15:41

Z mojej strony to już wszystko, zapraszam oczywiście na nasze kolejne relacje live z dzisiejszych spotkań Premier League. Za uwagę dziękuje Damian Wiśniewski

15:41

15:39

Beznadziejnie wyglądało Hull, w drugiej połowie ani przez chwilę nie wyglądało na drużynę, która mogłaby dzisiaj przynajmniej zremisować. Sroki z Newcastle były zdecydowanie lepsze i ich triumf jest zasłużony

90'

Koniec! Newcastle wysoko ogrywa Hull!

90'

I jeszcze zmiana u gości. Abeid wchodzi za Ameobiego

90'

Dwie minuty doliczył sędzia do drugiej połowy

89'

Livermore dostał teraz żółtą kartkę za zbyt ostry atak na rywala

87'

Huddlestone oddał strzał z rzutu wolnego, ale zrobił to leciutko i Krul spokojnie złapał piłkę

85'

A teraz głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego uderzał Ramirez, ale został on zablokowany

84'

Aluko oddał strzał głową po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, ale nie trafił nawet w bramkę

82'

Druga zmiana u gości. Powracający z Pucharu Narodów Afryki Papiss Cisse wchodzi na murawę za Ayoze Pereza

81'

Ameobi dośrodkował z lewej strony boiska, a obrońcy Hull wybili piłkę z własnej szesnastki

79'

Yoan Gouffran miną kilku rywali i zdecydował się na strzał sprzed pola karnego, a piłka jeszcze po rykoszecie od Elmohamady'ego zmyliła bramkarza!

78'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Yoan Gouffran i goście prowadzą już 3:0!

77'

Huddlestone dośrodkował z prawej strony boiska, ale gospodarzy poradzili sobie we własnej szesnastce

76'

Długie zagranie z głębi pola w kierunku Ramireza, ale ten niedokładnie zgrywał piłkę głową

74'

Spokojnie wymieniają podania piłkarze Srok i robią to mądrze, trzymając daleko od własnej bramki gospodarzy

72'

Zmiana także w drużynie Srok - Gouffran wchodzi na boisko za Cabelle

71'

Brady wchodzi na boisko i zmienia Robertsona

69'

Troszkę zamieszenia było teraz pod polem karnym gości, ale Ince niedokładnie podawał do Aluko i piłkę ma Newcastle

67'

Hernandez schodzi z boiska, a w jego miejsce widzimy Toma Ince'a

65'

Żółta kartka dla Robertsona za faul na Cissoko

63'

To powinien być gol! Robertson świetnie podał do Ramireza, a ten nie wykorzystał sytuacji sam na sam. Piłka jednak tak odbiła się od Krula, że do pustej bramki mógł ją wpakować Jelavić, ale Chorwat nie dał rady tego zrobić!

61'

Sporo chaosu mamy teraz na boisku, zwłaszcza gdy przy piłce są gospodarze. Nie potrafią oni zagrozić jak na razie zespołowi Newcastle

59'

Fatalne podanie Colocciniego, który mógł wyprowadzić Aluko na sam na sam z Krulem, ale Holender wybiegł przed bramkę i wybił piłkę

59'

Kiepskie było to dośrodkowanie z rzutu rożnego i obrońcy Hull wybili piłkę

59'

McGregor! Świetna interwencja po strzale Pereza z bliskiej odległości, rzut rożny!

57'

Hernandez spróbował oddać strzał z ostrego kąta, ale piłka poleciała daleko od bramki

56'

Pierwsza zmiana w meczu, Aluko wchodzi za Meylera. Tymczasem nad stadionem zaczął sypać śnieg

56'

A teraz Robertson dośrodkował z lewej strony boiska, a piłka minęła wszystkich w polu karnym i wyszła na aut

55'

Są teraz dłużej przy piłce gospodarze, ale rozgrywają ją zbyt daleko bramki rywali, by im w jakiś sposób zagrozić

53'

I to mógł być gol! Z ostrego kąta o mało własnego bramkarza nie pokonał Coloccini, z linii bramkowej piłkę wybił Anita!

52'

Ameobi teraz interweniował we własnym polu karnym, po dośrodkowaniu Ramireza z rzutu wolnego. Rzut rożny

51'

Sammy Ameobi zdecydował się na strzał z dystansu, kiedy wszystkim wydawało się że będzie podawał, a piłka trafiła do bramki przy lewym jej słupku!

50'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Sammy Ameobi, ależ trafienie!

48'

Gaston Ramirez oddał strzał sprzed pola karnego, ale zrobił to fatalnie i piłka poleciała daleko od bramki

46'

Arbiter daje znak i zaczynamy drugą połowę

14:45

14:38

14:37

To była dość kiepska pierwsza połowa, ale jej końcówka jest dość obiecująca. Newcastle prowadzi, ale jakieś wyraźniej przewagi na pewno nie miało. Zobaczymy, jak będzie to wyglądało po przerwie

45'

I teraz sędzia kończy pierwszą połowę meczu

45'

Po dośrodkowaniu Ramireza z rzutu wolnego Elmohamady wpakował piłkę do bramki, ale zrobił to ręką, co nie uszło uwadze sędziego. Gol oczywiście nie został uznany i Egipcjanin dostał za to żółtą kartkę

45'

Dwie minuty doliczył sędzia do pierwszej połowy spotkania

43'

Dośrodkowanie w pole karne Newcastle, ale tam piłki nie sięgnął Jelavić i złapał ją Krul

41'

Robertson stracił piłkę przed własnym polem karnym, przejął ją Cabella i Francuz świetnym strzałem sprzed pola karnego nie dał szans bramkarzowi!

40'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Remy Cabella, 1:0 dla Newcastle!

40'

Colback dośrodkował z tego rzutu wolnego, a Meyler bez problemu złapał piłkę

39'

Ramirez faulował na własnej połowie boiska Cabelle

38'

Haidara dośrodkował w pole karne Hull, a McGregor po strzale Pereza spokojnie złapał piłkę

37'

Dłużej przy piłce teraz są gospodarze, ale tak jak w przypadku gości, rozgrywają ją przed wszystkim na własnej połowie boiska

35'

Robertson dośrodkował z lewej strony boiska, a Janmaat wybił piłkę z własnego pola karnego

35'

Obaj zawodnicy już pojawili się znów na boisku

34'

Obaj piłkarze na razie zostali przeniesieni za linię boczną, ale zaraz pewnie wrócą na boisko. Gra została wznowiona

32'

Jelavić doznał jakiejś kontuzji w starciu z Janmaatem. Obaj zresztą potrzebują pomocy lekarzy

30'

Cabella dośrodkował z prawej strony boiska, a Dawson wybił piłkę z własnego pola karnego na aut

29'

Żółtą kartką ukarany Vurnon Anita

28'

Kiepskie mamy jak na razie tempo tego spotkania, gra toczy się głównie w środkowej strefie boiska. Teraz przy piłce goście

26'

Robertson oddał strzał z dystansu, ale Tim Krul spokojnie złapał piłkę, która leciała prosto w niego

25'

Żółta kartka dla Davida Meylera za faul na Cabelli

24'

Znów nieco dłużej przy piłce utrzymują się Sroki, ale rozgrywają ją na własnej połowie boiska

22'

Perez był faulowany na własnej połowie boiska przez Daviesa

20'

A teraz Janmaat próbował sił sprzed szesnastki, ale wyraźnie przestrzelił.

19'

Cabella oddał strzał sprzed pola karnego, ale został zablokowany

18'

To powinien być gol! Elmohamady fantastycznie zaatakowł prawą stroną boiska, dośrodkował, a po strzale głową Daviesa fenomenalnie interweniował Krul, a kolejne dobitki był już blokowane!

17'

Kiepsko jednak rozegrali ten stały fragment gry goście, a Mike Williamson oddał niecelny strzał sprzed pola karnego

16'

Ameobi był teraz faulowany na połowie gospodarzy przez Huddlestone'a

14'

Ameobi spróbował przed chwilą ataku indywidualnego, jednak obrońcy Hull bardzo szybko odebrali mu piłkę

12'

Ahmed Elmohamady otrzymał długie podanie z głębi pola, ale zanim zabrał się z piłką, to arbiter odgwizdał spalonego

10'

Spokojnie, długo przy piłce utrzymują się teraz goście. Robią to jednak głównie na własnej połowie boiska i niewielkie wynika z tego zagrożenie

8'

Michael Dawson oddał strzał głową po tym dośrodkowaniu z rzutu wolnego, ale piłka minęła bramkę

7'

Ameobi faulował Meylera na własnej połowie boiska i dla Hull będzie to dobra okazja do dośrodkowania w pole karne gości

5'

Sissoko! Indywidualna akcja zawodnika Newcastle, zakończona minimalnie niecelnym strzałem sprzed pola karnego!

3'

Gospodarze mają przewagę na początku spotkania, dłużej utrzymują się przy piłce, ale teraz Dawson falował Ayoze Pereza

1'

Sędzia daje znak, zaczynają goście!

13:42

Arbitrem tego spotkania będzie pan Phil Dowd.

13:40

Obie drużyny w dwóch ostatnich meczach przegrywały, Sroki nie wygrały od trzech kolejek. Kto dzisiaj się przełamie? Obie drużyny już wychodzą na murawę, za chwilę zaczynamy!

13:37

Dziś jednak faworytem są goście. W tabeli ligowej znajdują się na jedenastym miejscu i mają osiem oczek przewagi nad otwierającym strefę spadkową Hull. Gospodarzom zwycięstwo jest dzisiaj bardzo potrzebne i będą bardzo zmotywowani, aby je zdobyć

13:35

Newcastle zwyciężyło tylko w jednym z ostatnich siedmiu meczów we wszystkich rozgrywkach z Hull. Tygrysy wygrywały trzykrotnie i tyle samo razy ich spotkania kończyły się remisami.