Niedziela, 23 listopada 2014, godz. 14:30
Crystal PalaceCrystal Palace
3 : 1
LiverpoolLiverpool
16:23

Za wspólną relację z tego meczu dziękuje Tytus Daniluk. Życzę miłego popołudnia!

94'

Koniec spotkania w zachodnim Londynie! Wielka radość na Selhurst Park! Crystal Palace po bramkach Gayle'a, Ledley'a i Jedinaka wygrywa z faworyzowanym Liverpoolem 3:1! Honorowe trafienie dla gości zaliczył Ricky Lambert.

91'

Jeżeli Crystal Palace odniesie zwycięstwo, czwarta porażka Liverpoolu stanie się faktem.

90'

Sędzia dolicza 4 minuty!

88'

Zamieszanie w polu karnym Crystal Palace. Piłka w rękach Speroniego.

86'

Barry Bannan zmienia najlepszego na boisku w tym meczu Yannick'a Bolasie.

86'

Steven Gerrard niecelnie z rzutu wolnego.

85'

Rzut wolny bezpośredni dla Liverpoolu z ok. 18 metrów.

83'

Kibice Orłów wiwatują!

81'

Ależ uderzenie kapitana Crystal Palace! Australijczyk fenomenalnym strzałem z rzutu wolnego w same okienko podwyższa prowadzenie na 3:1!

80'

Bramka dla gospodarzy wysiała w powietrzu, bo to oni od strzelenia pierwszego gola są lepszą drużyną w tym spotkaniu! Liverpool jest cieniem drużyny z poprzedniego sezonu.

78'

Joe Ledley wyprowadza Crystal Palace na prowadzeniu. Defensywny pomocnik strzela gola po idealnym wyłożeniu piłki ze skrzydła od Bolasie!

77'

Kelly fauluje Johnsona.

76'

James McArthur za Jasona Puncheona.

74'

Emre Can wchodzi na boisko w miejsce Joe Allena.

72'

Fabio Borini zmienia Adama Lallanę.

70'

Dobra akcja Liverpoolu, zakończona strzałem z bardzo bliskiej odległości wprost w Speroniego.

68'

Druga odsłona jest równie emocjonująca jak i pierwsza, jednak teraz więcej jest walki w samym środku boiska.

65'

Strzał Mile Jedninaka zablokowany przez jednego z defensorów Liverpoolu.

61'

Kara indywidualna dla Javiera Manquillo za faul w samym narożniku pola karnego. Rzut wolny dla gospodarzy z 18 metrów.

59'

Faul Jedinaka na Lambercie.

56'

Martin Skrtel strzela z pół woleja w polu karnym gości, ale uderzenie Słowaka przelatuje obok lewego słupka bramki Speroniego.

53'

Skrtel ukarany żółtym kartonikiem za faul na rywalu.

49'

Gerrard ponownie przymierzył z dystansu, jednak ponownie niecelnie.

46'

Na boisku są już zawodnicy obu drużyn! Drugą połowę rozpoczną gospodarze!

15:19

Wracamy za kwadrans, na ostanie 45 minut spotkania rozgrywanego w Londynie.

48'

Koniec pierwszej odsłony spotkania na Selhurst Park! Liverpool zaczął strzelanie już w drugiej minucie, ale to Crystal Palace ruszyło później do ataku, doprowadzając do wyrównania oraz przejmując kontrolę nad wydarzeniami na boisku.

47'

Ponownie Bolasie! Tym razem skrzydłowy Crystal Palace uderzył zza pola karnego, ale ponownie strzał był zbyt mocny.

45'

Sędzia Moss dolicza dwie minuty do pierwszej połowy.

43'

Ależ szybki kontratak gospodarzy po rzucie wolnym dla gości. Bolasie przebiegł z piłką całe boisko, podał do kolegi z zespołu, wbiegł w pole karne, dostał powrotne podanie, ale uderzył nad bramką.

41'

Rzut wolny dla Liverpoolu. Faulowany Coutinho.

40'

Faul Kelley'ego na Allenie.

38'

Steven Gerrard bardzo mocno z dystansu. Nad poprzeczką bramki Speroniego.

35'

Brede Hangeland zastępuje kontuzjowanego Delaney'a.

35'

Allen z lewej strony wprost na głowę Lamberta, ale napastnik gości strzelił obok bramki.

33'

Coutinho do Lallany, jednak reprezentant Anglii był na spalonym.

32'

Liverpool zaczął niesamowicie, ale to Crystal Palace wyprowadza groźne kontrataki, szturmując raz po raz bramkę gości.

30'

Bolasie uderza na bramkę Liverpoolu, ale na posterunku był Mignolet i sparował strzał na rzut rożny!

28'

Steven Gerrard z rzutu wolnego. Do dośrodkowanej piłki doszedł Ricky Lambert, ale były snajper "Świętych'' strzelił nad bramkę Speroniego.

23'

Jak na razie bardzo emocjonujące spotkanie w Londynie. Dwa gole, obie drużyny dalej dążą do strzelenia kolejnych bramek.

22'

Glen Johnson zagrał piłkę ręką.

21'

Dwight Gayle na spalonym!

18'

Bardzo dużo zamieszania na połowie Liverpoolu wprowadza Yannick Bolasie, który szybkimi rajdami nęka defensorów drużyny gości.

17'

Gayle dobił strzał Bolasiego, który trafił w słupek.

16'

Dwight Gayle doprowadza do wyrównania! Napastnik Crystal Palace strzela swojego trzeciego gola w trzecim spotkaniu z Liverpoolem!

13'

Długie podanie do Glena Johnsona na lewą flankę okazało się zbyt mocne i obrońca The Reds nie opanował futbolówki.

11'

Bardzo niecelny strzał byłego zawodnika Liverpoolu - Martina Kelly'ego.

9'

Szybkie tempo gry z obu stron od pierwszych minut spotkania na Selhurst Park. Gospodarze rozgrywają atak pozycyjnym, natomiast Liverpool w defensywie.

6'

Crystal Palace w ataku. Rzut rożny dla gospodarzy.

4'

Ależ początek w wykonaniu gości! Widać, że podopieczni Brendana Rodgersa są bardzo zmobilizowani i za wszelką cenę chcą zwyciężyć w Londynie.

2'

Pierwsza akcja Liverpoolu i od razu gol! Adam Lallana pięknym długim podaniem uruchomił wbiegającego w pole karne Lamberta, który przyjął piłkę i precyzyjnym strzałem między nogami Speroniego trafia do siatki!