Niedziela, 26 października 2014, godz. 14:30
newcastleNewcastle United
16:26

To już wszystko z White Hart Lane. Za dzisiejszą relację dziękuje Filip Błajet!

16:24

Dzięki zwycięstwu Newcastle awansowało na 14 pozycję w tabeli. Tottenham spada na lokatę 11.

16:23

To drugie zwycięstwo Srok z rzędu i wydaje się, że przez co najmniej dwa tygodnie Alan Pardew będzie miał trochę spokoju w mediach.

96'

Koniec! Newcastle wywozi z White Hart Lane komplet punktów!

95'

Newcastle długo utrzymuje się przy piłce, gracze Kogutów bezradni.

93'

Ameobi próbował grać na czas, ale Rose z łatwością odebrał mu piłkę.

93'

Soldado znalazł się na piątym metrze i strzelał z powietrza, ale fatalnie trafił w piłkę i od piątki zacznie Krul.

91'

5 minut doliczonego czasu przez Anthony'ego Taylora!

90'

Kartka dla Rose'a.

90'

Kane mocno kopnął wzdłuż bramki, ale żadnego z jego kolegów nie dał rady dostawić nogi. Goście dalej na prowadzeniu.

89'

Prostopadłe zagranie Eriksena, ale zamiast pod nogami Lennona, futbolówka wylądowała w rękach Krula.

87'

Krul dostał żółtko za wstrzymywanie gry.

87'

Korner Tottenhamu. Eriksen zagrał na piąty metr, Krul minął się z piłką, ale błąd golkipera naprawił Taylor.

85'

Z rzutu rożnego Eriksen, piłkę przed pole karne wybił Gouffran, gdzie znalazł się Aaron Lennon. Skrzydłowy posłał jednak futbolówkę wysoko ponad konstrukcją bramki.

83'

Soldado za Adebayora. Hiszpan uratuje punkty Kogutom?

83'

Dobra wrzutka Rose na piąty metr, ale Krul, mimo że z dużym trudem, dał radę przeskoczyć Kane'a.

82'

Szarżował Gouffran, ale stracił piłkę. Z autu Rose.

79'

Haidara za Pereza. Wzmacnia defensywę Pardew.

78'

Lennon w miejsce fatalnego dziś Lameli.

78'

Kane powalony około 30 metrów od bramki. Będzie okazja dla Eriksena na strzał?

78'

Kontra gości. Cabella posłał w bój Pereza, który próbował się zrewanżować Francuzowi podaniem zwrotnym, ale nie doszła piłka do zawodnika Srok.

76'

Tottenham nie może się przebić pod pole karne Tottenhamu. W piłkarzach Srok widać zawziętość i chęć wygranej.

74'

Eriksen miał kolejna okazję na strzał, ale po raz kolejny został zablokowany.

72'

Perez cierpi po zderzeniu z jednym z przeciwników.

70'

Rose posłał piłkę po ziemi na 10 metr, gdzie ustawiony był Kane. Anglik uderzył celnie, ale wprost w ręce Krula. Wynik bez zmian.

69'

Niesamowita sytuacja! Krul wpakował piłkę do własnej siatki po kornerze wybitym przez Eriksena, ale sędzia dopatrzył się, że piłka bita przed Duńczyka opuściła boisko.

67'

Kane za Capoue. Koguty grają na dwójkę snajperów.

67'

Eriksen z dystansu, ale ponad bramką. Będzie rzut rożny, bo piłka otarła się jeszcze od Colbacka.

66'

Cabella urwał się obrońcom i próbował zmieścić piłkę przy krótkim słupku, ale trafił tylko w boczną siatkę.

65'

Rozgrzewa się Kane. Młody Anglik będzie ratował Koguty?

62'

Capoue ukarany żółtym kartonikiem za powstrzymywanie Colbacka.

62'

Lamela centrował z lewej strony i zabrakło kilku centymetrów, aby do zawieszonej w powietrzu piłki doskoczył Adebayor.

61'

Adebayor uwikłał się w drybling z dwoma rywalami i stracił piłkę.

59'

Rajd Sissoko lewą flanką, który minął trzech rywali i odegrał do Cabelli. Francuz popisał się cudowną centrą wprost na głowę Ayoze Pereza, który strzałem w długi róg nie dał szans Llorisowi.

58'

GOOOOOOOOOOL!

56'

Tottenham stara się odzyskać inicjatywę, ale Coloccini łata dziś wszelkie dziury.

54'

Świetne dogranie Rose'a z lewej flanki wprost pod nogi Eriksena, Duńczyk przyjął piłkę i kopnął w Colocciniego. Blok Argentyńczyka uratował Srokom skórę (pióra?)

53'

Lamela przegrywa pojedynek z Dummettem. Kompletnie bezproduktywny jest Argentyńczyk.

51'

Colback dostaje żółtą kartkę za faul taktyczne na Lameli.

50'

Ameobi potrzebował 7 sekund na boisku, aby strzelić gola. Świetna zmiana Pardew!

48'

Sammy Ameobi, który dopiero pojawił się na murawie, dostał znakomitą prostopadłą piłkę od Colbacka i nie dał szans Llorisowi.

46'

GOOOOOOOOOL!

46'

Bohater poprzedniego meczu, Obertan, zastąpiony przez Ameobiego.

46'

Cabella za Anitę.

46'

Początek drugiej połowy! Gramy!

15:32

W pierwszej połowie Lloris wykonał więcej podań (12) niż pomocnicy Srok...

15:30

Może Pardew zdecyduje się na Cabelle, który mógłby trochę rozruszać niemrawą ofensywę Srok?

47'

Koniec pierwszej części gry, która stałą pod znakiem dominacji Tottenhamu. Jak będzie po przerwie?

45'

Dośrodkowanie Diera spadło na klatkę piersiową Adebayora, ale Togijczyk nie opanował piłki.

44'

Świetna okazja dla Chadliego! Eriksen wykonywał rzut wolny blisko linii środkowej i zagrał wprost do niepilnowanego przez nikogo Belga. Chadli próbował strzelać z pierwszej piłki, ale pomylił się fatalnie i posłał futbolówkę wysoko ponad bramką.

41'

Lamela próbował efektownym dryblingiem minąć kilku rywali, ale zatrzymał się na nogach Taylora.

39'

Rozkręcają się goście. Dzięki dwójkowej akcji Dummett - Sissoko Sroki wywalczyły korner.

38'

Sissoko ucierpiał przy tym starciu i potrzebuje pomocy medyka.

38'

Powalony na 16 metrze Sissoko, jednak sędzia uznał, że Dier interweniował czysto.

35'

Koronkowa akcja gospodarzy, Mason sprytnie próbował zgrać do wchodzącego na pełnej szybkości w pole karne Eriksena, ale podanie było minimalnie za mocne.

34'

Rose znalazł się na lewej flance i dośrodkował, lecz znacznie za głęboko. Krul łatwo wyłapał piłkę.

34'

Centra z kornera Eriksena spadła na rękę jednego z piłkarzy gości, ale sędzia nie zamierza podyktować za to jedenastki.

33'

Adebayor dryblował na prawej stronie i wywalczył korner.

32'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego głową wybił Nacer Chadli i zażegnał niebezpieczeństwo.

31'

Szarża Obertana prawą flanką i mocna centra, ale tylko korner.

28'

Rezerwowi Newcastle już się rozgrzewają, Pardew nie może być na razie zadowolony z postawy swoich podopiecznych.

26'

Rose efektownie zanurkował w polu karnym rywala, ale arbiter nie dał się nabrać. Krul od ramki.

23'

Żółty kartonik dla Gouffrana za nieprzepisowe powstrzymywanie Diera.

22'

Efektowną dwójkową akcję Lameli i Eriksena strzałem sfinalizował Danny Rose, ale zrobił to bardzo niedokładnie.

21'

Newcastle fatalnie weszło w ten mecz i nic nie zmieniło się po stracie bramki. Koguty dominują.

19'

Olbrzymie zamieszanie w polu karnym Srok. Najpierw zablokowany strzał Chadliego, później zablokowane uderzenie Eriksena i dopiero Masona wykazał się większym spokojem, posyłając miękką piłkę wprost na głowę napastnika z Togo. 1-0!

18'

GOL! ADEBAYOR!

17'

Bardzo dobra centra Sissoko z lewej flanki, Lloris dopiero w ostatniej chwili uprzedził atakującego Obertana! Colback próbował jeszcze zaskoczyć Francuza z 20 metrów, ale nieczysto trafił w piłkę.

15'

Kolejna próba z około 40 metrów. Tym razem Dummett, ale ze skutkiem podobnym do Masona - piłka w trybunach.

13'

Chadli zszedł do środka ze zwodem i znalazł na 25 metrze niepilnowanego Masona. 23-latek opanował piłki i strzelił z dystansu z dużą siłą, ale przy okazji bardzo niecelnie.

12'

Rzut wolny dla Newcastle na połowie Kogutów. Do dośrodkowania Dummetta doszedł Coloccini, ale niecelnie zgrał futbolówkę.

11'

Długa piłka obrońców w kierunku Adebayora, Togijczyk przegrał pojedynek, ale piłka i tak spadła pod nogi Eriksena. Uderzenie Duńczyka lewą nogą bardzo niecelne.

9'

Vertonghen przejął piłkę w okolicach linii środkowej boiska i zdecydował się na strzał z około 40 metrów. Nie była to najlepsza próba Belga, piłka poleciała wysoko ponad poprzeczką bramki strzeżonej przez Krula.

8'

Płaskie dośrodkowanie Rose'a, lecz poradził sobie Steven Taylor.

7'

Po efektownej indywidualnej akcji Chadli wywalczył korner. Centra ze stałego fragmentu nie stworzyła jednak żadnego zagrożenia.

6'

Kaboul do Vertonghena, ten do Diera, a ten z kolei do Llorisa...

5'

Na razie Tottenham atakuje częściej lewą flanką, gdzie ustawiony jest Chadli i Danny Rose.

3'

Tottenham spokojnie konstruuje akcje od linii defensywnych, gracze Newcastle jeszcze nie powąchali piłki.

1'

Akcja Tottenhamu lewą stroną, jednak centrę Danny'ego Rose'a wybił Vurnon Anita.

1'

Rozbrzmiał pierwszy gwizdek, zaczęli!

14:27

Oba zespoły już na boisku, zaraz zaczynamy!

14:19

Faworytem meczu bez wątpienia jest Tottenham, który ma jednak wyższe cele niż Newcastle. Sroki obecnie myślą jedynie o odbiciu się od dna.

14:18

Zapowiedź dzisiejszego spotkania możecie przeczytać tutaj.

14:06

Już niespełna pół godziny do startu meczu na White Hart Lane! Na relację LIVE! z meczu Tottenham - Newcastle United zaprasza Filip Błajet.