West Bromwich AlbionWest Bromwich Albion
1. połowa2 : 0
2. połowa0 : 0
15:38

Szybka czerwona kartka dla McAuleya w zasadzie pozbawiła gości marzeń o dobrym wyniku na Etihad Stadium. Manchester City nie zagrał dziś wielkiego spotkania, ale strzelił trzy bramki, a mogło być ich znacznie więcej. Wilfried Bony, Fernando i David Silva dają komplet punktów Obywatelom. Setne czyste konto w Premier League zaliczył Joe Hart. Dziękujemy za śledzenie naszej relacji!

92'

Sędzia Neil Swarbrick gwiżdże dziś po raz ostatni!

92'

Hart łapie piłkę, nie puści dziś bramki! Setne czyste konto Anglika!

92'

Džeko tuż obok prawego słupka bramki!

90'

Sędzia dolicza dwie minuty do drugiej połowy.

89'

Druga zmiana w drużynie WBA. Za Sessegnona na boisku ujrzymy Mulumbu.

88'

Jeżeli Joe Hart nie straci bramki w końcówce meczu, Anglik zaliczy setne czyste konto w Premier League.

86'

Pierwsza zmiana w drużynie gości. Za Saido Berahino wchodzi Victor Anichebe.

83'

Akcja dwóch zmienników - Joveticia i Džeko. Ten drugi pada w polu karnym, ale sędzia ani myśli o podyktowaniu jedenastki.

80'

Ostatnia zmiana gospodarzy. Za oklaskiwanego Davida Silvę na boisko wbiega James Milner.

78'

Druga zmiana w szeregach Obywateli. Strzelca bramki, Wilfrieda Bony'ego zastępuje Edin Džeko.

77'

Z 16 metrów strzelał Jovetić, David Silva dołożył nogę i z najbliższej odległości wpakował piłkę do sitaki obok bezradnego Myhilla!

77'

GOOOOOOOOOL! DAVID SILVA

76'

Aguero wbiega w pole karne, dośrodkowuje, piłkę ręką wybija obrońca ale sędzia Neil Swarbrick dyktuje tylko rzut rożny!

74'

Lepszy okres gry West Bromu, w końcu częściej goszczą na połowie przeciwnika.

72'

Pierwszy rzut rożny dla West Bromu, Lescott zgrywa piłkę, a Berahino obija poprzeczkę!

68'

Dobra próba Joveticia, minimalnie niecelna.

65'

Zmiana w zespole gospodarzy. Franka Lamparda zastępuje Stevan Jovetić.

63'

Dobra akcja City, ale sędzia ją przerywa, faulowany był Lescott.

62'

Bony próbuje, ale tym razem West Brom ratuje poprzeczka!

57'

Najpierw strzelał Lampard, potem z bliska Silva, ale cudów w bramce dokonuje Myhill!

57'

Silva robi kółeczko, zagrywa do Lamparda, a ten w dobrej sytuacji uderza zbyt słabo i w sam środek bramki.

54'

Aguero z metra trafia prosto w Myhilla! Mina Argentyńczyka mówi - nie strzelę dziś bramki temu facetowi!

53'

Piłkarze West Bromu pierwszy raz dziś zbliżyli się do pola karnego City, ale Hart wciąż bezrobotny.

52'

Kolejna próba, Bony obok bramki.

51'

Aguero pięknie mija obrońcę i strzela, ale znowu na posterunku Myhill!

48'

Aguero do Silvy, ten próbował zagrać świetne prostopadłe podanie do Argentyńczyka, ale zabrakło celności.

46'

Zaczynamy drugą połowę!

14:44

Wracamy powoli do Manchesteru, piłkarze zaraz wyjdą na murawę.

48'

Manchester City nie gra dziś dobrze, ale to i tak wystarcza na dwubramkowe prowadzenie z osłabionym West Bromem. W polu karnym Myhilla kotłowało się wielokrotnie, a wykorzystać zdołali to Wilfried Bony i Fernando. Na relację z drugiej części spotkania zapraszamy po krótkiej przerwie!

47'

Koniec pierwszej połowy!

46'

Aguero w sytuacji sam na sam z Myhillem uderza prosto w niego.

46'

O dwie minuty dłużej potrwa pierwsza połowa spotkania.

46'

Fernando strzela w Lamparda, piłka odbija się od pleców Anglika i wypada z boiska. Bardzo mało składne są akcje City, ich głównym rozgrywającym jest dzisiaj przypadek.

43'

Zabaleta próbuje technicznego strzału z 18 metrów, ale piłka wpada wprost w ręce Myhilla.

41'

Kibice chyba wiedzieli co się święci już przed rzutem rożnym. Spora wrzawa przestraszyła chyba defensorów West Bromu, którzy pogubili się kompletnie, a zamieszanie w polu karnym wykorzystał Fernando, który wpakował piłkę do bramki z kilku metrów.

40'

GOOOOOOL! FERNANDO!

39'

Rzut rożna dla City, wrzawa na trybunach.

38'

Navas z prawej strony dośrodkowuje w pole karne, ale zupełnie bez przygotowania i piłka mija wszystkich napastników City.

35'

Silva wysoko nad bramką, bardzo słaby strzał.

35'

Rzut wolny dla Manchesteru City z bardzo dobrej pozycji.

32'

Navas pięknym rogalem próbował pokonać Myhilla, ale ten dzisiaj broni wyśmienicie!

30'

Chociaż drużyny Tony'ego Pulisa atakować nie lubią, to teraz West Brom nie ma innego wyboru. Na razie jednak Hart zupełnie bezrobotny.

26'

Kolejna identyczna akcja City, próba strzału zza pola karnego, strzał zablokowany, ale tym razem odbita piłka wpada pod nogi Iworyjczyka, a ten pewnie wykorzystuje świetną okazję!

26'

GOOOOOOL DLA MANCHESTERU CITY! WILFRIED BONY!

23'

Silva pięknie uderzał zza pola karnego, ale dobrze w bramce spisuje się Myhill!

21'

Lampard zagrywa prostopadłą piłkę do Aguero, ale Argentyńczyk był na spalonym.

18'

Tym razem strzelał Lampard, ale źle trafił w piłkę i nie mogło być mowy o zagrożeniu bramki gości.

16'

Dobra akcja Navasa na prawym skrzydle, Hiszpan mocno wstrzelił piłkę w pole karnym, ale skończyło się na zamieszaniu, opanowanym przez Myhilla.

13'

Aguero zza pola karnego 5 metrów nad bramka. Wszystkie strzały City, to właśnie próby z dystansu.

11'

Dobrze wymyślił sobie to wszystko Frank Lampard, ale długa piłka do Wilfrieda Bony'ego okazała się być minimalnie niecelna. Gospodarze, chociaż grają w przewadze, mają problemy ze sforsowaniem defensywy rwali.

9'

Po rzucie rożnym wykonywanym przez Jesusa Navasa obrońcy WBA łatwo poradzili sobie z wybiciem piłki przed pole karne. Futbolówka trafiła pod nogi Davida Silvy, ale żaden z dwóch strzałów Hiszpana nie znalazł drogi do bramki. Pierwsza próba została zablokowana przez obrońców, a po drugiej, bardzo słabej, piłka opuściła boisko.

7'

Obywatele zamknęli rywali na ich połowie, rozgrywają długie akcje pozycyjne, ale na razie nie wynikają z nich żadne strzały na bramkę Myhilla.

2'

McAuley wylatuje w zasadzie w pierwszej akcji spotkania! Po błędzie w defensywie zawodnik West Bromwich Albion ratował się faulem, za który sędzia wyrzucił go z boiska!

1'

Zaczynamy! W błękitnych koszulkach mistrzowie Anglii, na biało-czarno West Bromwich Albion.

13:36

Ławka rezerwowych West Bromwich Albion: Rose, Wisdom, Pocognoli, Nabi, Mulumbu, Davidson, Anichebe.

13:34

Ławka rezerwowych Manchesteru City: Caballero, Demichelis, Džeko, Fernandinho, Jovetić, Milner, Sagna.

13:32

- To nie jest katastrofa. Przed chwilą graliśmy w Lidze Mistrzów z Barceloną, a teraz walczymy w najlepszej lidze świata, w której lepsza od nas jest tylko Chelsea. Wygranie ligi wydaje się już niemożliwe, ale będziemy walczyć do końca - powiedział na przedmeczowej konferencji trener Manchesteru CIty, Manuel Pellegrini.Czy The Citzens mają jeszcze szansę na obronę mistrzowskiego trofeum?