Newcastle Unitednewcastle
3 : 2
Everton FCEverton
19:10

To było bardzo dobre, niezwykle emocjonujące zakończenie dzisiejszego dnia z Premier League. Pięć goli, wynik który wahał się do samego końca i bardzo ładne gole. Z mojej strony to już wszystko, dokończenie 19. kolejki jutro wieczorem, kiedy Liverpool będzie się mierzyć ze Swansea. Za uwagę dziękuje Damian Wiśniewski

19:09

95'

Koniec! Newcastle ogrywa Everton!

95'

Ayoze Perez! Świetny strzał z około 14 metrów od bramki, piłka trafia w słupek!

93'

Riviere zaatakował lewą stroną boiska, ale nikt nie przeciął piłki po jego dośrodkowaniu

93'

Baines faulował na połowie przeciwnika Pereza i ten utykając na razie schodzi za linię boczną

92'

Coleman dośrodkował z prawej strony boiska, a Alnwick spokojnie chwycił futbolówkę

91'

Cztery minuty doliczył arbiter do drugiej połowy

90'

I mamy ostatnią zmianę w Newcastle. Gouffran schodzi z boiska, a w jego miejsce melduje się Cabella

89'

Ross Barkley dośrodkował z prawej strony boiska, ale zrobił to kiepsko i piłka wyszła na aut bramkowy

87'

Mirallas! Świetny strzał z rzutu wolnego, piłka nieznacznie mija bramkę Alnwicka!

86'

A teraz Colback faulował na własnej połowie Rossa Barkley'a

86'

Garbutt dośrodkował z lewej strony boiska, ale nie wywalczył nawet aut - ten mają gospodarze

85'

Leighton Baines zagrał fenomenalną piłkę z głębi pola do Mirallasa, ten wyszedł sam na sam z bramkarzem i wygrał ten pojedynek!

84'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Trafienie kontaktowe Mirallasa!

83'

Dłużej przy piłce jest teraz Newcastle, który gra dokładnie tak jak powinien - daleko trzymając rywala od własnej szesnastki

81'

Baines faulował teraz na połowie gospodarzy Ayoze Pereza

79'

Garbutt dośrodkował z rzutu rożnego, ale zrobił to bardzo słabo i piłka wyszła na aut bramkowy

77'

Ayoze Perez nieźle dośrodkował z prawej strony boiska, ale piłka minęła wszystkich w polu karnym i wyszła poza jego obręb

76'

Gareth Barry oddał strzał z dystansu, ale bardzo się pomylił. Grę od bramki wznowi Alnwick

75'

Garbutt dośrodkował z lewej strony w pole karne, ale zrobił to niedokładnie i Sroki wybiły piłkę z własnej szesnastki

73'

Zmiana też u gospodarzy, za Cisse wchodzi Riviere

72'

Strzelec pierwszego gola w tym meczu, Arouna Kone, schodzi z boiska, a w jego miejsce widzimy Romelo Lukaku

71'

Żółtą kartką za faul na Sissoko ukarany Alcaraz.

70'

Cisse! Dobry strzał sprzed pola karnego w wykonaniu Senegalczyka, broni jednak Robles!

69'

Daryl Janmaat dość kiepsko zagrywał piłkę z prawej strony w pole karne, ale źle przyjmował futbolówkę Ross Barkley i przejął ją Jack Colback. Zawodnik Newcastle wyszedł sam na sam z Roblesem i nie zmarnował tej sytuacji!

68'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Jack Colback, 3:1 dla Newcastle!

67'

Ayoze Perez oddał strzał sprzed pola karnego, jednak piłka poleciała bardzo daleko od bramki Roblesa

66'

Baines dośrodkował z lewej strony boiska, a w polu karnym Kone przegrał pojedynek z Coloccinim

65'

Papiss Cisse faulował teraz na własnej połowie Bainesa

63'

Baines dobrze dośrodkował z lewej strony boiska, a będący w polu karnym Samuel Eto'o fatalnie przestrzelił

62'

Coleman zaatakował prawą stroną boiska, ale niezbyt mu to wyszło i wyjechał z piłką za linię boczną

61'

Aiden McGeady opuszcza boisko, a w jego miejsce wchodzi Kevin Mirallas

60'

Janmaat zaatakował indywidualnie środkiem pola, ale zakończył wszystko niedokładnym podaniem do Colbacka i oczywiście stratą

59'

Gareth Barry faulował rywala w środkowej strefie boiska i Newcastle ma rzut wolny

57'

Długo i spokojnie wymieniają podania gospodarze, choć robią to przede wszystkim na własnej połowie boiska

55'

Teraz Eto'o starał się zagrać prostopadłe podanie do Kone, ale zrobił to za mocno i ten nie mógł dojść do piłki

54'

Tera nieco dłużej są przy piłce podopieczni Roberto Martineza, ale nie potrafią znaleźć oni drogi pod bramkę przeciwnika

52'

Aiden McGeady niepewnie wybijał piłkę spod własnego pola karnego, przejął ją Sissoko i podał do Pereza. Ten jako zasłony użył jednego z rywali i zaskoczył bramkarza strzałem z około 16 metra!

51'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Ayoze Perez, 2:1 dla Newcastle!

50'

A teraz groźnie pod drugą bramką! Po dośrodkowaniu Sissoko z prawej strony boiska blisko pokonania bramkarza był Gouffran, ale Robles popisał się refleksem!

49'

Gareth Barry oddał strzał głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, jednak nie trafił nawet w bramkę

48'

Małe zamieszanie mieliśmy pod bramką gospodarzy, w pole karne dośrodkowywali Kone i Coleman, a Janmaat ostatecznie wybił piłkę na rzut rożny

46'

Od razu mamy zmianę u gości. Schodzi James McCarthy, wchodzi Ross Barkley

46'

Arbiter daje znak i zaczynamy drugą połowę

18:12

18:06

Po dość szybko strzelonym golu Everton oddał całkowicie pole do gry gospodarzom. Newcastle długo naciskał i starał się strzelić gola i w końcu dopiął swego. Prawda jest jednak taka, że strzelec bramki, Papiss Cisse, powinien kilka minut wcześniej wylecieć za czerwoną kartkę. Zobaczymy, kto okaże się lepszy po przerwie

45'

I teraz arbiter zaprasza piłkarzy na przerwę

45'

Było blisko gola dla Newcastle! Po dośrodkowaniu w pole karne piłkę zgrywał Dummet, a idealnej okazji nie wykorzystał Janmaat!

45'

Dwie minuty doliczył arbiter do pierwszej połowy

44'

McGeady oddał strzał sprzed pola karnego, jednak dość wyraźnie się pomylił

43'

Dłużej są teraz przy piłce podopieczni Roberto Martineza, jednak wciąż nie potrafią oni przełamać defensywy rywala i stworzyć sobie dogodną okazję

41'

Troszkę chaosu mamy teraz na boisku, jedni i drudzy bardzo szybko tracą piłkę

40'

Garbutt za nisko jednak dośrodkował z tego stałego fragmentu gry i obrońcy Newcastle spokojnie wybili piłkę

39'

Coloccini faulował teraz na własnej połowie McCarthy'ego. To będzie dobra okazja do dośrodkowania dla gości

37'

Aroune Kone oddał strzał głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, ale dość mocno się pomylił

36'

Ayoze Perez dośrodkował z prawej strony boiska, ale ani Cisse, ani Gouffran nie zdołali dosięgnąć piłki i wyszła ona poza pole karne

35'

Tiote dośrodkował z lewej strony w pole karne, Williamson zgrał do Papissa Cisse, a Senegalczyk dopełnił formalności pakując piłkę do bramki!

34'

GOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Papiss Cisse, 1:1!

33'

Colback zdecydował się na strzał z około 15 metra, ale skiksował i piłka poleciała w kierunku linii bocznej

32'

Siedzą na połowie gości podopieczni Alana Pardew, jednak cały czas nie potrafią odnaleźć dziury w ich defensywie

30'

Papiss Cisse łokciem uderzył w twarz Seamusa Colemana i ma szczęście, że nie zauważył tego sędzia. W innym przypadku on skończyłby udział w tym spotkaniu

29'

Ayoze Perez dośrodkował z rzutu rożnego, jednak zrobił to fatalnie i piłkę wybili obrońcy The Toffees

28'

A teraz po faulu na Sissoko żółtym kartonikiem ukarany McCarthy

27'

Gouffran ukarany żółtą kartką za faul na Colemanie

26'

Iworyjczyk już doszedł do siebie i wracamy do gry

25'

Cheick Tiote leży na boisku, doznał jakiegoś urazu. Mamy przerwę w grze

24'

Alnwick! Świetna interwencja po strzale Colemana sprzed szesnastki! Obrońca Evertonu był jednak wcześniej na spalonym, więc ewentualny gol nie byłby uznany

23'

Wciąż długo przy piłce są Sroki, wciąż wymieniają wiele podań, wciąż nic z tego nie wynika

21'

Perez dośrodkował z gry, z prawej strony boiska, a piłka wyszła na aut bramkowy

20'

Distin zablokował dośrodkowanie z prawej strony boiska, a Ayoze Perez jeszcze powalczył o piłkę i ugrał rzut rozny

18'

Niepewnie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego interweniował Robles, ale obrońcy Evertonu wybili piłkę

17'

Dummet dośrodkowywał z lewej strony boiska, ale zablokował go McGeady. Aut dla gospodarzy

16'

Cisse oddał teraz bardo dobry, choć minimalnie niecelny strzał z dystansu. Arbiter odgwizdał jednak spalonego, więc ewentualny gol nie byłby uznany

14'

Dłużej przy piłce są teraz Sroki, jednak podania wymieniają głównie w środkowej strefie boiska

12'

Było ciekawie! Cisse zgrał mądrze piłkę głową do Sissoko, ale ten przegrał pojedynek z Roblesem!

11'

Colback dośrodkował z rzutu wolnego, ale obrońcy Evertonu spokojnie wybili piłkę z własnego pola karnego

10'

Barry faulował na własnej połowie Sissoko

9'

Eto'o oddał teraz strzał z dystansu, ale piłka poleciała dość daleko od bramki

8'

Janmaat zaatakował indywidualnie, ale zamiast sprawić zagrożenie, to wyjechał z piłką za linię końcową

7'

Dummett starał się zagrać z głębi pola do Cisse, ale zrobił to za mocno i Joel Robles złapał piłkę

6'

Coleman świetnie dośrodkował z prawej strony boiska, a Kone uprzedził i obrońców i bramkarza, a potem wpakował piłkę do bramki!

5'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Arouna Kone, 1:0 dla Evertonu!

4'

Luke Garbutt dośrodkował z lewej strony boiska, ale radzą sobie z tym zagrożeniem obrońcy Newcastle

3'

Spokojny początek meczu, ani jedni ani drudzy nie zdecydowali się jeszcze na jakiś szybszy atak

1'

Arbiter daje znak, zaczynają goście!

17:14

Obie drużyny już pojawiły się na murawie, za chwilę zaczynamy!

17:13

Ławka Newcastle: Woodman, Santon, S.Taylor, Anita, Cabella, Riviere, Armstrong.

17:11

Ławka Evertonu: Griffiths, Oviedo, Lukaku, Mirallas, Besic, Barkley, Browning

17:09

Faworyta tego spotkania trudno jest odgadnąć. Everton bardzo rozczarowuje w tym sezonie, a Newcastle po kilku niezłych spotkaniach przegrał cztery ostatnie z rzędu, w dwóch tracąc po cztery gole

17:08

Przypominamy również, że równolegle trwają inne spotkania na angielskich boiskach, z dwóch z nich prowadzimy relację live. Manchester City kontra Burnley oraz West Ham - Arsenal

17:05

Witamy! Już tylko około dziesięć minut zostało do rozpoczęcia ostatniego dzisiejszego spotkania 19. kolejki angielskiej Premier League. Everton - Newcastle, zapraszamy na relacją live z tego wydarzenia!