Tottenham HotspurWC
2 : 2
West Ham UnitedWest Ham United
14:56

To jeszcze bramka Kane'a, a z mojej strony to już wszystko, za uwagę dziękuje Kuba Seweryn.

14:56

Nieprawdopodobna końcówka tego spotkania i gospodarze rzutem na taśmę ratują punkt! Świetny mecz na White Hart Lane!

95'

Koniec meczu!!!

95'

Adrian zdołał obronić jedenastkę strzelaną przez Kane'a, ale Anglik popisał się skuteczną dobitką! Remis!

95'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Harry Kane!

95'

Rzut karny dla Tottenhamu!!! Song sfaulował w polu karnym Kane'a!

94'

Minuta do końca.

94'

Koszmarne uderzenie z dystansu Eriksena poszybowało wysoko w trybuny White Hart Lane!

93'

Eriksen znalazł podaniem w polu karnym Kane'a, ale tego zablokowali obrońcy gości.

91'

Adrian łapie dośrodkowanie w pole karne Eriksena.

90'

Aż pięć minut doliczonych do tego meczu!

88'

Eriksen swoim dośrodkowaniem znalazł w polu karnym Vertonghena, ale ten główkował ponad bramką!

87'

Soldado zdobywa korner dla gospodarzy.

87'

Kontuzjowanego Cole'a zmienia Collins. Młoty już tylko bronią wyniku.

86'

Strzały z dystansu Rose'a i Lameli zostały zablokowane.

86'

Cole doznał teraz kontuzji mięśniowej. Będzie konieczna zmiana.

85'

Kontra West Hamu! Po dośrodkowaniu Sakho nie trafił w piłkę Kouyate!

85'

Soldado! Po nieporozumieniu w defensywie West Hamu strzał z powietrza Hiszpana broni jego rodak Adrian!

84'

Tottenham walczy o remis! Koguty coraz bardziej naciskają na rywala. Końcówka tego meczu zapowiada się bardzo ciekawie.

82'

82'

Po kornerze dla Tottenhamu Adrian wypiąstkował piłkę pod nogi Rose'a, a ten nieczystym strzałem zza pola karnego zdobywa bramkę kontaktową!

81'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Danny Rose!

80'

Eriksen wywalczył rzut rożny dla Kogutów.

80'

Zmiana w Tottenhamie. Schodzi Mason, wchodzi Chadli.

78'

Coraz bliżej zwycięstwa są goście z Upton Park. Tottenham wydaje się nie być w stanie doprowadzić juz do remisu.

77'

Tottenham przyciska! Eriksen dobrze uderza z rzutu wolnego, ale odbija piłkę Adrian!

76'

Po dośrodkowaniu Lameli Kane na raty pokonuje Adriana, ale Anglik był jednak na spalonym! Gol nieuznany!

75'

Jarvis zmienia Valencię w ekipie gości.

73'

Niewidoczny w drugiej połowie Kane zdecydował się teraz na strzał z dystansu, który jednak został zablokowany przez stoperów Młotów.

71'

Seria rzutów rożnych dla Tottenhamu nie przyniosła zagrożenia pod bramką Adriana.

68'

Noble opuszcza plac gry, a w jego miejsce wchodzi Carlton Cole.

67'

Lloris!!! Po dobrze rozegranym rzucie wolnym Reid zgrywa piłkę przed bramkę do Valencii, którego zatrzymuje francuski bramkarz!

65'

Spięcie Noble'a z Vertonghenem. Sędzia upomina obu graczy.

64'

63'

Dośrodkowanie z lewego skrzydła Noble'a doskonale zamyka na drugim słupku Diafra Sakho, który z ostrego kąta z pierwszej piłki pokonuje bramkarza rywali! 2:0 dla West Hamu!

62'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Diafra Sakho!

60'

Indywidualna akcja Walkera zakończona niecelnym strzałem zza pola karnego Anglika.

60'

Zmiana w Tottenhamie. Wchodzi Soldado za Townsenda.

59'

Francuski bramkarz dobrze łapie piłkę po rzucie rożnym dla West Hamu.

58'

Sakho!!! Świetne prostopadłe podanie w pole karne do Sakho, ten mógł podać na pustą bramkę Valencii, ale zdecydował się na strzał i Lloris zdołał odbić piłkę!

55'

Techniczne uderzenie z dystansu Masona bardzo pewnie broni dobrze ustawiony Adrian.

54'

Wraca na plac gry Valencia i od razu rozgrywa akcję indywidualną, po której został zablokowany w polu karnym Kogutów, podobnie jak i późniejsza poprawka Noble'a.

53'

Jakiś problem zdrowotny ma teraz Enner Valencia. Może być potrzebna zmiana.

52'

Żółta kartka dla Cresswella za faul na Townsendzie

51'

Dośrodkowanie Marka Noble'a pada łupem Llorisa.

49'

Stewart Downing wywalczył rzut rożny dla Młotów.

48'

W odpowiedzi Adrian bardzo dobrze interweniuje po centrze Kyle'a Walkera.

47'

Lloris pewnie łapie piłkę po dośrodkowaniu Aarona Cresswella.

47'

Rzut rożny dla Tottenhamu kończy się fatalnym strzałem z powietrza Masona.

46'

W przerwie awizowany Eriksen zmienił Dembele.

46'

Rozpoczynamy drugą część spotkania na White Hart Lane!

13:50

13:50

Tottenham rozpoczął ten mecz dobrze, aktywnie, ale po tym jak bramkę głową zdobył Kouyate, piłkarze Mauricio Pochettino mieli problem, żeby wrócić do gry na wysokim poziomie. Może pomoże im w tym wejście Christiana Eriksena, który po przerwie niechybnie zamelduje się na placu gry.

45'

Koniec pierwszej połowy!

45'

Żółta kartka dla Marka Noble'a.

45'

Dwie minuty doliczone do pierwszej połowy.

45'

Defensywa Młotów dobrze poradziła sobie z dośrodkowaniem z rzutu wolnego Townsenda.

42'

41'

Enner Valencia w walce z Walkerem wywalczył jeszcze jeden rzut rożny, ale ten też nie przyniósł zagrożenia pod bramką Llorisa.

39'

Jeszcze jeden strzał z dystansu Masona mija bramkę Adriana.

38'

Przy drugiej próbie defensywa Tottenhamu poradziła sobie bardzo dobrze, ale Townsend nie dał rady wyprowadzić kontry.

37'

Sprytne rozegranie rzutu rożnego przez West Ham kończy się zablokowanym strzałem z powietrza Noble'a. Kolejny korner.

32'

Obaj piłkarze po otrzymaniu pomocy lekarskiej wracają jednak na plac gry.

30'

Dwóch piłkarzy West Hamu leży na murawie. Kouyate, uderzony w twarz, zaraz się powinien pozbierać, ale zdecydowanie gorzej wygląda sytuacja Diafry Sakho, który narzeka na mięsień dwugłowy uda.

29'

Mason! Odpowiedź gospodarzy, jednak kąśliwe uderzenie z dystansu pomocnika Tottenhamu mija bramkę Adriana!

28'

Lloris! Po kolejnej dobrej akcji West Hamu bramkarz gospodarzy broni akrobatyczne uderzenie z powietrza Valencii!

28'

Eric Dier zatrzymał pędzącego w kontrataku Valencię. Naprawdę dobry mecz oglądamy na White Hart Lane.

26'

Rose!!! Harry Kane zagrał doskonałe podanie za linię obrony do rozpędzonego Rose'a, ale ten główkuje ponad wychodzącym Adrianem i ponad poprzeczką!

24'

Zamieszanie w polu karnym West Hamu! Ostatecznie Vertonghen z woleja uderza ponad poprzeczką!

23'

Goście na prowadzeniu! Po doskonałym dośrodkowaniu Aarona Cresswella potężny strzał głową Kouyate ląduje pod poprzeczką bramki Llorisa!

22'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Cheikhou Kouyate!

21'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego Townsenda ląduje w rękach Adriana.

19'

Małe nieporozumienie w defensywie Diera z Llorisem, ale obrońcy Kogutów wybijają piłkę poza pole karne.

18'

Na spalonym złapany Harry Kane.

17'

Rozegranie rzutu rożnego kończy się niecelnym uderzeniem z dystansu Cresswella.

16'

Indywidualna akcja Downinga zakończona zablokowanym uderzeniem z dystansu Anglika. Rzut rożny.

16'

Jeszcze jeden spalony. Na nim Valencia.

14'

Tottenham w ataku pozycyjnym, West Ham przyczajony na kontrataki. Można było się tego spodziewać.

11'

Słupek!!! Harry Kane dostał dobrą długą piłkę na czystą pozycję, ale jego uderzenie z powietrza trafiło tylko w obramowanie bramki Adriana!

11'

Na spalonym został złapany Diafra Sakho.

9'

Lamela trafia prosto w mur West Hamu.

8'

Mason faulowany tuż przed szesnastką Młotów. Szansa dla Tottenhamu z rzutu wolnego.

7'

Druga próba z dystansu Bentaleba! Płasko kopniętą piłkę dobrze łapie Adrian!

6'

Bentaleb! Świetne uderzenie z dystansu Algierczyka doskonale odbija na rzut rożny Adrian!

5'

Kane zagrał piłkę przed pole karne do Dembele, ale ten z kolei popisał się bardzo nieudanym odegraniem.

3'

Strzał z dystansu Kouyate poszybował ponad bramką Llorisa!

1'

Pierwszy gwizdek arbitra Jonathana Mossa i zaczynamy!

12:37

Rezerwowi West Hamu: Jussi Jaaskelainen, Guy Demel, James Collins, Joey O'Brien, Matt Jarvis, Kevin Nolan, Carlton Cole.

12:36

Rezerwowi Tottenhamu: Michel Vorm, Ben Davies, Federico Fazio, Christian Eriksen, Benjamin Stambouli, Nacer Chadli, Roberto Soldado.

12:35

Obok prezentujemy składy wyjściowe obu drużyn na to spotkanie.

12:34

Dzisiejsze derby Londynu mają sporą wagę dla walki o czołową czwórkę Premier League w tym sezonie. Rozpędzony Tottenham, który zajmuje obecnie w tabeli szóste miejsce i traci do czwartego Manchesteru United cztery punkty mierzy się z ósmym West Hamem, który zaskakująco dobrze spisuje się w tym sezonie.

12:10

Witamy bardzo serdecznie na relacji na żywo z meczu 26. kolejki angielskiej Premier League, w którym Tottenham zmierzy się z West Hamem!