Aston VillaWikimedia
2 : 1
Leicester CityLeicester City
18:58

Ależ mieliśmy emocje w tym spotkaniu! Naprzeciw siebie stanęły dwie drużyny z dolnych rejonów tabeli i stworzyły nam bardzo dobry spektakl! Aston Villa wygrywa i pogrąża Leicester, które wciąż będzie czerwoną latarnią Premier League. Z mojej strony to już wszystko, za uwagę dziękuje Damian Wiśniewski.

94'

KONIEC! Aston Villa ogrywa Leicester!

93'

Wood! Świetny, ale minimalnie niecelny strzał sprzed pola karnego!

92'

Cissokho zaatakował lewą stroną boiska, ale szybko stracił piłkę, tę już mają goście...

91'

Cztery minuty doliczył sędzia do drugiej połowy!

90'

Żółta kartka dla Agonlahora za faul na własnej połowie

88'

Cambiasso! Strzał przewrotką doświadczonego Argentyńczyka, ale piłka mija bramkę Guzana!

87'

Ładna kontra gospodarzy, Grealish podał na lewo do Richardsona, ale ten wyraźnie przestrzelił

86'

James dośrodkowywał z lewej strony w pole karne, ale nikt w polu karnym nie sięgnął piłki i wyszła ona na aut bramkowy

85'

Schmeichel, co za mecz Duńczyka! Szybka kontra gospodarzy, najpierw obrońca zablokował strzał Grealisha, a następnie Schmeichel fantastycznie obronił uderzenie Agbonlahora!

83'

Mahrez zagrał teraz z głębi pola w pole karne, ale Guzan był tam faulowany przez Wasilewskiego

83'

Cambiasso dośrodkował z rzutu rożnego, ale obrońcy Villi wybili piłkę na kolejny corner

81'

Błędna decyzja arbitra. Obaj zawodnicy zawinili w taki sam sposób, obaj powinni dostać identyczne kary!

80'

I tylko żółta dla Huttona!

80'

Czerwoną kartką ukarany Konchesky!

79'

Konchesky poszarpał się z Huttonem. Zaraz pewnie posypią się kartki

78'

Schlupp schodzi z boiska, w jego miejsce widzimy Marca Albrightona

77'

Schmeichel, znowu świetna interwencja! Tym razem po strzale głową Clarka

76'

Kasper Schmeichel! Benteke oddał strzał głową po dośrodkowaniu w pole karne, a Duńczyk popisał się genialnym refleksem!

76'

N'Zogbia schodzi z boiska, a w jego miejsce melduje się Bacuna

75'

Mahrez dośrodkował z rzutu wolnego, ale piłka minęła wszystkich w polu karnym Asto Villi

74'

Schlupp był faulowany tuż przed polem karnym gospodarzy, żółta kartka dla Sancheza

72'

Żółta kartka dla Wasilewskiego

71'

Agbolnhaor zaatakował lewą stroną boiska, podał do Benteke, a ten dośrodkował w pole karne, gdzie piłka trafiła do Huttona. On już wiedział co z nią zrobić, 2:1!

70'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Alan Hutton!

68'

Guzan, co za interwencja! Nugent oddał świetny strzał z dystansu, a Guzan interweniował jeszcze lepiej! Rzut rożny dla Leicester

66'

James Vardy opuszcza boisko, w jego miejsce widzymi Chrisa Wooda

64'

Spokojnie, długo przy piłce utrzymują się teraz The Villans

62'

Zmiana u gospodarzy, za Cleverley'a wchodzi Grealish

60'

A teraz za faul na Huttonie żółtą kartką Schlupp

59'

Żółta kartka za taktyczny faul dla Cambiasso

58'

Mahrez dośrodkował z prawej strony boiska, ale obrońcy Aston Villi spokojnie wybili piłkę

56'

Agbolnahor dośrodkował z prawej strony boiska, nogami interweniuje Schmeichel!

54'

To mogła być bramka! Benteke i Schmeichel ścigali się o piłkę i choć wygrał Belg, to zdołał tylko obić Duńczyka i wywalczyć corner!

52'

Alan Hutton dostał piłkę od Okore i starał się dośrodkowywać, ale wyjechał z piłką za linię końcową

51'

Było groźnie! Agbonlahor dośrodkował w pole karne, a Schmeichel wygrał pojedynek z Richardsonem!

51'

Ładna kontra gości, Nugent zagrał na prawo do Schluppa, ale ten wyraźnie przestrzelił

50'

Hutton dośrodkował z prawej strony boiska, ale piłkę wybili obrońcy Leicester

48'

Cleverley! Benteke zagrał świetną piłkę do Cleverley'a w pole karne, ale ten przestrzelił z dogodnej pozycji!

46'

Ulloa nie wyszedł na drugą połowę, w jego miejsce widzimy Nugenta

46'

Sędzia daje znak, zaczynamy drugą połowę!

17:51

Działo się na Villa Park w tej pierwszej połowie! Piłkarze obu drużyn stworzyli sobie po kilka sytuacji podbramkowych i na dobrą sprawę tych goli mogło być do przerwy więcej. Oby po przerwie padły kolejne!

50'

I właśnie teraz Craig Pawson kończy pierwszą połowę

49'

Nie poddaje się Ulloa i już wrócił do gry

48'

A teraz Ulloa zwija się po starciu z Agbonlahorem. Argentyńczyk leży w środkowej strefie boiska

47'

Argentyńczyk jeszcze kuleje, ale już wrócił na boisko

47'

Strzelec gola dla Leicester na razie opuszcza murawę, wracamy do gry

46'

Tymczasem cztery minuty doliczył sędzia do pierwszej połowy

45'

A teraz po starciu z Clarkiem cierpi Ulloa. Brzydki fragment meczu

44'

Kieran Richardson wchodzi w miejsce kontuzjowanego kolegi, wracamy do gry

44'

Ashley Westwood musi opuścić boisko na noszach. Dramat piłkarza The Villans

41'

Brzydko Westwooda faulował teraz Vardy i zawodnik Aston Villi potrzebuje pomocy lekarskiej. Piłkarz Leicester ukarany tylko żółtą kartką

39'

Westwood nieźle dośrodkował z rzutu rożnego, ale strzał Benteke został zablokowany

38'

Cleverley zagrał niezłą piłkę do Benteke, ale jego strzał został zablokowany. Rzut rożny

37'

Troszkę chaosu mieliśmy przed chwilą na boisku, ale piłkę znów spokojnie rozgrywają The Villans

35'

Konchesky dośrodkowywał z lewej strony boiska, ale Hutton zablokował piłkę i wyszła ona na rzut rożny

35'

Mahrez nieźle dośrodkował z rzutu wolnego, ale Guzan zdołał złapać piłkę

34'

N'Zogbia faulował na własnej połowie Jamesa i dostał za to żółtą kartkę

32'

Benteke otrzymał teraz piłkę w polu karnym gości, ale tam skuteczni powstrzymał go Wasilewski

31'

Schlupp! Ładnie podprowadził sobie piłkę do środka, oddał strzał na bramkę i przestrzelił minimalnie!

29'

Westwood zagrał ładną piłkę za linię obrony do Benteke, ale arbiter uznał, że Belg był na spalonym

28'

Znów długo swoją kolejną akcję budują podopieczni Paula Lamberta

26'

Cissokho dośrodkował z lewej strony boiska, a Moore wybił piłkę z własnej szesnastki

25'

I jak pokazują powtórki, Craig Pawson miał absolutną rację

24'

James Vardy wyszedł sam na sam z bramkarzem, ale Guzan wygrał ten pojedynek! Skrzydłowy Leicester wyłożył się jak długi, ale sędzia pokazał, że o karnym nie ma mowy

23'

Benteke! Belg oddał świetny, acz minimalnie niecelny strzał głową po dośrodkowaniu z prawej strony boiska! Ewentualny gol i tak jednak nie byłby uznany, sędzia dopatrzył się spalonego

22'

Długo wymieniają podania gospodarze, choć robią to głównie na własnej połowie boiska

20'

Mahrez! Świetna indywidualna akcja, Algierczyk minął paru rywali i zdecydował się na strzał, ale tym razem Guzan interweniował pewnie

19'

Kolejny faul Wasilewskiego, tym razem Polak faulował na połowie rywala Westwooda

18'

Westwood dośrodkował z rzutu wolnego, a niepilnowany Ciaran Clark oddał świetny strzał głową, którym nie dał szans bramkarzowi! 1:1!

17'

GOOOOOOOOOOOOOOOOL!! I już mamy remis, Clark!

17'

Wasilewski faulował na własnej połowie Agbonlahora

16'

Dłużej teraz przy piłce są The Villans, ale na razie nic z tego nie wynika. Czy będą w stanie w miarę szybko wyrównać?

14'

Mahrez zszedł z piłką z prawej strony do środka, oddał strzał sprzed pola karnego, a Guzan wypluł piłkę przed siebie. Dopadł do niej Leonardo Ulloa i wpakował ją do bramki!

13'

GOOOOOOOOOOL!! Leonardo Ulloa, 1:0 dla Leicester!

12'

Ależ było blisko gola! Długie podanie z głębi pola, Benteke decyduje się na strzał z powietrza, a piłka minimalnie mija bramkę!

11'

Dośrodkowanie z prawej strony boiska w pole karne gospodarzy, ale tam obrońcy Aston Villi spokojnie sobie radzą

10'

Benteke przymierzył sprzed szesnastki, ale piłka poleciała daleko od bramki

9'

James oddał strzał sprzed pola karnego, ale dość mocno się pomylił

8'

A teraz Schlupp zaatakował lewą strona boiska, ale tam świetnie zatrzymał go Hutton. Od bramki zacznie Guzan

7'

N'Zogbia starał się zagrywać z lewej strony w pole karne, ale świetnie powstrzymał tę akcję jeden z obrońców Leicester

6'

Ładnie zagrał teraz Westwood do Benteke, ale tego jeszcze przed polem karnym powstrzymał Konchesky

5'

Spokojnie rozgrywają piłkę gospodarze, choć robią to głównie na własnej połowie boiska

3'

Hutton starał się zagrywać piłkę w pole karne z prawej strony boiska, ale zrobił to niedokładnie. Piłkę mają już Lisy

2'

Cissoko nieźle dośrodkował z lewej strony boiska, ale żaden z piłkarzy w polu karnym nie zdołał przeciąć piłki

1'

Craig Pawson daje znak, od środka zaczynają goście!

16:56

Piłkarze obu zespołów właśnie wchodzą na boisko, za chwilkę zaczynamy!

16:55

Dla nas najważniejszą informacją jest to, że znów w pierwszym składzie Leicester znów znalazł się Marcin Wasilewski. Zobaczymy, czy Polak znów pokaże się z dobrej strony

16:52

Ławka gospodarzy: Given, Lowton, Herd, Richardson, Bacuna, Grealish, Robinson

16:52

Ławka gości: Drinkwater, King, Albrighton, Hamer, Powell, Nugent, Wood

16:50

Po lewej stronie macie już dostępne wyjściowe jedenastki obu zespołów, za chwilę dodamy do nich ławki rezerwowych. Tymczasem zachęcamy do zapoznania się z zapowiedzią tego spotkania

16:48

Witamy! Już tylko około dziesięć minut zostało do rozpoczęcia spotkania Aston Villa - Leicester - zapraszamy na relację live z tego widowiska!