Niedziela, 26 października 2014, godz. 17:00
Manchester Unitedmanchester united
1 : 1
Chelsea LondynChelsea Londyn
18:56

Ależ emocje, ależ końcówka! To był doskonały mecz, który spełnił nasze oczekiwania! Z mojej strony to już wszystko, za uwagę dziękuje Damian Wiśniewski.

95'

Żółta kartka dla Van Persiego za zdjęcie koszulki

96'

KONIEC! REMIS NA OLD TRAFFORD!

95'

Di Maria dośrodkował z rzutu wolnego, Fellaini oddał strzał głową, z którym poradził sobie bramkarz, ale z dobitką Van Persiego nie miał szans!

94'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! VAN PERSIE, MAMY REMIS!!

93'

Druga żółta i w konsekwencji czerwona kartka dla Ivanovicia za faul na Di Marii!

93'

Kurt Zouma zmienia Williana

92'

Di Maria oddał strzał sprzed pola karnego, ale spokojnie piłkę złapał Coutois

91'

Cztery minuty doliczył sędzia do drugiej połowy

90'

Andre Schuerrle wchodzi na boisko i zmienia Edena Hazarda

88'

Di Maria nieźle dośrodkował z rzutu wolnego, ale Januzaj faulował Ivanovicia w polu karnym gości

88'

Rafael faulowany na prawej stronie boiska przez Hazarda. Żółta kartka dla Belga

86'

Di Maria dośrodkował przed chwilą z lewej strony boiska, ale w polu karnym gości Van Persie faulował Terry'ego

85'

A teraz Belg dośrodkował z narożnika boiska, ale Courtois złapał piłkę, nawet mimo tego, że był faulowany przez Rojo

84'

Januzaj dośrodkował z prawej strony, ale wywalczył tylko corner

83'

Próba akcji gospodarzy, ale przed polem karnym Van Persie faulował Cahilla

81'

James Wilson oddał teraz strzał po dośrodkowaniu w pole karnego, ale przeniósł piłkę nad bramkę

79'

Dwie niezłe akcje gospodarzy! Najpierw Courtois musiał nogami bronić strzał Van Persiego, następnie Januzaj przestrzelił sprzed pola karnego.

77'

Żółta kartka dla Fellainiego

76'

Van Persie oddał strzał sprzed pola karnego, ale trafił tylko w splot słoneczny Maticia. Przerwa w grze

75'

Spokojnie, długo budują swoją akcję gospodarze

73'

A teraz Willian dośrodkował z prawej strony boiska, ale obrońcy United wybili piłkę

72'

Z lewej strony dośrodkował Shaw, ale został zablokowany. Rzut rożny dla gospodarzy

71'

Gol strzelony przez Drogbę:

70'

A teraz Willian oddał mocny strzał sprzed pola karnego, ale nie trafił nawet w bramkę

69'

Ivanović! Świetnie przedarł się Serb z piłką w pole karne, ale następnie fatalnie przestrzelił!

68'

Żółta kartka dla Ivanovicia

67'

A Wilson za Matę

67'

Zmiany w obu zespołach. Mikel wchodzi za Oscara

65'

A teraz Serb faulował Argentyńczyka, właśnie na tej stronie boiska.

66'

Di Maria dośrodkowywał z rzutu wolnego, ale trafił w mur

64'

Di Maria zastopowany na lewej stronie boiska przez Ivanovicia. Aut dla gospodarzy

62'

Żółta kartka dla Oscara za brzydki faul w środkowej strefie boiska na Smallingu

61'

A teraz długo, na własnej połowie, piłkę rozgrywają The Blues

59'

Willian oddał teraz potężny strzał z dystansu, ale zdołał poradzić sobie z nim De Gea

58'

Długo, spokojnie budują swoją akcję gospodarze.

56'

Fabregas znów spróbował prostopadłego podania, ale tym razem odczytał to Smalling

54'

Cesc Fabregas dośrodkował z rzutu rożnego, a Drogba kapitalną główką wpakował piłkę do bramki! A przed chwilą De Gea wygrał pojedynek sam na sam z Hazardem i wydawało się, że zagrożenie pod bramką United minęło!

53'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! DIDIER DROGBA, 1:0 DLA CHELSEA!!

52'

Fellaini oddał teraz strzał sprzed pola karnego, ale piłka poleciała obok bramki

51'

Di Maria dośrodkował przed chwilą z rzutu rożnego, ale wybili piłkę obrońcy Chelsea.

50'

Żółta kartka za faul taktyczny dla Fabregasa

49'

Ależ kocioł pod bramką De Gei! Ivanović dograł piłkę z prawej strony boiska, Oscar podał jeszcze do Hazarda, ale tego zatrzymali obrońcy!

49'

Od samego wznowienia gry goście dłużej przebywają na połowie rywala, ale jak na razie nic z tego nie wynika

47'

Eden Hazard starał się zagrać prostopadłą piłkę do Williana, ale zrobił to niecelnie. Spokojnie futbolówkę złapał De Gea

46'

Phil Dowd gwiżdże i zaczynamy drugą połowę!

18:01

Piłkarze obu zespołów już wrócili na boisko, za chwilkę wznowimy grę!

17:55

W pierwszej połowie bramki nie padły, więc... Przypomnijmy sobie inny dreszczowiec sprzed dwóch lat w wykonaniu tych dwóch drużyn. Puchar Ligi Angielskiej:

17:51

Statystyki pierwszej połowy:

• Posiadanie piłki: Manchester United 51%, Chelsea 49%
  • Strzały: Manchester United 9 (3), Chelsea 4 (1)
  • Faule: Manchester United 6, Chelsea 7
  • Rzuty rożne: Manchester United 0, Chelsea 6
17:48

To były niezwykle emocjonujące trzy kwadranse! Jedni i drudzy grali na wysokich obrotach, stworzyli sobie kilka okazji bramkowych, których jednak nie udało się wykorzystać. Brakowało tylko goli!

47'

I właśnie teraz arbiter zakończył pierwszą połowę!

46'

Dwie minuty doliczył arbiter do pierwszej połowy

45'

Di Maria zagrał na 14. metr do Maty, ale tan fatalnie przestrzelił

44'

Januzaj indywidualnie lewą stroną, ale tuż przed polem karnym faulował go Ivanović.

42'

I odpowiedź gospodarzy! Świetna kontra, Di Maria podał do Maty, ten na lewo do Januzaja, a strzał Belga był minimalnie niecelny!

41'

De Gea! Oscar podał z prawej strony tuż na granicę pola karnego do Drogby, a strzał tego drugiego genialnie obronił Hiszpan!

40'

Januzaj dośrodkował z lewej strony boiska, ale z własnej szesnastki piłkę wybił Terry

39'

Żółta kartka dla Maticia, za faul w środkowej strefie na Van Persiem

38'

Angel Di Maria oddał nawet strzał z tego rzutu wolnego, ale bramkarz interweniował bardzo spokojnie i pewnie

37'

A teraz dobra okazja do wrzutki dla gospodarzy, na prawej stronie boiska Matić faulował Rafaela

36'

Eden Hazard dośrodkował z tego rzutu wolnego, ale żaden z piłkarzy nie sięgnął piłki. Ivanović domagał się jeszcze rzutu karnego, ale o takim nie mogło być mowy

35'

Fellaini faulował Felipe Luisa na lewej stronie boiska, będzie dobra okazja do dośrodkowania

34'

Znów prosty błąd popełnił Rojo, który stracił piłkę w środkowej strefie, ale wszystko naprawił Smalling, który powstrzymał Williana

33'

Di Maria dośrodkował z prawej strony boiska, ale Courtois spokojnie złapał piłkę

32'

Długo, spokojnie wymieniając podania na połowie rywala budują akcję gospodarze

31'

Poklepali piłkę na lewej stronie boiska, ale akcje zatrzymał Ivanović

30'

Obaj zawodnicy już są gotowi, wracamy do gry

29'

Matić zderzył się teraz z Di Marią i obaj piłkarze leżą na boisku

28'

Próba prostopadłego podania ze strony Fabregasa, ale nieudana. Od bramki zacznie De Gea

27'

Willian zaatakował prawą stroną boiska, ale tam kapitalnie zatrzymał go Shaw

26'

D Maria dośrodkował z tego rzutu wolnego, ale bramkarz skutecznie piąstkował piłkę

25'

Fabregas faulował Januzaja na swojej prawej boiska.

24'

Van Persie, znowu był blisko! Tym razem próbował głową lobować bramkarza, ale ten nie dał się zaskoczyć!

23'

Courtois! Genialna prostopadła piłka od Januzaja, sam na sam z bramkarzem wyszedł Van Persie, ale przegrał on pojedynek z Belgiem!

22'

Żółta kartka dla Drogby za faul na Macie

21'

Fabregas dośrodkował piłkę z rzutu rożnego, ale spokojnie złapał ją David De Gea

20'

Dużo niedokładności mamy teraz na boisku. Jedni i drudzy szybko tracą piłkę

19'

Chris Smalling oddał strzał głową po dośrodkowaniu Di Marii z rzutu wolnego, ale nie trafił nawet w bramkę

17'

Da Maria dośrodkował z prawej strony boiska, ale Cahill wybił piłkę z własnej szesnastki

16'

Spokojnie, długo wymieniają podania gospodarze

14'

Fabregas dośrodkował z prawej strony boiska, a choć Ivanović zdołał oddać strzał, to po obrońcy piłka wyszła na corner. Po chwili Drogba oddał strzał po wrzutce z rzutu rożnego, ale przestrzelił

13'

Hazard dośrodkował z rzutu wolnego, ale De Gea spokojnie chwycił piłkę

12'

Żółta kartka dla Rafaela, za taktyczny faul na Hazardzie

11'

Luke Shaw ładnie zaatakował lewą stroną boiska, ale tam świetnie zatrzymał go Ivanović

10'

A teraz dłużej przy piłce Czerwone Diabły, które spokojnie wymieniają teraz podania

9'

Shaw dośrodkował piłkę z lewej strony boiska, ale z szesnastki wybił ją Terry. Następnie sprzed pola karnego uderzył Di Maria, ale futbolówka poleciała daleko od bramki

8'

7'

Troszkę dłużej wymieniają podania teraz goście, ale robią to głównie na własnej połowie

6'

Poklepali teraz goście, Hazard wdarł się z piłką w pole karne, ale tam odebrał mu ją Fellaini

4'

Di Maria! Cudowne zagranie Maty w pole karne The Blues, a niepilnowany Argentyńczyk przestrzelił!

4'

Ale kocioł zrobił się pod bramką gości! Januzaj zagrał piłkę z lewej strony, a Fellaini zaplątał się i przegrał pojedynek z Courtois!

3'

Błąd Rojo, który stracił piłkę przed własnym polu karnym i mieliśmy pierwszy strzał. Uderzenie Oscara zablokował jednak Smalling

2'

Goście wyżej zaczęli ten mecz, od razu próbując odebrać piłkę rywalowi na jego połowie

1'

Sędzia daje znak i ZACZYNAMY!

16:58

Jose Mourinho i Louis van Gaal czule się wyściskali, ale to koniec uprzejmości, przynajmniej na 90 minut. Za chwilę na murawie będzie ogień.

16:56

Piłkarze obu zespołów już powoli wychodzą na boisko! Pasy zapięte? Jak nie, to najwyższa pora, za chwilę startujemy!

16:51

Podopieczni Mourinho nie przegrali 11 ostatnich meczów w Premier League. Czy Czerwone Diabły przerwą tę serię? Zapraszamy do typowania w komentarzach!

16:49

16:46

Prawdziwym talizmanem i ogromną nadzieją dla gospodarzy jest obecność od początku Angela Di Marii. Argentyńczyk w barwach nowego zespołu zagrał pięciokrotnie, w czterech meczach notując asysty.

16:43

Dzisiejszym faworytem są goście, którzy nie tylko znajdują się wyżej w tabeli, ale mają także świetny bilans ostatnich meczów przeciw United. Nie przegrali oni trzech ostatnich, tracąc przy tym tylko jedną bramkę

16:41

W ostatnich dwóch sezonach Czerwone Diabły nie prezentują się najlepiej, ale ich mecze z Chelsea zawsze generowały ogromną dawkę emocji. Oto skrót spotkania z 2012. Stamford Bridge, końcowy wynik 3:3

16:35

Ławka rezerwowych Manchesteru: Lindegaard, Blackett, Fletcher, Carrick, Herrera, A.Pereira, Wilson

16:34

Ławka Chelsea: Cech, Zouma, Ake, Mikel, Baker, Salah, Schurrle

16:32

Po lewej stronie macie dostępne wyjściowe jedenastki, a za chwilkę dorzucimy do nich ławki rezerwowych, a tymczasem zachęcamy do zapoznania się z zapowiedzią tego meczu, którą przygotował dla Was Grzesiek Ignatowski.