Leicester CityLeicester City
0 : 1
Manchester CityManchester City
96'

Koniec! Manchester City wygrywa w Leicester dzięki bramce zdobytej przez Franka Lamparda jeszcze podczas pierwszej połowy!

91'

5 minut więcej!

91'

Ostatnie minuty meczu, a Leicester nie przestaje naciskać. Rożny dla nich.

86'

Tym razem leży na murawie Fernando.

86'

Mahrez starał się przedryblować pięciu rywali pod rząd. Zatrzymał się na piątym.

85'

Faulował Mahreza Fernando. Odległość niewielka - ledwo 20 metrów. Wielka szansa dla Lisów.

84'

Yaya Toure zabawił się z rywalami na granicy pola karnego, niestety piękny drybling zwieńczył niecelnym strzałem.

81'

Trochę postraszył Harta Mangala, kiedy wybił głową sprzed jego rąk piłkę. Rożny dla Leicester.

79'

Ostatnia zmiana w drużynie gospodarzy - Drinkwatera zmienia Knockaert.

78'

Hart z żółtą kartką za wstrzymywanie gry.

78'

Pojawia się na boisku Martin Demichelis - zmiana dokonana.

76'

Kompany nieco poturbowany przez... Harta. Belg blokował pędzącego do piłki Powella i lekko oberwał piłką wybitą przez swojego bramkarza. Będzie zmiana.

73'

I Navas za Pozo.

72'

Kolejna zmiana. Vardy'ego wchodzi Nick Powell.

70'

Nasri się nie popisał. Rywal chciał wznowić grę po faulu, a Francuz zablokował piłkę nogą.

64'

Zmiana w drużynie gospodarzy - schodzi Schlupp, w jego miejsce Ulloa.

60'

Mamy zmianę w drużynie City, schodzi strzelec jedynej póki co bramki - Frank Lampard. Zmienia go James Milner.

57'

Silva! Blisko był Hiszpan po tym jak za obrońców wypadł Samir Nasri, po czym odegrał do kolegi w pole karne. Niestety, Silva nie potrafił wykończyć dobrze piłki.

55'

Clichy w ostatniej chwili czyści akcję Vardy'ego. Leicester próbuje zagrozić.

53'

Przedarł się w pole karne Yaya Toure i już zamierzał się do asystowania koledze, sędzia jednak wskazał na przewinienie Iworyjczyka.

50'

Vardy ma pretensje do sędziego o zbyt ostrą grę rywala. Arbiter zażalenia wysłuchał i pozwolił wznowić grę.

47'

Wolny dla Leicester, wrzutka Mahreza okazuje się jednak zbyt niska.

46'

Zaczynamy drugą połowę!

46'

Koniec pierwszej połowy na King Power Stadium. City prowadzi 1:0 po golu Lamparda.

45'

Próba City, jednak strzał Toure niecelny.

42'

Leicester w ataku. Mają korner.

16:42

Świetnie przytrzymał piłkę z lewej strony pola karnego Nasri, po czym posłał ją na piąty metr do stojącego tam, niekrytego Lamparda. Były pomocnik Chelsea bez problemu posłał ją płasko do bramki otwierając wynik.

39'

FRANK LAMPAAAAAARD! MAMY BRAMKĘ!

39'

Leicester próbowało zaatakować i przedrzeć się w pole karne, ale siła stoperów City okazała się nie do przebicia.

37'

Pozo póki co mało widoczny. Teraz przydarzyła mu się ręka.

34'

Hart interweniuje głową na granicy swojej szesnastki.

33'

City próbowało jeszcze iść za ciosem, jednak w końcowej fazie akcji Wasilewski dobrze powstrzymał Nasriego.

31'

Ależ finezyjna akcja City, pełna przerzutek górą i zakończona strzałem Toure. Fantastycznie broni Hamer i wciąż nie ma bramek na King Power Stadium!

30'

Świetna, podwójna interwencja Hamera. Najpierw wybił dośrodkowanie, a potem wyłapał miękką dobitkę Pozo.

28'

Lampard faulowany przez Mahreza dwa metry przed lewym narożnikiem pola karnego. Szansa dla City.

28'

Świetnie spisują się defensywy obu zespołów niwelując starania rywali.

25'

Znów rzut wolny, znów przy piłce Cambiasso.

25'

Świetna akcja Lisów, jednak Vardy podawał do Mahreza z pozycji spalonej.

24'

Ależ uderzenie Cambiasso!! Milimetry dzieliły tę piłkę od bramki! Piękne sceny po chwili - Hart z uśmiechem na ustach pogratulował rywalowi strzału.

22'

Dobrze wyczyścił w polu karnym Toure, jednak po chwili próbując odebrać rywalowi piłkę, sfaulował. Nieco bliżej tym razem.

22'

Schlupp faulowany na połowie City, odległość pozwala jednak tylko na dośrodkowanie. Te wykona Cambiasso.

21'

Świetna interwencja defensywy Leicester po lewej stronie pola karnego. Po chwili sprytne wyjście spod pressingu Mahreza.

19'

Simpson fauluje Silvę i wygrywa pogadankę z sędzią. Póki co jednak City ma problemy z przedarciem się w pole karne rywala. Częściej robiło to dziś Leicester.

17'

Rzut wolny dla City, ciekawe rozegranie - podanie przed mur, odegranie do Toure, który próbował uderzać z pierwszej, trafił jednak w obrońców.

14'

Ostrą grę prezentuje dziś Leicester.

11'

Ależ atakuje dziś Vardy. Teraz wpadł w pole karne i z wielkimi problemami jego strzał na rożny wybił Mangala.

10'

Przerwana próba Cambiasso, po chwili nieudana dobitka.

9'

Hart dobrze wyłapuje wrzutkę z prawej strony.

8'

Efektownie minął kilku rywali w środku pola Mahrez. Po chwili Vardy narobił strachu obrońcom przyjęciem ze zwodem w polu karnym. Korner dla beniaminka.

5'

Dobry przechwyt Cambiasso i świetny rajd lewą stroną Schluppa. Udało się go zatrzymać dopiero Kompany'emu i to niekoniecznie całkiem czysto.

5'

Świetna wrzutka, której nie wykorzystał Kompany, po chwili kontra świetnie wyczyszczona w polu karnym przez Fernando! Zadziało się przez te 30 sekund!

3'

Wasyl fauluje Pozo na 30 metrów od bramki.

2'

City póki co krótko rozgrywa piłkę głównie na własnej połowie.

1'

Jon Moss gwiżdże po raz pierwszy, Manchester City przy piłce i zaczynamy!

15:59

Uwaga! Mamy nieoczekiwaną zmianę na parę minut przed startem meczu! Kontuzji podczas rozgrzewki doznał Edin Dżeko, którego zastąpi Jose Angel Pozo!

15:51

Leicester zajmuje obecnie ostatnią pozycję w tabeli ze stratą 2 punktów do kolejnego Burnley. Jeżeli "Lisy" myślą o zmianie swojego losu, muszą sprawić dziś niemałą niespodziankę. Pokazały już to ogrywając inny z Manchesterów - United.

15:47

Do składu powracają natomiast Vincent Kompany oraz David Silva.

15:47

Na boku obrony nie zobaczymy dziś Pablo Zabalety, który odpoczywa po spotkaniu Ligi Mistrzów. Jego miejsce zajmie Bacary Sagna.

15:46

Po lewej możecie zapoznać się ze składami obu zespołów. Ławki rezerwowych stanowić będą: Manchester City: Caballero, Demichelis, Kolarov, Milner, Fernandinho, Navas, Pozo Leicester: Smith, Hammond, James, Powell, Moore, Ulloa, Knockaert

15:42

Co prawda w drużynie Manchesteru City nie znajdziemy kontuzjowanego Sergio Aguero, jednak od pierwszej minuty zagrają m.in. Toure, Silva, Lampard czy Dżeko. Jak sobie poradzą "Obywatele" aktualnego lidera klasyfikacji strzelców?

15:41

W składzie gospodarzy ponownie znajduje się Marcin Wasilewski. Polak na dobre zadomowił się w defensywie "Lisów", a dziś przed nim ogromne wyzwanie.