Leicester wyjdzie na drugą połowę z dwubramkowym prowadzeniem.

46'

Kolejna dobra interwencja Wasilewskiego. Bardzo pozytywny występ Polaka póki co.

44'

Matthew James znalazł się polu karnym przeciwnika, ale dotknął piłki ręką.

42'

Gutierrez znowuż z dystansu. Tym razem nie trafił w żadnego z kolegów z drużyny, ale jednocześnie nie trafił także w światło bramki.

40'

Bardzo blisko trzeciego gola! Matthew James efektownie minął rywala i mocno wbił piłkę w pole karne, lecz Cambiasso nie zdążył przeciąć lotu futbolówki.

40'

Pierwsza od dawna ofensywna akcja Mahreza. Rzut rożny.

39'

Gutierrez z dystansu. Trafił w Pereza.

37'

Groźna centra z rzutu wolnego Taylora, lecz Mike Williamson nie trafił czysto w futbolówkę. Wynik bez zmian.

37'

Sissoko wystawił Taylorowi piłkę na 30 metrze, a jego mocne uderzenie z trudem sparował Schmeichel. Srok się rozpędzą?

36'

Wynik sprzyja protestom kibiców Srok. Mike Ashley dalej na cenzurowanym, a Newcastle w drodze po kolejną porażkę...

35'

Rożny dla Srok po zagraniu Gutierreza.

33'

Riviere znalazł się przed Schmeichelem, ale w ostatniej chwili stracił równowagę i nie oddał nawet strzału na bramkę Duńczyka.

33'

Choć to Newcastle częściej utrzymuje się przy piłce, to to Leicester panuje nad sytuacją, a ustawiony na desancie Vardy stanowi ciągłe zagrożenie dla Tima Krula.

31'

Newcastle na połowie gospodarzy, ale ci póki co dobrze zorganizowani w defensywie, bronią bardzo szczelnie.

29'

Matthew James dostaje żółtą kartkę za powstrzymanie kontrataku Srok.

28'

Gutierrez nakładką zaatakował Cambiasso i został za to ukarany kartonikiem koloru żółtego.

27'

Dwie z rzędu dobre interwencje Wasilewskiego. Najpierw Polak powstrzymał Pereza, a chwilę później efektownym wślizgiem zastopował Sissoko.

25'

Newcastle nie wygrało żadnego z ostatnich 103 meczów, w których przegrywało dwoma golami.

23'

Sissoko zgrał głową do Riviere'a, a ten błyskawicznie się odwrócił i uderzył. Piłka w bocznej siatce.

23'

Vardy na spalonym.

22'

Próba przyspieszenia w wykonaniu Newcastle. Perez szukał szybkim odegraniem Gutierreza, jednak Morgan po raz kolejny był w odpowiednim miejscu w odpowiednim czasie.

21'

Tym razem Sissoko wybił futbolówkę zza pole karne i wygrał pojedynek z Ulloą.

21'

Kolejna groźna centra z rzutu rożnego, wypiąstkował na korner Tim Krul. Kolejny korner.

20'

Ekipa Johna Carvera wygląda na zrezygnowaną. Czy Leicester zaraz zada trzeci cios?

18'

Kolejny stały fragment gry i kolejny gol dla gospodarzy! Znowuż centrował Albrighton, a Morgan doszedł do piłki i szpicem buty zmienił tor lotu piłki. Lisy z dwubramkowym prowadzeniem!

17'

2-0!!!!

16'

Janmaat ukarany żółtym kartonikiem za powstrzymywanie szarżującego Schluppa.

16'

Po centrze Albrightona głową zgrywał Morgan, lecz nic z tego nie wyniknęło.

16'

Efektowna dwójkowa kombinacja Albrightona i Mahreza, ale tylko rzut rożny.

15'

Za krótka centra Janmaata i skończyło się bez większego zagrożenia pod bramką Lisów.

14'

Tym razem w pojedynku z Huthem udało się Hiszpanowi wywalczyć rzut rożny.

13'

Perez był przez chwilę z piłką polu karnym, ale ostatecznie nawet nie wywalczył rzutu rożnego. Dobra interwencja Morgana.

12'

Dośrodkowanie z głębi pola Albrightona zakończone strzałem Vardy'ego. Krul pewnie wyłapał uderzenie napastnika gospodarzy.

12'

10'

Newcastle próbuje się odgryźć, ale póki co kończy się na rozgrywaniu w środku pola.

8'

Z dystansu strzelał Gutierreza, ale celność jego próby lepiej przemilczeć.

7'

Kolejna próba Ulloi. Tym razem głową po dośrodkowaniu Mahreza, lecz Krul był na posterunku.

7'

Okazja dla gości. Janmaat zanotował dobre ofensywne wejście, które ukoronował prostopadłym podaniem do Ayoze Pereza. Hiszpan strzelał z ostrego kąta, jednak pomylił się nieznacznie.

6'

Na spalonym Argentyńczyk szukający swojego drugiego gola.

5'

To było 9 trafienie Ulloi w tym sezonie Premier League.

4'

Lisy strzeliły gola, ale nie zamierzają poprzestać na jednym trafieniu. Vardy znalazł się w polu karnym, przepchnął Colocciniego, ale nie trafił czysto w piłkę.

2'

Doskonałe dośrodkowanie z rzutu rożnego w wykonaniu Albrightona, w polu karnym Ulloa wyprzedza Sissoko i pewnym strzałem głową pokonuje Tima Krula. Leciester na prowadzeniu!

1'

GOOOOOOOOOOOOOOL!

1'

Ostro ruszyli gospodarze. Ofensywa akcja Schluppa i natychmiast korner dla Lisów.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego za nami, od środka piłkarze Zaczynamy!

13:43

Efektowna kartoniada na King Power Stadium, a obie ekipy już na murawie.

13:39

5 minut do rozpoczęcia meczu!

13:30

W pierwszym meczu między oboma zespołami górą było Newcastle, a zwycięskiego, jedynego gola zdobył Gabriel Obertan.

13:17

Z kolei Newcastle notują niefortunną passę 7 kolejnych przegranych, przez co Sroki stały się zamieszane w walkę o utrzymanie. Czy zespół Johna Carvera przełamie w Leicester złą serię?

13:15

Lisy do spotkania podchodzą po porażce z Chelsea, ale wcześniej ekipa Nigela Pearsona odniosła 4 ligowe zwycięstwa.

13:14

Zmiennicy w ekipie Srok: Woodman, Abeid, Anita, Ameobi, Cabella, de Jong, Armstrong

13:13

Ławka rezerwowych Leicester: Schwarzer, De Laet, Konchesky, Drinkwater, Hammond, Wood, Kramarić

13:13

Znamy już wyjściowej jedenastki obu ekip. O ile Nigel Pearson nie zaskoczył, to Jack Carver ciągle szuka nowych rozwiązań. Czy Sroki zagrają 3 w obronie? A może Ryan Taylor będzie grał w linii pomocy?

13:11

Już za pół godziny na King Power Stadium rozpocznie się bardzo ważny dla dolnej części tabeli mecz! Leicester City, z Marcinem Wasilewskim w składzie, podejmie Newcastle United. Na relację LIVE! z tego spotkania zaprasza Filip Błajet!

12:00

Leicester - Newcastle LIVE!

"Wasyl" walczy o utrzymanie

Dzisiejsze spotkanie na King Power Stadium będzie bardzo ważne dla obydwu drużyn. Newcastle chce wreszcie przerwać fatalną passę siedmiu kolejnych porażek. Podopieczni Johna Carvera ostatni raz wygrali 28 lutego w meczu na własnym stadionie z Aston Villą. W poprzedniej kolejce "Sroki" przegrały u siebie z Swansea City 2:3.