Stoke CityStoke City
20:25

To tyle na dziś, kończy się Wielka Sobota z Premier League, za uwagę dziękuje Michał Kozera, dobrej nocy i wesołego, jutrzejszego święta!

95'

Ostatni gwizdek sędziego, 2:1 po bramce Hazarda oraz Remy'ego. Kontuzje najpierw Remy'ego, a potem grającego tylko 10 minut Costy, ale przede wszystkim - magiczna bramka Charliego Adama!

92'

Drogba z żółtą kartką za przeszkadzanie we wznowieniu gry.

91'

Crouch bardzo, bardzo brzydko zaatakował Hazarda. Atak na kolana i szczęście wysoki napastnik, oglądając tylko żółtą.

90'

4 minuty więcej, Chelsea gra już na czas.

86'

Cóż - Chelsea nadal przy piłce. Gra toczy głównie po lewej stronie. Seria podań po trójkącie Hazard - Willlian - Matić działa na korzyść gospodarzy.

82'

Zabawna reakcja Mourinho, który położył się na murawie i niemal rozpłakał! Serce do walki!

81'

Hazard, Hazard, Cuadrado i Cuadrado!! Ależ miała okazję Chelsea, najpierw Belg zamieszał w polu karnym potem podał do Kolumbijczyka, a ten dwukrotnie próbował pokonać bramkarza!

79'

Jest i Pieters za Adama.

78'

Są dwie zmiany. Crouch za Irelanda.

78'

Rzucili się na Hazarda w polu karnym rywale. Jest kolejny korner.

76'

Cuadrado starł się z Wilsonem, nie wyglądało to przyjemnie, jednak gra nie została wstrzymana.

73'

William próbował solowej akcji, jednak zatrzymał się na defensywie,

71'

Chelsea spokojnie przeważa na swoim boisko i szuka trzeciej bramki, mimo straty dwóch napastników i pomocnika.

69'

Ukarany Wollscheid.

66'

Adam okrzyczał solidnie sędziego liniowego, za co ten z pola ukarał.go kartką.

63'

I, co dziwniejsze, również w Chelsea mamy roszadę - Remy już zdjęty, w jego miejsce Cuadrado.

63'

Jeszcze po drodze była zmiana w Stoke, Dioufa zmienił Arnautović.

64'

Ajjj i teraz słupek Stoke!!

19:51

Było tak - Begović podawał piłkę na środek pola, tam przechwycił ją Willian, szybko przekazał do Hazarda, ten w polu karnym ściągnął bramkarz oraz obrońcę, po czym podał do Remy'ego, którego bramka była już tylko formalnością.

62'

Gooool dla Chelsea! Co się tam działo, panie Realizatorze?? To Remy!

60'

Dobra akcja Stoke się kreowała, ale Walters kiepsko dośrodkowywał.

58'

Fabregas uderza i znów blokują obrońcy.

57'

Tylko 10 minut na boisku spędził Diego Costa! Uraz mięśnia udowego, zmienia go Drogba.

56'

Kontra Stoke, ale Ireland zamiast strzelać, podał Courtois...

56'

Zrobił trochę zamieszania wolny Williana, jednak wybija na rożny Begović.

54'

Faulował Ireland , ma już żółty kartonik i to nie jest zbyt odpowiedzialne zachowanie. Do tego wolny dla Chelsea, już trzynasty.

51'

Próbuje przebić się przez ostatnią linię obrońców Chelsea, ale za każdym razem defensorzy spisują się na medal.

47'

Hazard! Świetne uderzenie lewą nogą, ale się popisał Begović!

46'

Mamy też zmianę - Costa za Oscara.

46'

Zaczynamy drugą połowę.

49'

Koniec pierwszej połowy!

49'

Wrzuca Fabregas, ale i piąstkuje Begović. Korner.

48'

Ireland ukarany za walkę z Hazardem.

45'

3 doliczone minuty.

19:15

Adam niesamowicie dostrzegł jak daleko wystawiony jest belgijski bramkarz, po czym posłał długą, potężną piłkę, której nie wyjął Cortois!

44'

GOOOOOOOOOL! CHARLIE ADAM, ALEŻ SENSACYJNY GOL! GOL, ZE ŚRODKA BOISKA!!

43'

Fabregas już wrócił na murawę.

42'

Hiszpan opatrywany przez Evę Carneiro na linii bocznej, tymczasem mecz już wznowiony.

41'

Znów faulowany Fabregas, tym razem trafiony łokciem w głowę Hiszpan. Winowajcą Charlie Adam. Polała się krew.

39'

W środek bramki, 1:0!

39'

Rzut karny dla Chelsea! Faulowany Fabregas w polu karnym!

36'

Kolejny już rzut rożny dla Chelsea. Tym razem dorzucał Willian, ale jeszcze bronią sięgościa.

32'

Jest wolny dla Chelsea. Oscar przy piłce.

31'

Ależ zmarnował szansę Oscar! Brazylijczyk otrzymał piłkę na 12. metrze i z lewej nogi uderzył znacznie obok bramki.

28'

Faulowany Willian.

28'

Nzonzi! Matić wybija piłkę prosto pod jego nogi, a Francuz chciał przerzucić piłkę za kołnierzem Coutroisa.

26'

Kartka dla Whelana za przewinienie sprzed kilku minut. Sędzia puścił grę i przy takiej wymianie podań musiał trochę poczekać na okazję do wstrzymania gry.

23'

Dobrze wyjaśniają wrzutkę obrońcy gospodarzy.

23'

Mamy wolny dla Stoke.

20'

Wrzutka w pole karne, ale chwyta Begović, przy okazji wywalczając faul.

19'

Rożny dla Chelsea.

18'

Remy znów strzela, tym razem jednak niecelnie.

17'

Wrzutka Stoke w pole karne, ale Cahill dobrze wybija głową.

14'

Remy uderza, ale broni Begović!

13'

Rozpędził się w poprzek pola karnego Hazard, ale zakończenie jego akcji strzałem wymagało celności.

11'

Oscar próbował zaatakować, ale zablokował go Whelan.

11'

Długie podanie do Waltersa, ten jednak nie dał rady doścignąć piłki. Ta wraca znów pod nogi gospodarzy.

9'

Chelsea spokojnie gra piłką, znaczne posiadanie i powolne konstruowanie akcji.

3'

Remy uderzał z obrotem, piłka odbiła się znacznie od obrońcy i lewitowała w kierunku lewego okienka. Serbski golkiper fantastycznie się wyciągnął!

3'

Remy! Begović fenomenalnie broni!!

2'

Rzut wolny dla Chelsea z prawej strony.

1'

Zaczynamy spotkanie na Stamford!

18:07

Liderzy tabeli wciąż mają 6 punktów przewagi nad Manchesterem City i dziś - na przynajmniej dwa dni - mogą tę liczbę zwiększyć, jeśli tylko wygrają swój domowy mecz. Start już za 20 minut.