Niedziela, 31 sierpnia 2014, godz. 17:00
Leicester CityLeicester City
1 : 1
Arsenal LondynArsenal Londyn
18:54

Arsenal zapewne trochę lepiej wyglądał w statystykach, ale sam mecz był mocno wyrównany. Obie ekipy stworzyły sobie podobną liczbę dobrych okazji podbramkowych i obie wykorzystały po jednej z nich. Z mojej strony na teraz to już wszystko, za uwagę dziękuje Damian Wiśniewski

93'

I teraz sędzia skończył to spotkanie. Leicester - Arsenal 1:1

93'

Drinkwater przymierzył sprzed pola karnego, ale nie trafił nawet w bramkę.

91'

A druga dla Szczęsnego

91'

Zamieszanie w polu karnym Arsenalu, sędzia rozdaje żółte kartki. Jedna dla Moore'a

90'

Albrighton dośrodkował z rzutu rożnego, Szczęsny złapał piłkę

90'

De Laet zaatakował prawą stroną i wywalczył corner. Może być groźnie

88'

Albrighton dośrodkował teraz z lewej strony boiska, Szczęsny spokojnie złapał piłkę

87'

Ramsey w kierunku Debuchy'ego, ale tego ubiegł duński bramkarz

85'

I dla Albrightona też

85'

Żółta kartka dla Hammonda

83'

Było groźnie! ladna kontra gospodarzy, Nugent i Vardy wymienili podania, ten drugi uderzył, ale na posterunku był Szczęsny!

83'

Mertesacker zgrywał piłkę głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, ale żaden z kolegów do niej nie doszedł

82'

A tymczasem Oezil wrócił do gry

81'

Poklepali gospodarze na prawej stronie, ale wszystko skończyło się stratą. Piłkę ma Arsenal

79'

Mesut Oezil złapał jakąś kontuzję i znajduje się za linią boczną

77'

A Podolski zmienia Sanogo

77'

Chamberlain wchodzi, schodzi Cazorla

76'

Leonardo Ulloa schodzi z boiska, wchodzi na nie Drinkwater

74'

Ładna akcja Alexisa prawą stroną, ale kiedy zdecydował się już na dogranie piłki, to Morgan zdołał go zablokować

73'

Albrighton dośrodkował teraz z prawej strony boiska, ale spokojnie piłkę złapał Szczęsny

72'

Ramsey zagrał teraz w pole karne, ale zrobił to fatalnie i grę od bramki wznowi duński goalkeeper

71'

Cazorla przymierzył sprzed pola karnego, a piłka po rykoszecie wyszła na corner

70'

Druga zmiana u gospodarzy. Schlupp schodzi z boiska, w jego miejsce melduje się Vardy

68'

Niezłą piłkę zagrał teraz Nugent do Kinga, ale tego drugiego zatrzymał Cazorla

66'

Alexis Sanchez dośrodkował z rzutu wolnego, ale poradzili sobie z tym zagrożeniem defensorzy gospodarzy

65'

Monreal dośrodkował piłkę z lewej strony boiska, ale obrońcy Leicester wybili ją z własnej szesnastki

64'

Mahrez schodzi z boiska, w jego miejsce wchodzi Albrighton

63'

Ma przewagę Arsenal, ale wciąż bardzo mało z niej wynika. Czy Kanonierzy znajdą drogę do bramki Schmeichela?

61'

Nugent, to powinien być gol! Świetna kontra Leicester, Ulloa podał do Nugent, ale uderzenie tego ostatniego zostało zablokowane!

59'

Troszkę dłużej przy piłce utrzymują się teraz Kanonierzy, ale niewiele z tego wynika. Czekamy na jakieś okazje bramkowe

57'

A teraz Flamini uderzył sprzed pola karnego, ale przestrzelił

57'

Schmeichel! Broni w sytuacji sam na sam z Sanogo!

56'

Ależ okazja Arsenalu! Kapitalne podanie Cazorli do Ramsey'a, ale ten za słabo uderzył głową i złapał piłkę Schmeichel!

54'

Aj, ależ było blisko gola! Uolla fantastycznie przełożył sobie w polu karnym rywala Chambersa, a następnie zamiast strzelić gola, to trafił tylko w boczną siatkę!

53'

Długie zagranie w kierunku Sanogo, ten jednak był na pozycji spalonej

51'

Cazorla zdecydował się teraz na uderzenie, ale nie trafił nawet w światło bramki

49'

Debuchy starał się dośrodkować z prawej strony boiska, ale spokojnie zablokował go Liam Moore

48'

Alexis Sanchez dośrodkowywał teraz z rzutu rożnego, ale bez problemów piłkę wypiąstkował Schmeichel

47'

Długie podanie Ramsey'a w kierunku Sanogo, ale tego drugiego uprzedził bramkarz Leicester

46'

I już zrobiło się groźnie! King zagrał w pole karne z lewej strony, a Nugent oddał strzał głową! Szczęsny złapał jednak piłkę

46'

Sędzia daje znak, zaczynamy drugą połowę!

17:50

To była naprawdę ciekawa i wyrównana połowa. Obie drużyny stworzyły sobie parę okazji bramkowych, z których wykorzystały po jednej. Tempo jest niezłe i mecz ogląda się bardzo dobrze. Oby po przerwie było podobnie

49'

I w tym momencie arbiter zakończył pierwszą połowe meczu

49'

Ramsey! Świetny strzał z dystansu, piłka nieznacznie minęła bramkę!

48'

Sanchez dostał przed chwilą piłkę w polu karnym rywala i chciał oddać strzał, ale został zablokowany przez De Laeta

47'

Chambers zakiwał się we własnej szesnastce i o mało nie sprokurował zagrożenia. W ostatniej chwili oddał piłkę koledze

46'

Cztery minuty doliczył arbiter do pierwszej połówki

44'

Sporo chaosu wdarło się w ostatnich minutach w boiskowe wydarzenia. Żadna ze stron nie może dłużej utrzymać się przy piłce.

42'

Mahrez dośrodkował jednak słabiutko i Sanogo wybił piłkę na aut

42'

Andy King faulowany przez Monreala. To będzie dobra okazja do wrzutki dla gospodarzy

40'

Cazorla dośrodkowywał teraz z rzutu wolnego, ale spokojnie piłkę złapał bramkarz Leicester

39'

Mahrez dośrodkował teraz z prawej strony boiska, ale spokojnie piłkę złapał Szczęsny

38'

Zaatakował teraz Arsenal, ale Morgan świetnie wyjaśnił sytuację we własnej szesnastce

37'

Jakąś kontuzję złapał Mertesacker, choć Niemiec jest już chyba gotowy do gry.

36'

Kilkakrotnie piłkarze Leicester posyłali piłkę z narożnika boiska, za każdym razem niedokładnie. Teraz futbolówka jest we władaniu Arsenalu

34'

Konchesky dośrodkował z lewej strony, ale po zgraniu Ulloi gospodarze mają tylko corner

33'

Mesut Oezil oddał teraz strzał z rzutu wolnego, ale trafił tylko w mur. Po chwili Chambers w szesnastce przeciwnika faulował De Laeta

32'

Po kolejnej wrzutce Sancheza z narożnika boiska do strzału doszedł Oezil, jednak duński bramkarz gospodarzy spokojnie złapał piłkę

31'

Mertesacker oddał teraz strzał sprzed pola karnego, ale Niemiec został zablokowany

31'

Po dośrodkowaniu Chilijczyka i strzale Sanogo, Kanonierzy mają kolejny rzut rożny

30'

Lewą stroną zaatakował Arsenal, ale De Laet zablokował Sancheza. Rzut rożny

29'

Troszkę chaosu mamy teraz na boisku, ani jedni, ani drudzy nie potrafią dłużej utrzymać się przy piłce

27'

Koscielny schodzi jednak z boiska. W jego miejsce wchodzi Chambers

26'

Yaya Sanogo oddał strzał sprzed pola karnego, ale został zablokowany. Rzut rożny dla gości

25'

Mahrez dobrze teraz dośrodkował z rzutu rożnego, ale we własnej szesnastce faulowany był Wojciech Szczęsny

23'

Schlupp świetnie dośrodkował z lewej strony boiska w pole karne, a tam Ulloa w towarzystwie dwóch obrońców Arsenalu oddał strzał głową i nie dał szans Szczęsnemu!

22'

GOOOOOL!! Ulloa, ależ odpowiedź gospodarzy!

21'

Kapitalnie za linię obrony zagrał najpierw Cazorla, piłka trafiła do Sanogo, ale uderzenie (a raczej klepnięcie piłki) tego zablokował Schmeichel. Do futbolówki dopadł Sanchez, który wpakował ją do bramki.

20'

GOOOOOOL!! Alexis Sanchez, 1:0 dla Arsenalu!

19'

Ramsey do Sancheza, a ten postanowił oddać strzał na bramkę Duńczyka. Został jednak zablokowany

18'

Mahrez przymierzył z dystansu, ale nie trafił nawet w bramkę. Tymczasem Koscielny wrócił jednak na murawę

17'

Ramsey zagrał teraz piłkę z prawej strony w kierunku Sanogo, ale ten jej nie sięgnął

16'

Schlupp wrócił na boisko, Koscielny zostanie chyba zmieniony. Tak, czy siak wracamy do gry.

15'

Poprawka, to Koscielny, a nie Giroud zderzył się z zawodnikiem Leiceter. Napastnika Arsenalu z powodu kontuzji nie ma nawet w kadrze meczowej

13'

Schlupp i Giroud zderzyli się głowami i obaj leżą teraz na murawie

12'

Cazorla dośrodkowywał z rzutu rożnego, ale obrońcy wybili piłkę

11'

A teraz Ramsey zdecydował się na uderzenie sprzed pola karnego, ale został zablokowany i piłka wyszła na rzut rożny

9'

Ulloa zagrywał teraz piłkę z prawej strony, ale obrońcy Arsenalu wybili piłkę. Po chwili na bramkę uderzał Schlupp, który jednak przestrzelił.

7'

Dobra piłka na lewą stronę od Cazorli do Monreala, ale ten został zatrzymany

6'

De Laet dośrodkował teraz z prawej strony boiska, a Szczęsny spokojnie złapał piłkę po zagraniu Ulloy

5'

Santi Cazorla zdecydował się teraz na strzał sprzed pola karnego, ale piłkę spokojnie złapał Schmeichel

4'

Liam Moore ładnie zaatakował prawą stroną boiska, ale jego dośrodkowanie było już niedokładne. Przy piłce goście

2'

Na spalonym był przed chwilą Nugent

1'

Anthony Taylor daje znak, goście zaczynają to spotkanie.

16:57

Piłkarze obu zespołów są już na murawie, właśnie przybijają piątki. Za chwilę startujemy.

16:55

W tabeli ligowej na tę chwilę Kanonierzy są siódmi, Leicester trzecie od końca

16:54

Lepiej ten sezon zaczęli podopieczni Arsene'a Wengera. Arsenal najpierw ograł 2:1 Crystal Palace, a następnie zremisował z Evertonem 2:2. Leicester zaczęło od identycznego rezultatu z The Toffees, a następnie przegrało 0:2 z Chelsea w Londynie

16:51

No i pora na gospodarzy: Drinkwater, Wasilewski, Vardy, Wood, Albrighton, Hamer, Cambiasso

16:50

Po lewej stronie macie już wyjściowe jedenastki, pora na ławki rezerwowych. Arsenal: Rosicky, Podolski, Wilshere, Chamberlain, Martinez, Campbell

16:49

Witamy! Już za kilkanaście minut rozpocznie się spotkanie pomiędzy Leicester City a Arsenalem, które zakończy zmagania w trzeciej kolejce tego sezonu Premier League. Na relację live z tego wydarzenia zaprasza gorąco Damian Wiśniewski.