Manchester CityManchester City
20:26

Z mojej strony to już wszystko, za uwagę dziękuje Damian Wiśniewski

20:25

A więc sensacja stała się faktem! Faworyzowany Manchester City przed rewanżowym starciem z Barceloną dostał solidne ostrzeżenie, że musi zacząć prezentować się dużo lepiej. Porażka z walczącym o utrzymanie beniaminkiem na pewno nie rokuje najlepiej.

94'

Koniec! Sensacja, Manchester City przegrywa z Burnley!

93'

Ings oddał strzał sprzed pola karnego, ale był on niecelny. To była jego ostatnia zmiana w meczu, zmienia go właśnie Reid

92'

Zabaleta padł w polu karnym po starciu z Benem Mee i próbował symulować faul. Na szczęście mu się nie udało

91'

Cztery minuty doliczył Andre Marriner do drugiej połowy meczu

89'

Brakuje dokładności akcjom gości, nic nie wskazuje na to, by mogli ugrać tutaj choćby jeden punkt. Teraz faulu w środkowej strefie boiska dopuścił się Bony

87'

Pierwsza zmiana gospodarzy, Ward wchodzi za Vokesa

86'

Potężny strzał Joveticia sprzed pola karnego, jednak był on tyle mocny, co i niecelny

85'

Lampard zdecydował się na strzał z tego rzutu wolnego, ale trafił prosto w mur. Po chwili z prawej strony chciał dośrodkować Navas, ale został zablokowany

84'

Barnes faulował teraz Lamparda na własnej połowie boiska

82'

A teraz Yaya Toure schodzi z boiska. Za niego melduje się Frank Lampard, dla którego to meczu numer 600 w Premier League!

81'

Było blisko wyrównania! Yaya Toure doskonale dośrodkował w pole karne, a Aguero minimalnie przestrzelił głową!

80'

Kun Aguero starał się oddać strzał sprzed pola karnego, ale został zablokowany przez jednego z obrońców

78'

Ashley Barnes zdecydował się na nieco zaskakujący strzał sprzed pola karnego, ale był on za lekki, by móc zaskoczyć bramkarza

76'

Wilfried Bony po podaniu Aguero oddał strzał z okolic szesnastego metra, jednak był on zbyt czytelny i łatwy do obrony, by sprawić goalkeeperowi jakieś kłopoty

75'

Fernandinho zebrał wybitą z pola karnego piłkę przez Shackela, ale jego uderzenie było baaaaardzo niedokładne. Od bramki Heaton

74'

Stevan Jovetić wchodzi na boisko i zmienia, dość niespodziewanie, Davida Silvę

73'

Ten jednak kiepsko wykonali goście. Z narożnika boiska dośrodkował Navas, ale gospodarze wybili piłkę z własnej szesnastki

72'

Yaya Toure oddał mocny strzał sprzed pola karnego, ale zablokował go Shackel. Rzut rożny

71'

Wilfried Bony oddał strzał głową po dośrodkowaniu z tego rzutu wolnego, ale piłkę po jego uderzeniu spokojnie złapał Heaton

70'

Duff faulował na własnej połowie boiska i dostał za to żółtą kartkę

68'

Nieźle zapowiadała się akcja gospodarzy, ale po podaniu Trippiera na spalonym był Boyd

66'

Fernandinho oddał strzał sprzed pola karnego, ale piłka zdecydowanie minęła bramkę gospodarzy

64'

Wilfried Bony wchodzi na boisko za Edina Dżeko i wracamy do gry

63'

Trippier doznał kontuzji w starciu z Demichelisem i mamy przerwę w grze

62'

Trippier dośrodkował z rzutu wolnego, a głową piłkę wybił Vincent Kompany. Przed polem karnym trafiła ona do George'a Boyda, a ten fantastycznym strzałem nie dał szans bramkarzowi!

61'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Fantastyczne trafienie Boyda, 1:0 dla gospodarzy!

60'

Ashley Barnes zszedł z piłką z prawej strony do środka i został faulowany przez Demichelisa. Argentyńczyk doskonale wiedział, co robi i bez słowa pogodził się z żółtą kartką, jaką musiał otrzymać

58'

Obrońca Burnley dostaje za to wejście żółtą kartkę a my wracamy do gry

57'

Ben Mee faulował Jesusa Navasa na połowie gości i Hiszpan potrzebuje chwili, aby dojść do siebie

56'

George Boyd! Fantastyczny, minimalnie niecelny strzał z dystansu! Ależ bomba!

56'

A teraz Boyd padł w polu karnym gości po starciu z Demichelisem, ale sędzia pokazuje, że o karnym nie ma mowy

54'

Trippier zaatakował prawą stroną boiska i choć domagał się odgwizdanie zagrania ręką, jakiego miałby się dopuścić Clichy, to jego zespół ma tylko aut

52'

Groźnie pod bramką gospodarzy! Zabaleta kapitalnie dośrodkował z prawej strony boiska, a Aguero przestrzelił z bliskiej odległości!

50'

Yaya Toure faulował teraz Ingsa w środkowej strefie boiska

49'

Vokes zdecydował się na atak indywidualny środkiem pola, minął paru rywali, ale zatrzymał się na Demichelisie

48'

Wracamy do gry, przy piłce są goście

47'

Duff doznał kontuzji w starciu z Kunem Aguero i potrzebuje pomocy lekarskiej

46'

Arbiter daje znak i gospodarze zaczynają drugą połowę

19:27

19:21

To nie była może jakaś rewelacyjna, najbardziej pasjonująca pierwsza połowa, ale nie mamy na co narzekać. Gra prowadzona jest w dobrym tempie, oglądaliśmy kilka ciekawych akcji podbramkowych. Po przerwie czekamy przede wszystkim na gole

45'

I teraz nastąpił koniec pierwszej połowy

44'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Burnley, ale tam znów świetnie poradzili sobie defensorzy gospodarzy. Piłka wybita przed pole karne

42'

Środkiem pola zaatakowali goście z Manchesteru, ale po podaniu Toure, piłkę stracił David Silva

40'

Uspokoiła nam się nieco gra. Przy piłce są co prawda mistrzowie Anglii, ale wciąż mają oni problemy ze złamaniem solidnych zasieków obronnych gospodarzy

38'

Trippier dośrodkował z prawej strony w pole karne, ale tam dobrze poradzili sobie goście

37'

Sporo chaosu mamy teraz na boisku, gra toczy się głównie w środkowej strefie boiska, obie drużyny dość szybko tracą piłkę

35'

Powracający na własną połowę Mee faulował wychodzącego z kontrą Navasa. I może się cieszyć, że nie dostał żółtej kartki

34'

Naciskają The Citizens! Silva zagrał świetną piłkę do Dżeko ale temu tuż przed strzałem wybił ją wślizgiem Boyd. Następnie dopadł do niej Aguero, jednak on przestrzelił!

32'

Rzut rożny mieli przed chwilę goście, ale nie potrafili zamienić go na jakąś groźną akcję i piłkarze Burnley wybili piłkę z własnej szesnastki

30'

I przenosimy się pod drugą bramkę! Arfield zebrał wybitą z pola karnego piłkę i oddał świetny strzał, który obronił Hart

29'

To mogła być bramka! Fernandinho zagrał świetną prostopadłą piłkę do Dżeko, ale ten przegrał pojedynek z Heatonem!

27'

Shackel był faulowany na własnej połowie boiska przez Aguero

25'

Edin Dżeko oddał strzał sprzed pola karnego, jednak chybił i to dość wyraźnie. Od bramki zacznie Heaton

24'

Dłużej, dla odmiany, są teraz przy piłce gospodarze, ale i z tego wynika bardzo mało. Rozgrywają ją daleko od bramki przeciwnika

22'

Vokes oddał strzał głową po dośrodkowaniu Trippiera z prawej strony boiska, ale piłka poleciała daleko od bramki strzeżonej przez Joe Harta

20'

Nieco dłużej są teraz przy piłce podopieczni Manuela Pellegriniego, jednak wciąż mają oni kłopoty z zagrożeniem bramce gospodarzy

18'

Kun Aguero! Argentyńczyk zaatakował środkiem pola, wpadł z piłką w pole karne, ale tam jego strzał zablokował Mee

16'

Barnes oddał strzał z dystansu, a piłka po nodze Zabalety wyszła na rzut rożny. Ten jednak kiepsko wykonali gospodarze i piłkę mają już mistrzowie Anglii

14'

Prawą stroną boiska zaatakowali goście, ale znów Shackel popisał się świetną interwencją, tym razem odbierając piłkę Silvie

12'

Trippier dośrodkował tym razem z rzutu rożnego. Barnes przedłużył to zagranie głową i piłka trafiła do Mee. Strzał tego ostatniego był już wyraźnie niecelny

10'

Trippier popisał się niezłym dośrodkowaniem z prawej strony boiska, a choć gospodarze domagali się rzutu karnego, za rzekome zagranie ręką, jakiego miał dopuścić się Clichy, to gwizdek arbitra milczy

9'

Sergio Aguero zaatakował przed chwilą środkiem pola, jednak został powstrzymany przez kapitalnie interweniującego Shackela

8'

Ings otrzymał długie podanie z głębi pola i próbował dostać się z piłką w pole karne, ale przeszkodził mu w tym świetnie interweniujący Demichelis

6'

Jesus Navas dośrodkował z prawej strony boiska, ale choć zrobił to naprawdę dobrze, to Heaton uprzedził Edina Dżeko i złapał piłkę

4'

Zabaleta próbował dośrodkować z prawej strony boiska, ale świetnie powstrzymał go Ben Mee

2'

I już Danny Ings zdecydował się na strzał, jednak nieszczególnie mu to wyszło. Piłka poleciała daleko od bramki Harta