1 : 2
Arsenal LondynArsenal Londyn
1. połowa0 : 2
17:53

Arsenal po świetnej pierwszej połowie i dwóch bramkach Oliviera Giroud, w drugiej części spotkania oddał inicjatywę, a do głosu doszli gospodarze, którzy szybko zdobyli bramkę za sprawą Moussy Sissoko. Newcastle wielokrotnie próbowało doprowadzić do wyrównania, ale dobrze w bramce spisywał się Ospina. Arsenal wywozi komplet punktów z St. James' Park, a bohaterem zostaje Olivier GIroud!

94'

Koniec meczu, Arsenal z kompletem punktów!

94'

Ostatnia centra, za krótka! Koniec!

93'

Świetna interwencja Krula, przedłuża szanse Newcastle na remis!

92'

Arsenal próbuje utrzymać się przy piłce, na razie idzie im nieźle.

90'

Mecz potrwa 4 minuty dłużej.

90'

Kolejna centra Cabelli, kolejna w rękach Ospiny.

89'

Bellerin zmienia Welbecka.

88'

Druga zmiana w szeregach Newcastle. Adam Armstrong za Sammy'ego Ameobiego.

87'

Słabe, za wysokie dośrodkowanie. Ospina łapie piłkę.

86'

Ospina odbija piłkę, potem obrońcy wybijają ją za boisko. Rzut rożny!

85'

Kościelny w ostatnim momencie wybija na rzut rożny, znów było groźnie!

82'

Cabella dośrodkowuje, ale za mocno, nikt nie dosięgnął tej piłki.

81'

Twardo grają zawodnicy Arsenalu, dwóch piłkarzy Newcastle leżało na ziemi, ale sędzie nie przerwał gry.

80'

Ostatnie 10 minut, Newcastle zaciekle walczy o wyrównanie. Emocji nie zabraknie.

76'

Dobra akcja Gutierreza, ale dośrodkowywał w ciemno, a tam nie było żadnego zawodnika Srok.

74'

Ayoze Pereze dobrze powstrzymywany przez Chambersa.

73'

Dobra akcja bardzo aktywnego dziś Pereza.

71'

Gutierrez zmienia zmęczonego Anitę.

71'

Za niewidocznego Sancheza, Rosicky.

71'

Bardzo dobry występ Cazorli, teraz zmienia go Flamini.

70'

Nic z tego nie będzie, na spalonym Giroud.

70'

Do wejścia na boisko przygotowuje się Flamini. Arsene Wenger widzi, że Arsenal musi opanować grę w środku pola.

69'

Faulowany Giroud.

68'

Ospina przytrzymał piłkę, chce dać odetchnąć partnerom, uspokoić grę.

67'

Janmaat próbował z dystansu, dobry strzał, ale minimalnie niecelny.

66'

Po rzucie rożnym znów było groźnie w polu karnym Arsenalu, ale dobrze zachował się Ospina.

63'

Za boiskiem leży Coquelin, któy potrzebuje pomocy medycznej.

62'

Chwili na dojście do siebie potrzebował autor dwóch bramek, Olivier Giroud, ale na szczęście nic mu się nie stało i jest zdolny do gry.

61'

Sytuację wyjaśnia Ospina.

60'

Dobrze powalczył Colback, rzut rożna dla Srok.

58'

Dobre dośrodkowanie w wykonaniu Pereza, ale Ospina dobrze wybija piłkę z pola karnego.

56'

Arsenal atakuje pozycyjnie, Newcastle próbuje kontr, które zostają szybko przerywane faulami.

52'

Dobra gra Newcastle, ale ich akcja przerwana faulem w środku pola.

52'

Przy bramce Sissoko bardzo dobrym podaniem popisał się Remy Cabella.

49'

Dobra próba Pereza z dystansu, było bardzo blisko!

48'

Dobrze drugą połowę rozpoczęli gospodarze. Szybko strzelili bramkę za sprawą Sissoko, a teraz walczą o wyrównanie.

48'

MAMY BRAMKĘ KONTAKTOWĄ! SISSOKO!

48'

Sędzia przerywa grę, faulowany był Welbeck.

46'

Zaczynamy drugą połowę!

17:00

Powoli wracamy, już za chwile piłkarze ponownie wybiegną na murawę.

16:48

Jesteśmy świadkami dobrego, szybkiego meczu, w którym sędzia pozwala grać. Bohaterem pierwszej połowy bez wątpienia był Olivier Giroud, autor dwóch trafień, ale nie wolno zapominać o genialnych centrach Santiego Cazorli.

45'

Koniec 1 połowy, za kwadrans wracamy na St. James' Park!

45'

Giroud na minimalnym spalonym, gdyby nie, Welbeck stanąłby przez szansą na zdobycie bramki.

45'

Pierwsza połowa przedłużona zostaje o 2 minuty.

45'

Na spalonym Welbeck.

43'

Sędzia pozwala dziś grać, taranowany był Gouffran, ale gramy dalej.

42'

Świetnie bije dziś stałe fragmenty Cazrola, tym razem z wielkim trudem radzą sobie obrońcy.

42'

Ramsey kiwał, kiwał i czekał aż go sfaulują. Sfaulowali.

40'

Dośrodkowanie Arsenalu z lewej strony, ale wszystko pewnie wyjaśniają obrońcy.

39'

Ożywili się gracze Newcastle, dużo lepszy okres gry Srok.

37'

Świetna akcja Newcastle, ale Sissoko trafia tylko w obrońcę Arsenalu.

32'

31'

Perez upada w polu karnym, sędzie nie używa gwizdka.

30'

Taylor w mur, będzie rzut rożny.

29'

Faul na Perezie, rzut wolny dla Newcastle.

27'

Santi Cazrola dośrodkowuje, tym razem obyło się bez Ramsey'a, a Giroud zdobył bramkę głową.

27'

2:0! ZNOWU GIROUD!

25'

Cazorla wbiegł w pole karne, do niego wybiegł Tim Krul, ale zdołał poradzić sobie i z Hiszpanem i z późniejszym strzałem Sancheza.

23'

Po rzucie wolnym wykonywanym przez Cazorlę piłkę głową zgrywał Ramsey, tę przedłużył Olivier Giroud i wpisał się tym samym na listę strzelców.

23'

GOOOOOOOOOOL! OLIVIER GIROUD!

21'

Faulowany Giroud, kolejny rzut wolny dla Arsenalu.

21'

Sanchez do Welbecka, ten pięknie dogrywa do Ramsey'a, ale Walijczyk pogubił się w polu karnym.

17'

17 minuta i na St. James' Park brawa upamiętniające tragicznie zmarłych kibiców.

15'

Arsenal dominuje, Newcastle na razie dobrze broni, ale widać, że Kanonierzy się rozkręcają.

14'

Sanchez wbiega w pole karne, próbuje dograć do Giroud, ale dobrze zachowali się obrońcy Srok.

12'

Taylor wyjaśnia sytuację, wybija piłkę z własnego pola karnego.

12'

Rzut wolny wykonywany przez Cazorlę, piłka spada pod nogi Sancheza, ale ten trafia w obrońcę. Będziemy mieli rzut rożny.

10'

Sporo niedokładności w obu drużynach, tym razem nie zrozumieli się zawodnicy Newcastle.

7'

Arsenal w swoim stylu szybko wymienił kilka podań, ale w najważniejszym momencie akcja spaliła na panewce.

6'

Na spalonym Ayoze Perez.

5'

Na razie na St. James' Park sporo gry w środku pola i klasyczne piłkarskie szachy.

3'

Wysokim pressingiem grają dziś podopieczni Arsene'a Wengera, widać, że są bardzo zmotywowani na to spotkanie.

1'

Zaczynamy!

15:48

Najlepszym ligowym strzelcem Arsenalu jest Alexis Sanchez - 13 bramek, a w Newcastle w tej klasyfikacji góruje Papiss Cisse z 11 trafieniami.

15:46

Dla wszystkich fanów talentu Mesuta Ozila dodajemy, że Niemiec nie ma kontuzji. Nie znalazł się w składzie z powodu choroby.

15:42

Ławka rezerwowych Arsenalu: Szczęsny, Bellerin, Flamini, Gibbs, Mertesacker, Rosicky, Walcott.

15:41

Ławka rezerwowych Newcastle: Elliot, Gutierrez, Satka, Riviere, Obertan, Armstrong, Kemen.

15:34

W ostatnim spotkaniu na St. James' Park Arsenal wygrał 1:0 po bramce Oliviera Giroud. Statystyki są po stronie gości, którzy z pięciu ostatnich spotkań na tym terenie wygrali aż 3, a dwukrotnie zremisowali.

15:29

- Alexis jest nieco zmęczony, chcę mu dać w końcu odpocząć, ale nie jest to łatwe gdy masz natłok trudnych meczów - przyznał Arsene Wenger. Dziś Chilijczyk znowu nie odpocznie, zobaczymy go na St James' Park od pierwszej minuty.

15:29

Witamy Państwa na relacji na żywo ze spotkania Newcastle United - Arsenal Londyn, które rozpocznie się punktualnie o godzinie 16:00!