Poniedziałek, 22 grudnia 2014, godz. 21:00
Stoke CityStoke City
0 : 2
Chelsea LondynChelsea Londyn
22:56

Lepsza była Chelsea w przeciągu całego spotkania. Dłużej utrzymywała się przy piłce, oddawała groźniejsze strzały i zasłużyła na ten triumf. Z mojej strony to już wszystko, kolejne spotkanie z Premier League drugiego dnia świąt! Z mojej strony to już wszystko, za uwagę dziękuje Damian Wiśniewski

97'

Koniec! Chelsea ogrywa Stoke!

96'

Krkić! Świetny strzał z dystansu, piłka minimalnie mija bramkę!

96'

Schuerrle oddał jeszcze strzał sprzed pola karnego, ale spokojnie piłkę złapał Begović

93'

Hazard schodzi z boiska, a w jego miejsce widzimy Zoume

92'

Charlie Adam przymierzył z dystansu, ale nie trafił nawet w bramkę

91'

Przypadkowo skrzywdził rywala Walters, ale dostał za to żółtą kartkę. Tymczasem Belg przeszedł za linię boczną i wracamy do gry

91'

Pięć minut tymczasem doliczył sędzia do drugiej połowy

90'

Eden Hazard doznał jakiejś kontuzji w starciu z Waltersem i potrzebuje pomocy lekarskiej

88'

Didier Drogba oddał teraz strzał z dystansu i choć zrobił to dobrze, to piłka minęła bramkę gospodarzy

87'

Assaidi faulował Ivanovicia w ataku

86'

Assaidi oddał strzał z okolic 13 metra, ale Courtois poradził sobie z tym zagrożniem

85'

A teraz Brazylijczyk z hiszpańskim paszportem opuszcza murawę i zmienia go Drogba

84'

Begović! Schuerrle przeprowadził bardzo dobrą indywidualną akcję, podał do Costy, a on przegrał sytuację sam na sam z bramkarzem!

83'

Słabo jednak wykonali ten stały fragment gry gospodarze, obrońcy The Blues spokojnie wybili piłkę

82'

jeszcze przed wykonaniem rzutu wolnego mamy zmianę. Assaidi wchodzi za Arnautovicia

81'

Matić faulował na własnej połowie boiska Bojana

81'

Bardsley dośrodkował z prawej strony boiska, ale zablokował go Azpilicueta

80'

I mamy zmianę w ekipie Chelsea. Andre Schuerrle wchodzi za Williana

79'

Eden Hazard wstrzelił piłkę w pole karne, przyjął ją Fabregas i Hiszpan mimo nieczystego strzału pokonał Begovicia. Fabregas do asysty dodaje bramkę

78'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Cesc Fabregas, 2:0 dla gości!

77'

Charlie Adam faulował teraz na własnej połowie Maticia

76'

Arnautović zaatakował indywidualnie, wdarł się z piłką w pole karne, a tam zatrzymali go obrońcy Chelsea

75'

Bardsley dośrodkował piłkę z prawej strony boiska, ale z własnej szesnastki wybił ją Matić

74'

Arnautović dośrodkował z lewej strony boiska, ale piłka wyszła na aut bramkowy

73'

Dłużej teraz przy piłce są gospodarze, ale zacznie coś z tego wynikać?

71'

Charlie Adam! Świetny strzał z dystansu, piłka minimalnie mija bramkę!

70'

Niezłą wrzutką popisał się teraz Charlie Adam, ale Walters nie sięgnął piłki i wyszła ona na aut bramkowy

69'

Z lewej strony dośrodkowywali teraz piłkę w pole karne gości piłkę gospodarze, ale za każdym razem The Blues dobrze sobie radzili

67'

Charlie Adam zmienia Geoffa Camerona

65'

Bardsley dośrodkował z prawej strony boiska, a po rykoszecie pewnie piłkę złapał Courtois

63'

Na zmianę decyduje się Mark Hughes, Diouf zmienia Croucha

62'

Willian tym razem uderzył z rzutu wolnego, a po głowie Waltersa piłka wyszła na rzut rożny

61'

Willian oddał strzał sprzed pola karnego, a po rykoszecie piłkę chwycił Begović

60'

Dobrze teraz z prawej strony dośrodkował Hazard, jednak będący w polu karnym Costa nie trafił w piłkę

59'

Ivanović nieźle dośrodkował z prawej strony boiska, ale radzą sobie we własnym polu karnym The Potters

57'

Willian oddał strzał sprzed pola karnego, ale został zablokowany przez jednego z rywali

56'

Fabregas zagrał dobre podanie za linię obrony do Costy, ale tego uprzedził bramkarz

55'

Było blisko gola! Hazard indywidualnie zaatakował w polu karnym gospodarzy, zakręcił obrońcą i podał do Fabregasa. Ten jednak miał za mało miejsca i nie zdołał pokona bramkarza

54'

N'Zonzi oddał strzał sprzed pola karnego, jednak trafił tylko w plecy Maticia

53'

Żółtą kartką ukarany Pieters, za faul na Coscie

52'

Willian! Indywidualna akcja Brazylijczyka, minął on paru rywali i oddał strzał, ale bardzo dobrze interweniował Begović!

51'

Arnautović dośrodkował z lewej strony boiska, ale zrobił to niedokładnie i piłka wyszła na aut bramkowy

50'

Spokojna interwencja Begovicia po dośrodkowaniu Williana z prawej flanki

49'

Na spalonym po dośrodkowaniu z prawej strony boiska był Fabregas

48'

Crouch oddał strzał głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, ale nie trafił nawet w bramke

46'

Arbiter daje znak, zaczynamy drugą połowę

21:53

49'

I właśnie teraz arbiter zaprasza piłkarzy na przerwę

48'

Diego Costa zaatakował środkiem pola, ale dobrze spisał się powstrzymując go Shawcross

47'

Kolejna długa wrzutka z autu w wykonaniu Camerona, ale w polu karnym gości bramkarza faulował Crouch

46'

Trzy minuty doliczył sędzia do pierwszej połowy

44'

A teraz skutecznym wślizgiem na skrzydle Hazarda powstrzymał Bardsley

43'

Świetnie teraz na swojej lewej stronie Costę zatrzymał Muniesa

42'

Kolejne długie podanie w kierunku Costy, tym razem od Fabregasa i tym razem dobrze z bramki wyszedł Begović

40'

Ivanović dośrodkowywał z prawej strony boiska, ale zablokował go Muniesa

39'

Długie zagranie w kierunku Costy od Hazarda, ale Brazylijczyka z hiszpańskim paszportem skutecznie powstrzymał Pieters

38'

Krkić dośrodkował z rzutu wolnego, a Sędzia odgwizdał spalonego N'Zonziego

37'

A teraz na własnej połowie Arnautovicia faulował właśnie Mikel

36'

Arnautović zaatakował lewą stroną boiska, a tam kapitalnie zatrzymał go John Obi Mikel

35'

Phil Bardsley na razie jest za linią boczną, ale zapewne zaraz wjedzie na boisko. Tymczasem wracamy do gry

34'

Tym razem to Bardsley doznał kontuzji po starciu z Hazardem. Różnica polega na tym, że ta sytuacja była przypadkowa

33'

Meliśmy teraz dośrodkowanie z prawej strony boiska, ale znów świetnie interweniują obrońcy Chelsea

31'

To powinien być gol! Fabregas zagrał kapitalną prostopadłą piłkę do Costy, a ten przestrzelił w sytuacji sam na sam!

30'

Spokojnie, długo wymieniając podania budują swoją akcję goście

28'

A teraz Shawcross dośrodkował z prawej strony boiska, a piłkę chwycił bramkarz

28'

Walters starał się dośrodkować z lewej strony boiska, ale dobrze zatrzymał jego akcję Cahill

26'

Eden Hazard zagrał piłkę z lewej strony przed szesnastkę, ale strzał jaki oddał Ivanović był już niecelny

25'

Fabregas dośrodkował z narożnika boiska, a spokojnie piłkę złapał Begović

24'

A teraz indywidualną akcję Hazarda świetnie powstrzymał Phil Bardsley. Rzut rożny dla londyńczyków

24'

Cameron popisał się długim wyrzutem piłki z autu, ale wybijają piłkę obrońcy Chelsea

22'

Crouch oddał strzał głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, ale zablokował go Matić. Po chwili uderzał Walters, a na rzut rożny wybił piłkę Cahill. Gorąco pod bramką Chelsea!

21'

Aj, było blisko gola! N'Zonzi oddał strzał z dystansu, a po rykoszecie kapitalnym refleksem popisał się Courtois!

20'

Bardsley ostro zaatakował i faulował Edena Hazarda i otrzymał za to żółtą kartkę

19'

Arnautović dobrze dośrodkował z lewej strony boiska, a bardzo dobrze we własnej szesnastce interweniował Terry

18'

Costa starał się indywidualnie zaatakować w polu karnym, a świetnie jego zapędy ukrócił Shawcross. Rzut rożny

17'

Bojan dośrodkował z rzutu rożnego, jednak Courtois spokojnie chwycił futbolówkę

16'

Bardsley starał się zaatakować prawą stroną boiska, ale tam świetnie zatrzymał go Fabregas

15'

Z Costą już wszystko jest w porządku, wracamy do gry

13'

W starciu z Shawcrossem ucierpiał teraz Costa i potrzebuje on pomocy lekarzy

12'

Proste błędy popełniają gospodarze. Teraz niedokładnie grę rozciągał Muniesa i piłkę mają The Blues

10'

Pieters faulował na własnej połowie Williana

9'

A teraz dośrodkowywać z prawej flanki starał się sam Costa, jednak po jego wrzutce piłkę spokojnie wybił Bardsley

8'

Ivanović dośrodkował z prawej strony boiska, jednak zgranie piłki głową Fabregasa było niedokładne. Przy futbolówce już gospodarze

8'

W środkowej strefie boiska Cameron faulował Hazarda

7'

Sprzed szesnastki przymierzył Diego Costa, ale napastnik Chelsea nie trafił nawet w bramkę

6'

Teraz z kolei dłużej przy piłce utrzymują się przyjezdni. Jednak im również trudno jest znaleźć lukę w defensywie przeciwnika

4'

Długo wymieniają teraz podania gospodarze, ale robią to przede wszystkim w środkowej strefie boiska

3'

Fabregas dośrodkował z rzutu rożnego, a kapitan Chelsea wygrał pojedynek z Cameronem i wpakował piłkę do bramki!

2'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! To był AŻ corner! John Terry, 1:0 dla gości!

1'

Ivanović oddał strzał sprzed pola karnego, ale został zablokowany i wywalczył tylko corner

1'

Arbiter daje znak, zaczynamy!

20:58

Piłkarze obu drużyn już pojawili się na boisku, za chwilę zaczynamy

20:53

Pamiętam wejście Assaidiego i jego wspaniały gol. To było fantastyczne. Kosztowało nas to wiele wysiłku i nie będzie to łatwe do powtórzenia, ponieważ Chelsea jest jeszcze lepszym zespołem - powiedział przed tym meczem Mark Hughes, trener Stoke

20:48

Przed rokiem Stoke pokonało u siebie Chelsea 3:2, a decydującą bramkę w samej końcówce zdobył Assaidi. Czy The Potters będą w stanie powtórzyć ten sukces?

20:47

Ławka gospodarzy: Butland, Huth, Whelan, Wilson, Adam, Diouf, Assaidi

20:46

Ławka gości: Cech, Filipe Luis, Zouma, Ake, Oscar, Schurrle, Drogba

20:38

Po lewej stronie macie już dostępne wyjściowe jedenastki. Za chwilkę dołączymy do nich ławki rezerwowych, a tymczasem zachęcamy do zapoznania się z zapowiedzią tego meczu

20:35

Witamy! Zapraszamy na relację live ze spotkania kończącego 17. kolejkę angielskiej Premier League. Stoke City kontra Chelsea, początek za około 25 minut!