Sobota, 18 października 2014, godz. 13:45
4 : 1
WCTottenham Hotspur
1. połowa2 : 1
15:39

To było naprawdę wyrównane spotkanie. Jedni i drudzy stworzyli sobie dość sporo okazji podbramkowych, jednak gospodarze byli bardziej skuteczni, a swój koncert rozegrał Kun Aguero. Cztery gole Argentyńczyka, który dodatkowo zmarnował przecież rzut karny! Z mojej strony to już wszystko, za uwagę dziękuje Damian Wiśniewski.

93'

I mamy koniec meczu! Manchester City wysoko ogrywa Tottenham!

92'

Townsend przymierzył przed chwilą sprzed pola karnego, ale trafił prosto w mur

90'

Trzy minuty doliczył sędzia do drugiej połowy

88'

Milner! Bardzo dobry strzał sprzed pola karnego w wykonaniu Anglika, a piłka trafiła w słupek!

87'

W tym spotkaniu nic nie ma prawa się już zmienić, The Citizens spokojnie rozgrywają piłkę, utrzymując ją daleko od własnej bramki

84'

Kaboul faulował na połowie rywala Milnera

82'

The Citizens spokojnie wymieniają teraz podania na połowie rywala

80'

A teraz sprzed szesnastki przymierzył Townsend, ale nie trafił on nawet w bramkę rywala

79'

Jesus Navas dośrodkował przed chwilą z prawej strony boiska, ale Lloris spokojnie złapał futbolówkę

77'

Yaya Toure zmienił właśnie Fernando

76'

Długa piłka w kierunku Aguero, ten nawinął sobie Vertonghena w polu karnym i oddał świetny strzał po długim rogu. Czwarty gol Argentyńczyka!

75'

GOOOOOOOOOOOL!! 4:1, znowu Aguero!!

74'

Eriksen oddał strzał z rzutu wolnego, ale trafił wprost w mur

72'

Uspokoili wydarzenia boiskowe grający w przewadze Obywatele. Teraz długo rozgrywają piłkę na własnej połowie

70'

A w ekipie gospodarzy Jovetić zmienia Aguero

69'

Zmiana w ekipie gości, Vertonghen melduje się w miejsce Masona

68'

GOOOOOOOL!! Hat-trick Aguero!

67'

Fazio bezsensownie faulował we własnej szesnastce Aguero i dostał czerwoną kartkę!

66'

Coś niebywałego, kolejny karny dla City!

65'

Joe Hart! Po dośrodkowaniu z lewej strony boiska w idealnej sytuacji znalazł się Soldado, ale Hiszpan znów nie potrafił pokonać Harta!

63'

I NIE MA GOLA! HART BRONI UDERZENIE SOLDADO!

62'

RZUT KARNY DLA GOŚCI! SOLDADO FAULOWANY PRZEZ DEMICHELISA!

61'

A Twonsend za Lamelę

61'

Dwie zmiany w ekipie gości. Dembele wchodzi za Capoue

60'

Aj, jak to nie wpadło?! Ładna kombinacyjna akcja gospodarzy, Silva otrzymał świetne podanie od Fernandinho, zagrał piłkę wzdłuż bramki, ale tam minął się z nią Aguero!

58'

Szybka kontra City, Navas wpada z piłką w pole karne, oddaje strzał, ale Lloris odbija piłkę na rzut rożny

57'

Danny Rose dośrodkował z lewej strony boiska, ale w polu karnym gości z piłką minął się Lamela. Następnie piłkę starał się zgrywać Capoue, ale zrobił to niedokładnie

56'

Chadli oddał strzał sprzed pola karnego, ale piłka poleciała obok bramki

56'

Za faul taktyczny żółtą kartkę dostał Jesus Navas

55'

Lamela dośrodkował z narożnika boiska, ale obrońcy City spokojnie wybili pilkę

54'

Danny Rose dośrodkował z lewej strony boiska, ale wywalczył tylko rzut rożny

52'

Troszkę chaosu mamy teraz na boisku. Żadna ze stron nie potrafi dłużej utrzymać się przy piłce

50'

Kolejny strzał Kuna Aguero, tym razem po dośrodkowaniu z prawej strony boiska, ale nie trafił nawet w bramkę

49'

Aguero oddał przed strzał sprzed pola karnego, z którym jednak spokojnie poradził sobie Lloris

48'

Spokojny początek z obu stron, na razie żadna ze stron nie zdecydowała się na jakiś szybszy atak. Teraz niedokładnym podaniem popisał się Clichy i aut mają goście

46'

Goście właśnie zaczęli drugą połowę!

14:48

Piłkarze już wrócili na murawę, za chwilkę wznowimy grę

14:35

To była naprawdę kapitalna pierwsza połowa. Jedni i drudzy stworzyli sobie po kilka świetnych sytuacji bramkowych, ale troszkę skuteczniejsi okazali się gospodarze, którzy i tak zmarnowali jedenastkę. Druga połowa zapowiada się fascynująco

48'

I teraz arbiter zakończył pierwszą połowę!

48'

Ładna kombinacja City, Navas do Silvy, ten do Milnera, ale dośrodkowanie tego ostatniego było niedokładne

46'

Trzy minuty doliczył sędzia do pierwszej połowy meczu

46'

James Milner przymierzył teraz sprzed pola karnego, ale spokojnie piłkę złapał Lloris

45'

Świetna kontra Manchesteru City. Aguero przejął piłkę w środkowej strefie, dograł na prawo do Navasa, a on przegrał sytuację sam na sam z Llorisem!

43'

Przejęli inicjatywę goście, czy będą w stanie wyrównać przed przerwą?

41'

Ależ teraz zrobił się kocioł przed bramką Harta! Eriksen świetnie minął paru obrońców i podał piłkę do Lameli. Strzał tego drugiego został zablokowany, a dobitkę Masona obronił Hart!

41'

A teraz Anglik wypiąstkował dośrodkowaną z rzutu rożnego piłkę

40'

Eriksen przymierzył teraz sprzed pola karnego, a Joe Hart odbił piłkę na rzut rożny

38'

Etienne Capoue brzydko faulował przed chwilą Silvę, ale tym razem obyło się bez żółtej kartki

37'

Żółta kartka za faul taktyczny dla Erica Diera

36'

Troszkę uspokoił nam się teraz ten mecz. Przy piłce aktualnie goście, którzy wymieniają podania na własnej połowie

35'

Żółta kartka dla Masona

33'

Kolejny przegrany pojedynek Aguero z Llorisem! Tym razem Argentyńczyk wyszedł sam na sam, a Francuz obronił jego strzał!

32'

NIE MA GOLA! Lloris nogami obronił strzał Aguero, dobitka Argentyńczyka niecelna!

31'

Rzut karny dla gospodarzy! Kaboul faulował Silvę!

30'

Eriksen wziął się za wykonanie tego stałego fragmentu, ale uderzył za wysoko

30'

Rzut wolny blisko pola karnego gospodarzy mają teraz londyńczycy. To będzie dobra okazja do strzału.

28'

W miejsce byłego piłkarza Chelsea na boisku zameldował się Fernandinho.

28'

Mieliśmy małe problemy techniczne, ale już wracamy do meczu. Tymczasem kontuzji doznał Frank Lampard, który na noszach opuszcza boisko.

20'

I GOOOOOOOOOOL!! AGUERO, PEWNIE I JEST 2:1!!

19'

Rzut karny dla gospodarzy! W polu karnym Lamela faulował Lamparda!

15'

GOOOOOOOOOOOOOOL!! JUŻ MAMY REMIS!! ERIKSEN!!

14'

Frank Lampard podał z środka na lewą stronę pola karnego do Aguero, ten zabawił się trochę z Kaboulem, oddał strzał w długi róg i nie dał szans bramkarzowi! 1:0!

13'

GOOOOOOOOOOOOOOL!! KUN AGUERO, 1:0 DLA CITY!!

11'

Jesus Navas bardzo dobrze dośrodkował z prawej strony boiska, ale piłkę złapał Hugo Lloris

9'

A teraz ciekawiej zrobiło się pod drugą stroną. Silva zagrał świetną prostopadłą piłkę do Aguero, ale ten wychodząc sam na sam był na spalonym

8'

Było groźnie! Najpierw Hart świetnie wybronił sytuacje sam na sam z Masonem, a następnie Eriksen nie potrafił go pokonać sprzed pola karnego!

6'

Mason przymierzył teraz sprzed pola karnego, ale nie trafił nawet w bramkę

5'

Troszkę chaosu mamy teraz na boisku, jedni i drudzy szybko tracą piłkę i nie potrafią zawiązać ciekawszej akcji.

3'

Od razu przewagę osiągnęli gospodarze, to oni dłużej operują piłkę. Przed chwilą z prawej strony dośrodkowywał Navas, ale obrońcy Tottenhamu wybili piłkę

1'

I startujemy!

13:45

Na stadionie rozbrzmiewa "Blue Moon", sekundy do rozpoczęcia meczu!

13:40

Zawodnicy obu ekip już wychodzą na boisko, za chwilkę zaczniemy to spotkanie!

13:38

Małym zaskoczeniem z pewnością jest fakt, że na ławkach obu zespołów zasiedli dziś Yaya Toure i Emmanuel Adebayor, podstawowi piłkarze swoich drużyn.

13:33

Jak do tej pory w tym sezonie Tottenham na wyjeździe jeszcze nie przegrał, dziś jednak przed Kogutami arcytrudny rywal. Czy uda im się podtrzymać tę passę?