1 : 1
Manchester CityManchester City
17:56

17:55

To już wszystko z mojej strony, za uwagę dziękuje Kuba Seweryn. Zapraszam jeszcze na relację z meczu Crystal Palace - Tottenham, który rozpocznie się o 18:30.

17:51

Dobry mecz na Goodison Park i zasłużony remis, bowiem żadna ze stron nie stworzyła sobie na tyle dużej przewagi, żeby myśleć o zwycięstwie. Manchester City traci dwa punkty i teraz to Chelsea jest samodzielnym liderem Premier League.

93'

Koniec meczu!

92'

Kolarov jeszcze zmienia Nasriego.

91'

Bardzo wysokie tempo utrzymuje się na Goodison Park. Obie strony walczą o pełną pulę. Czy komuś to się uda?

91'

Trzy minuty doliczone do tego meczu.

89'

Płaski strzał z 18 metrów Nasriego pewnie broni Joel Robles.

87'

Teraz z kolei atakuje Everton. Rzut rożny dla The Toffees.

86'

W kontrataku Mirallas dobrze poradził sobie z Mangalą w polu karnym, ale płasko niemalże podał piłkę w ręce Harta.

85'

Po dośrodkowaniu Jesusa Navasa piłka spada na nogę Aguero, ale ten uderza wysoko w trybuny.

84'

Jesus Navas zdobywa rzut rożny dla gości.

82'

Frank Lampard zmienia Fernandinho.

80'

Zdenerwowany Manchester City rusza do ataku. To będzie bardzo ciekawe dziesięć minut.

79'

Błyskawiczne wyrównanie! Po dośrodkowaniu Bainesa z rzutu wolnego Naismith uprzedził źle wychodzącego z bramki Harta i głową skierował piłkę do siatki!

78'

78'

GOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Steven Naismith!!!

77'

Mirallas zmienia McGeady'ego.

75'

75'

Kontratak Manchesteru City! Zablokowane uderzenie Davida Silvy spada na głowę Fernandinho i ten kieruje piłkę do siatki!

74'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Fernandinho!

71'

Pierwszy strzal z dystansu Aguero, który jednak nie stworzył niebezpieczeństwa pod bramką Joela.

71'

Po rzucie wolnym dla Evertonu Baines zagrał w ręce Harta, który był jeszcze faulowany przez Naismitha, przez co piłka po strzale Jagielki wpadła do siatki. Gol jednak słusznie nie został uznany!

69'

Żółta kartka dla Fernandinho za faul na Colemanie.

67'

Sergio Aguero wraca na murawę po kontuzji, zastępując Joveticia!

66'

Dośrodkowanie Samira Nasriego pada łupem Joela Roblesa. Dużo dzieje się na Goodison Park, bowiem tempo tego meczu jest naprawdę wysokie.

65'

Niezłe podanie w pole karne do Joveticia, jednak ten zdobył tylko rzut rożny.

63'

Po rzucie wolnym dla City z 20 metrów z powietrza uderza David Silva, jednak piłka dość wyraźnie mija bramkę Evertonu.

63'

Chelsea prowadzi z Newcastle już 2:0 po bramce Diego Costy. Tymczasem na Goodison Park Stones ogląda kartkę za faul na Silvie.

60'

Rzut wolny dla City, Nasri ostro centruje w światło bramki, jednak Robles spokojnie piąstkuje piłkę.

59'

Gospodarze teraz domagali się rzutu karnego po domniemanym faulu na jednym z nich, ale bez skutku.

57'

Lukaku! Belg popisał się kolejną fantastyczną akcją indywidualną, ale ponownie przegrał pojedynek z Hartem!

54'

David Silva w walce ze Stonesem wywalczył rzut rożny, ale dośrodkowanie Navasa nie dotarło do żadnego z zawodników City.

50'

Żółta kartka dla Mangali.

50'

Lukaku przy linii końcowej był faulowany przez Mangalę. Rzut wolny dla Evertonu.

49'

Kapitalna kombinacja Silvy z Nasrim i w ostatniej chwili Francuz traci piłkę na rzecz Joela!

47'

Barkley uderza dość daleko od bramki Harta.

46'

Barkley faulowany tuż przed polem karnym City. Szansa dla gospodarzy.

46'

Wznawiamy grę!

16:59

Za chwilę początek drugiej połowy na Goodison Park. Warto wspomnieć, że obecnie samodzielnym liderem Premier League jest Chelsea, która prowadzi 1:0 z Newcastle po bramce Oscara.

16:52

16:47

Bez bramek na Goodison Park. Sporo się dzieje, lepiej wygląda Manchester City, ale najlepszą sytuację przed przerwą miał Everton. Nie ulega wątpliwości, że po przerwie jeszcze obie drużyny powalczą o zwycięstwo.

45'

Koniec pierwszej połowy!

45'

Rzut rożny dla City nie przyniósł zagrożenia dla bramki Evertonu.

43'

Podwójna szansa dla Evertonu!!! Lukaku przegrywa pojedynek sam na sam z Hartem, a uderzenie z dystansu Colemana trafia w poprzeczkę bramki City!

42'

Przyspieszył prawym skrzydłem Jesus Navas i płasko dośrodkował prosto w ręce Joela.

38'

Silva z 16 metrów uderza dość wyraźnie obok bramki Roblesa.

37'

City ma coraz większą przewagę na Goodison Park, ale bramek nadal nie ma.

35'

Po rzucie rożnym piłka trafia przed pole karne do Nasriego, jednak strzał Francuza zablokował Baines.

34'

Niezły strzał Joveticia po indywidualnej akcji Czarnogórca odbity od obrońcy minimalnie mija bramkę Evertonu!

33'

Jovetić z dystansu uderza wysoko nad bramką Joela.

32'

W kontrataku City Silva zdobywa rzut rożny dla The Citizens.

32'

Naismith w walce z Demichelisem zdobywa rzut rożny dla Evertonu, ale dośrodkowanie Bainesa wybija Jovetić.

31'

Na spalonym został teraz złapany Stevan Jovetić.

29'

Teraz rzut wolny dla Manchesteru City, ale Nasri... uderza w mur. Dużo tego dzisiaj mamy.

27'

Brakuje celności w dośrodkowaniach z obu stron, przez co nie mamy dziś wielu sytuacji na Goodison Park.

26'

Jakiegoś urazu doznał teraz Zabaleta, który potrzebuje pomocy medycznej po starciu z Barrym.

23'

Spory błąd w kryciu obrońców Manchesteru City, jednak Stones oddał beznadziejny strzał głową.

22'

Odbite dośrodkowanie z prawego skrzydła McGeady'ego przynosi gospodarzom korner.

21'

Ładna akcja City kończy się bardzo niecelnym płaskim uderzeniem Joveticia z 17 metrów.

17'

Kolejny rzut wolny dla The Toffees i kolejne uderzenie w mur. Tym razem autorstwa Bainesa.

16'

Po ostrym dośrodkowaniu z prawego skrzydła Besicia piłkę udanie piąstkuje Hart.

15'

Katastrofalny błąd Jagielki! Silva wypuszcza w pole karne Navasa, ale ten płaskim strzałem uderza obok bramki!

13'

Rzut wolny dla Evertonu z 27 metrów od bramki Harta. Lukaku uderza jednak prosto w mur.

10'

Silva zagrywa prostopadle w pole karne do Joveticia, który uderza mocno, ale i ponad poprzeczką!

8'

Ładna akcja Silvy z Navasem kończy się tylko zdobyciem rzutu rożnego, po którym dośrodkowanie Nasriego wybija Jagielka.

6'

Silva długą piłką szukał na lewym skrzydle Clichy'ego, ale zagrał bardzo niedokładnie.

4'

Fatalne wybicie piłki przez Joela Roblesa, jednak Fernando odgrywał piłkę prosto do będącego na spalonym Joveticia.

3'

Efektowny siłowy pojedynek Lukaku z Mangalą wygrany przez francuskiego obrońcę City.

1'

Zaczynamy mecz!

15:56

Piłkarze obu drużyn wychodzą na murawę Goodison Park.

15:47

15:41

Liverpool ostatecznie pokonał na wyjeździe Sunderland 1:0 po bramce Lazara Markovicia. Zapraszamy już także na relację z meczu Swansea - West Ham, gdzie w podstawowym składzie Łabędzi zagra Łukasz Fabiański.

15:30

Rezerwowi Manchesteru City: Willy Caballero, Sergio Aguero, Vincent Kompany, Aleksandar Kolarov, Frank Lampard, Bacary Sagna, Scott Sinclair.

15:25

Rezerwowi Evertonu: Russell Griffiths, Antolin Alcaraz, Samuel Eto'o, Luke Garbutt, Kevin Mirallas, Bryan Oviedo, Arouna Kone.

15:20

Obok prezentujemy składy wyjściowe obu drużyn!

15:15

W innych sobotnich meczach tej kolejki Premier League:

15:05

Everton Roberto Martineza przeżywa z kolei ostatnio bardzo ciężkie chwile. The Toffees przegrali ostatnie cztery ligowe spotkania i w tabeli plasują się dopiero na trzynastym miejscu z dorobkiem 21 punktów. Dopiero ostatnio w meczu Pucharu Anglii ekipie z Liverpoolu udało się w doliczonym czasie gry uniknąć porażki z West Hamem (1:1) i może właśnie gol Romelu Lukaku okaże się przełamaniem zespołu z Goodison Park.

15:00

Po ostatniej słabszej serii londyńskiej Chelsea, Manchester City stał się współliderem Premier League. Broniący tytułu The Citizens mają na swoim koncie 46 punktów i dokładnie taki sam bilans bramkowy, co ich główny rywal z Londynu. Zespołowi Manuela Pellegriniego nie przeszkadzają nawet spore problemy kadrowe, takie jak kontuzje praktycznie wszystkich napastników zespołu, przez co 'na szpicy' ustawiani byli już James Milner oraz Frank Lampard.

14:55

Witamy bardzo serdecznie na relacji na żywo z meczu 21. kolejki angielskiej Premier League, w którym Everton zmierzy się z Manchesterem City.