Manchester CityManchester City
2 : 2
burnleyBurnley FC
17:55

Manchester City nie wykorzystał potknięcia Chelsea i podobnie jak The Blues stracił punkty, remisując przed własną publicznością z walczącym Burnley FC. Z mojej strony to już wszystko, za uwagę dziękuje Jacek Szczupak

95'

Koniec meczu!

95'

Mangala kolejny raz fauluje.

94'

Gracze Burnley próbują grać na czas w narożniku boiska.

94'

Teraz każde wstrzelenie piłki w pole karne wywołuje nerwy w formacjach defensywnych obu ekip.

93'

Ings teraz dryblował, ale stracił piłkę. Od autu The Clarets.

92'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego zostaje wybite przez Mangalę. Od autu Burnley.

91'

Fauluje teraz Mangala. Świetna okazja dla Burnley z rzutu wolnego.

90'

Arbiter tego meczu dolicza jeszcze pięć minut do tego spotkania.

89'

Żółtą kartką zostaje ukarany David Silva.

88'

Chelsea Londyn już straciła punkty w tej kolejce, czy podobny los czeka mistrza Anglii?

88'

Zmiana w drużynie City, schodzi Fernandinho wchodzi Sinclair

86'

Silva próbował teraz z daleka, ale jego strzał został zablokowany.

86'

Zapowiada nam się emocjonująca końcówka. Stevan Jovetić chciał szybko odpowiedzieć, ale nadał na tablicy wyników widnieje 2:2.

82'

Remis! Ashley Barnes! Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego do piłki dopadł Barnes, który bez chwili zawahania oddał potężne uderzenie!

81'

GOOOLLL!!! BARNES!!!

81'

Kolejny gracz The Citizens ukarany za faul. Tym razem jest to Pablo Zabaleta.

80'

Żółtą kartką ukarany zostaje Navas za faul na Arfieldzie.

79'

Świetny drybling Navasa, zakończony odbiorem obrony Burnley.

78'

Strzał Arfielda z 5 metra od bramki, zablokowany przez Demichellisa.

78'

Przy piłce utrzymują się teraz piłkarze Burnley i próbują budować swoją akcję.

75'

Zmiana w drużynie City schodzi Nasri, wchodzi Lampard

74'

Strzał Nasriego, ale świetna parada Heatona. Kolejny korner dla City.

74'

Jedni i drudzy próbują atakować, ale popełniają te same błędy w ofensywie.

71'

Żółtą kartką zostaje ukarany Mee za faul na Navasie

70'

Jovetić uderza piłkę z woleja, ale ta spada wprost w ręce bramkarza gości.

69'

Okres spokojniejszej i niedokładnej gry z obu stron.

68'

Od autu Pablo Zabaleta.

67'

Burnley w tym meczu nie odpuszcza. Pędzą po bramkę wyrównującą, ale niewykorzystują dogodnych sytuacji.

65'

Teraz Boyd miał świetną okazję na bramkę, ale był na spalonym.

63'

Fernando fauluje Keane. Szansa na dobrą wrzutkę dla Burnley.

61'

Zmiana w drużynie City, schodzi Milner wchodzi Jovetić.

61'

Świetny strzał Ingsa z około 35 metrów. Zawodnik pomylił się o parę centymetrów.

60'

Teraz wrzutka The Clarets zakończona niecelnym strzałem Arfielda.

60'

Przed chwilą przy piłce był Ings, ale na 15 metrze od bramki stracił piłkę.

59'

58'

Samir Nasri ładnie zakręcił kółka z piłką przy nodze. Ostatecznie jego podanie trafiło jednak pod nogi rywala.

57'

Gracze Pellegriniego cały czas długo utrzymują się przy piłce. Burnley swoich szans szuka wyłącznie w szybkich wypadach.

56'

Ależ strzał Nasriego, ale z najbliższej odległości broni Heaton.

56'

Nasri dośrodkowywał do Milnera, ale strasznie niecelnie.

53'

Akcja City zakończona odbiorem Shackela.

51'

Zagotowało się teraz pod bramką The Clarets. Po rzucie rożnym piłkę przeleciała przez bramkarza Brunley, bramka była pusta, ale żaden z piłkarzy City nie zdołał oddać strzału.

51'

Rzut rożny dla City.

50'

Głośny doping kibiców City niesie Manchester do ataku. Czy gospodarzom uda się strzelić trzeciego gola? W przeciwnym razie może być trochę nerwowo.

48'

Ależ początek Burnley! George Boyd przeciął strzał jednego z kolegów, czym zaskoczył Joe Harta! Inna sprawa, że gracz gości był na spalonym...

47'

GOOLLLL!!! BOYD!!!

45'

Zaczynamy II połowę! Od środka boiska Burnley FC!

16:57

Tutaj jeszcze bramka Fernandinho.

16:50

Świetne widowisko oglądamy dzisiaj w Manchesterze. Dwa ciosy The Citizens - w tym przepiękna bramka Fernandinho - i gospodarze zasłużenie prowadzą po pierwszych 45. minutach pojedynku z Burnley FC. Miejmy nadzieję, że w drugiej połowie także nie zabraknie emocji. Widzimy się za niespełna kwadrans!

45'

Koniec I połowy meczu!

47'

Zbyt mocne podanie Navasa i z dobrze zapowiadającej się akcji zostały tylko wspomnienia.

45'

Sędzia dolicza trzy minuty do pierwszej połowy.

45'

Pablo Zabaleta już wstał. Bedzie grał z opatrunkiem na głowie.

45'

Zabaleta ciągle się nie podnosi.

43'

Na murawie leży Zabaleta, który zderzył się z Mangalą.

42'

Żółtą kartkę dostaje Fernando za faul na Arfieldzie.

40'

Milner dostaje podanie od Silvy i strzela, ale uprzedizł go obrońca The Clarets. Korner dla The Citizens.

39'

Gospodarze robią swoje i zasłużenie prowadzą. Czy tylko na tych dwóch golach się skończy?

37'

Strzał Navasa z woleja, futbolówka odbija się jeszcze od murawy i odbija ją Heaton. Rożny dla MCFC.

35'

Gol stadiony świata! Fernandinho dostał podanie od Navasa i strzelił z 25 metra od bramki The Clarets, a piłka odbiła się jeszcze od poprzeczki i wpadła do bramki.

34'

GOOOOOLLLLLLLL!!! FERNANIDHO!!!

33'

Trzeba przyznać, że goście starają się grać odważnie. Czy zostaną za to nagrodzeni bramką? City jak na razie próbuje znów przejąć inicjatywę.

32'

Kolejny korner dla MCFC po dośrodkowaniu Zabalety.

31'

Rzut wolny z około 25 metra od bramki City dla Burnley po faulu Zabalety.

30'

Dobra wrzutka, ale strzał Keana wysoko nad bramką.

29'

Rajd Ingsa i faul Mangali. Kolejna dobra okazja na wrzutkę dla Burnley.

28'

Rożny dla The Clarets po odbiciu jednego z obrońców MCFC.

27'

Rzut wolny dla Burnley. Świetna okazja na dobrą wrzutkę.

25'

Strzał Samira Nasriego, ale posłał piłkę wysoko nad bramką.

23'

Samir Nasri świetnie zagrał na skrzydle do Navasa, a ten podał do Silvy na 8 metr od bramki i strzałem z obrotu zdobył gola.

22'

GOOOOLLLL DAVID SILVA!!!

22'

Piłkarze Burnley nabierają tempa. Kolejna akcja zakończona wysokim strzałem Ingsa.

20'

Danny Ings! Zawodnik Burnley był bardzo bliski sięgnięcia piłki, zamieniając podanie z głębi pola na strzał! Zabrakło centymetrów i z pewnością Hart musiałby się wykazać.

18'

Danny Ings ładnie poradził sobie z obrońcą City. Jego dośrodkowanie sprawiło wiele problemów obronie gospodarzy. Dopiero daleki wykop wyjaśnił sytuację.

17'

Pierwszy kwadrans gry za nami. Gracze Manuela Pellegriniego mają zdecydowaną przewagę. W ich poczynaniach widać chęć jak najszybszego zdobycia gola.

16'

Teraz z prawej strony dośrodkowywał Kolarov, ale również niecelnie.

15'

Navas kolejne dośrodkowanie, ale tym razem bardzo niecelne.

14'

Płaskie dośrodkowanie Navasa, na piłkę nabiega Milner i posyła ją wysoko nad bramką.

13'

Od bramki Hart po złej akcji The Clarets.

12'

Dośrodkowanie Navasa zostaje wybite przez obrońców Burnley.

11'

Goście z kolejną akcją, ale znowu świetnie broni Hart.

9'

Drybling Davida Silvy w polu karnym gości zakończył się odbiorem Trippiera. Rzut rożny dla MCFC.

9'

Dośrodkowanie Milnera do Nasriego, ale jego strzał zostaje zablokowany. Przy piłce Burnley.

7'

Dośrodkowanie Ingsa, ale piłkę ze spokojem łapie Hart.

6'

Mocny strzał Demichellisa zablokowany przez Trippiera. Kolejny rożny dla gospodarzy.

6'

Od rzutu rożnego teraz The Citizens.

6'

Zagotowało się teraz pod bramką Burnley, ale Keane wybija piłkę na aut.

4'

Teraz akcja Burnley, ale Arfield na spalonym.

2'

Dośrodkowanie Kolarova, ale nie znalazło ono odbiorcy.

1'

Zaczynamy! Od środka Manchester City!

15:55

Piłkarze obu drużyn meldują się już na boisku!

15:54

Piłkarze Burnley zgarnęli raptem 9 z możliwych 81 punktów do zdobycia w meczach wyjazdowych w erze Premier League, zachowując jedno czyste konto !

15:49

Gospodarze mogą sięgnąć po 10. kolejną wygraną we wszystkich rozgrywkach. Byłby to nowy rekord klubowy.

15:47

The Citizens strzelili 24 gole w ostatnich 5 meczach przeciwko The Clarets - odnieśli 4 zwycięstwa i raz padł remis.

15:43

Ławka gospodarzy: Wilfredo Caballero, Bacary Sagna, Scott Sinclair, Frank Lampard, Gael Clichy, Stevan Jovetić, Dedryck Boyata.

15:42

Ławka gości: Ross Wallace, Michael Kightly, Marvin Sordell, Lukas Jutkiewicz, Matthew Gilks, Nathaniel Chalobah, Kevin Long.

15:41

Po lewej stronie macie już dostępne wyjściowe jedenastki obu zespołów. Za chwilkę dołączymy do nich ławki rezerwowych.

15:40

Witamy! Już za dosłownie dwadzieścia minut rozpocznie się kolejne spotkanie 19. kolejki Premier League. Manchester City kontra Burnley FC - zapraszamy na relację live z tego wydarzenia!