• Strzały: 16 (8) - 3 (1)
  • Rzuty rożne: 0 - 3
  • Faule: 15 - 13
22:39

Niesamowita końcówka! Foster w jednej akcji kilkukrotnie wypuszczał piłkę z rąk i w końcu skończyło się to faulem - w trzeciej minucie doliczonego czasu gry! Lepszego momentu na przełamanie The Villans nie mogli sobie wymarzyć.

90'

KONIEC! Pierwszy od siódmego grudnia triumf Aston Villi!

90'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Coś niebywałego, Aston Villa już na pewno wygra ten mecz! Pewny strzał Benteke!

90'

Rzut karny dla West Bromu! Foster najpierw wypuszcza piłkę z rąk, a potem fauluje Lowtona!

90'

Bacuna oddał strzał z rzutu wolnego, ale nie trafił w bramkę. Tymczasem z boiska schodzi Morrison, a w jego miejsce melduje się Baird

90'

Trzy minuty doliczył sędzia do drugiej połowy meczu

90'

Brunt dośrodkował z rzutu rożnego, ale wszyscy w polu karnym, łącznie z Guzanem, minęli się z piłką i ta wyszła na aut bramkowy

88'

I żółta też dla Huttona, choć on powinien się cieszyć, że za kopnięcie Berahino nie wyleciał z boiska

88'

Mieliśmy małe spięcie pomiędzy dwoma piłkarzami obu drużyn. Żółta kartka dla Berahino

86'

Żółtą kartką ukarany został Craig Gardner

85'

Żadna ze stron nie potrafi jak na razie zadać decydującego ciosu, gra toczy się w środkowej strefie boiska. Czy ktoś zdoła strzelić gola na wagę trzech punktów?

81'

Trzecia już zmiana w zespole The Villans. Schodzi z boiska strzelec gola, Agbonlahor, a w jego miejsce melduje się Weimann

81'

I dostał za to żółtą kartkę

80'

Ciaran Clark faulował wychodzącego z kontrą Ideye w środkowej strefie boiska

78'

Westwood dośrodkował ze stojącej piłki, ale zrobił to niedokładnie i goście wybili piłkę z własnej szesnastki. Po chwili Lowton wrzucił piłkę z lewej strony i efekt był identyczny

77'

Berahino faulował na własnej połowie boiska Huttona, dobra okazja do dośrodkowania dla gospodarzy

77'

Druga zmiana w ekipie gospodarzy, Leandro Bacuna wchodzi za Toma Cleverley'a

76'

Niezłe zagranie z głębi pola w kierunku Craiga Gardnera, ale ten się zawahał i nie dobiegł do piłki

74'

Grealish zdecydował się na kolejny strzał ,tym razem po podaniu Delpha, ale znów poradził sobie z tym Foster

72'

Grealish oddał strzał na bramkę po dośrodkowaniu Huttona, ale zrobił to za słabo, aby pokonać Fostera. Ten jednak znów miał problemy ze złapaniem piłki i musiał zrobić to na dwa razy

70'

Było blisko gola! Berahino zagrał świetną, wyprowadzającą na czystą pozycję piłkę do Morrisona, a ten zamiast samemu kończyć akcję, to podawał do Ideye, a jego wślizgiem powstrzymał jeden z obrońców!

69'

Hutton dośrodkował przed chwilą w pole karne, a tam składający się do strzału Delph został zablokowany

67'

Brunt dośrodkował z rzutu rożnego, Lescott zgrał piłkę do Berahino, a ten strzałem głową wpakował piłkę do bramki!

66'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Saido Berahino doprowadza do remisu!

63'

Fabian Delhp faulował Claudio Yacoba na połowie gości

61'

Westwood dośrodkował z tego rzutu wolnego, jednak zrobił to mało dokładnie i piłka minęła pole karne gości

60'

Lescott faulował Benteke na własnej połowie boiska

59'

Grealish już wchodzi na boisko i zmienia N'Zogbię

59'

Hutton oddał strzał sprzed pola karnego, ale piłka poleciała bardzo daleko od bramki gości

57'

Tymczasem do wejścia na boisko szykuje się Grealish

55'

Groźnie pod bramką Aston Villi! Brunt dobrze dośrodkował z rzutu wolnego, a Dawson oddał minimalnie niecelny strzał głową!

53'

Westwood zdecydował się na strzał z tego rzutu wolnego, ale piłka poleciała daleko od bramki Fostera

52'

A teraz Lescott faulował przed własną szesnastką Agbonlahora i dostał za to żółtą kartkę

51'

Długa piłka w kierunku Ideye, ale niedokładna i ten nie zdołał do niej dobiec

49'

N'Zogbia próbował się teraz przedrzeć prawą stroną boiska, ale stracił piłkę na wysokości pola karnego gości

47'

N'Zogbia starał się dośrodkować z lewej strony boiska, jednak zrobił to bardzo niedokładnie i grę od bramki wznowią goście

46'

Arbiter daje znak i drugą połowę zaczynają gospodarze!

21:34

Jak dotąd, dość niespodziewanie, zdecydowanie lepiej wyglądają The Villans. Prowadzą, stworzyli sobie więcej okazji podbramkowych, a gdyby nie błąd arbitra, to mieliby jeszcze szansę z rzutu karnego i graliby z przewagą jednego zawodnika. Zobaczymy, czy w przerwie Tony Pulis będzie potrafił dotrzeć do swoich piłkarzy

45'

I teraz arbiter kończy pierwszą połowę

45'

Fabian Delph! Kapitalny strzał sprzed pola karnego, piłka odbija się od słupka!

45'

Berahino zagrał niezłą piłkę w kierunku Ideye, ale ten według sędziego był na spalonym. Tylko według niego, bo powtórki pokazały coś zupełnie innego

43'

Westwood dośrodkował z rzutu wolnego, a McAuley wybił piłkę z własnego pola karnego

42'

Żółtą kartką został właśnie ukarany Claudio Yacob

41'

Cleverley nieźle dośrodkował z prawej strony boiska, ale w polu karnym niecelnym strzałem popisał się Benteke

39'

Brunt dośrodkował z rzutu wolnego, ale choć Delph i Guzan nie porozumieli się we własnej szesnastce, to piłka wyszła na aut bramkowy

37'

Prawą stroną zaatakowali The Villans, ale Hutton niedokładnie piętą odegrał do N'Zogbii i stracili oni futbolówkę

35'

Brunt dośrodkował z lewej strony boiska, ale zrobił to niedokładnie i piłkę przejęli gospodarze

33'

Morrison dośrodkował z narożnika boiska, jednak zrobił to kiepsko i defensorzy Aston Villi spokojnie wybili piłkę

32'

James Morrison dośrodkował z prawej strony boiska, ale został zablokowany i wywalczył rzut rożny

31'

Indywidualnie, środkiem pola próbował zaatakować Saido Berahino, jednak szybko zgubił przy tym piłkę na rzecz rywala

29'

Powtórki pokazały, że w tej sytuacji Ben Foster wyraźnie faulował rywala. Gospodarze powinni mieć rzut karny!

28'

I znowu blisko trafienia Agbonlahor! Znów wyszedł sam na sam, znów oddał dobry strzał, a piłkę zmierzającą do bramki z linii wybił Joleon Lescott!

27'

Alan Hutton oddał strzał sprzed pola karnego, jednak wyraźnie się pomylił i grę od bramki wznowią goście

25'

Małe nieporozumienie między dwoma byłymi piłkarzami Manchesteru United, Tomem Cleverley'em oraz Darrenem Fletcherem, skończone autem dla gospodarzy

24'

Długi wykop spod własnej bramki Brada Guzana, Christian Benteke strącił piłkę głową, a Agbonlahor okazał się szybszy od Lescotta i wygrał pojedynek sam na sam z bramkarzem!

23'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Gabriel Agbonlahor, 1:0 dla gospodarzy!

21'

N'Zogbia próbował zaskoczyć bramkarza sprytnym strzałem z rzutu wolnego, ale tym razem Foster bardzo spokojnie złapał piłkę

19'

Tom Cleverley oddał potężny strzał z dystansu, ale był on tyle mocny, co i niecelny. Od bramki Foster

17'

Ładna wymiana piłki na wysokości pola karnego gości w wykonaniu Benteke i N'Zogbii, ale ten drugi faulował jednego z rywali

15'

Hutton znowu dośrodkował z prawej strony boiska, ale tym razem piłka minęła wszystkich w polu karnym i wyszła poza jego obręb

14'

Gorąco pod bramką gości! Agbonlahor oddał mocny strzał w środek bramki, a choć Foster wypuścił piłkę z rąk, to zdołał ją złapać na linii pola karnego! System goal-line wykazał, że gola nie było.

13'

Długie zagranie z głębi pola w kierunku Benteke, ale tego uprzedził McAuley, który dokładnie podał do bramkarza

11'

Gabriel Agbonlahor zaatakował prawą stroną boiska, ale tam faulował Yacoba. Piłkę mają goście

10'

Hutton dośrodkował z prawej strony boiska, a obrońcy West Bromu wespół z bramkarzem poradzili sobie we własnej szesnastce

9'

Brunt dośrodkował z lewej strony boiska, ale zrobił to niedokładnie i piłka wyszła na aut bramkowy

8'

Delph zagrał niezłą piłkę w kierunku Benteke w pole karne, ale belgijski napastnik był na spalonym

7'

Teraz troszkę dłużej przy piłce utrzymują się gospodarze, jednak jak na razie niewiele z tego wynika. Rozgrywają piłkę daleko od bramki rywala

5'

Kolejna próba West Bromu, ale znów po dośrodkowaniu z prawej strony boiska dobrze we własnej szesnastce dobrze poradzili sobie gospodarze.

3'

Dość spokojny początek meczu, teraz dopiero mieliśmy pierwszą próbę ataku. Ideye i Berahino wymienili podania na wysokości pola karnego gospodarzy, ale ich akcję skutecznym wejściem powstrzymał Okore

1'

Arbiter daje znak i zaczynamy!

20:41

Lepszego momentu na przełamanie, niż mecz derbowy chyba nie ma. Tylko czy gospodarze dadzą radę to zrobić? Piłkarze obu drużyn już wychodzą na boisko!

20:35

Aston Villa jest bez formy, a West Brom przegrał tylko jeden z ostatnich ośmiu meczów w lidze. Trzy wygrał, cztery zremisował

20:30

Na poziomie Premier League obie te ekipy mierzyły się ze sobą 17 razy i za każdym razem ich spotkania kończyły się remisami, lub jednobramkowym triumfem którejś ze stron.

20:27

Faworytem i to wyraźnym tego pojedynku są goście. Mają oni co prawda gorszy bilans spotkań bezpośrednich z The Villans, ale w ostatnim czasie są w zdecydowanie lepszej formie. Aston Villa przegrała już siedem z rzędu meczów, ostatnie zwycięstwo odniosła jeszcze w roku 2014. W tabeli ligowej jest przedostatnia