Southamptonsouthampton
1 : 1
Chelsea LondynChelsea Londyn
16:59

Dominowali w drugiej połowie goście, ale nie potrafili przełożyć tej przewagi na liczbę okazji podbramkowych. Remis jest więc zasłużony, a z mojej strony to już wszystko, za uwagę dziękuje Damian Wiśniewski

95'

Koniec! Chelsea remisuje z Southampton!

95'

Long faulował teraz Hazarda i jeszcze jeden rzut wolny mają jednak goście

95'

Żółtak kartka dla Pelle za faul na Willianie. To będzie ostatnia szansa w tym meczu dla Chelsea

93'

Wanyama leżał przez chwilę na boisku, ale już z nim chyba wszystko w porządku

91'

Drogba starał się zamykać akcję po dośrodkowaniu z prawej flanki, ale Iworyjczyk minął się z piłką

90'

Cztery minuty doliczył sędzia do drugiej połowy meczu

89'

Ostatnia zmiana w meczu, Loic Remy zmienia Diego Coste

88'

Morgan Schneiderlin taktycznie faulował Farbegasa i zobaczył za to drugą żółtą kartkę!

88'

Rzut rożny mieli gospodarze, ale kiepsko go wykonali i goście spokojnie wybili piłkę

86'

Toby Alderweireld oddał strzał z dystansu, ale piłka poleciała bardzo daleko od bramki gości

85'

Z Senegalczykiem już wszystko w porządku, tymczasem nieudaną akcją indywidualną przeprowadził Costa. Od bramki grę wznowi Southampton

83'

Mane złapał jakąś kontuzję i leży na boisku

83'

Costa dośrodkował z prawej strony boiska, ale żaden z piłkarzy Chelsea nie sięgnął tej piłki

81'

Nieźle z lewej strony dośrodkował przed chwilą Costa, ale w polu karnym obrońcy zablokowali Ivanovicia

80'

Drogba dośrodkował z prawej strony boiska, ale został zablokowany przez Gardosa i wywalczył tylko rzut rożny

79'

Wracamy do gry. Fabregas posłał długą piłkę do Costy, ale zrobił to niedokładnie i złapał ją Forster

78'

Jose Fonte złapał jakąś kontuzję i leży na boisku. Mamy przerwę w grze

77'

Steve Davis schodzi z boiska, a w jego miejsce widzimy Shane'a Longa

76'

Strasznie ślisko musi być w polu karnym Świętych, teraz równowagę stracił tam Diego Costa. Southampton nie potrafi wyjść z własnej połowy

74'

Druga zmiana u gości, Didier Drogba wchodzi za Johna Obi Mikela

73'

Ivanović zdecydował się na strzał z dystansu, a piłka poleciała daleko od bramki

72'

Kolejne dośrodkowanie w pole karne gospodarzy, jednak znów bardzo pewnie piłkę chwycił Forster

71'

Żółtą kartką ukarany został Morgan Schneiderlin

70'

Eden Hazard był teraz faulowany w środkowej strefie boiska

68'

Długo rozgrywali piłkę goście, wymienili kilkadziesiąt podań, ale po podaniu Williana będący w polu karnym Fabregas się poślizgnął i grę od bramki wznowią Święci

66'

Długie zagranie z głębi pola w kierunku Williana, ale Brazylijczyk był na spalonym

65'

Fabregas nieźle dośrodkował z rzutu rożnego, ale Święci wybili piłkę z własnej szesnastki

64'

Costa zdecydował się na strzał na bramkę, jednak trafił tylko Alderweirelda

62'

Maya Yoshida schodzi z boiska, a w jego miejsce widzimy Florina Gardosa

60'

Eden Hazard! Fabregas zagrał bardzo ładną piłkę za linię obrony do Belga, a ten oddał nieznacznie niecelny strzał z powietrza!

58'

Pierwsza zmiana w drużynie gospodarzy. Za Dusana Tadicia na boisko wchodzi James Ward-Prowse

57'

Żółtą kartką za faul na Hazardzie ukarany teraz został Yoshida

56'

Fabregas domagał się rzutu karnego za starcie z rywalem, a arbiter za zbyt ekspresyjną reakcję dał mu żółtą kartkę

55'

Dwukrotnie sprzed pola karnego uderzał przed chwilą Willian, ale za każdym razem był blokowany

54'

Diego Costa próbował indywidualnie przedrzeć w pole karne, ale został powstrzymany przez obrońców

52'

Tadić groźnie dośrodkował z lewej strony boiska, ale żaden z piłkarzy Chelsea nie doszedł do tej piłki

50'

Fabregas dośrodkował z rzutu wolnego, ale Forster ostatecznie spokojnie złapał piłkę

48'

Targett był faulowany na własnej połowie przez Ivanovicia

47'

Fabegas starał się zaatakować indywidualnie środkiem, ale przed polem karnym świetnie powstrzymał go Yoshida

46'

I od razu zmiana w ekipie gości, za Schuerrle na murawie melduje się Willian

46'

Arbiter daje znak, zaczynamy drugą połowę

15:57

A już za chwilę rozpocznie się kolejna porcja spotkań na angielskich boiskach. My przeprowadzimy dla Was dwie relacje live - o meczu West Hamu z Arsenalem pisał będzie Kuba Seweryn, a o Manchesteru City z Burnley Jacek Szczupak

15:53

To była całkiem niezła połowa meczu. Przewagę w liczbie strzałów na bramkę mieli gospodarze, ale Chelsea potrafiła odpowiedzieć za sprawą Edena Hazarda. Po przerwie liczymy na jeszcze więcej!

47'

I teraz arbiter kończy pierwszą połowę!

47'

Długą piłkę do Belga zagrał Fabregas, następnie zszedł on z lewej strony do środka, minął kilku rywali w polu karnym i strzałem po długim rogu wpakował piłkę do bramki!

46'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Eden Hazard doprowadza do wyrównania!

46'

Dwie minuty doliczył sędzia do pierwszej połowy

44'

Graziano Pelle oddał strzał sprzed pola karnego, ale pomylił się i to wyraźnie. Grę wznowią od bramki goście

42'

A teraz przez Yoshide w środkowej strefie faulowany był Schuerrle

41'

Mane faulował teraz Coste na prawej stronie boiska

39'

Teraz troszkę dłużej utrzymują się przy piłce londyńczycy, ale wciąż nie potrafią oni znaleźć dziury w defensywie Świętych

37'

Niedokładnym zagraniem popisał się przed chwilą jeden z graczy gospodarzy i grę od bramki wznowi Courtois

35'

Schuerrle dośrodkował w pole karne, ale tam Forster uprzedził Coste i złapał piłkę

33'

Ładnie poklepali piłkę The Blues na wysokości pola karnego rywala, ale wszystko skończyło się niedokładnym dośrodkowaniem Luisa

32'

Dusan Tadić dośrodkował z tego rzutu wolnego, ale zrobił to bardzo kiepsko i piłka wyszła na aut bramkowy

32'

Eden Hazard faulował na własnej połowie Mane

31'

Żółtą kartką za faul w środkowej strefie ukarany Nemanja Matić

30'

Wybili jednak dość spokojnie piłkę gospdarze po dośrodkowaniu Fabregasa z rzutu wolnego

28'

Tadić faulował na własnej połowie Ivanovicia i goście będą mieli dobrą okazję do dośrodkowania

26'

Dłużej przy piłce utrzymują się teraz gospodarze, jednak robią to głównie na własnej połowie

24'

Kocioł pod bramką Forstera! Fabregas zaatakował lewą stroną boiska, dośrodkował, a stojący przed pustą bramką Schuerrle nie trafił w piłkę!

22'

Eden Hazard zaatakował indywidualnie lewą stroną boiska, ale tam świetnie powstrzymał go Tadić

21'

Diego Costa znów dostał piłkę w polu karnym, jednak znów popisał się niedokładnym podaniem

20'

Schneiderlin oddał strzał z dystansu, ale piłka wyraźnie minęła bramkę Chelsea

19'

Andre Schuerrle faulował przed chwilą na własnej połowie Tadicia

18'

Kapitalna prostopadła piłka od Tadicia, Mane wyszedł sam na sam z bramkarzem i przelobował go! Jak odpowie Chelsea?

17'

GOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Sadio Mane, 1:0 dla gospodarzy!

15'

Świetną prostopadłą piłkę posłał Dusan Tadić, ale napastnika kapitalnie powstrzymał Cahill

14'

Było blisko gola! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i zgraniu piłki przez Mane Terry w ostatniej chwili powstrzymał Pelle!

13'

Mane zaatakował prawą stroną boiska, ale tam świetnie powstrzymał go John Terry

12'

Dobra prostopadła piłka od Hazarda do Schuerrle, ale tego wypchnęli z pola karnego obrońcy wespół z bramkarzem i jego strzał nie sprawił żadnego zagrożenia

11'

Kapitan Chelsea schodzi na razie za linię boczną wracamy do gry

10'

John Terry starł się z Graziano Pelle w środkowej strefie i leży na boisku

9'

John Terry oddał strzał głową po dośrodkowaniu Fabregasa z rzutu rożnego, ale został zablokowany przez obrońców

8'

Cesc Fabregas zaatakował indywidualnie, wpadł w pole karne, ale jego podanie było już niedokładne i gospodarze wybili piłkę

7'

Diego Costa wszedł z piłką w pole karne, ale zbyt długo zwlekał z oddaniem jej koledze, lub strzałem i wywalczył tylko aut

5'

Teraz lewą stroną zaatakował Filipe Luis, jednak i on został powstrzymany. Aut dla Chelsea

4'

Targett zaatakował lewą stroną boiska, ale został szybko powstrzymany. Przy piłce goście

3'

Sporo chaosu mamy na boisku na samym początku. Jedni i drudzy bardzo szybko tracą piłkę, gra toczy się głównie w środku

1'

I już mamy pierwszy strzał na bramkę. Dusan Tadić przymierzył z dystansu, ale piłka dość wyraźnie minęła bramkę

1'

Arbiter daje znak, zaczynają Święci!

15:03

15:02

Southampton to dobry zespół. Gra dobrze w defensywie, potrafią ładnie rozgrywać piłkę w ataku. To będzie trudny mecz - powiedział przed tym meczem Jose Mourinho

15:01

Ławka gospodarzy: K. Davis, Gardos, Long, Ward-Prowse, Isgrove, Reed, McCarthy

15:00

Ławka gości: K. Davis, Gardos, Long, Ward-Prowse, Isgrove, Reed, McCarthy

14:59

Po lewej stronie macie już dostępne wyjściowe jedenastki obu zespołów. Za chwilkę dołączymy do nich ławki rezerwowych, tymczasem zapoznajcie się z zapowiedzią tego meczu, którą przygotował dla Was Filip Błajet

14:55

Witamy! Już za dosłownie kilka minut rozpocznie się kolejne spotkanie 19. kolejki Premier League. Southampton kontra Chelsea - zapraszamy na relację live z tego wydarzenia!