22:42

22:41

Na dziś to wszystko, za relację LIVE! dziękuje Filip Błajet!

22:39

Z kolei Liverpool dalej traci 7 punktów do 4 miejsca na cztery kolejki przed końcem sezonu. Champions League wciąż oddala się od ekipy Brendana Rodgersa.

22:39

Hull po dwóch kolejnych zwycięstwach ma już 4 punkty przewagi nad strefą spadkową. Czy Tygrysom uda utrzymać się w angielskiej elicie?

96'

KONIEC MECZU!!! HULL CITY UTRZYMAŁO KORZYSTNY WYNIK DO OSTATNIEGO GWIZDKA

96'

Kartka dla Ramireza za przerwanie akcji LFC.

94'

Z dystansu próbował Coutinho. Harper znowu bez żadnych kłopotów interweniuje.

93'

Liverpool dalej bije głową w mur. Hull bardzo mądrze się broni, a Harper daje defensywie wiele spokoju.

91'

Piłkarze Liverpoolu uporczywie szukają Coutinho, który natychmiast jest podwajany.

91'

Lee Probert doliczył 5 minut do regulaminowego czasu gry.

90'

Za N'Doye wchodzi Rosenior. Bruce ewidentnie broni korzystnego wyniku.

89'

Huddlestone spróbował swoich sił z dystansu. Niecelnie.

88'

Dobra kontra Hull, lecz Alen powstrzymał w polu karnym N'Doye. Będzie korner, czas gra na korzyść gospodarzy.

87'

Dośrodkowanie Coutinho dociera do Lamberta, lecz jego strzał był zbyt anemiczny, aby zagrozić Harperowi.

86'

W miejsce Aluko na murawie pojawia się Alex Bruce. Ojciec wpuścił syna.

86'

Lallana strzelał/wrzucał? Trudno stwierdzić, w każdym razie bardzo nieskutecznie.

85'

Marković wpadł w pole karne, lecz Brady zdążył zainterweniować w ostatniej chwili.

84'

Ramirez zmienia Quinna.

83'

Znowu Coutinho znalazł Sterlinga w polu karnym, a ten znowu posłał piłkę wprost w bramkarza Hull.

80'

Nic z tego. 10 minut nadziei fanów i zawodników The Reds.

80'

Korner dla Liverpoolu. McShane uprzedził Lamberta.

79'

Indywidualna akcja Raheema Sterlinga i strzał, lecz zabrakło siły. Golkiper Tygrysów znowuż wyłapał futbolówkę.

77'

Coutinho prostopadle, ale do nikogo. Harper od bramki.

76'

Marković zmienia Lovrena. Kolejna ofensywna roszada w talii Rodgersa.

75'

Z rzutu rożnego Brady i w ostatniej chwili Aluko został uprzedzony przez Skrtela. Hull dalej groźne.

73'

Rodgers przygotowuje trzecią zmianę. Marković gotowy do wejścia.

72'

Henderson z dystansu i Harper znowuż bezbłędnie.

71'

20 minut!

69'

Kontra dwójki Aluko - N'Doye, ale świetnie ustawiony Skrtel powstrzymał ofensywny wypad Tygrysów.

68'

Lambert przez moment jako rozgrywający. W takiej roli go jeszcze nie widzieliśmy.

67'

Liverpoolczycy zamknęli gospodarzy w polu karnym.

65'

Lambert pojawia się na murawie w miejsce Mario Balotellego. Kolejny słaby występ Włocha.

65'

Lallana w miejsce Ibe'a.

64'

Strzał Hendersona po podaniu Coutinho, ale po raz kolejny genialnie Harper! Gospodarze dalej na prowadzeniu.

63'

W ostatnich minutach przycisnęła ekipa Rodgersa, lecz brakuje ostatniego dokładnego zagrania.

63'

Centra Coutinho z rzutu rożnego po raz kolejny nie stworzyła żadnego zagrożenia pod bramką ekipy Bruce'a.

62'

Głęboka wrzutka Hendersona i rzut rożny. Skrtel nie dał rady oddać strzału.

61'

Can faulowany przez Quinna 30 metrów od bramki. Okazja dla The Reds.

60'

Piłka w rękach Harpera. 30 minut do końca.

59'

Dośrodkowanie Hendersona, lecz Sterling nie dochodzi do piłki. Tylko rzut rożny.

56'

Wrzutka Brady'ego wybita przez Skrtela. Tygrysy przycisnęły wicemistrzów Anglii.

55'

Aluko efektownie na małej przestrzeni przedryblował trzech rywali, ale wślizg Allena powstrzymał jego ofensywne zapędy.

54'

Gra wznowiona, obaj piłkarze wrócili już do gry.

53'

Na murawie leżą N'Doye i Lovren. Będzie potrzebna pomoc lekarska.

52'

Ostre dośrodkowanie Brady'ego wypiąstkowane przez Mignoleta.

52'

Aluko powalony na wysokości pola karnego. Kolejna okazja dla Brady'ego na dośrodkowanie.

51'

Dwójkowa akcja Sterlinga i Coutinho, ale wmieszał się w to wszystko jeden z defensorów gospodarzy.

48'

Niecodzienna sytuacja... N'Doye gra w koszulce Abela Hernandeza.

47'

Hull przy piłce. Aluko szuka gry w środkowej strefie boiska.

46'

Wracamy na KC Stadium! Drugą połowę rozpoczęli gracze Hull! Czy Liverpool wróci do gry?

21:36

Z kolei Hull konsekwentnie robi swoje. Bez wirtuozerii, ale za to z solidną i dobrze zorganizowaną obroną. Kibice zgromadzeni na KC Stadium mogą być zadowoleni z gry swoich ulubieńców.

21:33

Co może zmienić Rodgers? Lambert, Lallana może Marković?

47'

Koniec pierwszej części gry. Hull gra konsekwentnie swoją piłkę, a Liverpool bije głową w mur jak w starciu z West Bromem.

46'

2 minuty doliczonego czasu gry.

45'

Kto złamał linię spalonego przy golu dla Hull? Mario Balotelli...

44'

Coutinho na jeden kontakt ze Sterlingiem, lecz Anglik po raz kolejny stracił piłkę. Rozkojarzenie utalentowanego młodzieńca trwa kolejny mecz.

41'

Genialna parada Harpera! Ibe zagrała na jedenasty metr, a tam dobrze ustawiony był Henderson. Golkiper Tygrysów jednak, na raty, wyłapał piłkę.

40'

Kolejna akcja Ibe'a zatrzymana przez Brady'ego. Nie można Anglikowi odmówić ambicji, ale z pewnością brakuje wymiernych efektów jego dryblingów.

39'

Żółta kartka dla Livermore'a. Anglik powstrzymał przedzierającego się środkiem pola Joe Allena.

38'

Piłkarz The Reds domagali się odgwizdania spalonego, ale powtórki wyraźnie pokazują, że defensor gospodarzy uniknął ofsajdu. Gol prawidłowo uznany, dobra decyzja sędziego.

37'

Dośrodkowanie Brady'ego z rzutu rożnego wybite przez Balotellego, lecz El-Mohamady dostał szansę na kolejną centrę. Dośrodkowanie Egipcjanina wylądowało na głowie Michaela Dawsona, a ten celną główką zaskoczył Mignoleta!

37'

GOOOOL!

36'

Tygrysy wywalczyły rzut rożny.

33'

Coutinho próbował zza pola karnego. Harper bez problemów wyłapał uderzenie.

30'

Tym razem akcja lewą flanka Quinna, lecz Mignolet po raz kolejny pewnie interweniuje. Póki co Can nie imponuje grą w defensywie.

28'

Na ziemi z grymasem bólu leży Henderson.

28'

Niesamowicie blisko Hull! Brady efektownie minął Cana, zagrała w pole karne, gdzie dobrze spisał się Mignolet. Piłka spadła jednak wprost na głowę N'Doye, ale jego strzał z linii bramkowej wybił Johnson!

25'

Kolejna akcja Ibe'a, ale kolejna zakończona fatalnym dograniem.

23'

Hull doszło do głosu. Najpierw Mignolet pewnie wypiąstkował dośrodkowanie Brady'ego, a chwilę później wyłapał za lekki strzał Chestera.

22'

Szarża prawym skrzydłem Ibe'a, lecz dośrodkowanie nie zbyt celne.

20'

Blisko Liverpool! Po zagraniu z rzutu rożnego próbował Coutinho, lecz Harper popisał się interwencją najwyższej klasy!

16'

Na spalonym Balotelli. Kolejny frustrujący początek meczu w wykonaniu Włocha.

15'

Coutinho genialnym prostopadłym podaniem uruchomił Glena Johnsona, jednak centra Anglika wylądowała w rękach golkipera Tygrysów.

13'

Efektowna kombinacja na lewej flance The Reds, lecz Sterlingowi zaplątała się pod nogami piłka i nic z tego nie wyszło.

9'

Liverpool wysokim pressingiem próbuje utrudniać rozgrywanie piłki.

7'

Pierwsza okazja Hull! Do Kolejnego dośrodkowania najwyżej wyskoczył N'Doye, ale Mignolet popisał się świetnym refleksem na linii i zbił piłkę do boku!

7'

Centra Brady'ego nie sprawiła żadnych trudności Skrtelowi. Słowak daleko wyekspediował piłkę.

6'

Kolejne przewinienie. Tym razem Allen nieprzepisowo powstrzymywał szarżującego Aluko.

4'

Po rzucie rożnym nie było żadnego zagrożenia pod bramką Tygrysów, jako że arbiter dopatrzył się faulu jednego z piłkarzy gości.

3'

Balotelli próbował zaskoczyć Harpera z rzutu wolnego, lecz kropnął wprost w mur. Tylko korner.

3'

Z drugiej strony faul Huddlestone'a na Balotellim około 35 metrów od bramki. Włoch natychmiast ruszył wściekły na Anglika, ale sędzia szybko uspokoił obu walecznych zawodników.

1'

Padł w polu karnym Jake Livermore jak rażony piorunem, ale sędzia nie dopatrzył się przewinienia Skrtela. Gramy dalej.

1'

Zaczynamy! Od środka piłkarze gości!

20:41

Dziś mija dokładnie 25 lat od ostatniego triumfu Liverpoolu w lidze angielskiej. Kiedy The Reds przerwą mistrzowski impas?

20:36

Do pierwszego gwizdka już tylko 10 minut! Na kogo dziś stawiacie?

20:18

W ostatnim meczu obu zespołów rozegranym na Anfield Road padł bezbramkowy remis. Czy dziś piłkarze obu drużyn dostarczą nam więcej emocji?

20:16

Z kolei Hull ma tylko punkt przewagi nad strefą spadkową i desperacko potrzebuje punktów w walce o utrzymanie.

20:15

The Reds jeśli dziś wygrają, to zbliżą się do 4 miejsca premiowanego grą w Champions League na odległość czterech punktów. Czyżby walka o Ligę Mistrzów jeszcze się nie skończyła?

20:15

Zmiennicy w ekipie Tygrysów: McGregor, Figueroa, Rosenior, Bruce, Hernandez, Sagbo, Ramirez.

20:14

Ławka rezerwowych Liverpoolu: Jones, Toure, Lambert, Manquillo, Lallana, Brannagan, Markovic

20:14

Z kolei w ekipie The Reds jedna roszada. Brendan Rodgers za Stevena Gerrarda wprowadza do gry Joe Allena.

20:13

Hull do meczu przystępuje w niezmienionym składzie. Steve Bruce był na tyle zadowolony z postawy swoich podopiecznych w starciu z Crystal Palace, że nie zdecydował się na żadne zmiany personalne.

20:00

Już za 45 minut początek niezwykle ważnego dla układu tabeli starcia Hull City z Liverpoolem. Na relację LIVE! z tego spotkania zaprasza Filip Błajet!