Sobota, 18 października 2014, godz. 16:00
Arsenal LondynArsenal Londyn
2 : 2
Hull CityHull City
18:06

Arsenal gigantycznym wysiłkiem wyszarpnął Hull na własnym stadionie. Zaimponowało Hull, które nie tylko fantastycznie się broniło przez cały mecz, ale potrafiło też zadać dwa skuteczne ciosy - jeden parę minut po stracie gola, drugi 30 sekund po powrocie na boisko. Emocje było ogromne, a dziękuje za nie Michał Kozera oraz Ekstraklasa.net.

18:02

98'

Mamy koniec meczu! Ogromne emocje przyniosło nam spotkane, zwłaszcza jego końcówka!

97'

Niekryty zawodnik Arsenalu w polu karnym mógł uderzyć z woleja i nie trafił w piłkę!

97'

Ależ wpadł na piłkę Gibbs, ale na miejscu był Jakupović. Ostatni korner tego meczu!

96'

Arsenal wciąż atakuje, ostatnie sekundy!

94'

Cazorla potężnie uderza zza szesnastki, Jakupović paruje strzał w stronę Campbella, ten nie strzela a podaje na piątkę, jednak tym razem są tam obrońcy.

93'

Korner dla Kanonierów, póki jest szansa na 3 punkty.

17:50

To, co działo się cały mecz - Arsenal robi zamieszanie grając w polu karny, tym razem w końcu udało się skutecznie dobić piłkę do bramki.

91'

WEEEEEEEEEEELBEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEECK!! MAJĄ TO!

91'

Jeszcze 6 minut ma Arsene Wenger na szczęście w nieszczęściu.

90'

Hull próbowało postraszyć, ale strzał gości pewnie łapie Szczęsny.

90'

Korner dla Arsenalu. Zaczynają się akcje ostatniej szansy.

87'

Jakupović wspaniale przenosi nad poprzeczką mocną główkę Sancheza!

87'

Faul na Welbecku, wolny z 30 metrów.

86'

Szczęsny znów czeka do ostatniej chwili z wybiciem piłki. Na szczęście dla niego się udaje.

85'

Zmienia go Bruce.

84'

Dawson znów przypłaca poświęcenie zdrowiem. Tym razem strącenie mocnego strzału kosztuje go zejście z boiska.

83'

Hull znów się broni, to była naprawdę niezła akcja Arsenalu, ale dyspozycja defensywy gości jest dziś nie do powstrzymania!

83'

kolejna próba Arsenalu, tym razem z wrzutką od lewej strony. Nie udało się oddać celnego strzału Ramseyowi.

81'

Faulowany El-Mohamadi, żółta dla Cazorli.

78'

Schodzi przy asyście fizjoterapeutów Dawson, Kanonierzy naciskają na szybkie wznowienie.

76'

Dawson na murawie, wygląda to na bardzo poważny uraz.

75'

Dobra akcja Kanonierów, jednak kropka nad i Cazorli zablokowana przez obronę. Znowu.

75'

Wolny dla Arsenalu, bardzo dobra postawa obrońców gości.

75'

Hull próbuje kontry, jednak szybsi okazują się gospodarze.

74'

Seria kornerów dla Arsenalu, wszystkie nie dotarły do głów Kanonierów.

70'

Dobra wrzutka Bellerina, ale główkę Welbecka ubiegli defensorzy.

70'

A Wilshere zgarnia na koniec jeszcze żółtą kartkę.

69'

Mamy zatem zmianę, Joel Campbell wchodzi za kontuzjowanego kolegę.

68'

Leży na murawie Wilshere po kiepsko wykonanym ataku na Gastona Ramireza.

66'

Huddlestone ukarany za próbę powalenia Cazorli.

66'

Fatalne wyjście z kontrą Arsenalu.

63'

Równolegle na boisku za Mathieu Flaminiego pojawia się Aaron Ramsey.

63'

Widzimy na boisku Gastona Ramireza za strzelca drugiej bramki dla Hull - Abela Hernandeza.

63'

Seria błędów pomocników Arsenalu przy ostatnich podaniach. Chęci są.

59'

Próbuje, Arsenal, próbuje. Zawsze jednak akcja kończy się na obrońcach Hull, którzy dziś świetnie pracują na wynik.

50'

Arsenal robi co może, by pozbierać się po tej bramce, ale Hull wydaje się pewne mimo ciągłego naporu rywala.

17:04

Fenomenalnie do dośrodkowania Huddlestone'a wyskakuje Hernandez i pakuje piłkę w lewy, dolny róg bramki Wojtka Szczęsnego. Pytanie jednak co robili obrońcy i czemu nie zablokowali niższego od nich napastnika?

46'

CO ZA START HULL!! HERNANDEZ!!

46'

Wracamy na boisko!

49'

Koniec pierwszej połowy na Emirates.

47'

Świetna interwencja Jakupovicia.

46'

Sanchez z dobrą próbą, mamy rożny dla gospodarzy.

44'

Ostro potraktowany przy linii bocznej Cazorla i mamy żółtą kartkę dla Chestera.

44'

Mamy zatem wymuszoną zmianę: Harpera zmienia Jakupović. Dramat w Hull.

41'

Harper narzeka na uraz ramienia, czy to oznacza drugiego kontuzjowanego bramkarza w Hull?

39'

Poturbowany Flamini pod polem karnym Hull, sędzia jednak gwiżdże dla gości.

35'

Wilshere wpadł zwodem między kilku obrońców, co poskutkowało "glebą". Sędzia nie dopatrzył się przewinienia.

34'

Kontra Hull zamienia się w... wycofanie piłki do własnego bramkarza. Nie mają dziś pomysłu goście na Kanonierów.

30'

Cazorla z płaskim strzałem zza pola karnego, jednak nie stworzył wyzwania Harperowi.

26'

Tym razem to Hull w ataku.

24'

Welbeck zgarnia piłkę na własnej połowie, jednak zostaje sfaulowany przy próbie wyjścia z niej.

22'

Kolejną akcję przerywają defensorzy Hull.

21'

Arsenal wraca do ataku szukając kolejnej bramki.

16:18

Arsenal mocno się kłóci z sędzią - Diame odebrał w obronie piłkę Flaminiemu, a koledzy defensora wołają o faul! Sędzia jednak nie cofa decyzji, a Diame ma na końce piękne wykończenie w akcji sam na sam ze Szczęsnym!

18'

DIAME! Mamy wyrównanie!!

16:14

Popędził Chilijczyk prawym skrzydłem, minął jednego obrońcę po czym z ostrego kąta uderzył na dalszy słupek bramki Harpera, który tym razem dał się pokonać! Arsenal prowadzi od 13. minuty!

13'

SANCHEZ! Ależ rajd!!

11'

Wolejem na 6. metrze próbuje Welbeck, ale wysoko ponad bramką.

10'

Fantastycznie póki co Harper, tym razem broni strzał Cazorli.

9'

Harper świetnie broni wrzutkę Chamberlaina. Bardzo ładna akcja na lewym skrzydle.

7'

Ostrzał bramki Harpera, najpierw długą piłkę na 16. metr dostał Welbeck, uciekł obrońcom w bok, jednak jego strzał sparował bramkarz, podobnie było z dobitką rozpędzonego Sancheza.

6'

Bardzo dobra wrzutka w pole karne Hull, wysoko wyskoczył do piłki Wilshere, ale spudłował po strzale głową.

6'

Ofensywa Arsenalu, blisko szansy był Ox, jednak piętka Welbecka okazała się za słaba.

2'

Arsenal stara się naciskać rywala od pierwszych minut.

1'

Startujemy!

15:59

Alexis Sanchez oraz Danny Welbeck już czekają na gwizdek!

15:59

Do tego nastąpiła pomyłka w wyborze stron i zespoły przechodzą na przeciwne połowy.

15:58

Mamy przedwczesną, wymuszoną zmianę. Jelavić doznał urazu w trakcie rozgrzewki, zastępuje go Hernandez.

15:55

Piłkarze są już na murawie, za 4 minuty pierwszy gwizdek sędziego.

15:42

Już tylko 20 minut pozostało do startu, mamy nadzieję, emocjonującego spotkania na Emirates Stadium w Londynie, gdzie Arsenal podejmie Hull City! Na relację na żywo z tego spotkania zaprasza Michał Kozera oraz Ekstraklasa.net!