Niedziela, 14 września 2014, godz. 17:00
4 : 0
Queens Park RangersQueens Park Rangers
1. połowa3 : 0
18:54

Pierwsze zwycięstwo United w tym sezonie stało się faktem. Czerwone Diabły w końcu potrafiły zdominować rywala (inna sprawa, że był on przeraźliwie słaby) i konsekwentnie go punktowali. Z mojej strony to już wszystko, za uwagę dziękuje Damian Wiśniewski.

93'

KONIEC! Manchester United gromi Queens Park Rangers!

91'

Januzaj przymierzył znów na bramkę, jednak tym razem nie trafił w jej światło

90'

Było blisko gola! Van Persie zagrał piłkę z lewej strony, dopadł no niej Januzaj, któtego uderzenie wybronił jednak Green!

89'

Wayne Rooney przymierzył teraz sprzed pola karnego, ale spokojnie piłkę Green

87'

Rooney świetnie rozciągnął grę do Valencii, ale ten zepsuł akcję. Przy piłce goście

86'

Evans był teraz na połowie rywala

84'

To powinien być gol! Green najpierw świetnie obronił strzał Blinda z dystansu, a potem jeszcze lepiej poradził sobie z dobitką Falcao!

82'

Angel Di Maria opuszcza boisko, a w jego miejsce widzimy Adnana Januzaja

80'

Van Persie starał się teraz rozciągnąć grę do Rojo, ale zrobił to niedokładnie. Przy piłce goście

78'

Vargas! Nowy napastnik gości po błędzie Rojo wyszedł sam na sam z De Geą i zmarnował tę okazję

76'

Uspokoiła nam się teraz gra na boisku. Przy piłce gospodarze, ale nie atakują już na tak dużym tempie

74'

Henry zmienia kontuzjowanego Sandro

72'

Van Persie oddał teraz strzał sprzed pola karnego, ale został zablokowany. Gospodarze powinni mieć rzut rożny, ale sędzia nakazał grać od bramki

71'

Poprzeczka! Van Persie dośrodkowywał z lewej strony boiska i trafił w poprzeczkę!

69'

Teraz to goście troszkę dłużej przy piłce utrzymują się goście, ale na razie niewiele z tego wynika

67'

A Valencia zmienia Rafaela

67'

Radamel Falcao pojawił się właśnie na boisku, a zmienił Juana Matę

67'

Kranjcar przymierzył sprzed pola karnego, ale mocno przestrzelił

65'

Manchester United - Quuens Park Rangers

65'

To powinien być gol! Di Maria w genialny sposób podał do Van Persiego za linię obrony, a ten nie potrafił wykorzystać sytuacji sam na sam

64'

Wayne Rooney przymierzył z dystansu, ale nie trafił nawet w bramkę

63'

Rafael dośrodkował z prawej strony boiska, ale wybili piłkę obrońcy goście

62'

Długo, spokojnie wymieniają podania gospodarze

60'

Kranjcar oddał strzał z dystansu, ale został zablokowany przez Herrerę

59'

Tymczasem Vargas zmienia Austina

59'

Angel Di Maria dośrodkował z lewej strony boiska, piłka trafiła do Maty, a ten spokojnie wykończył akcję!

58'

GOOOOOOOOL!! Juan Mata, 4:0 dla United!!

57'

Długo wymieniali podania gospodarze, a akcję niecelnym dośrodkowaniem zakończył Mata. Tymczasem, przy wrzawie trybun, na rozgrzewkę ruszył Radamel Falcao

55'

Długie zagranie w kierunku Van Persiego, ale ten przegrał pojedynek z obrońcą

53'

To powinien być gol! Rafael dośrodkował z prawej strony, Mata dograł do Rooney'a, a tego w ostatniej chwili uprzedził Green!

52'

Długi przerzut Blacketta w kierunku Rafaela, ale ten nie zdołał dojść do piłki

51'

Troszkę chaosu mamy teraz na boisku. Ani jedni, ani drudzy nie potrafią dłużej utrzymać się przy piłce

49'

Prostopadłe podanie Rooney'a w kierunku Di Marii, ale tego drugiego uprzedził Isla

48'

Phillips oddał teraz strzał na bramkę, ale dobrze interweniował De Gea

47'

Od razu troszkę wyżej podeszli goście, ale na razie nie przyniosło to żadnego efektu

46'

No i gospodarze zaczynają drugą połowę

46'

Jeszcze przed wznowieniem gry Traore zmiania Hilla

17:51

Manchester United kompletnie zdominował w pierwszej połowie swojego rywala, był zdecydowanie lepszy, dłużej utrzymywał się przy piłce, stworzył sobie więcej okazji bramkowych i jego trzybramkowe prowadzenie jest jak najbardziej zasłużone. Goście wyglądają naprawdę słabo i Harry Redknapp musiałby dokonać cudu w szatni, aby zaczęli oni grać na wyższym poziomie.

47'

Koniec pierwszej połowy, gospodarze prowadzą 3:0!

46'

Dwie minuty doliczył sędzia do pierwszej połowy

45'

Kolejna ładna akcja gospodarzy! Mata podał do Herrery, ten podał do Rooney'a, a kapitan United umieścił piłkę w bramce.

44'

GOOOOOOOOL!! Wayne Rooney, 3:0!!

43'

Evans dośrodkował z prawej strony boiska, ale Mata nie sięgnął piłki. Aut dla gości

43'

I gospodarze wrócili do długiego rozgrywania piłki

42'

Di Maria dośrodkował teraz w pole karne, ale Wayne Rooney nie sięgnął piłki

40'

Sandro spróbował ataku środkiem boiska, ale został szybko zatrzymany

39'

Phillips dośrodkował teraz z prawej strony boiska, ale wybił piłkę Rafael

37'

Di Maria zaatakował lewą stroną boiska, dograł do Rooney'a, ten przed pole karne do Herrery, który ładnym strzałem po ziemi umieścił piłkę w bramce!

36'

GOOOOOOOOL!! Ander Herrera, 2:0!!

34'

Długie zagranie Rooney'a w kierunku Di Marii, ale niedokładne. Łapie piłkę Green

33'

Żółta kartka za faul na faul na rywalu dla Van Persiego

31'

To powinien być gol! De Gea popełnił fatalny błąd, wyszedł przed własną szesnastkę, skiksował, a przed idealną okazję stanął Phillips, którego uderzenie zablokował Evans!

31'

Van Persie oddał strzał głową po dośrodkowaniu z lewej strony Di Marii, ale Holender nie trafił nawet w bramkę

29'

Spokojnie wymieniają teraz podania gospodarze, choć robią to głównie na własnej połowie

28'

Teraz Di Maria próbował przerzucić piłkę z lewej na prawą stronę, ale zrobił to za mocno. Aut dla gości

27'

Indywidualnej akcji spróbował teraz Di Maria, ale stracił piłkę, którą przechwycił Green

26'

Długie zagranie Sandro w kierunku Austina, łapie piłkę De Gea

24'

Argentyńczyk zdecydował się na bezpośredni strzał z rzutu wolnego, z dość sporej odległości i pokonał bramkarza! 1:0!

24'

24'

GOOOOOOOOOOOOOOL!! Angel Di Maria, 1:0 dla Manchesteru United!

23'

Herrera był teraz faulowany na połowie rywala

19'

Rooney faulował przed chwilą Maurcio Islę

17'

Rooney zaatakował lewą stroną boiska, ale i jemu ten atak się nie powiódł

15'

Dłużej mają piłkę, ale jak na razie niewiele z tego wynika, nie potrafili sobie jak dotąd wypracować jakiejś stuprocentowej okazji

13'

Herrera oddał teraz strzał z dystansu, ale nie sprawił tym zagraniem rywalowi żadnego kłopotu

11'

Sporą optycznie przewagę mają Czerwone Diabły. To oni przez 74% czasu gry utrzymują się przy piłce

9'

Rzut wolny dla United, Van Persie był faulowany na prawej stronie boiska

9'

Podopieczni Van Gaala tym razem zaatakowali prawą stroną boiska, ale i to nie przyniosło pożądanego skutku. Przy piłce goście

6'

A teraz Rafael przerwał na prawej stronie atak gości

5'

Kolejny atak gospodarzy lewą stroną boiska, kolejny nieudany. United jak na razie są dłużej przy piłce, ale niewiele z tego wynika

3'

A teraz Di Maria po podaniu Blacketta zaatakował lewą stroną boiska, ale tam zatrzymał go Hoilett

2'

Pierwsza akcja United, jednak skończona niedokładnym zagraniem Rojo w kierunku Rooney'a

1'

Sędzia daje znak i zaczynamy ten mecz

16:56

Piłkarze obu drużyn już powoli wychodzą na boisko, za chwilkę zaczniemy to spotkanie!

16:49

Wielki powrót na Old Trafford zalicza z kolei Rio Ferdinand, który zamienił latem Manchester United na właśnie Queens Park Rangers.

16:46

16:45

Wszyscy czekali na debiut Radamela Falcao na Old Trafford, ale dzisiaj Kolumbijczyk zaczyna mecz tylko na ławce rezerwowych. W składzie gospodarzy mamy jednak dwóch innych debiutantów - Marcosa Rojo oraz Daley'a Blinda

16:43

Manchester nie wygrał w tym sezonie jeszcze ani jednego meczu, przegrywając nawet w Pucharze Ligi Angielskiej. Czy dzisiaj przyjdzie przełamanie? Zachęcam do typowania w komentarzach

16:41

Ławka gospodarzy: Lindegaard, Shaw, Fletcher, Januzaj, Valencia, Pereira, Falcao

16:40

Ławka gości: Traore, McCarthy, Onuocha, Henry, Vargas, Zamora, Taarabt

16:37

Po lewej stronie macie już dostępne wyjściowe składy obu drużyn, a za chwilkę dorzucę do nich ławki rezerwowych. Tymczasem możecie zapoznać się z zapowiedzią tego meczu.