Poniedziałek, 15 września 2014, godz. 21:00
2 : 2
West Ham UnitedWest Ham United
dogrywka 1. połowa1 : 0
95'

Koniec meczu. Po fantastycznym widowisku Hull City zremisowało na własnym stadionie z West Ham United.

95'

Valencia... nad bramką! Bardzo głęboka wrzutka na 4 metr, na wrzutkę nabiega Valencia i uderza kozłem, niestety piłka przeskakuje nad poprzeczką po serii odbić obrony i McGregora!

94'

I tym razem faulował Reid.

94'

Kolejny faul na Songu, tym razem zawodnik z Barcelony próbował zatrzymać przeciwnika i sam stał się faulowanym. Żółta tym razem dla Livermore'a.

91'

Downing mocno i długo. Za długo - piłka mija bramkę.

91'

Poleciał dryblingiem Song, ale zatrzymano go faulem. Mamy doliczony czas, szansa z wolnego dla WHU.

87'

Schodzi Sakho, Amalfitano w jego miejsce.

83'

Blisko stworzenia zagrożenia Ben Arfa dzięki kilku zwodom, zakończyć mógł Brady, niestety również zabrakło.

80'

Steve Bruce rzuca wszystkie siły do ataku, zdejmując dwóch bohaterów Tygrysów.

79'

Ben Arfa za Hernandeza.

79'

Ramirez za Diame.

78'

Bardzo naciska już West Ham, drużyna Sama Allardyce'a zwęszyła potężną szansę na 3 punkty.

76'

Carl Jenkinson za Gary'ego Demela.

72'

Wparował z główką w rywala Jelavić, jednak jego strzał nie okazał się groźny.

71'

Noble z 20 metrów, bardzo ładne uderzenie, które rykoszetem mogło skutecznie zmylić McGregora1

68'

Kuriozalna akcja, z boku pola karnego znalazł się Sakho, płasko uderzający na dalszy słupek. Piłkę strącić chciał McGregor, za nim natomiast fatalnie interweniował Davies, który nieświadomie strącił piłkę do własnej bramki!

67'

2:2! Niesamowite!

64'

Niesamowity spokój i precyzja jednego z Tygrysów! Diame poczekał przed bramką, przymierzył po czym oddał niesamowicie mierzony strzał, precyzyjnie trafiający do siatki po odbiciu się od dalszego słupka.

64'

DIAME! 2:1 dla HULL!

62'

Mamy zmianę, schodzi Mauro Zarate, a za niego wypozyczony do WHU z FC Barcelony - Alex Song!

60'

Bardzo się zdenerwował Robertson, który powalony na ziemię ruszył za przeciwnikiem i "założył mu kosę". Rywalowi się to pewnie nie spodobało, sędziemu na pewno nie.

58'

Schodzi Quinn, wchodzi Brady.

57'

Hernandez! Potężnie uderzył z 20 metra, jednak bardzo dobrze sparował to Adrian.

56'

Świetna interwencja McGregora po rykoszecie w stronę krótkiego słupka.

55'

Trochę to wyglądało niepewnie, wrzutkę w pole karne rywala miał West Ham po rzucie wolnym. Piłkę odbiła jedna z głów w polu karnym, po czym blisko trącenia jej był zawodnik Młotów. To nieco speszyło McGregora, który piłkę złapał, jednak zrobił to w dość zabawnej pozie.

50'

Obrona Hull powinna zostać srogo ukarana za kompletnie solową... akcję, o ile można to tak nazwać. Valencia zszedł z lewego skrzydła na przed pole, naprawdę długo idąc z piłką przy nodze w asyście przeciwnika. Obrońca nic sobie tego nie zrobił, przez co nie poradził sobie z nagłym wypuszczeniem piłki przez zawodnika Młotów i mocnym, w zasadzie potężnym uderzeniem pod poprzeczkę. McGregor bez szans, a mecz zaczyna się od nowa!

50'

VALENCIA!! 1:1! CO UDERZYŁ!

49'

Znów Sakho wrzucał do Valencii, tym razem nie udało się zmieścić głowy między dwoma obrońcami i piłka samotna przeleciała na drugą stronę pola karnego. Tam jeszcze dogranie Downinga, ale piłka poleciała niecelnie w stronę wapna.

47'

Świetnie przeszedł przez obronę na skrzydle Demel, poholował piłkę wzdłuż linii końcowej i zagrał blisko bramki, na straży jednak obrońca i jego pewna interwencja głową.

46'

I na ziemi już Kouyaté. Na szczęście to tylko drobna kolizja.

46'

Czas na dalszą część meczu - West Ham wznawia grę!

54'

21:59

Zarówno posiadaniem piłki jak i oddanymi strzałami przeważa póki co drużyna gości. Dotychczas jednak ostatnie słowo należało do gospodarzy i kto wie, czy nie zobaczymy o wiele bardziej otwartej wymiany zdań po przerwie.

47'

Koniec pierwszej połowy! Rekordowy transfer Hull zaczyna się spłacać, ale Młoty nie powiedziały ostatniego słowa i to jest to, na co warto czekać w drugiej połowie. Hull - WHU: jeszcze będzie się dziś działo!

45'

HERNANDEZ!! To musiała być bramka, niesamowity strzał debiutanta Hull obija poprzeczkę i kozłem wraca w pole karne gdzie czeka Jelavić! Chorwat szybuje w powietrze i dobija, niestety z asystą chorągiewki sędziego liniowego. Ale dlaczego nie wpadło to Abelowi? Ależ szkoda!!

43'

Powtórka z drugiego narożnika, tym razem James Tomkins głową obok bramki.

42'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego West Hamu - piłkę czubkami palców strąca McGregor.

41'

Fantastyczna wrzutka z pierwszej piłki El-Mohamadiego, którą głową na strzał zamienia Abel. Uderzenie wpada idealnie przy prawym słupku, przy ziemi, w miejscu dla Adriana nieosiągalnym, otwierając wynik spotkania!

40'

ABEL HERNANDEZ!! 1:0!

38'

Abel Hernandez strzelał z 18 metra, tuż po przyjęciu i obrocie. Piłka poleciała prosto w ręce bramkarza.

36'

Valencia!! Fantastyczna akcja West Hamu - piłka zbita przy prawym słupku spadła na środek, na 2 metrze, gdzie nieskuteczny wślizg zrobił Valencia, będąc niesamowicie blisko trafienia!

31'

Downing ze strzałem z lewej strony pola karnego, piłka jednak daleko obok słupka.

31'

Sakho robił co mógł w prawym narożniku, by poradzić sobie z dwoma rywalami. Udało się połowicznie, bowiem drugi już pozbył się piłki z zasięgu wzroku zawodników. Kibiców również.

28'

I mamy powrót Chorwata na boisko.

27'

Problemy z lewym kolanem Nikity Jelavicia, który opatrywany jest za linią boczną.

25'

Kilka faulów za nami, zaostrza się gra na KC Stadium. Właśnie sędzia nie zdecydował się gwizdać faulu na El-Mohamadim. Według gracza gospodarzy niezwykle niesłusznie.

20'

Bardzo głęboko wrzucał Diame z lewego skrzydła, jednak zabrakło głowy we właściwym miejscu. Piłka pozostawiona sama sobie przeleciała kilkanaście centymetrów obok dalszego słupka.

17'

Próbowało Hull, jednak ze słabym skutkiem. Przeważają dziś dośrodkowania ze skrzydeł.

14'

Sakho znów pofrunął prawym skrzydłem, tym razem jednak dopadł go obrońca i w polu karnym skutecznie przeszkodził w oddaniu celnego strzału na bramkę Hull.

12'

Za nami 10 minut gry - póki co lepiej prezentują się gospodarze, jednak goście po przebudzeniu parę minut temu poczynają sobie coraz to śmielej.

11'

Noble z siedemnastego metra! Dobra próba, zablokowana jednak przez kolegę z drużyny.

9'

Trochę pograł piłką West Ham, jednak gracze Big Sama są parę minut w plecy z ograniem w meczu.

6'

Tym razem z drugiej strony próbę podjął Quinn, jednak jego decyzja o podaniu po ziemi oraz wykonanie były dość niefortunne.

3'

Kolejna próba bocznego defensora Hull, tym razem jednak nie zdołał zamknąć tego Jelavić.

3'

Świetna wrzutka Robertsona w pole karne WHU, jednak dobrym wybiciem popisuje się Adrian.

1'

Mamy pierwszy gwizdek Martina Atkinsona i zaczynamy spotkanie!

20:58

Co oznaczać będzie zwycięstwo dla każdej z drużyn? Zarówno Tygrysy jak i Młoty będą mogły znacznie awansować, a w zasięgu Hull jest nawet 4 miejsce przed kolejnym weekendem.

20:56

Piłkarze już są w tunelu i oczekują na wyjście.

20:53

Po lewej znajdziecie składy obu drużyn - w tym nazwisko Abela Hernandeza, dla którego będzie to debiut w barwach Tygrysów oraz na boiskach ligi angielskiej.

20:50

Już tylko 10 minut dzieli nas od ostatniego meczu 4 kolejki Barclays Premier League. W poniedziałkowym spotkaniu zmierzą się Hull City oraz West Ham United, na co zaprasza Michał Kozera oraz Ekstraklasa.net!