Aston VillaWikimedia
1 : 1
manchester unitedManchester United
17:51

Kończy się długa seria wygranych z rzędu meczów w wykonaniu Czerwonych Diabłów. Dziś podopieczni Louisa Van Gaala tylko remisują na wyjeździe z Aston Villą i zwiększa się ich strata do drugiego Manchesteru City - teraz wynosi ona siedem oczek. Z mojej strony to już wszystko, za uwagę dziękuje Damian Wiśniewski.

94'

Koniec! Aston Villa remisuje z Manchesterem United!

93'

Wilson! Bardzo ładny strzał sprzed pola karnego, ale łapie piłkę Guzan

92'

Clark świetnie zatrzymał Younga na lewej stronie. Tylko aut dla gości

91'

Carlos Sanchez oddał strzał sprzed szesnastki, łapie piłkę De Gea

91'

Trzy minuty dolicza sędzia do drugiej połowy

90'

Słabo wrzucił Rooney w pole karne, spokojnie interweniuje Brad Guzan

89'

Kolejna wrzutka Younga, tym razem wywalczył rzut rożny

88'

Kolejna nieudana wrzutka Ashley'a Younga z prawej strony, znów spokojnie łapie piłkę Guzan

87'

Bacuna! Ależ to był strzał z dystansu, piłka poleciała minimalnie za wysoko!

86'

Wilson upadł w polu karnym gospodarzy, ale arbiter pokazuje, że nie ma mowy o rzucie karnym. I słusznie

85'

Young znów dośrodkował z prawej strony, jednak tym razem piłkę chwycił Guzan

84'

Ashley Young dośrodkował z prawej strony boiska, ale piłka minęła wszystkich w polu karnym i przejął ją Lowton

83'

Delph popisał się teraz dobrym podaniem do N'Zogbii, ale ten był na spalonym

82'

Dłużej teraz przy piłce są gospodarze, trzymają ją daleko od własnej bramki

80'

I N'Zogbia zmienia Cissokho

79'

Podwójna zmiana u gospodarzy. Bacuna wchodzi za Weimanna

78'

A teraz piłka po wrzutce Di Marii z rzutu rożnego spadła na głowę Wilsona, a ten wywalczył kolejny rzut rożny

77'

Było gorąco po dośrodkowaniu Rooney'a z rzutu rożnego, jednak Okore wybił piłkę na kolejny corner

75'

Żółta też dla Guzana, który podbiegł do sędziego i domagał się chyba czerwonej kartki dla rywala

75'

Żółta kartka dla Tylera Blacketta, za zbyt ostre wejście w Lowtona

74'

I ostatnia zmiana u gości. James Wilson wchodzi na boisko za Antonio Valencie

72'

Falcao starał się zgrywać piłkę głową po dośrodkowaniu z prawej strony, ale wyszła ona na aut bramkowy

71'

Zrobiło się gorąco pod bramką gości! Po dośrodkowaniu z Delpha najpierw Clark, potem Weimann próbowali pokonać bramkarza, żadnemu się nie udało! Rzut rożny

70'

A teraz Jones faulował Delpha na własnej połowie boiska

68'

Di Maria oddał strzał sprzed szesnastki, ale został zablokowany

68'

Ashley Young już wrócił na boisko, oczywiście przy ogromnej porcji gwizdów i buczenia

67'

A Young tymczasem z kontuzją zszedł na chwilę za linię boczną

66'

Ostry faul Agbonlahora na Youngu w środkowej strefie, ale czy na czerwoną kartkę? Mamy poważne wątpliwości

65'

Czerwona kartka dla Agbolnahora!

64'

Sprzed pola karnego przymierzył teraz Di Maria, ale spokojnie łapie piłkę bramkarz

64'

Długie zagranie w kierunku Di Marii od Carricka, ale Argentyńczyk skiksował i złapał piłkę Guzan

63'

Delph oddał strzał z dystansu, a De Gea złapał piłkę. Choć z małymi problemami.

62'

Długie zagranie z głębi pola do Falcao, jednak za wysokie. Łapie piłkę Brad Guzan

61'

I Argentyńczyk wchodzi na boisko, zmieniając Robina Van Persiego

59'

Długie podanie w kierunku Van Persiego z głębi pola, ale ten był na spalonym. Tymczasem do wejścia szykuje się Angel Di Maria

57'

Gabriel Agbonlahor faulował Matę na własnej połowie

57'

Uspokajają teraz nieco grę gospodarze, którzy długo wymieniają podania

55'

Van Persie! Rooney oddał strzał z dystansu, piłka odbiła się od Okore, a Holender złożył się do przewrotki. Piłka nieznacznie minęła bramkę!

54'

Ashley Young świetnie dośrodkował z lewej strony boiska, a Kolumbijczyk oddał bardzo ładny strzał głową i Guzan nie był w stanie skutecznie interweniować!

53'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Radamel Falcao, 1:1!

52'

Juan Mata! Świetny strzał sprzed pola karnego, jednak Guzan łapie piłkę na dwa razy!

50'

Naciskają Czerwone Diabły, czy zdołają wyrównać?

50'

Brad Guzan! Po pięknym podaniu Rooney'a sam na sam z bramkarzem wyszedł Van Persie i Holender przegrał ten pojedynek!

48'

De Gea! Świetna interwencja po strzale głową Benteke!

47'

Phil Jones stracił piłkę w środkowej strefie i przejął ją Benteke. Belg najpierw popędził w stronę bramki, a potem podał do Delpha, ale jego strzał został zablokowany

47'

Ta zmiana u gości oznacza zapewne, że Michael Carrick wróci na swoją nominalną pozycję, do środka pomocy, a Tyle Blackett zajmie jego miejsce w obronie

46'

I zaczynamy drugą połowę!

46'

I od razu Czerwone Diabły przeprowadzają zmianę. Blackett wchodzi za Fletchera

16:49

Manchester United dłużej utrzymywał się przy piłce, wymienił ogromną liczbę podań, ale nic z tego nie wynikało. Aston Villa była dużo bardziej konkretna, potrafiła stworzyć sobie groźniejsze okazje i prowadzi po pięknym trafieniu Benteke, Czy gości stać na odwrócenie losów tego pojedynku? Przekonamy się po przerwie

46'

Valencia dośrodkował jeszcze z prawej strony boiska, ale najpierw Okore wybił piłkę, a następnie sędzia zakończył pierwszą połowę

46'

Jedną minutę doliczył sędzia do pierwszej połowy

44'

Van Persie faulował na połowie rywala Clarka

42'

Young oddał strzał z dystansu, ale piłka poleciała bardzo daleko od bramki Guzana

41'

Żadna z drużyn nie potrafi sobie teraz podejść pod bramkę rywala. Mało dziej się na boisku

39'

A teraz spokojnie, długo piłkę wymieniają The Villans. Choć robią to głównie na własnej połowie

37'

Sporo chaosu mamy teraz na boisku, jedni i drudzy szybko tracą piłkę

35'

Wayne Rooney dośrodkował z lewej strony boiska, ale bramkarz gospodarzy bez problemu chwycił futbolówkę

34'

Teraz Young znów dośrodkowywał z lewej strony boiska, a z obrońcą w polu karnym przegrał Falcao

33'

Było groźnie! Po "centrostrzale" Younga z lewej strony boiska piłka o mało nie wpadła do bramki! Świetna interwencja Guzana

32'

Atakują gospodarze. Sanchez zagrał w pole karne, jednak tam z obrońcami przegrał Delph

31'

Środkiem próbował zaatakować Mata, ale tam zatrzymał go dość szybko Vlaar

29'

Teraz trochę dłużej przy piłce byli podopieczni Paula Lamberta, a ich akcja skończyła się niedokładnym podaniem Benteke do Lowtona. Aut dla gości

27'

Cissokho dośrodkował z lewej strony boiska, ale Jones zdołał go zablokować

26'

A teraz z prawej strony pola karnego dośrodkowywał Valencia, ale znów radzą sobie defensorzy gospodarzy

25'

Mata dośrodkował z narożnika boiska, ale obrońcy Aston Villi wybili piłkę z własnej szesnastki

25'

Valencia dośrodkował z prawej strony boiska, ale Clark wybija piłkę na rzut rożny

24'

Falcao oddał strzał po podaniu Van Persiego, ale zrobił to za lekko i nie sprawił żadnego kłopotu bramkarzowi

23'

Fletcher dośrodkował z prawej strony boiska, ale zrobił to bardzo kiepsko. Od bramki grę wznowi Guzan

22'

Young dośrodkował z lewej strony boiska, ale strzał głową Valencii był mocno niedokładny

21'

Vlaar faulował Rooney'a na własnej połowie boiska

19'

Fabian Delph bardzo dobrze dośrodkował z rzutu wolnego, Benteke wygrał pojedynek z Evansem, zakręcił Irlandczykiem i popisał się cudownym strzałem w okienko. 1:0!

18'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Ależ trafienie Benteke, 1:0 dla Aston Villi!

17'

Darren Fletcher faulował na własnej połowie Delpha

16'

Van Persie oddał strzał z okolic szesnastego metra, ale Guzan interweniował dość spokojnie

16'

Bentek zagrał teraz świetna piłkę w kierunku Weimanna, ale zanim ten znalazł się oko w oko z bramkarzem, to ten złapał piłkę

15'

Ashley Young starał się oddać strzał na bramkę Guzana, ale został zablokowany przez obrońcę

14'

Bardzo dużo wymieniają teraz podań goście, ale niewiele z tego wynika. The Villans mądrze się bronią

12'

A teraz Van Persie faulował Cissokho na połowie gospodarzy

11'

Delph faulował w środkowej strefie boiska Van Persiego

9'

Mata starał się zagrać otwierające drogę do bramki podanie do Falcao, ale zrobił to niedokładnie i piłkę przejęli obrońcy gości

7'

Niepewne zagranie Carricka przy pressingu Benteke, ale złapał ostatecznie piłkę De Gea

6'

Okore zaatakował prawą stroną boiska, ale wyjechał z piłką za linię boczną. Aut dla United

5'

Valencia dośrodkował z prawej strony boiska, ale spokojnie futbolówkę złapał Brad Guzan

4'

Troszkę chaosu mamy teraz na boisku, obie ekipy szybko tracą piłkę

2'

Ashley Young dobrze dośrodkował z lewej strony boiska, ale w polu karnym z piłką minął się Van Persie

1'

Arbiter daje znak, mecz zaczynają The Villans!

15:55

Piłkarze obu drużyn już wchodzą na murawę Villa Park, za chwilkę zaczynamy to spotkanie!

15:53

Jak widać więc, do pierwszego składu Czerwonych Diabłów wskakuje Radamel Falcao. Czy Kolumbijczyk pomoże w wygraniu siódmego meczu z rzędu?

15:51

Ławka gości: Lindegaard, Blackett, McNair, Rafael, Di Maria, Januzaj, Wilson

15:51

Ławka gospodarzy: Given, Bacuna, Herd, N'Zogbia, Robinson, Grealish, Calder

15:48

Po lewej stronie macie już dostępne wyjściowe jedenastki obu zespołów. Za chwilkę dorzucimy do nich ławki rezerwowych, a tymczasem zachęcamy do zapoznania się z zapowiedzią tego meczu, którą przygotował dla Was Filip Błajet