Poniedziałek, 27 października 2014, godz. 21:00
WikimediaAston Villa
22:54

Na dziś to wszystko, ale już jutro kolejne relacje LIVE! na ekstraklasa.net! Za dzisiejszą obecność dziękuje Wam Filip Błajet!

22:53

Z kolei dla QPR znowu zaświeciło słońce. Forma Austina i Vargasa w ostatnich meczach może napawać optymizmem zarówno Redknappa, jak i kibiców.

22:51

To piątka porażka z rzędu The Villans. Czyżby Roy Keane już szykował się do wejścia w buty Paula Lamberta?

94'

Koniec meczu! Queens Park Rangers górą w meczu zespołów z dołu tabeli!

92'

Krancjar na ostatnią minutę za Fera.

91'

Trzy minuty doliczył sędzia Mason.

90'

Traore wywalczył rzut wolny pod bramką Aston Villi. Czas płynie nieubłaganie, oczywiście na korzyść gospodarzy.

89'

Ciaran Clark na spalonym, podobnie jak trzech jego kolegów z zespołu.

87'

Traore w miejsce Vargasa. Zmiana defensywna w wykonaniu Redknappa.

85'

Aston Villa wygląda na drużynę, która nie ma wiary we własne umiejętności. Szykuje się 5 mecz z rzędu The Villans bez strzelonego gola.

82'

Nerwowo na Loftus Road. Spięcie słowne Austina i Cissokho.

81'

Piłka wybijana przez Caulkera spadła wprost pod nogi Cleverleya, który huknął z powietrza, ale genialnie wybronił Green. Anglik wybronił też dobitkę Benta, który nieczysto trafił w futbolówkę.

78'

Olbrzymie zamieszanie pod bramką The Villans, ale podczas ping pongu w polu karnym nie połapał się Vargas.

77'

Lowton ukarany żółtym kartonikiem za powstrzymanie szarżującego Hoiletta.

76'

Cudowne prostopadłe podanie Hoiletta w kierunku Vargasa, który znalazł się sam przed Guzanem, ale Chilijczyk zmarnował wspaniałą okazję. Amerykanin wyszedł górą z tego pojedynku!

74'

Złe zagranie Vargasa, który miał szansę na dobre dośrodkowanie. Guzan łatwo zażegnał zagrożenie.

71'

Austin ma już 4 gole na koncie podczas swojej przygody w Premier League. To najlepszy strzelec QPR.

70'

Bent w miejsce Weimanna.

70'

Za Westwooda pojawił się Joe Cole.

69'

Kilkunastometrowy bieg Vargasa i dośrodkowanie na krótki słupek, gdzie Austin świetnie uprzedził Vlaara. Z bliska najlepszy snajper gospodarzy nie mógł się pomylić. 2-0!

69'

CHARLIE AUSTIN!

68'

Było blisko! Hoilett ładnie zawinął z lewego skrzydła i miękkim strzałem próbował przelobować Guzana. Strzał Kanadyjczyka obił się do słupka!

67'

W drugiej połowie nie wydarzyło się jeszcze nic konkretnego, co można by uzanć za zagrożenie bramkowe.

65'

Green pewnie wyłapuje świecę posłaną w pole karne QPR.

63'

Za Zamorę dynamiczny Hoilett. Redknapp stawia na kontrataki?

61'

Efektowna akcja Weimanna, który wkręcił w ziemie dwóch rywali. Ostatecznie uderzenie Austriaka zostało zablokowane.

58'

Pierwszy żółty kartonik w tym meczu. Ukarany Andreas Weimann.

58'

Na spalonym znalazł się Benteke. Prawidłowa decyzja sędzeigo.

55'

Gra toczy się w środku pola, w drugiej połowie nie widzieliśmy jeszcze żadnego trudnego strzału.

52'

Mocno poturbowany Leroy Fer. Holender trzyma się za głowę.

51'

Ostro potraktowany jeden z zawodników QPR. Mecz walki na razie na Loftus Road.

48'

Fer prostopadłym podaniem szukał Vargasa, lecz Cissokho był na posterunku.

47'

Aston Villa próbuje skonstruować akcję krótkimi podaniami, ale nie może przedostać się pod pole karne rywala.

46'

Od środka zaczynają gracze Aston Villi, druga połowa wystartowała!

21:58

Tymczasem QPR, choć nie gra tak efektownie jak tydzień temu, gra z lepszym efektem. Widać pragmatyzm Redknappa, który postawił dziś na długie podania.

21:57

Po Christianie Benteke widać, że dopiero wraca do pełnej dyspozycji. Belgowi wyraźnie brakuje pewności siebie w najważniejszych momentach.

47'

Koniec pierwszej części gry. Przeważała Aston Villa, ale to Austin trafił do siatki, dając Rangersom prowadzenie.

45'

Z poświęceniem zagrał Fer i odzyskał piłkę. 2 minuty doliczonego czasu do pierwszej połowy.

43'

Centra Sandro, lecz futbolówką nie minęła Lowton, który zażegnał niebezpieczeństwo.

39'

Aston Villa prezentuje się lepiej, ale przegrywa. Tylko kto powiedział, że futbol jest sprawiedliwy?

38'

Po zamieszaniu w polu karnym QPR piłka spadła pod nogę Benteke. Uderzenie Belga z powietrza zostało jednak pewnie wyłapany przez bramkarza gospodarzy.

36'

Świetne dośrodkowanie Weimanna na 5 metr. W ostatniej chwili zdążył uprzedzić Benteke Robert Green.

35'

Technicznym strzałem popisał się Sandro, ale piłka nie wpadł za kołnierz Guzana.

34'

Obie drużyny stosują naprawdę prostych środków, aby dostawać się pod bramkę rywala. i jedni i drudzy preferują długie podania.

33'

Lowton posłał długie podanie w kierunku Benteke i niepewnie interweniował Green. Ostatecznie jednak wszystko skończyło się po myśli Anglika, który wybił futbolówkę na aut.

31'

Dośrodkowanie koreańskiego obrońcy pewnie wypiąstkowane przez amerykańskiego golkipera AV.

31'

Faul Westwooda w okolicach pola karnego. QPR będzie miał okazję na wrzutkę.

30'

Weimann strzelał głową, ale wprost w ręce Greena. Za mało siły włożył w strzał Austriak.

29'

Tym razem centra Westwooda, ale Dunne interweniuje dziś bardzo pewnie.

28'

Cissokho dośrodkował z pierwszej piłki, ale nie było nikogo, kto zamknął by akcję.

25'

Isla świetnie przejął piłkę w okolicach swojego pola karnego, jednak źle wyprowadził piłkę. Łatwa strata wahadłowego QPR.

24'

Kolejna okazja stworzona w prosty sposób. Długa piłka od Dunne i znowu siłą fizyczną popisywał się Zamora. Lowton interweniował z dużymi problemami.

23'

Kontratak gości. Weimann zagrał szybką piłkę do ustawionego na lewej stronie pola karnego belgijskiego napastnika, lecz strzał Benteke został zablokowany.

21'

Korner dla gospodarzy po interwencji Greena. Anglik pewnie wyłapał jednak piłkę zgrywaną przez Dunne'a po dośrodkowaniu Vargasa.

20'

Tym razem strzelał Benteke głową z okolic jedenastego metra, ale obok słupka bramki Greena.

19'

Cleverley faulowany w środku pola przez Vargasa.

18'

Długa piłka od obrońców w kierunku Zamory, ten świetnie się zastawił i zgrał klatką piersiową futbolówkę pod nogi Austina, a snajper QPR strzelił mocno po ziemi zza pola karnego i nie dał żadnych szans Guzanowi.

17'

GOOOOOOOL! AUSTIN!

15'

Benteke znalazł się sam na sam z Greenem, ale sędzia dopatrzył się spalonego. Gwoli ścisłości - Belg i tak spudłował.

14'

Mocne uderzenie z dystansu Carlosa Sancheza, ale po raz kolejny goście uderzają wprost w ręce Greena.

10'

W pierwszych minutach przeważali gospodarze, ale teraz The Villans dochodzą do głosu.

8'

Benteke stoczył zacięta walkę przy linii bocznej i wywalczył rzut rożny.

5'

Dobra akcja Weimanna zakończona strzałem Westwooda. Pomocnik Aston Villi uderzył jednak wprost w golkipera QPR.

4'

Korner wykonany za krótko, obrońcy nie mieli problemów z zażegnaniem niebezpieczeństwa.

2'

Pierwszy rzut rożny dla gospodarzy. Piłkę na korner wybił Sanchez.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego już za nami, zaczynamy mecz na Loftus Road!

20:56

Piłkarze obu drużyn już na murawie, za sekundę zaczynamy!

20:53

To spotkanie to świetna okazja na przełamanie dla obu drużyn. W ostatnich meczach Aston Villa zanotowała 4 porażki z rzędu, a QPR 3.

20:48

Ławka rezerwowych QPR: Murphy, Hoilett, Traore, Ferdinand, Hill, Philips, Krancjar.

20:46

Rezerwowi Aston Villi: Given, Okore, Cole, Bent, Bacuna, Richardson, N’Zogbia

20:26

Znamy już składy obu zespołów, ale bez większych niespodzianek. Okazało się, że Redknapp znalazł miejsce w wyjściowej jedenastce zarówno dla Vargasa, Austina jak i Zamory.

20:26

Trochę ponad 30 minut zostało do rozpoczęcia meczu na Loftus Road, a na relację LIVE! ze spotkania QPR z Aston Villą zaprasza Was Filip Błajet!