Swansea CitySwansea City
1 : 1
West Ham UnitedWest Ham United
17:52

To było naprawdę dobre spotkanie. W drugiej połowie obie drużyny stwarzały sobie okazje podbramkowe i choć West Ham miał ich więcej (szczególnie w końcówce), to w przeciągu całego meczu remis jest zasłużonym rezultatem. Z mojej strony to już wszystko, za uwagę dziękuje Damian Wiśniewski

94'

Koniec! Remis w starciu Swansea z West Hamem!

92'

Rangel oddał strzał głową po dośrodkowaniu Toma Carrolla, ale zrobił to za lekko, by pokonać Adriana

91'

Diego Poyet brzydko faulował teraz Barrowa na połowie gospodarzy i dostał za to żółtą kartkę

91'

Cztery minuty doliczył sędzia do drugiej połowy

89'

Jenkinson dośrodkował z prawej strony boiska, jednak zrobił to niedokładnie i pilka wyszła na aut bramkowy

88'

Tom Carroll dośrodkował z prawej strony boiska, a we własnej szesnastce znów dobrze interweniował Collins

87'

I znowu gorąco pod bramką gospodarzy! Cresswell oddał strzał z rzutu wolnego, Fabiański wypluł przed siebie piłkę, a następnie zablokował strzał Andy'ego Carrolla!

86'

Ależ było blisko gola! Tomkins oddał strzał głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, a Taylor wybił piłkę z linii bramkowej!

85'

Tom Carroll oddał strzał sprzed pola karnego, a po rykoszecie piłkę złapał bramkarz

84'

I znowu świetna interwencja Polaka, tym razem po strzel Jenkinsona z dystansu! Kolejny rzut rożny dla gości

83'

Fabiański! Świetna interwencja bramkarza gospodarzy po strzale Downinga sprzed szesnastki, rzut rożny dla West Hamu!

82'

Diego Poyet wchodzi na boisko i zmienia Kevina Nolana

80'

Dłużej teraz przy piłce są gospodarze, jednak wciąż niewiele z tego wynika. Nie potrafią złamać defensywy gości

78'

Zapowiadany Nelson Castro Oliveira pojawił się na boisku i zmienił Sigurdssona

75'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego mocny strzał głową oddał Gomis, a Noble przy własnym słupku interweniował tak niefortunnie, że wpakował piłkę do własnej bramki!

74'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Mark Noble trafia do własnej bramki, mamy remis!

74'

Z Collinsem już wszystko w porządku, wracamy do gry

73'

Sigurdsson dośrodkował z prawej strony boiska, a James Collins wybił piłkę na corner. Obrońca West Hamu doznał przy tym kontuzji i mamy przerwę w grze. Lekarze wbiegli na murawę

72'

Tymczasem do wejścia na boisko już gotowy jest Nelson Oliveira

71'

I teraz Ekwadorczyk schodzi z boiska, a w jego miejsce widzimy Amalfitano

70'

Valencia zaatakował indywidualnie środkiem pola, ale kiedy zdecydował się już na strzał, to został zablokowany

68'

Barrow oddał strzał sprzed szesnastki, ale został zablokowany przez Reida

67'

Tom Carroll starał się dośrodkować z prawej strony boiska, a obrońcy West Hamu dość spokojnie wybili piłkę z własnej szesnastki

65'

Tom Carroll oddał strzał sprzed pola karnego, jednak został zablokowany

63'

To powinien być gol! Po podaniu Emnesa sam na sam z bramkarzem wyszedł Gomis, ale oddał niecelny strzał

62'

A Barrow melduje się za Routledge'a

62'

Podwójna zmiana w Swansea. Emnes wchodzi za Dyera

61'

Routledge dośrodkował z prawej strony boiska, ale zrobił to kiepsko i piłka wyszła na aut bramkowy

60'

Jenkinson starał się zaatakować prawą stroną boiska, ale tam świetnie powstrzymał go Routletge

58'

Aj i to mogła być bramka! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego mocny strzał głową oddał Collins, a piłka nieznacznie minęła prawy słupek!

57'

Jenkinson dośrodkował z prawej flanki, a piłka po rykoszecie wyszła na rzut rożny

55'

To powinien być drugi gol dla gości! Jenkinson dośrodkował z prawej strony boiska, a dobrej okazji nie potrafił wykorzystać Andy Carroll. Anglik z obrońcą na plecach nie trafił w światło bramki

54'

Dłużej utrzymują się teraz przy piłce goście, starając się trzymać Swansea daleko od własnej bramki

52'

Przypominamy, że równolegle trwa nasza relacja live ze spotkania Everton - Manchester City. Na Goodison Park na razie bez bramek

51'

Downing dośrodkował z lewej strony boiska, ale poradzili sobie z tym zagrożeniem gospodarze i wybili oni piłkę z własnej szesnastki

50'

Długo, spokojnie podania wymieniają podania Łabędzie, jednak robią to przede wszystkim na własnej połowie boiska

49'

Po dośrodkowaniu z narożnika boiska Andy Carroll starał się zgrywać piłkę w kierunku Collinsa, ale przejęli ją gospodarze

48'

Jenkinson dośrodkował z prawej strony boiska, ale został zablokowany i wywalczył tylko rzut rożny

46'

Sigurdsson! Dobry, ale minimalnie niecelny strzał z dystansu tego piłkarza!

46'

16:47

To była całkiem ciekawa pierwsza połowa meczu. Przewagę mieli gospodarze, jednak nie potrafili oni jej wykorzystać, a po świetnym golu Andy'ego Carrolla muszą po przerwie odrabiać straty. Czy uda im się to zrobić?

45'

I teraz pan Mike Dean zaprosił piłkarzy na przerwę

45'

Gomis oddał strzał głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, ale został zablokownay. Tymczasem sędzia do pierwszej połowy doliczył jedną minutę

45'

To powinien być gol wyrównujący! Po podaniu Dyera sam na sam z bramkarzem znalazł się Routledge, ale przegrał on ten pojedynek!

44'

Andy Carroll przyjął sobie dośrodkowaną z lewej strony piłkę w polu karnym, obrócił się, zakręcił Fernandezem i Sigurdssonem, a następnie ładnym strzałem w górny róg nie dał szans bramkarzowi. To się nazywa jubileusz!

43'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Andy Carroll i 1:0 dla gości!

42'

Brakuje teraz gościom dokładności w rozegraniu piłki. Złym podaniem popisał się przed chwilą Downing i Fabiański zacznie od bramki

41'

Routledge zaatakował lewą stroną boiska, ale przegrał pojedynek z Tomkinsem. Od bramki grę wznowią londyńczycy

39'

Naciskają gospodarze. Z lewej strony dośrodkował przed chwilą Taylor, ale wybili piłkę goście z własnej szesnastki

38'

To powinien być gol! Dyer znów bardzo dobrze podał z prawego skrzydła, a Sigurdsson oddał zbyt lekki strzał z dobrej pozycji i chwycił piłkę Adrian!

37'

Sigurdsson oddał teraz strzał z dystansu, ale zrobił to za lekko, by móc zaskoczyć bramkarza gości

36'

Ładna akcja gospodarzy. Nathan Dyer dośrodkował z prawej strony boiska, Sigurdsson przedłużył podanie do Gomisa, a strzał tego ostatniego został zablokowany

34'

Neil Taylor oddał strzał z dystansu, a piłka poleciała dość daleko od bramki Adriana

33'

Noble dośrodkował z tego rzutu wolnego, a spokojnie piłkę chwycił Fabiański

32'

Fernandez faulował na własnej połowie boiska Andy'ego Carrolla

31'

Routletge zagrał ładną piłkę w kierunku Gomisa, jednak ten najpierw popędził z nią w kierunku bramki, a następnie łatwo stracił w szesnastce gości

30'

Prawą stroną boiska starały się przeprowadzić atak Łabędzie, jednak po podaniu Sigurdssona na spalonym był Dyer

29'

Cresswell znów dośrodkował z lewej strony boiska, a tym razem skutecznie we własnej szesnastce interweniował Williams

27'

Gomis próbował oddać strzał z dystansu, jednak został zablokowany

26'

Cresswell znów dobrze dośrodkował z lewej strony boiska, ale nieczysto głową piłkę uderzył Andy Carroll

25'

Andy Carroll próbował dośrodkować z prawej strony boiska, jednak został zablokowany przez Fernandeza

24'

Nolan! Dobry strzał sprzed pola karnego w wykonaniu tego piłkarza, jednak piłka nieznacznie mija bramkę!

23'

Spokojnie, długo wymieniają teraz podania goście, ale robią to głównie na własnej połowie boiska

21'

Jenkinson oddał strzał z około trzynastu metrów od bramki, ale wyraźnie się pomylił. Grę od bramki wznowi Swansea

21'

Prawą stroną zaatakował Valencia, ale tam świetnie powstrzymał go Fernandez. Aut dla West Hamu

19'

Cresswell dobrze dośrodkował z lewej strony boiska, ale Valencia nie dość, że nie trafił w piłkę, to jeszcze był na spalonym

18'

Dobra interwencja Fabiańskiego po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, Polak spokojnie złapał piłkę

17'

Angel Rangel faulował na własnej połowie boiska Cresswella

17'

Gomis oddał strzał z dystansu i spokojnie piłkę złapał Adrian

14'

Nathan Dyer starał się wyprowadzić kontrę, jednak był faulowany na połowie gości przez Nolana

13'

Kiepsko jednak z tego rzutu wolnego dośrodkował piłkę Downing i już mają ją gospodarze

11'

Andy Carroll był faulowany na połowie rywala przez Dyera

9'

Tom Carroll starał się zagrać prostopadłą piłkę w kierunku Gomisa, ale jego zamiary odczytali obrońcy West Hamu

7'

Sigurdsson oddał strzał z rzutu wolnego, jednak trafił prosto w mur

6'

Fernandez, który opuścił na chwilę boisko z powodu krwi lecącej mu z nosa, wrócił na nie w koszulce... bez nazwiska i numeru

5'

Spokojnie piłkę rozgrywają teraz londyńczycy, choć robią to głównie na własnej połowie boiska

4'

Dyer groźnie dośrodkował z prawej strony boiska, ale będący w polu karnym Gomis nie trafił w piłkę i wyszła ona na aut

3'

Spokojnie zaczęły obie drużyny ten mecz, bez jakichś szybszych ataków. Teraz przy piłce są gospodarzy

1'

Arbiter daje znak i zaczynamy to spotkanie

15:54

Andy Carroll świętuje dziś mały jubileusz. Zagra 50. mecz ligowy w barwach West Hamu

15:52

W ostatnich pięciu meczach ligowych podopieczni Sama Allardyce'a mają jednak niemałe kłopoty. Wygrali tylko jeden z nich, dwukrotnie remisując i przegrywając

15:49

Obie drużyny spisują się nadzwyczaj dobrze w tym sezonie, a faworytem są chyba goście. Młoty nie tylko są wyżej w tabeli, ale mają także dobry bilans meczów bezpośrednich z Walijczykami. Trzy z nich wygrali, jedno zremisowali

15:47

A teraz ławka gości: Jaaskelainen, O'Brien, Poyet, Amalfitano, Jarvis, Vaz Te, Cole

15:47

Po lewej stronie macie już dostępne wyjściowe jedenastki obu zespołów, pora na ławki rezerwowych. Na początek gospodarzy: Tremmel, Tiendalli, Bartley, Fulton, Emnes, Barrow, Oliveira

15:46

Przed chwilą skończyło się pierwsze spotkanie tej serii gier, w którym Liverpool ograł na wyjeździe Sunderland, 1:0. O tej godzinie rozegranych zostanie jeszcze kilka innych spotkań, a z Everton - Manchester City prowadzona jest równolegle osobna relacja live