Coloccini faulował Lamparda na własnej połowie

Kolarov! Sprytny strzał z tego rzutu wolnego, Krul z trudem na rzut rożny!

Sissoko faulował teraz na własnej połowie boiska Zabaletę

79'

Edin Dżeko próbował dośrodkować z lewej strony boiska, ale został zablokowany przez jednego z obrońców

77'

Było blisko samobója! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego blisko trafienia do własnej bramki był Colback, ale piłka wyszła ostatecznie na corner

76'

I to mógł być pierwszy gol Bony'ego w barwach City! Krul najpierw źle wybijał piłkę, ale potem świetnie obronił strzał Iworyjczyka!

74'

Troszkę chaosu mamy teraz na boisku, jedni i drudzy dość szybko gubią piłkę

72'

To mogła być kolejna bramka! Dżeko wyszedł sam na sam z bramkarzem po błędzie Ryana Taylora, ale przegrał pojedynek z Krulem!

70'

Zmiana też u gospodarzy, Ryan Taylor wchodzi za Daryla Janmaata

69'

Frank Lampard wchodzi na boisko i zmienia Samira Nasriego

67'

To powinien być gol! Navas dośrodkował z prawej strony boiska, a Dżeko przestrzelił głową z bliskiej odległości!

66'

Sissoko zaatakował teraz indywidualnie środkiem pola, ale został świetnie powstrzymany przez Mangale

64'

Nasri otrzymał piłkę w polu karnym gości i zaczął bawić się z obrońcami, co jednak skończyło się stratą

63'

Colback chciał zagrać sprytnie w pole karne do Sissoko, ale ten był na spalonym.

62'

Gouffran był faulowany na połowie rywala przez Fernandinho

60'

I druga zmiana w ekipie chilijskiego menedżera, w nowym klubie zadebiutuje Wilfired Bony. Zmienia Kuna Aguero

59'

David Silva zrobił swoje i schodzi z boiska. W jego miejsce wchodzi Jesus Navas

58'

Mangala oddał strzał głową po dośrodkowaniu z narożnika boiska, ale pomylił się dość wyraźnie

56'

Ładne zagranie Silvy za linię obrony do Zabalety, ale dośrodkowanie Argentyńczyka zostało zablokowane. Rzut rożny dla gospodarzy

54'

Yaya Toure zagrał ładną, górną piłkę do Aguero, ten zagrał klatką piersiową dla Silvy, a Hiszpan potężnym strzałem sprzed szesnastki nie dał szans bramkarzowi!

53'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! I znowu Silva, 5:0 dla City!

52'

Sergio Aguero świetnie wyprowadził kontrę, podał po długim rajdzie piłkę do Nasriego, ten podał do Silvy, a Hiszpan z bliskiej odległości pokonał bramkarza!

51'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! David Silva, 4:0!

49'

Spokojnie, długo piłkę wymieniają podania podopieczni Manuela Pellegriniego, ale nie ma z tego większego zagrożenia pod bramką Tima Krula

47'

To powinien być gol! Abeid świetnie dośrodkował w pole karne, a Hart genialnie obronił uderzenie Cisse!

46'

I od razu Abeid zmienia Anitę

46'

I zaczynamy drugą połowę!

19:21

19:21

Fantastycznie rozpoczęli to spotkanie piłkarze Manchesteru City, szybko wpakowali przeciwnikom trzy gole i później kontrolowali przebieg gry. Newcastle w zasadzie nie zagroził ani razu swoim rywalom i trudno sobie wyobrazić, aby po przerwie miał odwrócić losy tego pojedynku

45'

I mamy koniec pierwszej połowy

45'

Dwie minuty doliczył Chris Foy do pierwszej połowy meczu

43'

A teraz Aguero spróbował ataku indywidualnego, ale został powstrzymany przez Gouffrana. Aut dla gospodarzy

41'

Edin Dżeko zaatakował teraz indywidualnie, ale przy asyście obrońcy niedokładnie dośrodkował

39'

A teraz żółta kartka dla Yaya Toure

37'

Kompany otrzymał teraz żółtą kartkę za ostry faul na Cisse w środkowej strefie boiska

35'

Fernandinho oddał strzał sprzed pola karnego, ale w sam środek bramki i Tim Krul nie miał problemów ze złapaniem futbolówki

34'

Kolarov dośrodkował z lewej strony boiska, a Colback zdołał pewnie interweniować we własnej szesnastce

33'

Colback dośrodkował przed chwilą z rzutu rożnego, a Zabaleta spokojnie wybił piłkę z własnego pola karnego

31'

Coloccini faulował teraz na własnej połowie boiska Aguero

30'

Nieco dłużej przy piłce są teraz piłkarze Newcastle, ale rozgrywają ją daleko od bramki Joe Harta

28'

Słabo wykonali jednak ten stały fragment The Citizens, a po chwili Colback faulował Silvę i dostał za to żółtą kartkę

26'

Haidara zatrzymał kolejną akcję gospodarzy i ci mają rzut rożny

24'

Sissoko wdarł się teraz z piłką w pole karne i oddał strzał, jednak piłka poleciała bardzo daleko od bramki Joe Harta

22'

Fantastyczna akcja! David Silva posłał genialną piłkę za linię obrony do Dżeko, ten przyjął ją sobie klatką piersiową i pokonał Krula! 3:0!

21'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Edin Dżeko, Newcastle na deskach!

20'

I znowu było groźnie pod bramką gości! Dżeko dośrodkował z prawej strony boiska, Zabaleta przepuścił piłkę, a postrzale Aguero minęła ona prawy słupek!

19'

Sissoko oddał teraz potężny strzał po krótkim rozegraniu rzutu wolnego, ale zablokował go Fernandinho

17'

Edin Dżeko! Świetny strzał Bośniaka sprzed szesnastki, piłka nieznacznie minęła bramkę!

15'

Yaya Toure posłał prostopadłe podanie w kierunku Dżeko, ale tego powstrzymał Haidara. Zrobił to jednak faulem, czego sędzia nie zauważył

13'

Edin Dżeko zagrał piłkę w pole karne z lewej strony, tam odnalazła ona Nasriego, a Francuz przyjął ją sobie, podprowadził i wpakował do bramki! Jak odpowie Newcastle?

12'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Samir Nasri i już jest 2:0!

11'

Dżeko był teraz faulowany na prawej stronie boiska przez Haidarę

9'

Daryl Janmaat! Kapitalny strzał z dystansu, piłka minimalnie minęła bramkę gospodarzy!

7'

Haidara oddał strzał po podaniu Colbacka, ale nie trafił nawet w światło bramki

6'

Żółta kartka dla Anity, za zbyt ostre wejście, zdaniem sędziego

4'

Perez był teraz faulowany na własnej połowie boiska przez Nasriego

2'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Pewny strzał Aguero, 1:0 dla The Citizens!

1'

I już rzut karny mają gospodarze! Anita faulował Dżeko!

1'

Zaczynamy!

18:29

Chelsea zremisowała dziś sensacyjnie z Burnley i dla The Citizens to wspaniała okazja, by zmniejszyć swoją stratę do lidera do tylko pięciu punktów. Wystarczy pokonać Newcastle, ale to nie będzie łatwe

18:27

• Ławka gospodarzy: Caballero, Demichelis, Clichy, Lampard, Fernando, Navas, Bony
  • Ławka gości: Woodman, R.Taylor, Abeid, Obertan, Ameobi, Armstrong, Rivière