19:10

Z mojej strony to już wszystko, za uwagę dziękuje Damian Wiśniewski

19:10

19:10

To było wyrównane i zacięte widowisko, które jednak nie znalazło zwycięzcy. Manchester United stracił szansę powrotu na podium i do trzeciego Southampton traci aktualnie jeden punkt

90'

Koniec! Manchester United remisuje na wyjeździe z West Hamem!

90'

I jeszcze zmiana w ekipie gości, Chris Smalling wchodzi za Radamela Falcao

90'

Druga żółta kartka dla Luke'a Shawa, Anglik za taktyczny faul wylatuje z boiska!

90'

Po wrzutce w pole karne świetnie odnalazł się Daley Blind i Holender ładnym strzałem pokonał bramkarza!

90'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Daley Blind doprowadza do wyrównania!

90'

Rooney przymierzył z tego rzutu wolnego, ale został zablokowany przez jednego z rywali

90'

Cheikhou Kouyate tuż przed własnym polem karnym faulował Van Persiego

90'

Cztery minuty doliczył sędzia do drugiej połowy

90'

Adrian! Fellaini oddał dobry strzał po dośrodkowaniu z prawej strony boiska, a Adrian kapitalną interwencją uratował swój zespół!

89'

I znowu gorąco pod bramką gości! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego w świetnej pozycji znalazł się Jarvis, ale jego strzał głową był niecelny!

87'

De Gea! Hiszpan najpierw świetnie interweniował po strzale Noble'a z bliskiej odległości, a następnie przy dobitce sprzed pola karnego! Tylko rzut rożny dla Młotów

85'

Żółta kartka też dla Wayne'a Rooney'a

84'

Zmiana u gospodarzy, Matt Jarvis wchodzi za Ennera Valencie

83'

Żółta kartka dla Luke'a Shawa

82'

Adrian! Po podaniu Falcao z bliskiej odległości strzał oddał Van Persie, ale hiszpański bramkarz świetnie to obronił!

81'

Matt Jarvis szykuje się do wejścia na boisko

80'

Żółta kartka dla Adriana

79'

Fellaini! Po wstrzeleniu piłki w pole karne i sporej przebitce Belg znalazł się w bardzo dobrej sytuacji, ale przestrzelił!

77'

To powinien być gol! Van Persie zagrał świetną piłkę za linię obrony do Falcao, a ten nie wykorzystał sytuacji sam na sam, fatalnie przestrzelił!

75'

Enner Valencia oddał strzał głową po dośrodkowaniu z prawej strony boiska, ale zrobił to za lekko i nie mógł zaskoczyć bramkarza

74'

Di Maria oddał strzał z tego rzutu wolnego, ale wyraźnie się pomylił i piłka przeleciała nad bramką

73'

Żółta kartka dla Alexa Songa za faul na Rooney'u na własnej połowie boiska

72'

Adnan Januzaj schodzi z boiska, a w jego miejsce widzimy właśnie Fellainiego

70'

Do wejścia na boisko szykuje się aktualnie Fellaini

68'

Januzaj przymierzył sprzed pola karnego, ale fatalnie się pomylił. Od bramki grę wznowią gospodarze

66'

Wayne Rooney chciał dośrodkować z prawej strony boiska, ale został zablokowany. Rzut rożny

65'

Jenkinson! Zawodnik West Hamu tak dośrodkował w pole karne z prawej strony, że o mało nie pokonał bramkarza gości! Piłka nieznacznie minęła lewy słupek bramki

63'

Cresswell dośrodkował z lewej strony boiska, a David De Gea złapał piłkę.

62'

Luke Shaw dośrodkował z lewej strony boiska, ale zrobił to bardzo niedokładnie i piłka wyszła na aut bramkowy

60'

Shaw już wrócił do gry, Kouyate na razie jest za linią boczną, ale zaraz też wejdzie na boisko

58'

Na wślizgu zderzyli się przed chwilą Kouyate i Shaw, obaj są teraz opatrywani

57'

Januzaj dośrodkował z lewej strony boiska, a w polu karnym Tomkins zablokował strzał Van Persiego

55'

Luke Shaw dośrodkował z lewej strony boiska, a w polu karnym piłki nie sięgnął Falcao i wyszła ona na aut bramkowy

54'

Cresswell oddał strzał sprzed pola karnego, a De Gea spokojnie złapał piłkę

53'

Van Persie dobrze sobie teraz przyjął piłkę po długim zagraniu z głębi pola, ale piłka po jego strzale poleciała prosto w Adriana.

51'

Radamel Falcao oddał strzał sprzed pola karnego, jednak piłka dość wyraźnie minęła bramkę gospodarzy

50'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego i sporej przebitce Cheikhou Kouyate świetnie przyjął sobie piłkę i następnie umieścił ją w bramce!

49'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Cheikhou Kouyate, 1:0 dla West Hamu!

48'

Antonio Valencia faulował jednego z rywali na własnej połowie boiska

46'

Arbiter daje znak i zaczynamy drugą połowę

18:09

18:08

Jak na razie trudno powiedzieć, by to widowisko nas porywało. West Ham ma przewagę, potrafi stwarzać sobie groźniejsze okazje pod bramką rywala, ale jest nieskuteczny. Czy będzie w stanie poprawić ten element, lub czy obudzą się goście, przekonamy się po przerwie

45'

I teraz sędzia kończy pierwszą połowę spotkania

45'

Jedną minutę doliczył sędzia do pierwszej połowy meczu

44'

Angel Di Maria zakręcił piłkę z rzutu rożnego, a piłka poleciała nad poprzeczkę bramki Adriana

43'

A teraz odłożona w czasie żółta kartka dla Marcosa Rojo

43'

Adnan Januzaj starał się oddać strzał sprzed pola karnego, ale został zablokowany

41'

Di Maria oddał strzał z dystansu, ale piłka poleciała w sam środek bramki gospodarzy i spokojnie złapał ją Adrian

40'

Próba zagrania od Nolana w kierunku Cresswella, ale ten był na spalonym

38'

Spokojnie, długo przy piłce utrzymują się piłkarze Sama Allardyce'a, choć trzeba przyznać, że robią to głównie w środkowej strefie boiska

36'

Enner Valencia oddał strzał głową po dośrodkowaniu Nolana z rzutu rożnego, ale nie potrafił zrobić tego dokładnie. Od bramki grę wznowią goście

34'

Song przymierzył sprzed pola karnego, jednak piłka poleciała dość daleko od bramki gości

32'

Collins próbował zgrywać piłkę głową po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, ale skutecznie w bramce interweniował De Gea

31'

A teraz Phil Jones faulował jednego z rywali, ucierpiał Enner Valencia

29'

Van Persie na połowie gospodarzy faulował Tomkinsa

27'

Sakho indywidualnie próbował wykończyć kontratak swojego zespołu, ale świetnie powstrzymał go Antonio Valencia

26'

Rooney wrzucił piłkę z narożnika boiska, a spokojnie chwycił ją Adrian

25'

Luke Shaw dośrodkował z lewej strony boiska, a z własnego pola karnego piłkę wybił Tomkins

24'

Z ostrego kąta uderzać próbował Van Persie, ale Holendra świetnie zablokował Adrian

23'

Z Ennerem Valencią już wszystko w porządku wracamy do gry

20'

Jakiejś kontuzji doznał Enner Valencia, Ekwadorczyk leży na murawie

20'

Shaw dośrodkował z lewej strony boiska, ale Młoty swobodnie interweniowały we własnej szesnastce

18'

Długie zagranie Rojo w kierunku Falcao, ale Kolumbijczyk był na spalonym

16'

Noble świetnie dośrodkował przed chwilą z rzutu wolnego, ale obrońcy gości poradzili sobie z tym zagrożeniem

15'

Sakho przymierzył głową po wrzutce z narożnika, ale on nie trafił w światło bramki

14'

David De Gea! Po dośrodkowaniu w pole karne i zgraniu piłki Tomkinsa na bramkę znów uderzał Enner Valencia, ale fantastycznie powstrzymał go Hiszpan!

14'

Enner Valencia! Świetny strzał sprzed pola karnego, De Gea z trudem odbija piłkę na rzut rożny!

13'

Lewą stroną próbował zaatakować Shaw, jednak otrzymał niezbyt dokładne podanie od Di Marii i piłka wyszła na aut bramkowy

11'

Downing chciał dośrodkować z lewej strony boiska, jednak został zablokowany przez Valencie. Aut dla Młotów

10'

Tomkins próbował uderzyć po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, ale zablokować zdołał go Blind

9'

Enner Valencia zaatakował indywidualnie, ale świetnym wślizgiem powstrzymał go Luke Shaw. Rzut rożny

8'

A teraz słabym zagraniem popisał się De Gea, jednak nim rywal dobiegł do piłki, to przejął ją Phil Jones

7'

Song próbował rozciągnąć grę do Cresswella, ale zrobił to niedokładnie i piłka wyszła na aut bramkowy

6'

Wayne Rooney dośrodkował z narożnika boiska, a goalkeeper West Hamu wypiąstkował piłkę przed pole karne

5'

To mogła być bramka! Fatalny błąd Songa we własnym polu karnym, Kameruńczyk podał piłkę do Van Persiemu, a tego w ostatniej chwili zablokował Kouyate!

4'

Downing dośrodkował z lewej strony boiska, ale De Gea również popisał się bardzo spokojną interwencją na przedpolu

3'

Wayne Rooney dośrodkował z rzutu wolnego, a Adrian spokojnie wyszedł i złapał futbolówkę

1'

Mark Clattenburg daje znak i zaczynają goście!

17:12

Piłkarze obu drużyn już wyszli na boisko, za chwilę zaczniemy to spotkanie

17:10

17:07

Mam nadzieję, że pewność siebie i zaufanie w naszej grze w końcu przyjdzie, że z czasem się pojawi. Dziś musimy to pokazać - powiedział przed tym meczem Louis van Gaal

17:02

Poza tamtym pojedynkiem, Czerwone Diabły nie przegrały już dwunastu pojedynków z Młotami, aż jedenaście wygrywając

16:58

W pierwszym meczu tych dwóch drużyn Manchester zwyciężył 2:1, a czerwoną kartkę dostał Wayne Rooney

16:53

West Ham United zwyciężając awansuje na siódme miejsce, które zajmuje aktualnie Liverpool. Będzie miał dokładnie taką samą liczbę punktów, ale mają również lepszy bilans bramkowy

16:51

Ewentualna wygrana Czerwonych Diabłów pozwoliłaby im wrócić na trzecie miejsce w ligowej tabeli i zbliżyć się do drugich The Citizens na odległość zaledwie trzech oczek.

16:49

Ławka gospodarzy: Jaaskelainen, O'Brien, Oxford, Amalfitano, Jarvis, Cole, Lee

16:47

Po lewej stronie macie dostępne wyjściowe jedenastki obu zespołów, pora na podanie ławek rezerwowych. Na początek gości: Valdes, Smalling, McNair, Fellaini, Herrera, Mata, Wilson

16:45

Witamy! Zapraszamy na relację live ze spotkania kończącego tę kolejkę angielskiej Premier League. West Ham United podejmie Manchester United, a pierwszy gwizdek rozbrzmi już za około pół godziny!