Poniedziałek, 15 grudnia 2014, godz. 21:00
EvertonEverton FC
3 : 1
Queens Park RangersQueens Park Rangers
22:55

Everton był dzisiaj lepszy, dobrze wychodziło mu rozgrywanie piłki i oddał kilka groźnych strzałów, z czego trzy znalazły drogę do bramki. Z mojej strony to już wszystko, za uwagę dziękuje Damian Wiśniewski

95'

I właśnie teraz arbiter zakończył to spotkanie

95'

Słupek! Akcja rezerwowych, Kone podał do Eto'o, a ten sprzed pola karnego trafił w słupek!

94'

Besić oddał strzał sprzed pola karnego, ale został zablokowany

92'

Barkley oddał strzał z tego rzutu wolnego, ale piłka minęła bramkę

91'

Fatalna informacja, Kevin Mirallas na noszach opuszcza boisko. W jego miejsce wchodzi Kone, a arbiter doliczył cztery minuty

89'

Belg cały czas cierpi po tym starciu i potrzebuje pomocy lekarzy

89'

Żółta kartka dla Mutcha za faul na Mirallasie

88'

Kranjcar oddał strzał z dystansu, ale spokojnie złapał futbolówkę Tim Howard

87'

Żółta kartka dla Bainesa

86'

Barton dośrodkował z prawej strony boiska, ale kapitan gości wywalczył tylko rzut rożny

84'

Kranjcar oddał strzał sprzed pola karnego, ale przyjął na siebie tę piłkę Jagielka

83'

Coleman! Dobry strzał z dystansu, ale odbija piłkę Green!

82'

Troszkę dłużej przy piłce są teraz goście, ale mało z tego wynika. Stać ich tu jeszcze na kolejne bramki?

80'

Najpierw na bramkę uderzał z okolic szesnastego metra Mutch, ale z tym Howard jeszcze sobie poradził. Przy dobitce Zamory nie miał już szans

79'

GOOOOOOOOOOOOOOL!! Bobby Zamora, QPR zmniejsza straty!

79'

Brakuje dokładności jednym i drugim. Teraz niecelnym podaniem popisał się Pienaar i gości mają aut

77'

A za Lukaku widzimy Eto'o

76'

Zmiany w obu ekipach. Za Fera wchodzi Kranjcar

76'

Długa piłka z głębi pola w kierunku Lukaku, ale Belg znów był na spalonym

75'

Joey Barton oddał strzał z dystansu, ale piłka poleciała dość daleko od prawego słupka bramki gospodarzy

74'

Yun faulował Mirallasa na własnej połowie boiska

73'

McGeady schodzi z boiska, a w jego miejsca widzimy Pienaara

72'

Mutch faulował w środkowej strefie Barkley'a

71'

Troszkę dłużej przy piłce są teraz goście, ale niewiele z tego wynika

69'

Ładne prostopadłe podanie od Bainesa do Lukaku, jednak Belg był na spalonym

68'

Świetny przerzut Besicia do Colemana, ale ten przyjął sobie piłkę ręką. Teraz rzut wolny mają goście

66'

Vargas dośrodkował z prawej strony boiska, łapie piłkę Howard

65'

Ładna akcja londyńczyków, Isla dośrodkował do Mutcha, ale ten oddał fatalny strzał. Grę od bramki wznowi Howard

64'

Prawą stroną zaatakowali goście, ale po podaniu Vargasa na spalonym był Isla

63'

Leroy Fer zdecydował się na strzał sprzed pola karnego, ale piłka wyraźnie minęła bramkę gospodarzy

62'

Barton oddał strzał sprzed pola karnego, ale zablokował go Jagielka

61'

Mutch dośrodkował z rzutu rożnego, ale obrońcy Evertonu wybili piłkę

59'

Bobby Zamora wchodzi na boisko i zmienia on Phillipsa

59'

Hoilett dośrodkował z lewej strony boiska, ale złapał piłkę Howard

58'

Mutch dośrodkował z lewej strony boiska, ale sędzia uznał, że wcześniej był na spalonym

57'

Barton dośrodkował z lewej strony boiska, a piłka po plecach McGeady'ego wyszła na rzut rożny

55'

Hoilett oddał strzał z dystansu, ale piłka minęła bramkę

54'

McGeady świetnie dośrodkował z prawej strony boiska, a Naismith równie ładną główką wpakował piłkę do bramki! Gości stać jeszcze na odpowiedź?

53'

GOOOOOOOOOOOOOOL!! Steven Naismith, 3:0!

52'

Dunne oddał strzał z okolic szesnastego metra, ale piłka poleciała daleko od bramki Howarda

51'

Hoilett dośrodkował z lewej strony boiska, ale piłkę z własnej szesnastki na rzut rożny wybił Besić

50'

Coleman dośrodkował z prawej strony boiska, ale zrobił to niedokładnie i piłka minęła wszystkich w polu karnym

49'

Coleman starał się zaatakować prawą stroną boiska, ale tam powstrzymał go Yun

47'

Mirallas upadł w polu karnym gości po kontakcie z Dunne'em, ale o rzucie karnym nie było mowy.

47'

Lewą stroną zaatakowali goście, ale tam Coleman zatrzymał Bartona

46'

Arbiter gwiżdże, drugą połowę zaczynają gospodarze

22:02

Wracamy powoli na Goodison Park, piłkarze już weszli na murawę. Za chwilę wznowimy grę

21:48

Przez długi czas spotkanie było wyrównane i Queens Park Rangers wyglądał nieźle, ale po jakimś czasie Everton zyskał inicjatywę. Podopieczni Roberto Martineza strzelili dwa piękne gole i prowadzą zasłużenie

47'

Kiepsko jednak wykonali ten stały fragment gry, Besić wybił piłkę. A arbiter zakończył pierwszą połowę

46'

Hoilett dośrodkował z lewej strony boiska, ale został zablokowany. Rzut rożny

46'

Dwie minuty doliczył sędzia do pierwszej połowy meczu

45'

McGeady! Dobry, ale minimalnie niecelny strzał z okolic szesnastego metra!

44'

Isla dośrodkowywał z prawej strony boiska, ale trafił tylko w plecy Bainesa

44'

Mirallas zdecydował się na strzał z tego rzutu wolnego, piłka odbiła się od będącego w murze Vargasa i wpadła do bramki!

43'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Kevin Mirallas, 2:0!

42'

Barton faulował w niebezpiecznej odległości od własnej szesnastki Naismitha

41'

Yun dośrodkował z rzutu wolnego, a na spalonym był Leroy Fer

40'

Fer wdarł się teraz z piłką w pole karne, ale faulował przy tym Jagielke

38'

Teraz z kolei dłużej przy piłce są goście, ale niewiele z tego wynika

37'

Coleman próbował zaatakować prawą stroną boiska, ale zaplątał się z piłką i wyszła ona na aut bramkowy

36'

Spokojnie, długo wymieniają podania gospodarze, choć robią to głównie na własnej połowie

34'

Wymienili podania w środkowej strefie boiska Lukaku i Barkley, ten drugi podprowadził nieco piłkę i huknął z dystansu tak, że piłka poleciała w samo okienko! Bramkarz bez szans, cudowny gol Anglika!

33'

GOOOOOOOOOOOOL!! Ross Barkley, 1:0 dla Evertonu!

32'

Barkley oddał strzał sprzed pola karnego, ale został zablokowany

31'

W dogodnej sytuacji do strzelenia gola po dośrodkowaniu z rzutu wolnego był Vargas, ale arbiter dopatrzył się pozycji spalonej

30'

Anglik już wygląda w porządku, wracamy do gry

29'

Joey Barton doznał jakiejś kontuzji po starciu z Naismthem i potrzebuje pomocy lekarskiej. Przerwa w grze

28'

Vargas próbował zaatakować lewą stroną boiska, ale tam powstrzymał go Besić

26'

Mirallas! Świetny strzał z dystansu, piłka minimalnie mija bramkę!

26'

Coleman dobrze dośrodkował z prawej strony boiska, ale Naismith, który oddawał strzał, został zablokowany

24'

A teraz z prawej strony piłkę wrzucił Phillips, a skutecznie w swoim polu karnym interweniował Distin

23'

Coleman dośrodkował z prawej strony boiska, ale wybija piłkę Nedum Onuoha

21'

Troszkę chaosu mamy teraz na boisku, jedni i drudzy szybko tracą piłkę

19'

Vargas zaatakował prawą stroną boiska, ale wywalczył tylko rzut rożny

17'

Hoilett zebrał wybitą z pola karnego piłkę i oddał strzał, ale był on bardzo niecelny

16'

A teraz Besić faulował Vargasa na własnej połowie. To będzie dobra okazja do dośrodkowania dla londyńczyków

14'

Naismith był teraz faulowany na połowie gości

13'

Było groźnie! Po przerzucie na lewą stronę i dośrodkowaniu Naismitha o krok od oddania strzału z bliskiej odległości był Lukaku, ale Belg minął się z piłką

12'

I już Kanadyjczyk wrócił na boisko

11'

Hoilett schodzi na razie za linię boczną, wracamy do gry

10'

Junior Hoilett leży na boisku po starciu z Jagielką i potrzebuje pomocy lekarzy

9'

Spokojnie, długo wymieniają teraz podania gospodarze

8'

Vargas starał się zagrać piłkę za linię obrony do Hoiletta, ale tego powstrzymali bramkarz wespół z obrońcami

8'

Phillips oddał strzał sprzed pola karnego, ale piłka dość wyraźnie minęła bramkę

7'

McGeady faulował na własnej połowie Yuna

6'

Prawą stroną starał się zaatakować Isla, ale tam powstrzymał go Mirallas

4'

Seamus Coleman zaatakował prawą stroną boiska, ale tam świetnie zatrzymał go Barton. Od bramki grę wznowią goście

3'

Vargas oddał strzał sprzed pola karnego, ale trafił tylko w plecy Bainesa

2'

Ross Barkley zdołał wedrzeć się z piłką w pole karne, ale tam ją stracił na rzecz Roberta Greena.

1'

Neil Swarbrick daje znak, zaczynamy to spotkanie!

20:58

Piłkarze obu drużyn już zameldowali się na boisku, za chwilę zaczynamy!

20:55

Witamy! Już za pięć minut rozpocznie się spotkanie, które zakończy 16. kolejkę Premier League. Na Goodison Park zmierzą się Everton i Queens Park Rangers, zapraszamy na relację live z tego wydarzenia!