Chelsea LondynChelsea Londyn
4 : 2
Swansea CitySwansea City
17:53

Po dość przeciętnym początku meczu w wykonaniu gospodarzy, w drugiej połowie kompletnie zdominowali oni przeciwnika. Byli lepsi w każdym calu i wypunktowali rywala. Z mojej strony to już wszystko, za uwagę dziękuje Damian Wiśniewski.

94'

Koniec spotkania! Świetnie grająca Chelsea ogrywa Swansea 4:2!

93'

A teraz Remy oddał strzał z dystansu, ale i on nie trafił nawet w bramkę

93'

93'

Salah zszedł teraz z piłką z prawej strony do środka, oddał strzał na bramkę, ale pomylił się dość znacznie

91'

Cztery minuty doliczył sędzia do drugiej połowy

89'

Ramires oddał teraz strzał z dystansy, ale nie trafił w bramkę

87'

Wilfried Bony zagrał kapitalną piłkę z głębi pola, Shelvey wyszedł sam na sam z bramkarzem spokojnie pokonał Courtois.

86'

GOOOOOL! Jonjo Shelvey, drugi gol dla gości!

86'

Teraz Remy dośrodkowywał z prawej strony, a polski bramkarz bez problemu znów złapał futbolówkę

85'

Remy oddał strzał sprzed pola karnego, ale spokojnie piłkę złapał Fabiański

84'

Długo, mozolnie budują swoją akcję gospodarze

82'

Salah wchodzi na boisko i zmienia Fabregasa

81'

Indywidualną akcję przeprowadził Hazard, zagrał piłkę do Oscara, ten przeciągnął do Remy'ego, a Francuz ładnym strzałem pokonał bramkarza!

81'

GOOOOOOOOL!! Loic Remy trafia w debiucie!

79'

Kolejna akcja gospodarzy, ale tym razem na prawej stronie zatrzymany został Ivanović

78'

Remy oddał teraz strzał sprzed pola karnego, ale nie trafił w bramkę

76'

Gomis schodzi z boiska, a w jego miejsce melduje się Bony

75'

Rangel dośrodkowywał z prawej strony boiska, ale wywalczył tylko corner

74'

Troszkę chaosu mamy na boisku w tej chwili. Piłka przechodzi od jednej do drugiej drużyny

72'

Loic Remy wchodzi za żegnanego owacjami Costę

71'

Przekombinowali teraz piłkarze Chelsea, dwukrotnie mogli wpakować piłkę do bramki rywala, ale zaczęli się bawić i nic z tego nie wyszło

70'

Długo, spokojnie rozgrywają teraz piłkę gospodarze. Zobaczymy, co z tego wyjdzie

68'

Ramies zagrał kapitalną piłkę w światło bramki, na piątym metrze od niej dopadł do piłki Costa, który zmienił tor lotu futbolówki, myląc Fabiańskiego! 3:1!

67'

GOOOOOOOOL!! Costa po raz trzeci!!

66'

Routledge schodzi z boiska, a w jego miejsce widzimy Montero

65'

Gomiiis! Wyszedł sam na sam z bramkarzem i przestrzelił!

64'

Długie zagrania Ki z głębi pola, ale złapał piłkę bramkarz

63'

Gomis! Dobry strzał sprzed pola karnego, ale złapał piłkę Courtois

62'

Neil Taylor dośrodkował z lewej strony boiska, ale w polu karnym Cahill powstrzymał Sigurdssona

61'

Shelvey zdecydował się teraz na strzał z dystansu, ale nie trafił nawet w bramkę

59'

Ivanović oddał potężny strzał sprzed szesnastki, ale był on tyle mocny, co niecelny.

59'

Siedzi teraz Chelsea na połowie rywala. Czy padną kolejne bramki?

57'

Kapitalna akcja The Blues, Eden Hazard i Cesc Fabregas rozklepali piłkę w polu karnym rywala, ten drugi wyłożył piłkę Coscie, a były napastnik Atletico wpakował piłkę do bramki!

56'

GOOOOOOOOOOL!! Diego Costa i Chelsea prowadzi 2:1!

55'

Kolejne dośrodkowanie Sigurdssona, tym razem wyłapane przez Courtois

55'

Sigurdsson dośrodkowywał z rzutu rożnego, ale obrońcy Chelsea wybili piłkę na kolejny corner

53'

Eden Hazard oddał teraz strzał sprzed pola karnego, ale Fabiański spokojnie złapał piłkę

52'

Costa! Napastnik Chelsea oddał strzał po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, ale po rykoszecie od kolegi z drużyny, piłka wyszła na aut bramkowy

52'

Żółta kartka dla Neila Taylora

50'

Ivanović starał się dośrodkowywać z prawej strony boiska, ale obrońcy Swansea go zablokowali

50'

Diego Costa zaatakował lewą stroną, ale tam spokojnie zatrzymał go Ashley Williams

48'

Ależ kocioł pod bramką Fabiańskiego po dośrodkowaniu Ivanovicia. Na bramkę starał się uderzać Fabregas, ale obrońcy Swansea ostatecznie wybili piłkę

47'

Gomis zdecydował się na strzał z dystansu, ale nie trafił nawet w bramkę

46'

A Ramires zmienia Schuerrle

46'

Od razu mamy dwie zmiany. Fernandez wchodzi za Amata

46'

I zaczynamy drugą połowę

16:49

To była naprawdę bardzo ciekawa pierwsza połowa. Obie drużyny stworzyły sobie kilka ciekawych sytuacji podbramkowych i obie wykorzystały po jednej. Do przerwy 1:1, co zapowiada nam kapitalną drugą połowę!

47'

I w tym momencie arbiter zakończył pierwszą połowę!

47'

Indywidualnie zaatakował teraz Hazard, ale został zablokowany w polu karnym przeciwnika

46'

Brazylijczyk z hiszpańskim paszportem dostał piłkę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i dobrym strzałem głową nie dał szans Fabiańskiemu! 1:1!

45'

GOOOOOOOOL!! Diego Costa, mamy remis!

43'

I to Belg właśnie podszedł do piłki ustawionej w narożniku boiska, ale dośrodkował bardzo kiepsko

43'

Costa do Hazarda, ten starał się dośrodkowywać, ale wywalczył tylko corner

41'

Costa faulował teraz Rangela na połowie rywala

40'

Sporo chaosu mamy teraz na boisku, ani jedni, ani drudzy nie potrafią dłużej utrzymać się przy piłce

38'

Kolejna akcja gospodarzy! Fabregas zagrał do Hazarda, a ten nieznacznie przestrzelił z ostrego kąta!

37'

Gomi zaatakował teraz środkiem pola, ale ostatecznie zatrzymał go Cahill.

36'

Fabiański! Oscar oddał strzał sprzed pola karnego, a polski bramkarz interweniował kapitalnie!

35'

To powinien być gol! Po dośrodkowaniu Ivanovicia z prawej strony boiska Oscar stanął przed idealną okazją, był kompletnie niepilnowany i uderzył fatalnie!

33'

Andre Schuerrle nieźle przymierzył teraz z rzutu wolnego, a Fabiański przeniósł piłkę ponad poprzeczkę

32'

Jonjo Shelvey dostał teraz żółtą kartkę za faul na Hazardzie

30'

Matić oddał teraz strzał głową po dośrodkowaniu z lewej strony, ale Fabiański spokojnie złapał piłkę

28'

Ivanović dośrodkowywał teraz z prawej strony boiska, ale obrońcy wybili piłkę

27'

Cesc Fabregas zdecydował się na strzał z tego rzutu wolnego, ale trafił prosto w mur

26'

I za ten faul Jordi Amat dostał żółtą kartkę

25'

Eden Hazard był teraz faulowany tuż przed polem karnym rywala

25'

Hazard dośrodkowywał teraz z lewej strony boiska, ale zrobił to ciut za wysoko. Piłka jednak szybko pod nogi Chelsea

24'

I znów goście wrócili do długiego rozgrywania piłki. Zobaczymy, co wyniknie z tego tym razem

22'

Schuerrle spróbował akcji indywidualnej, ale spokojnie zatrzymali go Rangel i Amat

20'

Terry! Dobry, ale minimalnie niecelny strzał głową po dośrodkowaniu Fabregasa z rzutu wolnego!

19'

Ależ akcja Swansea! Piękna wymiana podań, Sigurdsson podał na lewo do Routledge'a, a ten minimalnie przestrzelił!

18'

Kolejna próba Gomisa, który tym razem fatalnie przestrzelił po dośrodkowaniu z lewej strony boiska.

16'

Uspokoiła nam się nieco gra. Łabędzie dłużej utrzymują się przy piłce i zobaczymy, czy znów zagrożą bramce rywala

14'

Gomis! Świetnie zszedł z piłkę z lewej strony do środka, oddał strzał z dystansu i przestrzelił minimalnie!

12'

Oscar zdecydował się na strzał sprzed pola karnego, ale nie trafił w światło bramki

12'

Ki bardzo ładnie zagrał na prawą stronę, Taylor dośrodkował w pole karne, a Terry pechowo wpakował piłkę do własnej bramki! Zaczynają się emocje!

11'

GOOOOOOOOOL!! Samobój Terry'ego, 1:0 dla Swansea!

10'

Ki spróbował teraz akcji indywidualnej, ale szybko stała się ona nieudaną. Przy piłce gospodarze

9'

Taylor dośrodkowywał teraz z lewej strony boiska, ale za bardzo przeciągnął tę wrzutkę i piłka wyszła na aut

8'

Fabregas ładnie teraz dośrodkował w kierunku Ivanovicia, ale jeszcze lepiej interweniował polski bramkarz, który złapał piłkę

7'

Eden Hazard był teraz faulowany przez Ki.

6'

Fabregas spróbował rozciągnąć grę do prawej strony, ale zrobił to niedokładnie. Grę od bramki wznowi Fabiański

5'

Schuerrle dośrodkowywał z rzutu wolnego, ale Gomis wybił piłkę na corner

4'

Jordi Amat faulował teraz Ivanovicia

3'

To powinien być gol! Po dośrodkowaniu z prawej strony boiska i zagraniu piłki przez Terry'ego futbolówka trafiła do Routledge'a, ktorego strzał z woleja był minimalnie niecelny!

2'

Diego Costa zdecydował się teraz na uderzenie sprzed pola karnego, ale po rykoszecie piłkę spokojnie złapał Fabiański

1'

Rangel zagrał teraz długą piłkę w kierunku Gomisa, ale tego uprzedził Cahill

1'

Kevin Friend daje znak, mecz zaczynają gospodarze!

15:58

Przed rozpoczęciem meczu mamy jeszcze minutę ciszy

15:56

Piłkarze obu drużyn są już na boisku, za chwilkę zaczniemy to spotkanie!

15:54

Po emocjach związanych z meczem na Emirates Stadium i remisie 2:2 w meczu Arsenalu z Manchesterem City, teraz czekamy na widowisko podobnej klasy. Oby tylko The Blues i Łabędzie nie zawiedli naszych oczekiwań.

15:51

Jedni i drudzy jak do tej pory wygrali wszystkie ligowe mecze. W przypadku Chelsea było to brane pod uwagę, ale seria Swansea, która wygrała w pierwszej kolejce z Manchesterem United, robi wrażenie na wszystkich.

15:49

Witamy! Już tylko dziesięć minut zostało do rozpoczęcia spotkania pomiędzy Chelsea podejmie Swansea. Na relację live z tego wydarzenia zaprasza gorąco Damian Wiśniewski.