Queens Park RangersQueens Park Rangers
2 : 2
Stoke CityStoke City
15:38

Cóż za niesamowity mecz! The Potters mogli zapewnić sobie zwycięstwo już w pierwszych 45 minutach i mieć pod kontrolą całe spotkanie. Gospodarze dwukrotnie musieli odrabiać straty. Piękne uderzenie Krancjara daje gospodarzom bardzo cenny punkt. Z mojej strony to wszystko, dziękuje za wspólnie spędzony czas i zapraszam na kolejne relacje na Ekstraklasa.net!

94'

Koniec spotkania!

93'

Dobre dośrodkowanie Arnautovicia, ale Ferdinand wybija piłkę z pola karnego i sytuacja jest opanowana.

92'

Nieudany strzał Kranjcara z 30 metrów. Piłkarze QPR wyraźnie chcą pójść za ciosem!

90'

Sędzia dolicza 4 minuty!

89'

Co za uderzenie! The Hoops mieli rzut wolny z około 20 metrów. Do piłki podszedł Kranjcar i przymierzył prosto w okienko!

88'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Niko Kranjcar!!!

87'

Londyńczycy prostymi, długimi podaniami starają się uruchomić swoich kolegów, ale jak na razie nie przynosi to żadnego pożytku.

86'

Dobre dośrodkowanie Henry'ego w pole karne. Głową minimalnie niecielnie uderza Fer

84'

Kartką ukarany również Fer.

84'

Zamieszanie na boisku, po faulu na jednym z gospodarzy doszło do przepychanek. Żółta kartka dla Shawcross'a.

81'

Faul Dioufa i sędzia pokazuje mu żółtą kartkę.

80'

Zmiana w Stoke! Schodzi Moses, w jego miejsce Arnautovic.

77'

Phillips spróbował strzału z dystansu, piłka mija bramkę o kilka metrów.

75'

Niesamowity mecz rozgrywa dzisiaj Moses! Kolejna jego szarża, tym razem zatrzymana faulem już na połowie boiska. Rywale mają z nim dzisiaj olbrzymie problemy!

75'

73'

Traore fauluje Dioufa i ogląda żółtą kartkę.

70'

...a w Stoke za Adama pojawia się Sidwell

70'

Zmiana w obu drużynach. W QPR za Vargasa wchodzi Zamora...

69'

Strzał Henry'ego zza pola karnego mija bramkę Begovicia.

67'

W między czasie zapraszam do głosowania na piłkarza meczu w naszym plebiscycie!

66'

Zakotłowało się teraz w polu karnym gości. Dośrodkowanie Phillipsa głową odbija Austin. Do piłki wybiega Begovic, a ta wypada mu z rąk po kontakcie z przeciwnikiem. Sędzia ostatecznie odgwizdał rzut wolny.

63'

Londyńczycy wyraźnie nie mają pomysłu na rozgrywanie akcji. Rio Ferdinand w środkowej strefie musiał poczekać dobre kilka chwil zanim jeden z kolegów pokaże mu się do gry.

61'

mecz

60'

Dobry zwód Kranjcara i uderzenie z 25 metrów, niestety znów niecelne.

57'

Odpowiedź Austina, ale jego strzał mija bramkę Begovića

55'

Bomba z 15 metrów N'Zonziego minimalnie mija bramkę!

54'

Znów akcja Mosesa, znów podanie, tym razem do Pietersa, który nieczysto trafia piłkę. To uderzenie nie sprawiło żadnych problemów bramkarzowi.

53'

Gospodarze próbują odpowiedzieć, ale ich ataki blokowane przez obrońców gości.

51'

Kolejna akcja Mosesa lewą stroną i świetne podanie do Croucha, który perfekcyjnie uderza piłkę tuż obok słupka! Piękna bramka!

50'

GOOOOOOOOOOL! Crouch!

50'

Zmiana w drużynie QPR. Schodzi Mutch, w jego miejsce Henry.

48'

Leży na boisku Mutch. Chyba potrzebna będzie zmiana.

47'

Znów dobry początek The Potters. Moses podał do N'Zonzi'ego, ten dośrodkował w pole karne, ale jego podanie wzdłuż bramki nie przeciął żaden z przyjezdnych.

45'

Od środka piłkarze Stoke! Gramy dalej!

14:45

mecz

14:35

Piłkarze Stoke mimo dobrych okazji, nie potrafili podwyższyć prowadzenia i to wyraźnie się na nich zemściło. Rangersi przebudzili sie w ostatnim kwadransie, atakowali i dopieli swego. Do przerwy mamy remis 1:1. Zapowiada się na bardzo ciekawą drugą część spotkania! Wracamy za kilka minut!

46'

Koniec pierwszej części spotkania.

45'

Pierwsza połowa potrwa przynajmniej jedną minutę dłużej.

43'

Kolejny rzut rożny dla gości, tym razem dobre dośrodkowanie Mutch'a. Caulker zgubił obrońców i głową uderzył piłkę, która szczęśliwie wpadła do bramki!

42'

GOOOOOOOOOOOOOOOOL! Caulker!!!!!!!!!

41'

Prostopadłe podanie do Dioufa, ten jednak poślizgnął się w polu karnym i z tej akcji nic groźnego nie wyniknie.

38'

Strzał Croucha na bramkę po rzucie rożnym. Jego uderzenie jednak dość nieudane i Begovic łapie piłkę bez problemu.

37'

Rzut wolny dla The Hoops, ale pierwszy obrońca gości wybija piłkę z pola karnego.

34'

Wymuszona zmiana w drużynie gospodarzy. Boisko opuszcza Barton, a w jego miejsce pojawia się Phillips.

33'

Potężny strzał Kranjcara z dystansu nieznacznie mija bramkę!

32'

Ależ aktywny jest dzisiaj Moses! Kolejna świetna akcja lewą stroną i podanie do Croucha. Ten znajduje się w świetnej pozycji, ale jego strzał minimalnie mija lewy słupek bramki!

32'

30'

Goście mieli już 2 dogodne sytuacje do podwyższenia prowadzenia. To może się zemścić w dalszej fazie meczu.

28'

Kontratak podopiecznych Marka Hughes'a. Moses świetnie mija rywali po lewej stronie, piłkę przejmuję Crouch, ale traci ją tuż przed próbą oddania strzału.

27'

Co za uderzenie! Strzał Austin'a przewrotką zablokowany przez obrońców.

26'

mecz

25'

Moment przewagi gospodarzy, którzy zamknęli zawodników ze Stoke na własnej połowie.

22'

The Potters w gazie! Groźna kontra, piłka dochodzi do Dioufa, ale jego strzał z 19 metrów zablokowany przez obrońców gości.

20'

Szybkie wyjście Stoke z własnej połowy. Moses szybko podaje do Pieters'a, tyle, że o wiele za mocno.

18'

Dobra kombinacyjna akcja The Hoops. Finezyjne podanie Bartona do Vargasa, któremu niewiele zabrakło by opanować piłkę i znaleźć się w dobrej sytuacji do zdobycia bramki.

15'

Źle wykonany rzut rożny przez gospodarzy, do piłki dochodzi jednak Traore, ale jego strzał zupełnie nieudany.

13'

Kolejna okazja dla gości! Moses po indywidualnej akcji strzela z 20 metrów, ale wprost w bramkarza.

12'

Moses zakręcił obrońcami i dośrodkował na głowę Croucha, ten zaś odegrał do Dioufa, który skierował piłkę do bramki!

11'

GOOOOOOOOOOOOOL dla Stoke! Diouf!

10'

Sprytne dośrodkowanie Isli po ziemi, ale Begovic uprzedza napastników QPR i pewnie łapie piłkę.

8'

Prosta strata Traore w środku pola. Piłkę przejął Crouch, który fatalnie dośrodkował w pole karne. Piłka wyszła na aut bramkowy.

6'

Strzał Bartona z 30 metrów, który wyraźnie mija bramkę. Nieudana próba kapitana QPR.

4'

Jak na razie zawodnicy spokojnie rozgrywają piłkę w środku pola.

2'

Pierwszy strzał w tym meczu! Prostopadłe podanie do Vargasa, ale jego uderzenie bez problemu broni Begovic.

1'

Od środka zawodnicy Queens Park Rangers! Pierwszy gwizdek Martina Atkinsona i zaczynamy!

13:42

Piłkarze już na boisku! Rangersi wystąpią tradycyjnie w biało-niebieskich strojach. Goście zagrają w biało-czerwonych trykotach.

13:39

Sędzią dzisiejszego meczu będzie Martin Atkinson. Gorąco liczymy na to, że czeka nas ciekawe widowisko!

13:35

Dodatkowy smaczek daje temu spotkaniu powrót Marka Hughes'a na ławkę trenerską w Londynie, tym razem w roli szkoleniowca The Potters.

13:32

Stoke

13:29

Ostatnia ligowa potyczka padła łupem gości dzisiejszego spotkania. Stoke wygrało na Loftus Road 0:2 po bramkach Crouch'a i Waltersa.

13:28

W dotychczasowych 33 spotkaniach obu drużyn 17 zakończyło się zwycięstwem londyńczyków i padło 6 remisów. Piłkarze ze Stoke wygrali 10 z rozgrywanych meczów.

13:22

Zarówno jeden jak i drugi zespół nie może powiedzieć o dobrym początku sezonu. Rangersi wygrali tylko jeden mecz i plasują się na 16. pozycji, zaś The Potters zdobyli 4 pkt. i zajmują 14. miejsce.

13:14

Witamy w relacji LIVE! Już za 30 minut Queens Park Rangers podejmie u siebie Stoke City. Zapraszamy!