Manchester Unitedmanchester united
3 : 1
WikimediaAston Villa
17:53

To tyle na dziś! Za tę relację dziękuje Michał Kozera i już teraz zapraszam Was na LIVE z meczu liderów tabeli - Chelsea kontra Stoke.

94'

Koniec spotkania na Old Trafford, United pewnie, choć nie bez potknięcia, wygrywa z Aston Villą 3:1 po dwóch bramkach Andera Herrery oraz pięknym trafieniu Wayne'a Rooneya. Tym samym "Czerwone Diabły" utrzymują równą stratę do Arsenalu i uciekają Liverpoolowi.

95'

Dobra interwencja de Gei w polu karnym.

93'

HERRERA! 3:1!!

90'

4 minuty więcej potrwa ten mecz.

90'

Błąd Carricka, długa piłka pod pole karne United ale Jones dobrze powstrzymuje tę próbę.

89'

Cole świetnie wślizgiem kończy akcję w polu karnym Valencii.

88'

Ostra gra! Di Maria przejmuje piłkę na swojej połowie i rusza prawą stroną ze sprintem, po chwili wślizgiem rywal odbiera mu piłkę, długie podanie do Agbonlahora, ten jednak w ofensywie fauluje obrońcę.

87'

Wolny dla Villi z lewej strony.

87'

Valencia fauluje Cole'a.

86'

Benteke podaje do Agbonlahora i w ostatniej chwili odbiera mu piłkę Rojo.

86'

Falcao wolejem... ale kiks.

86'

Mata z linii końcowej do Falcao, ale Okore świetnie odczytał zamiary Hiszpana i przeciął podanie.

84'

Delph ostro potraktował di Marię, jest żółta.

84'

Długa piłka do Agbonlahora, ten z boku boiska świetnie powstrzymany przez Jonesa.

83'

Faulowany di Maria.

82'

Ależ szybka odpowiedź Aston Villi! Rożny dla gości, podanie do Benteke po ziemi, ten płasko przy rękach de Gei!

81'

GOL! BENTEKE ZDOBYWA KONTAKT!!

81'

Asysta? Di Maria! Argentyńczyk z lewej strony wrzuca na 11. metr, nieco za plecy Rooneya, ten jednak wysoko podnosi lewą nogę, strąca piłkę, czeka aż ta się odbije i uderza wolejem w lewą stronę boiska!

79'

ROOOOOOOONEEEEEEEEEEEEEEEY!! ALEŻ GOOOOOOL!

78'

Również w United zmiana - schodzi dobrze odczytywany dziś Fellaini, za niego Falcao.

78'

Wchodzi Cole za Weinmanna.

77'

Okore był niesamowicie blisko by uderzyć futbolówkę do bramki, niestety tylko ją trącił.

77'

Świetnie wypruł Weimann prawym skrzydłem i dopiero faulem zatrzymał go Rojo. Wolny dla Aston Villi, to może być szansa na remis. De Gea ma pod słońce - goście nie mogą mieć lepiej.

74'

Nieładnie faulowany Rooney, wcześniej za wysoko noga przy głowie Blinda.

74'

Blind uderza sprzed pola karnego, ale uderzenie ściąga na aut bramkowy Fellaini.

72'

Błąd przy wybiciu de Gei, ale na nieszczęście gości kilku obrońców momentalnie rzuciło sięd o piłki.

70'

Bez zaskoczenia - di Maria zmienia Younga. A przy okazji w rozgrzewce Falcao.

71'

Rooney przejął piłkę w ofensywie i próbował fałszem uderzyć na dalszy słupek, ale niewiele znalazło się w tym celności.

69'

Świetnie, dwójkowo pograli po prawej Valencia i Herrera, ale bocznego obrońcę znów blokuje defensor.

68'

Fellaini nie dogadał się z Youngiem, zagrał skrzydłowemu na pamięć, gdy ten spodziewał się prostopadłej piłki.

68'

Young mocno się cofnął i nieco się pogubił z piłką, gdyby ją stracił, Villa miałaby prawdziwą setkę.

67'

Valencia próbował dośrodkować, ale interwencja obrońcy nabiła Ekwadorczyka.

67'

Rozgrzewa się di Maria.

66'

Mocno kozłująca piłka zrobiła nieco zamieszania w ofensywie Aston Villi, gdzie zagrozić mógł Agbonlahor, ostatecznie dobrze na przedpole wypadł de Gea.

65'

Herrera finezyjnie odgrywa piłkę w polu karnym, na nieszczęście ten ładnej próby podanie okazało się być bezpańskie.

63'

Świetne podanie do Valencii, ten miękko wrzuca do Fellainiego, Belg uderza sprytnie kozłem ale broni to instynktownie Guzan!

62'

Baker za N'Zogbię.

61'

Kiepsko przyjął sobie piłkę Mata przy linii bocznej. Przy okazji będzie zmiana,

59'

Za głęboko wrzucał Delph z wolnego.

58'

Herrera fauluje Agbonlahora.

58'

73% posiadania piłki United w drugiej połowie. Podobnie wyglądało to w pierwszej części spotkania.

57'

Kiepsko Mata uderza z wolnego.

56'

Weimann zatrzymał Rooneya faulem, obrońca nie zgadza się, ale powtórka potwierdza wersję sędziego. 25. metr.

55'

Teraz Young faulowany przez Bacunę, chwilę wcześniej ucierpiał Jones.

54'

Fellaini znów z faulem.

54'

Wrzutka do napastników Villians, ale trójka obrońców dobrze stawia ścianę na 16. metrze.

53'

Fauluje Fellaini. Wolny dla Villi, ale tylko na połowie.

53'

Ależ strzał Younga, potężnie zakręcił piłkę i minimalnie tylko mija ona słupek!

51'

Fatalna wrzutka Valencii...

50'

Weimann wykorzystuje zamieszanie w polu karnym United, odgrywa do Benteke, ten jednak fatalnie kiksuje. Najlepsza okazja Villi w tym meczu.

50'

I Fellaini po wznowieniu fauluje w ofensywie.

49'

Faul dla United na 20. metrze.

49'

Długa piłka do Agbonlahora i musiał wybijać piłkę Rojo.

46'

Wznawiamy grę na Old Trafford - United przy piłce.

46'

Mamy zmianę - Bacuna wchodzi za Huttona.

47'

Koniec pierwszej połowy! Manchester United wygrywa pierwszą połowę i budzi pytanie - czy Aston Villa to znajdzie sposób by wygrać drugą? Bardzo dobra gra podopiecznych Louisa van Gaala.

46'

Rooney, po chwili jeszcze Rojo! Nie ma bramki! Rooney zmarnował świetną okazję na drugie trafienie swojej drużyny, słabo klepiąc w zamieszaniu w polu karnym.

45'

Świetnie rozegrana akcja United lewym skrzydłem, Young wypuścił Blinda, ten z linii końcowej podał do Herrery na 11. metrze, a ten po przyjęciu pewnie celuje na dalszy słupek.

44'

ANDER HERRERA! GOL!

42'

Blind uderza, ale Guzan pewnie chwyta.

41'

Young wpada w pole karne, ale jego próba uderzenia zatrzymuje się na plecach obrońcy.

40'

Znów głęboka wrzutka na Matę i powtórka w sytuacji - Guzan był szybszy.

39'

Gra wznowiona i znów United naciska.

36'

Alan Hutton siedzi na murawie, narzeka na lewą kostkę.

35'

Benteke tym razem faulował Jonesa.

35'

Nie dogadał się Valencia z Herrerą, który puszczał go w pole karne.

33'

Benteke ograł Jonesa i Valencię na lewym skrzydle, jednak piłkę wypuścił sobie aż za linię końcową.

32'

Rozpędził się i spudłował dośrodkowanie Ashley Young. Nieco spadła jakość spotkania na Old Trafford.

30'

Jones faulował Benteke.

29'

Agbonlahor walczył z Rojo o piłkę w ofensywie, jednak sfaulował go przy okazji, na co Argentyńczyk pewnie liczył.

27'

Rooney! Ależ próbował niesamowitej przewrotki kapitan United! Niestety, spudłował, ale akcja niesamowicie efektowna!

26'

Kolejna wrzutka do Fellainiego, Belg jednak dziś świetnie rozmontowany taktycznie przez Sherwooda, nieprzerwanie w asyście dwóch rywali.

24'

Zdecydował się Rojo na strzał sprzed pola karnego i obrońca na spółę z Guzanem wybijają piłkę.

22'

Głęboka wrzutka Younga do czekającego na dalszym słupku Maty, jednak na drodze do Hiszpana stał Brad Guzan.

22'

Valencia łamie na lewą stronę w pole karne, lewą nogą również wrzuca do Fellainiego, ten jednak źle odgrywa futbolówkę.

21'

Świetna piłka na prawe skrzydło do Maty, ten jednak próbuje wrzutki prosto w nogi asystującemu mu rywala. Aut bramkowy.

19'

Young przerzucił z piłkę dwóch rywali, ci w końcu przewagą liczebną futbolówkę odzyskali. Po drodze wywalczyli faul.

18'

Jednak obyło się bez kartonika dla Valencii.

18'

Valencia ostro potraktował Delpha, będzie chyba żółta kartka.

18'

Świetna piłka do Rooneya, znów pretensje kapitana United, jednak Okora tym razem dobrze zablokował rywala.

16'

Benteke z daleka chciał zakręcić piłkę w bramkę de Gei, trafił jednak prosto w golkipera.

15'

Świetna piłka do niekrytego Agbonlahora, jednak albo podanie było niecelne, albo napastnik niedomaga po wcześniejszej walce z obrońcami.

13'

Znów lekko niepewnie grają defensorzy gospodarzy pod swoim polem karnym, na ich szczęście rywale nie potrafią zamienić tego na zagrożenie.

12'

Bardzo głęboko ściśnięci goście w swoim polu karnym, dopiero oddanie piłki do tyłu, do Rojo rozciąga grę.

12'

Znowu korner, tym razem z lewej strony wpadł Mata i dopiero wślizg zablokował Hiszpana.

10'

Atakuje United, Young wbiega w pole karne, podaje na 5. metr, tam jednak nie ma nikogo. Dobija bez powodzenia zblokowaną piłkę Mata, chwilę później poprawia Rooney, ostatecznie z tego zamieszania tylko rożny!

5'

A teraz groźnie z drugiej strony boiska, gdzie Jones niefrasobliwie blokuje Agbonlahora, de Gea rusza na 11. metr i przez chwilę napastnik The Villians mógł strzelać na pustą bramkę, jednak na szczęście gospodarzy Valencia wybił futbolówkę.

5'

To powinien być karny! Długie dośrodkowanie do Fellainiego, ten odgrywa na 16. metrze w prawo do Rooneya a ten ściągnięty do parteru przez obrońcę! Sędzia popełnia duży błąd na starcie!

4'

Gospodarze zdecydowanie póki co, grają na wybadanie rywala.

2'

Manchester United spokojnie utrzymuje się przy piłce

1'

Roger East gwiżdże po raz pierwszy i zaczynamy widowisko na Old Trafford!

15:59

Możemy powoli zaczynać - składy sprawdzić możecie po lewej stronie.

15:48

Na 10 minut przed startem spotkania sprawdźcie jego zapowiedź.

15:38

Halo, halo, dziś polska aura przeżywa spokojniejsze chwile, jednak nic to nie znaczy dla piłkarskich kibiców, który od wczesnego popołudnia śledzą odbiorniki i poczynania drużyn na całym świecie! Przed chwilą zakończył się hit weekendu na angielskich boiskach, gdzie Arsenal rozjechał Liverpool 4:1. Przed nami dalsza część wyspiarskiej niedzieli, a w jej ramach o godzinie 16:00 start najciekawszego ze spotkań o tej porze - Manchester United przeciwko Aston Villi. Z tej strony relacjonuje pojedynek Michał Kozera, zapraszam na nasz LIVE!