14:56

Gol strzelony przez Ideye:

14:54

14:54

Nie możemy narzekać na to spotkanie. Cztery gole, ładne akcje podbramkowe oraz emocje do ostatniego gwizdka. To świetna zapowiedź piłkarskiej niedzieli, która przecież dopiero się zaczęła

90'

Koniec! Remis na Turf Moor!

90'

Kightly znów dośrodkował z lewej strony boiska, ale znów wybili piłkę z własnej szesnastki goście

90'

Trzy minuty doliczył sędzia do drugiej połowy meczu

89'

Ings dośrodkował z prawej strony boiska, ale obrońcy West Bromu poradzili sobie z tym zagrożeniem

88'

Ależ było blisko gola! Sessegnon naciskał tak mocno Keane'a, że ten zagrał piłkę pod nogi Berahino, ale jego strzał z bliskiej odległości fenomenalnie obronił Heaton!

87'

To mogła być bramka! Po kiepsko wykonanym rzucie rożnym przez gospodarzy West Brom wyprowadził kontrę. Morrison dobrze dośrodkował z lewej strony boiska, a w polu karnym w ostatniej chwili powstrzymany został Berahino!

86'

Michael Kightly dośrodkował z lewej strony boiska, a McAuley wybił piłkę na rzut rożny

85'

Żółta kartka dla Dawsona

84'

Powtórki pokazały, że zanim nastąpił faul po dośrodkowaniu Mee, we własnym polu karnym ręką zagrał McAuley. Burnley powinno mieć jedenastkę!

83'

Mee dośrodkował z lewej strony boiska, a w polu karnym gości jednego Fletchera faulował Barnes

81'

I ostatnia zmiana u gości. James Mirrison wchodzi za Calluma McManamana

79'

Jones oddał strzał z dystansu, jednak został zablokowany

78'

Wciąż utrzymują się przy piłce podopieczni Sama Dyche'a, jednak robiąc to tak daleko od bramki West Bromu, nie będą mogli jej zagrozić

76'

To mogła być bramka! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego na bramkę uderzył jeden z piłkarzy Burnley, a sprzed linii bramkowej piłkę wybił Lescott!

74'

Nieco dłużej teraz przy piłce utrzymują się teraz gospodarze, ale nie potrafią przebić się przez defensywę West Bromu

72'

Lescott oddał strzał po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, ale zrobił to za lekko i Heaton spokojnie złapał piłkę

71'

Sessegnon próbował dośrodkować z prawej strony boiska i został zablokowany przez Mee. Aut dla gości

69'

Saido Berahino zaatakował indywidualnie, oddał strzał z okolic szesnastego metra, a piłka dość wyraźnie minęła bramkę

68'

Podobna sytuacja z końcówki pierwszej połowy. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Brown Ideye poradził sobie spokojnie z obrońcami i strzałem głową pokonał bramkarza! Jak odpowiedzą gospodarze?

67'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Ideye doprowadza do wyrównania!

66'

Lescott próbował oddać strzał głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, ale został skutecznie zablokowany

64'

A za kolejne przewinienie Ideye dostał żółtą kartkę

63'

Ideye faulował przed chwilą Trippiera na własnej połowie boiska

62'

Jason Shackel zebrał wybitą piłkę z pola karnego gości i zdecydował się na strzał, ale zrobił to za lekko, by zaskoczyć bramkarza

61'

Powalczyli teraz nieco na prawej stronie piłkarze Burnley i wywalczyli rzut rożny

59'

A przed chwilą Trippier dośrodkował z prawej strony boiska, ale w polu karnym Boyd nie zdołał sięgnąć piłki i ta wyszła na aut bramkowy

57'

Trippier był faulowany na własnej połowie boiska przez Berahino

55'

Darren Fletcher próbował dośrodkować z lewej strony boiska, ale został zablokowany

54'

Lescott faulował Ingsa w środkowej strefie boiska

53'

Gol strzelony przez Brunta

52'

Dawson zaatakował indywidualnie, wszedł z piłką w pole karne przeciwnika, jednak tam już został zatrzymany

51'

Jakiejś kontuzji w starciu z Barnesem doznał Lescott, ale z byłym obrońcą Manchesteru City zaraz powinno być wszystko w porządku

49'

Scott Arfield faulował na połowie gości Sessegnona

48'

Żółta kartka dla Claudio Yacoba

46'

A za narzekającego na kontuzję w pierwszej połowie Marney'a wszedł Kightly

46'

Mamy zmiany w obu drużynach. za Bairda wszedł Ideye

46'

Pan Mike Dean daje znak i zaczynamy drugą połowę

13:58

Gole strzelane przez gospodarzy:

13:52

13:50

To była naprawdę bardzo dobra pierwsza połowa! Burnley dominowało, ale kiedy wydawało się, że na przerwę zejdzie z dwubramkowym zapasem, to goście odpowiedzieli trafieniem Brunta. To gwarantuje nam ogromne emocje w drugiej połowie

45'

I teraz arbiter kończy pierwszą połowę!

45'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego to właśnie Brunt poszybował najwyżej i precyzyjnym strzałem głową nie dał szans bramkarzowi!

45'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Trafienie kontaktowe Chrisa Brunta!

45'

Dwie minuty doliczył sędzia do pierwszej połowy

44'

Kieran Trippier teraz dośrodkował z prawej strony boiska, a defensorzy West Bromu wybili piłkę z własnej szesnastki

42'

Dośrodkowanie w pole karne gości, ale ci radzą sobie dobrze z tym zagrożeniem

40'

Chris Baird faulował taktycznie Boyda i dostał za to żółtą kartkę

40'

Spadło nam wyraźnie tempo tego widowiska, gospodarze kontrolują zupełnie przebieg gry

38'

Dean Marney jak na razie się nie poddaje i właśnie wrócił na boisko

36'

Kontuzja Deana Marney'a jest chyba jednak poważniejsza, właśnie zszedł on za linię boczną. Prawdopodobnie będzie potrzebna zmiana

34'

Trippier chciał dośrodkował z prawej strony boiska, ale został zablokowany przez Brunta. Aut dla gospodarzy

33'

Boyd kapitalnie dośrodkował z prawej strony boiska, a Danny Ings wyskoczył najwyżej i pięknym strzałem głową pokonał Bena Fostera!

32'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Danny Ings i jest już 2:0!

31'

Znów dość spokojnie przy piłce utrzymują się piłkarze Burnley i robią to głównie w środkowej strefie boiska

29'

Tymczasem od kilku minut nad murawą unosi się coraz gęstsza mgła

28'

Z zawodnikiem Burnley już wszystko w porządku, możemy wracać do gry

26'

Marney doznał jakiegoś urazu i leży na murawie

24'

Trippier dośrodkował w pole karne rywala, ale zrobił to kiepsko i piłka wyszła na aut bramkowy

23'

Nieco spokojniejszy fragment meczu. Przy piłce są gospodarze, ale rozgrywają ją dość daleko od bramki przeciwnika

21'

To powinien być gol! Fletcher świetnie dośrodkował z rzutu wolnego, a z bliskiej odległości głową przestrzelił Lescott!

20'

Ben Mee faulował na własnej połowie boiska McManamana

18'

Tak jest, Berahino wchodzi za Anichebe

17'

Szykuje nam się pierwsza zmiana w meczu. Gotowy do wejścia na boisko jest już Saido Berahino. Wynika to z urazu Victora Anichebe, który ewidentnie utyka

15'

Danny Ings próbował teraz zaatakować indywidualnie, ale stracił piłkę na wysokości pola karnego przeciwnika

13'

To powinna być druga bramka dla gospodarzy! Boyd dośrodkował z prawej strony boiska, a Marney będąc kompletnie niepilnowanym w szesnastce, wyraźnie przestrzelił!

12'

Arfield zagrał piłkę w pole karne, Ings zgrał futbolówkę do środka, a tam Barnes uprzedził obrońcę i pokonał goalkeepera West Bromu!

11'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Ashley Barnes i jest 1:0 dla Burnley!

9'

Scott Arfield! Potężny strzał sprzed pola karnego, Foster paruje piłkę na poprzeczkę!

7'

Długie zagranie od Fostera do Anichebe, jednak ten był na pozycji spalonej

5'

Darren Fletcher, który został ściągnięty do West Bromu z Manchesteru United, nie dość że dziś debiutuje w nowym klubie, to robi to jeszcze w roli kapitana

3'

I już mamy pierwszy strzał na bramkę. Ings przymierzył sprzed pola karnego, ale przestrzelił

1'

Zaczynamy relację live ze spotkania Burnley - West Bromwich Albion. Właśnie zabrzmiał pierwszy gwizdek!