Manchester Unitedmanchester united
1 : 0
Crystal PalaceCrystal Palace
94'

KONIEC! Manchester United na Old Trafford pokonał Crystal Palace 1:0. Gola na wagę zwycięstwa "Czerwonych Diabłów" zdobył Hiszpan, Juan Mata.

91'

Zmiana, za Campbella wejdzie Doyle.

90'

Zmiana, za Flatcher wejdzie za McNair.

83'

Antonio Valencia ukarany żółtą kartką.

81'

Zmiana, za Chamakha wejdzie Bannan.

81'

Zmiana w Crystal Palace, za Yannicka Bolasie Dwight Gayle.

71'

Zmiana, za James Wilson wejdzie za Di Marie.

67'

Manchester United wychodzi na prowadzenie! Angel Di Maria posyła piłkę w pole karne Crystal Palace, a Juan Mata na krawędzi pola karnego strzela prosto do siatki.

67'

Gooool! Juan Mata!!

64'

Yannick Bolasie ukarany żółtą kartką.

63'

Zmiana, za Andana Januzaja wejdzie Juan Mata.

45'

Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę.

16:49

To była bardzo kiepska pierwsza połowa. Jedni i drudzy nie potrafili stworzyć sobie okazji bramkowych, choć bardziej winić naszpikowanych gwiazdami gospodarzy. Po przerwie liczymy na dużo więcej

47'

I teraz arbiter zakończył pierwszą połowę

44'

Kolejny faul, kolejny na Campbellu. Może w końcówce doczekamy się jakichś ciekawych okazji?

43'

McNair faulował na lewej stronie boiska Campbella

40'

De Gea! To była najlepsza okazja gości w tym meczu, ale De Gea odbił piłkę po strzale Campbella

38'

Delaney faulował Van Persiego i dostał za to żółtą kartkę

37'

Jeden z nielicznych ataków gości, Bolasie wespół z Campbellem wywalczył lizut rożny

35'

Żółtą kartką ukarany Joel Ward

34'

Gospodarze utrzymują się przy piłce, ale wciąż czekamy na jakieś ciekawe akcje podbramkowe

32'

Januzaj spróbował ataku prawą stroną, ale tam świetnie powstrzymał go Ward

30'

Michael Carrick spróbował indywidualnego ataku, ale zatrzymał go Chamakh

28'

Ten został jednak kiepsko wykonany, goście poradzili sobie z tym zagrożeniem

27'

Ładnie indywidualnie zaatakował Shaw, oddał strzał na bramkę, ale poradził sobie z tym Speroni. Rzut rożny dla gospodarzy

26'

Rooney oddał teraz strzał na bramkę, ale oczywiście żadnego zagrożenia tym nie sprawił

24'

Długo przy piłce utrzymują się gospodarze, ale absolutnie nic z tego nie wynika. Brakuje błysku w ataku

22'

Mało bardzo mało dzieje się na boisku. Fellaini faulował teraz Ledley'a w środkowej strefie boiska

20'

Januzaj zaatakował prawą stroną boiska, ale tam zatrzymał go Bolasie

18'

Nieźle na bramkę uderzał Van Persie, ale zablokować to zdołał Chamakh

17'

Di Maria dośrodkował w pole karne z rzutu rożnego, ale Orły wybiły piłkę spod własnej bramki

15'

Mieliśmy małe problemy techniczne, ale już wracamy do pisania. Tymczasem żadna ze stron nie stworzyła sobie okazji pod bramką przeciwnika i oglądamy jak na razie dość spokojny mecz

3'

Di Maria starał się teraz zejść z piłką z prawej strony pod bramkę rywala, ale zatrzymali go obrońcy

2'

Januzaj! Bardzo ładny gol sprzed pola karnego, ale piłka minimalnie mija bramkę!

2'

Spokojny początek z obu stron, długo jak na razie przy piłce utrzymują się gospodarze

1'

Chris Foy daje znak, goście zaczynają to spotkanie

15:57

Piłkarze obu zespołów już powoli wychodzą na boisko, za chwilkę startujemy!

15:49

Dzisiejsze spotkanie będzie to mecz numer 450 w barwach United dla ich kapitana, Wayne'a Rooney'a

15:41

United nie wygrali trzech ostatnich meczów, Crystal Palace są bez zwycięstwa od czterech spotkań. Choć trzeba pamiętać, że w ostatnim pojedynku tego zespołu wybitnie przeszkadzał mu sędzia, nie odgwizdując dwóch ewidentnych rzutów karnych

15:38

Trzynaście zdobytych punktów w pierwszych dziesięciu meczach ligowych to najgorszy start Czerwonych Diabłów od sezonu 1986/1987

15:33

Ogólnie w meczach ligowych jedni i drudzy mierzyli się na Old Trafford 17 razy. 13 razy wygrywali gospodarze, dwukrotnie mecze kończyły się remisami i tyle samo razy zwyciężały Orły.

15:30

Faworytem tego spotkania niewątpliwie są gospodarze, a potwierdza to też fakt, że nie przegrali oni z Crystal Palace w Premier League. Dwukrotnie jedni i drudzy dzielili się punktami, osiem razy wygrywały Czerwone Diabły

15:21

A teraz gospodarzy: Lindegaard, Vermijl, Blackett, Fletcher, Herrera, Mata, Wilson

15:20

Po lewej stronie macie dostępne wyjściowe jedenastki, pora na ławki rezerwowych. Na początku gości: Hennessey, Kelly, Fryers, McCarthy, Bannan, Doyle, Gayle

15:19

Jedni i drudzy nie są w najlepszej dyspozycji. Goście nie znajdują się w strefie spadkowej tylko dlatego, że 18. Leicester ma mniej strzelonych goli. 10. Manchester United nie wygrał od trzech meczów, gubiąc punkty między innymi na wyjeździe z West Bromwich. Kto dziś poprawi swoją sytuację? Zachęcamy do typowania w komentarzach!

15:15

Witamy! Już tylko około 45 minut pozostało do rozpoczęcia spotkania 11. kolejki Premier League, w którym zmierzą się Manchester United oraz Crystal Palace. Zapraszamy na relację live z tego wydarzenia!