dogrywka 1. połowa0 : 0
15:41

Na tym kończymy dzisiejszą relację, za wspólne emocje dziękuje Michał Kozera.

98'

To tyle z gorącego dziś Anfield. Przenosimy się na Old Trafford, gdzie czeka Was relacja LIVE z meczu Manchesteru United i West Hamu, na który gorąco zapraszamy! Dziś po raz pierwszy wszystkich 6 nowych zawodników angielskiego Gaalacticos w pierwszym składzie!

15:40

Genialny był dziś Tim Howard, który przyćmił kompletnie strzelającego do granic możliwości Balotelliego. Fantastyczne były obie drużyny dyktujące tempo gry i pędzące z pięknymi akcjami niemal przez pełne 90 minut. Po takim meczu jest jednak tylko remis - Merseyside dziś nie rozstrzygnęło praw własności i kibice będą musieli wymienić się szalikami.

94'

Koniec meczu!! Mieliśmy zatem wyczekiwane bramki, chociaż wyjątkowo mało porównując do jakości spotkania! Fenomenalny start kolejki i niewiarygodne bramki strzelane przez kapitanów obu drużyn!

93'

Jeszcze mamy faul i Everton przed szansą!

15:36

Strzał nie do obrony! Piłka wróciła z pola karnego na przed pole, a tam z 20. metra po nabiegu, z pierwszej piłki posłał petardę pod poprzeczkę Phil Jagielka! Rotacja i siła strzało wykluczała możliwość obrony, to był kosmiczny gol!

92'

JAGIEEEELKAAAAAAAAAA!! PROSZĘ PAŃSTWA, MAMY BRAMKĘ KOLEJKI!

91'

3 doliczone minuty!

91'

Martin Atkinson kwestionuje poprawność wyrzutu z autu Bainesa, pytaniem jest czemu tak szczegółowy nie był gdy faulowany był Lukaku lub ręką piłkę blokował Barry?

88'

Schodzi Mario Balotelli, którzy dziś miał wiele szans oraz prób, ale nie potrafił zdobyć gola. Zmienia go Rickie Lambert.

86'

McGeady z dystansu, bardzo wysoko.

85'

Pozostało zaledwie 5 minut regulaminowego czasu gry, a Everton bez przekonania próbuje zaatakować bramkę Mignoleta.

83'

Faulowany Sterling przez Bainesa.

83'

Fenomenalne wyjście z kontrą McCarthiego, ale piłkę z lekkim faulem zabiera mu... Lukaku. I po chwili sam traci.

80'

Balo znów uderza z dystansu i pudłuje dość wyraźnie.

79'

O ofensywie Everton.

76'

Lallana wrzuca na Balloteliego, ale ten nie sięga piłki i do tego pada na murawę, wskazując zachowaniem na faul. Ale czy on naprawdę liczy na rzut karny?

74'

Lukaku z typową sobie siłą... dośrodkowywał. Piłka wyleciała bardzo daleko za pole karne.

72'

Zmiana w drużynie przegrywającej, Browning zastępuje Hibberta.

70'

Świetny drybling Coutinho i strzał wybroniony przez Howarda.

70'

Powolutku i pozycyjnie atakuje Liverpool z lewej strony boiska.

68'

Jak blisko był Balotelli podwyższenia wyniku! Jego uderzenie po wrzutce Sterlinga ratuje poprzeczka i, ledwo widoczny, kontakt z ramieniem Howarda!

65'

Niesamowicie podkręcił piłkę kapitan Liverpoolu, omijając mur i nie dając szans Howardowi, który już miał piłkę na rękawicy! Fantastyczne trafienie legendy The Reds!

65'

GERRARD!! CO ZA STRZAŁ Z WOLNEGO!!

63'

Strącił nogą Baines Ballotelliego, mamy faul na 18. metrze.

61'

Mocno naciska ofensywa Liverpoolu na obrońców rywali.

60'

Markovicia zmienia Coutinho.

59'

Balotelli nadal próbuje wstrzelić się w bramkę, ale celował raczej w ten obiekt, który latał nad Anfield w pierwszej połowie. Mimo to Howard wyłapuje spadającą świecę.

57'

Sterling popędził skrzydłem, ale fantastyczny, czysty wślizg zaliczył Stones.

56'

Nieudana kontra Evertonu, ale mają rzut z autu.

55'

Stones zaatakowany przez Lallanę i Balotelliego, McCarthy ratuje sytuację ostrym wejściem, a Sterling nie daje radę uratować piłki. Efektem jest cierpiący Balotelli i rzut wolny dla Liverpoolu.

52'

Bardzo miękko wrzuca piłkę Sterling a tam potężnie nabiega na nią Lovren, niestety pudłuje strzał głową.

52'

Rożny dla Liverpoolu.

51'

Lukaku z faulem w defensywie na Lallanie.

51'

Jagielka świetnie przerywa kontrę Liverpoolu.

49'

Hibbert absolutnie się pogubił na skrzydle, za mocno wypuścił piłkę i wślizgiem musiał ją ratować przed Balotellim. Przy okazji potłukł napastnika Liverpoolu.

49'

Korner dla Evertonu, ale nic z tego.

48'

Balotelli pada w polu karnym i prosi o jedenastkę, jednak Jagielka nie faulował rywala.

46'

Gotowi na dalsze emocje? Oby tak, wracamy na boisko, a sędzia daje sygnał do wznowienia meczu!

48'

Mamy przerwę na złapanie oddechu i uzupełnienie płynów! Proponujemy też zmienić założenia taktyczne i formację w fotelach, bowiem mecz mimo, że bez bramek, to jest niesamowicie emocjonujący! Czego sobie życzyć na kolejne 45 minut? Chyba tylko goli - resztę już mamy. Widzimy się po przerwie!

47'

Kolejna kontra Liverpoolu, ale fantastycznie przerywa akcję Everton!

46'

Dwie minuty więcej.

45'

Kiepski korner Liverpoolu, ale The Reds nadal przy piłce.

44'

Sterling uderza po świetnej kontrze, ale fantastycznie broni Howard! Ależ forma Amerykanina!!

44'

Znów mamy chyba obiekt latający nad Anfield - wyraźnie słyszalny dźwięk pracującego silnika.

43'

Zwód i strzał - Balotelli znów zza pola karnego, a Howard podbija statystykę pewnych interwencji.

42'

Sterling dograł na wbiegający atak, ale żaden z kolegów nie uderzył piłki, którą złapał Howard.

42'

Świetne podanie Bainesa do Lukaku w polu karnym, jednak swoje zrobił tam Lovren.

41'

Marković uderza z lewej strony pola karnego, niestety nad poprzeczką.

41'

6 korner dla gospodarzy.

40'

Balotelli uderzył z dystansu i wywalczył rożny. Taki był plan, Mario?

40'

Plejada gwiazd dziś na Anfield - m.in. Roy Hodgson oraz Kenny Dalglish.

38'

Przysiadł na boisku Skrtel, medycy muszą pomóc obrońcy z urazem.

38'

Mamy chyba nad stadionem samolot, interesujące jaki tym razem będzie to transparent.

37'

Wydaje się, że Naismith każdą piłkę stara się kierować na Lukaku. A szkoda, ponieważ lewe skrzydło świetnie atakowało.

36'

Oj, przesadził z kiwaniem się Balotelli na 17. metrze. Doprowadził do kontry Evertonu, ale ona również niezbyt efektywna.

35'

Lukaku znów puszcza silny strzał zza pola karnego, ale świetnie nad sytuacją panuje Mignolet.

33'

Fantastyczna piłka na linię końcową do Manquillo, ale ten fatalnie podał na 5 metr...

33'

Centymetrów zabrakło Balotelliemu by głową zagrozić Howardowi w idealnej wręcz sytuacji!

32'

Mamy już komplet zawodników Evertonu na boisku, do obecnej dziesiątki dołącza Aiden McGeady.

31'

Strata Jagielki, jednak kontra Liverpoolu zmarnowana fatalną wrzutką.

29'

Kontra Evertonu, jednak w kluczowym momencie, tuż przed dośrodkowaniem, kontuzja łapie za udo Kevina Mirallasa. Będziemy mieli wymuszoną zmianę.

29'

Ależ petarda Hendersona, pięknie paruje to Howard!

27'

Baines świetnie zgarnął piłkę po lewej stronie pola karnego, chwilę się zastanawiał i w końcu posłał płaskiego krosa do nikogo. Zapowiadało się o wiele groźniej.

25'

Pechowy strzał Balotelliego. Najpierw piłka odbija się od obrońcy, potem trafia w zawodnika Liverpoolu. Ten natomiast był na spalonym.

24'

Faulowany Sterling. Everton dziś bardzo agresywny.

24'

Kolejny korner dla gospodarzy, ale Skrtel nie potrafi skierować piłki w stronę bramki.

22'

Lukaku ze strzałem z prawej strony, ale pewnie łapie Mignolet.

22'

Steling płasko ze skrzydła i Balotelli w zamieszaniu próbuje uderzyć. Niestety, obrońcy na miejscu.

21'

Liverpool rozgrywa ciekawą akcję.

20'

Długo zbierał się Everton do dalekiego rozrzucenia piłki, gdy w końcu to robią, sędzia gwiżdże spalonego.

17'

Lukaku dorzuca piłkę w pole karne, ale obrońcy byli na miejscu.

15'

Piękna dwójkowa akcja Skrtela ze Sterlingiem, po którym mamy kolejny rożny.

14'

Korner dla Liverpoolu

13'

Solowo zwodził przeciwników McCarthy, jednak przesadził nieco.

11'

Gerrard z rożnego, Lallana głową i ależ fenomenalnie broni Howard!!

10'

Balo z ponad 25 metrów bezpośrednio na bramkę, ale broni świetnie Howard.

10'

Niesamowite tempo meczu w ostatnich minutach, wielka ofensywa Liverpoolu!

9'

Sterling strzela i piłka trafia w ręce nad głową Barry'ego! Dlaczego sędzia nie gwiżdże?! To powinien być karny!

8'

Balotelli! Ruszył Włoch sam na sam w kierunku bramki Howarda, jednak broni jego strzał bramkarz Evertonu! Sędzia pokazuje, że jego rajd był prowadzony po spalonym.

6'

Powtórka pokazuje, że Lukaku był faulowany, jednak sędzia miał prawo tego nie widzieć!

6'

Pada Lukaku w polu karnym, jednak Martin Atkinson nie decyduje się na odgwizdanie faulu.

3'

Balotelli w mur.

3'

I żółta karta - bardzo zasłużona!

2'

I już pierwszy faul, Lallana brutalnie faulowany przez Barry'ego.

1'

Zaczynamy mecz! Liverpool kontra Everton - mecz rozpoczęty!

13:42

I na całym Anfield rozbrzmiewa niezwykle gromkie - You'll never walk alone!

13:41

Już tylko parę minut do startu, zawodnicy są na murawie!

13:35

13:21

Roberto Martinez dokonał 4 zmian w porównaniu do swojego ostatniego meczu w Premier League - w składzie zobaczymy dziś Hibberta, Besica, Mirallasa oraz Naismitha. W Liverpoolu natomiast dwie zmiany - Lallana i Marković zagrają w spotkaniu derbowym.

13:14

11. miejsce zajmuje dziś Liverpool, natomiast dopiero 14. jest Everton. Niekorzystnie układa się sezon dla drużyn, które jeszcze w maju zapowiadały się naprawdę dobrze.

12:59

Witamy w relacji z nadchodzącego meczu Liverpoolu z Evertonem! Derby Merseyside, wyjątkowe spotkanie o ogromnej randze, pojedynek dwóch drużyn, które w tym sezonie... radzą sobie dotychczas słabo. Jeszcze 45 minut do startu, zapraszam, Michał Kozera!