Arsenal LondynArsenal Londyn
4 : 1
newcastleNewcastle United
93'

Arsenal wygrywa 6 raz z rzędu Newcastle, tym razem 4;1! Całkowicie zasłużone zwycięstwo Arsenalu!

91'

Lee Mason doliczył 3 minuty!

91'

91'

Oxlade Chamberlain schodzi, a w jego miejsce wchodzi Maitland Niles

90'

Podolski strzela z dystansu. Mało brakowało !

89'

Panenka i 4:1!

88'

Cazorla zagrywa do Welbecka, a w polu karnym fauluje Dummet. Mamy jedenastkę!

87'

Boisko opuszcza Alexis, a wchodzi Coquelin !

86'

Dummet centruje i zastopowane to dośrodkowanie przez Bellerina.

84'

Ambitnie Armstrong, ale lekko przeszarżował.

83'

Schodzi Perez, a melduje się Armstrong!

82'

Ależ okazję na bramkę kontaktową zaprzepaścili goście. Piłka wrzucona w piątkę Szczęsnego, gdzie minął się z nią Rivierie.

79'

Alexis i Welbeck wyszli z kontrą 2:1, ale nieudolni rozegrali piłkę i nie ma zmiany wyniku.

77'

W posiadaniu piłki od dłuższego czasu Arsenal, ale nic z tego nie wynika.

75'

Nieudane wybicie piłki Bellerina i goście zostali nagrodzeni rzutem rożnym !

74'

Szykuje się zmiana! Łukasz Podolski wchodzi w miejsce Oliviera Giroud!

72'

Cabella wypatrzony w polu karnym Arsenalu. Piłka została do niego dostarczona, a on wywalczył korner!

70'

Ależ błąd popełnił Collocini. W piątce stracił piłkę na rzecz Welbecka, który podał do Gibbsa, a ten w prsotej sytuacji nieznacznie spudłował.

69'

Przez ostatnie dwie minuty gospodarze cały czas przebywali w jedenastce gości. Teraz gra przesunęła się w okolice środka boiska.

65'

A teraz postraszył strzałem z dystansu Mathieu Flamini!

64'

Piłkę wrzucał Colback, a w polu karnym sprytnym strzałem głową pokonał Szczęsnego Ayoze Perez.

64'

Ayoze Perez trafia do bramki. Mamy 3:1

64'

Colback został sfaulowany przez Giroud i może być grozna sytuacja .

62'

Cazorla strzela na bramkę Alnwicka, ale ten kapitalnie broni i jest rzut rożny dla Arsenalu.

61'

Alexis strzela i piłkę odbija Cheick Tiote

60'

Gospodarze pokrzepieni ostatnimi bramkami cały czas atakują. Teraz mamy rzut wolny około 20m do bramki.

58'

Giroud!! Pieknie trafia z ostrego kąta po asyście Bellerina.

58'

Żółtą kartką ukarany Oxlade Chamberlain.

57'

Remy Cabella melduje się na boisku w miejsce Ameobiego.

57'

Zmiana w zespole Newcastle! Cisse schodzi, a wchodzi Riviere.

55'

Sanchez do Cazorli, który wahał się czy upaść czy nie. Wybrał to drugie, a potem skutecznie umieścił piłkę w siatce z bardzo ostrego kąta!

54'

Newcastle przez dłuższą chwilę gościło w polu karnym rywali, jednak jedna strata i kontrę wyprowadził Sanchez, który kilka sekund pózniej został perfekcyjnie zatrzymany przez Tiote!

51'

Młody Ameobi dryblował pod polem karnym Arsenalu i wywalczył rzut rożny

51'

Bardzo ładna akcja Arsenalu, ale zawiodła dokładność podania Cazorlę..

49'

Teraz z kolei przewinieniem taktycznym popisał się Colback..

48'

Dummet sfaulował Sancheza na środku boiska. Nierozsądny faul ..

47'

Zaczęli strasząc gospodarzy ! Ameobi w pole karne, ale Szczęsny lapie piłkę !

45'

Od środka rozpoczeli goście!

46'

Lee Mason oznajmia koniec pierwszej połowy! Zapraszamy za 15 minut! Arsenal prowadzi do przerwy 1:0!

45'

Pierwsza połowa została przedłużona o jedną minutę.

44'

Sanchez wrzucił na głowę Giroud i tylko rzut rożny dla Arsenalu.

42'

Fragment meczu, w którym jedni i drudzy spuścili z tonu i rozgrywają piłkę daleko od sowich bramek.

39'

Sanchez z rzutu wolnego wysuwa piłkę Cazorli, który strzela po nogach rywala i jests rzut rożny!

38'

Bellerin brzydko sfaulował Dummeta. Cała sytuacja skończyła się napomnieniem dla obrońcy Arsenalu.

35'

WRZUTKA Colbacka, do strzału dochodzi Goufran. Szczęśny broni, dobija Cise i broni Szczesny!

33'

W odpowiedzi Newcastle! Perez faulowany przez Welbecka w okolicy pola karnego gospodarzy.

32'

Sanchez przerzucił piłkę nad Collocinim, a za nim w polu karnym strzałem nożycami bramkce Alnwicka zagroził Dany Welbeck!

30'

Colback wrzucił piłkę w pole karne do Cisse, ale ten fatalnie przyjął piłkę nie dając sobie szansy na jej opanowanie..

28'

Ależ akcja młodzienća - Bellerina ! Błysnął kapitalnym przyspieszeniem, minął kilku zawdoników Newcastle, a na końcu wywalczył rzut rożny.

26'

Perez do Ameobiego, który wywalczył rzut rożny dla Newcastle!

25'

Cazorla centruje, a Collocini na rzut rożny.

24'

Bellerin podaje w pole karne na 5 metr, gdize na piłkę nabiegał Welbeck. Na posterunku jednak Colback, który wybił piłkę.

22'

Brzydkie zachowanie Giroud, który symulował w polu karnym, chcąc naciągnąć Masona na jedenastkę..

21'

Wejście Bellerina w pole karne. Obite nogi Williamsona i korner !

19'

Oxlade Chamberlain strzelał z dystansu około 30m do bramki, a sam strzał fatalny około 10 metrów nad bramką..

18'

Ayoze Perez odebrał piłkę Giroud, ale gospodarze zaproponowali wysoki pressing, z którym nie poradzili sobie goscie. W posiadaniu piłki Arsenal.

16'

Ależ byłoby pieknie Welbeck trafia na 2:0, ale wcześniej faulował Janmata.

15'

Sanchez wyprowadzony na obrzeża pola karnego, skąd wrzucił piłkę w pole karne, a tam nabiegający na piłkę Giroud umieszcza piłkę w siatce!

13'

Ależ fatalnie! Po złej wrzutce w pole karne Oxlade Chamberlain wyprowadził kontrę, ale skisował przy podaniu do Giroud.. Jest korner dla Arsenalu!

12'

Dla odmiany: Ameobi wszedł w pole karne, obił nogi rywala i wywalczył rzut rożny!

11'

Od kilku chwil gościmy w polu karnym gości, gdzie swoje akcje przeprowadza zespół Wengera. Pachnie bramką dla gospodarzy.

10'

Welbeck próbował wrzucić piłkę za plecy obrony Newcastle, gdzie wbiegał, dublując pozycję środkowego napastnika, Alexis Sanchez

9'

Arsenal przejął inicjatywę i co chwile konstruuje akcje ofensywne.

8'

Mertesacker uderza piłkę głową w poprzeczkę !

8'

Giroud bardzo dobrze chciał się przedostać lewą stroną boiska, ale na posterunku obrońca i jest pierwszy korner dla Arsenalu!

7'

OOOO Tiote bardzo brzydko, wręcz brutalnie fauluje Sancheza. W ferworze walki za wysoko uniesiona noga Tiote, która trafiła w klatkę piersiową Alexisa. Powinna być kartka.

6'

Podsumowując pierwsze 5 minut spotkania, widać jest duże zaangażowanie u gospodarzy i lekki stres w szeregach gości.

4'

Bardzo niedokładne podanie zawodnika Newcastle. Kończy się stratą i Arsenal przechodzi do ataku. Na szczęście przyjezdnych nic z tego nie wynikło.

3'

Teraz przy piłce utrzymują się goście, którzy starają się rozegrać piłkę na środku boiska.

2'

Arsenal stara się zacząć od mocnego uderzenia. Sanchez do Welbecka, który podaje wzdłuż pola karnego. Obrona Newcastle spisała się bardzo dobrze ekspediując piłkę do swoich pomocników!

18:29

Lee Mason daje znak do rozpoczęcia meczu, przy piłce Arsenal i zaczynamy !

18:23

Sędzią dzisiejszego spotkania jest Lee Mason.

18:21

Po lewej stronie ekranu mogą zapoznać się Państwo ze składami obu drużyn. O sile ławek rezerwowych stanowić będą Arsenal Martinez, Podolski, Sanogo,Campbell, Coquelin, Ajayi, Maitland-Niles. Newcastle Woodman, Haidara, Anita, Cabella, Vuckić, Armstrong, Riviere.

18:15

Wracając do dzisiejszego spotkania należy zwrócić uwagę na fakt, że zmierzą się sąsiedzi z tabeli. Newcastle z dorobkiem 23 punktów zajmuje 7 lokatę, a Arsenal, który skompletował tyle samo punktów, plasuje się na 6 miejscu. Tydzień temu gospodarze przegrali 3:2 ze Stoke, natomiast Newcastle jako pierwsza drużyna pokonała na własnym boisku lidera angielskiej ekstraklasy Chelsea 2:1.