manchester unitedManchester United
22:37

Na tym koniec tego wieczora, za relację na żywo dziękuje Michał Kozera, dobrej nocy!

95'

Koniec spotkania! Manchester United z niewielką dozą szczęścia wygrywa, wygrywa w momencie, gdy powinien prowadzić już niejedną bramką! Ashley Young zapewnia 3 punkty dla gości.

91'

De Gea świetnie broni atak Newcastle.

22:33

Niesamowita praca Rooneya, który biegł w polu karnym za piłką i nie dał ani sekundy spokoju żadnemu z obrońców, w końcu Ci podają do Krula, a ten popełnia ogromny błąd odbijając do Younga. Ten dopełnia formalności i zdobywa bramkę!

91'

YOOOOOUUUUUUUGGG!! UNITED PROWADZI W NEWCASTLE!!

89'

Nie warto ryzykować - Rojo zmieniony przez Carricka.

87'

Rojo fauluje i tylko szczęśliwie unika kolejnej żółtej kartki.

85'

Valencia z żółtą kartką za faul na Gouffranie.

82'

I w drużynie gości zmiana i to znaczna - za ogromnego Fellainiego wchodzi drobny Mata.

82'

Zmiana w Newcastle. Gouffran za Ameobiego.

81'

Smalling fauluje na połowie boiska.

79'

Young lewą nogą, nisko i głęboko w pole karne, pewnie łapie Krul.

79'

Williamson dobrze wybija wrzutkę Younga.

78'

Newcastle mocno zamknięte przy własnym polu karnym, a United szuka sobie miejsca.

76'

Rooney uderza głową, ale broni Krul.

74'

Newcastle ustawione dużo wyżej, gospodarze atakują obrońców rywala pressingiem.

73'

49 tysięcy i 801 fanów ogląda dzisiejsze spotkanie na St. James' Park.

72'

Januzaj wypchnięty z pola karnego poza boisko, koniec akcji United.

69'

Herrera traci piłkę i Newcastle rusza z kontrą 3 na 1! Mimo to Cisse marnuje kluczowe podanie, zamieniając je na niecelny strzał!

68'

Gutierrez debiutuje z żółtą kartką. Nie ma taryfy ulgowej, faul na Januzaju musiał być tak ukarany.

66'

Cisse wpada w pole karne ale bardzo dobrze zastawia go Valencia.

65'

Jonas Gutierrez gotowy do zmiany! Spiderman powraca na boisko Premier League, zostaje kapitanem i zmienia Ryana Taylora!

65'

Rooney dobrze walczy bark w bark z obrońcą, ale... flaga znów w górze.

63'

Rooney na kolejny spalonym.

61'

Żółta kartka dla Rojo za kolejny już faul.

60'

Wchodzi też Perez za Riviere. To może zrobić różnicę.

59'

I to była jego ostatnia akcja. Zmienia go młody i o wiele tańszy Januzaj.

59'

Di Maria chciał podbitą piłkę przelobować nad bramkarzem z boku pola karnego, niestety ani to dosięgnęło Rooneya, ani nie wpadło do bramki.

57'

Świetna piłka do Rooneya i Anglik trafia... ale tym razem był na spalonym.

56'

Di Maria ruszył na połowę rywala, ale zawahał się komu podać. To kosztowało go stratę.

55'

Fellaini przyjmuje piłkę w polu karnym i uderza, ale broni Krul!! Young za długo zbierał się do dobitki, efektem czego holenderski golkiper ponownie świetnie interweniuje! Genialna postawa bramkarza Newcastle!

51'

Newcastle próbowało, próbowało, ale się nie może przebić.

50'

Fellaini wybija połę po rożnym. Kontra United.

50'

Coloccini i Riviere niemalże dobił świetną piłkę w polu karnym! De Gea ledwo ratuje swoją drużynę!

48'

Rojo zza pola karnego! Brakowało nieco celności, ale ciekawa próba.

46'

I wracamy na murawę!

21:40

Dotychczasowe statystyki: 31% Posiadanie piłki 69% 3 Sytuacje bramkowe 5 0 Strzały na bramkę 1 2 Strzały niecelne

47'

Koniec pierwszej, bezbramkowej połowy!

46'

Doliczona minuta.

46'

Znów Valencia dorzucał, jednak tym razem obrońca był przy piłce pierwszy. Fellaini nabiegał, ale z faulem zatrzymał się na rywalu.

46'

Riviere! Mógł uderzać z prawej strony ale za daleko wypuścił w pole karne piłkę i de Gea a centymetry uprzedził nogi rywala w walce o futbolówkę.

45'

Fatalna strata di Marii tuż nastawionych na kontrę rywalach!

45'

Valencia mija rywala na skrzydle, dorzuca do Fellainiego, jego uderzenie głową paruje Krul i tylko centymetry dzielą od piłki próbujące to dobić głowy!

43'

Rooney ruszył prawym skrzydłem i próbował podać na środek do di Marii, ale rozczytał zamiary obrońca.

42'

Realizator polubił starcie Evansa z Cisse. Znam je już na pamięć.

42'

De Gea dobrze wynosi dośrodkowanie na aut.

42'

A po drodze sędzia rozdziela graczy w polu karnym.

42'

Tylko rożny po wrzutce Srok.

41'

Powtórki pokazują, że najpierw Cisse zaatakował Evansa, ten potem odpowiedział kopniakiem. Następnie jeszcze obaj wymienili identyczne uprzejmości by zostać rozdzielonym przez sędziów. Sprawiedliwym byłyby dwie żółte.

40'

Rojo faulował Obertana na prawym skrzydle, skąd Newcastle będzie miało wrzutkę. Bardzo dobre miejsce dla gospodarzy.

39'

Evans starł się z Cisse, sędzia musiał obu rozdzielić. Chłopaki się postanowili trochę potraktować korkami po stopach.

39'

Young posłał za długą i głęboką wrzutkę w pole karne, jednak di Maria powalczył i cofnął ją sprzed linii końcowej. Nie było szans na dokładność tego zagrania, więc piłka minęła będących obok Fellainiego i Rooneya.

38'

Di Maria ma dziś ogromne pokłady energii i chęci, jednak nie zawsze udaje mi się przejść dwóch rywali na raz. Tak było i teraz.

37'

Valencia bujał się nad piłką, aż w końcu rywal nabił go i wywalczył aut.

36'

Cisse świetnie podrzucił sobie piłkę i uderzył z woleja - próba efektywna, ale bardzo niecelna.

35'

Herrera prostopadle do Rooneya, ale duet stoperów zablokował napastnika.

33'

Kiepska wrzutka do Obertana na prawe skrzydło, ten nawet nie ruszył się z miejsca.

31'

Przewraca się w polu karnym Coloccini, di Maria zgarnia piłkę i natychmiast podaje do Rooneya, ten niestety zwrotem na lewą nogę pozwala ją zabrać rywalowi.

30'

Van Gaalowi nie podoba się gra jego drużyny. Holender podszedł do linii bocznej i zaczął rozsyłać upomnienia dla zawodników.

27'

Fantastyczną piłkę za plecy obrońców otrzymuje Rooney, ale fatalnie pudłuje w pojedynku z bramkarzem.

26'

Di Maria odważnie minął rywala i ruszył ku bramce, ale rywal wygrał pojedynek z nim.

25'

Di Maria do Fellainiego, ale piłka mija go nieznacznie.

25'

Valencia dorzuca z linii końcowej, ale piłka nie odnajduje nikogo z drużyny.

24'

Young przegrał walkę z Coloccinim, ale nadal United przy piłce.

22'

Rożny dla United.

21'

Tym razem nieco przetrącony w rywalizacji z rywalem został Young.

20'

Blind posyła długą piłkę w pole karne rywala, tam jednak Rooneya zastawia skutecznie Coloccini.

18'

Fellaini w polu karnym - piłkę zgasił, zastawił, chciał podać, ale za gęsto pod bramką Krula.

18'

Young popędził lewym skrzydłem aż do linii końcowej, ale piłkę stracił.

16'

Tym razem akcja przeniosła się pod pole karne Davida de Gei.

15'

Rooney do Rojo na 16. metr, ten cofa do Herrery ale Hiszpan pudłuje z pierwszej piłki. Dobra akcja United.

15'

Obrońca United dobrze zażegnał atak rywala prawym skrzydłem.

14'

Evans dobrze blokuje wrzutkę Obertana, de Gea łapie piłkę.

14'

Trochę stracili animuszu goście, na więcej pozwalając Newcastle.

12'

Smalling faulował rywala w polu karnym, sędzia jednak z niewiadomych przyczyn po gwizdek nie sięgnął.

11'

To powinien być karny!

10'

Kolejna niecelna próba Newcastle.

9'

Fellaini świetnie wykorzystuje swoją siłę fizyczną i z odrobiną dryblingu nieźle rozpoczyna akcję swojego zespołu pod polem karnym rywala.

8'

Faulowany Herrera w środku pola, ale szybko wznowiona gra.

7'

Manchester United od dwóch minut przy piłce, próbują znaleźć lukę w obronie Czerwone Diabły.

5'

Świetna kontra Newcastle - Sissoko i Cisse dobrze rozegrali akcję lewą stroną i wywalczyli korner.

5'

Próba rozegrania akcji przez Newcastle, niestety niecelne podanie trafia do obrońców.

1'

Pierwsza akcja Manchesteru United - prostopadła piłka do di Marii, jednak Argentyńczyk nie zdecydował się strzelać prawą nogą.

1'

Zaczynamy spotkanie!

20:34

Nim rozbrzmi pierwszy gwizdek sędziego, sprawdźcie zapowiedź spotkania.

20:23

Witamy w relacji na żywo z dzisiejszego spotkania Newcastle Manchesterem United. Czy gospodarze zdołają pokonać wyżej notowanego rywala? Przekonamy się już niebawem.