1. połowa1 : 2
20:28

Dziękujemy za wspólnie spędzone popołudnie! Zapraszamy na kolejne relacje na żywo. Dobranoc!

97'

KONIEC SPOTKANIA NA GOODISON PARK! Az nie wiem co powiedzieć, co napisać... Był to szalony mecz, zawsze chciałoby się śledzić pojedynki na najwyższym poziomie, w którym pada tyle goli. Chelsea była na pewno zespołem lepszym, o czym na pewno świadczy wynik. Podsumowując drużyna Jose Mourinho wygrywa 6:3 po pięknym meczu z Evertonem Roberto Martineza.

93'

Everton w ataku pozycyjnym. Z gry gospodarzy nic jednak nie wynika.

90'

Arbiter doliczył 5 minut!

90'

Diego Costa strzela swojego drugiego gola dzisiejszego wieczora! Hiszpan minął Distin'a i Howarda i strzelił w dalszy róg bramki Amerykanina.

89'

Besic zmienia Lukaku.

87'

Drogba pojawił się na murawie zmieniając Fabregasa.

83'

Felipe Luis za Hazarda na ostatnie minuty.

81'

Żółtko dla Cesca.

78'

Ramires podwyższa prowadzenie Chelsea! To co dzieje się na Goodison Park jest nieprawdopodobne!

76'

Mikel za Williana.

76'

Bramkę strzela Samuel Eto'o!

74'

Nemanja Matić strzela bramkę na 2:4!!! Serb strzelił bardzo mocno lewą nogą, a piłka po drodze odbiła się jeszcze od słupka. Ależ mecz na Goodison Park!!!

70'

Samuel Eto'o wchodzi za McGeady'ego.

69'

Błyskawiczna odpowiedź Evertonu! Steven Naismith strzela bramkę lewą nogą, po fantastycznym podaniu z głębi pola McGeady'go. Jest już tylko 2:3!

67'

Żółty kartonik dla bramkarza Evertonu.

67'

Eden Hazard wpadł w pole karne z lewej strony, podciągnął piłkę przy linii końcowej boiska, następnie nastrzelił Colemana i mamy 3:1!

66'

Samuel Eto'o już grzeje się przy linii bocznej. Kameruńczyk zamelduje się zaraz na murawie za jednego z kolegów.

65'

Mirallas z rzutu wolnego z ok. 20 metra strzela wprost w mur, w którym byli ustawieni gracze Chelsea.

65'

Ramires ukarany żółtą kartką.

62'

Lukaku nie ma dzisiaj wyczucia. Sędzia liniowy już po raz kolejny ''łapie'' go na spalonym.

59'

Everton w ofensywie. Drugi już rzut rożny w ostatnich paru minutach dla gospodarzy, z którego jednak nic nie wynika.

57'

Costa wysuwa piłkę nadbiegającemu z prawej strony Ivanoviciowi, Serb strzela, ale bardzo niecelnie.

56'

Za niesportowe zachowanie w stosunku do rywala.

54'

Costa strzela z ostrego kąta prosto w Howarda po wysunięciu piłki przez Hazarda. Amerykanin wyłapuje strzał bez żadnych problemów.

53'

Costa wyszedł sam na sam z Howardem, tym razem jednak góra bramkarz Evertonu!

50'

Jagielka kopniakiem rodem niczym z kung fu powala Ivanovicia. Rzut wolny dla gości.

48'

Willian fauluje Naismith'a. Na razie bez upomnień indywidualnych.

47'

Romelu Lukaku zza pola karnego, ale niecelnie. Piłka poszybowała nad poprzeczką bramki Chelsea.

46'

Zaczynamy ostatnie 45 minut na Goodison Park! Od środka zaczęli gospodarze. Oba zespoły w tych samych składach.

19:20

Za niecały kwadrans druga odsłona spotkania. Zapraszamy!

47'

Koniec pierwszej części gry. Chelsea prowadzi z Evertonem na Goodison Park 2:1. Bramki dla gości strzelili Diego Costa i Ivanović, dla The Toffees Kevin Mirallas.

45'

Mirallas strzela bramkę kontaktową! Z prawej strony perfekcyjnie piłkę w pole karne dośrodkował Coleman, do futbolówki wyskoczył młody Belg, który pięknym strzałem głową strzela gola na 2:1!

42'

Costa wyszedł sam na sam z Howardem, ale napastnik Chelsea był na spalonym.

37'

Chelsea gra jak dotąd bardzo spokojnie. Zawodnicy Jose Mourinho mądrze przesuwają się w defensywie, nie dając żadnego pola manewru gospodarzom.

34'

Mirallas strzela z dystansu, celując w okienko bramki Chelsea, ale uderzenie wyłapuję jego kolega z reprezentacji Thibaut Courtois.

32'

Mirallas fauluje Fabregasa. Belg podniósł zbyt wysoko nogę.

29'

Widać, że aklimatyzacja Diego Costy na Wyspach przebiega wyśmienicie. Snajper rodem z Brazylii strzelił już trzeciego gola w barwach The Blues.

27'

Kolejny rzut rożny dla gospodarzy. Jak nie z gry, to może ze stałego fragmentu gry powiedzie się zawodnikom Pana Martineza.

25'

The Toffees próbują ''ukąsić'' Chelsea raz po raz, najpierw z lewego potem z prawego skrzydła, ale defensorzy gości nie dają jak na razie się zaskoczyć.

23'

Barry wchodzi wślizgiem w Willian'a, ale arbiter nie odgwizduje faulu. Błąd sędziego.

19'

Z prawej strony szarżował Coleman, ale jego dośrodkowanie po ziemi przecięli obrońcy Chelsea.

16'

Pierwszy rzut rożny w tym spotkaniu dla Evertonu. Piłka spada na głowę Distin'a, który zdobywa bramkę, ale na spalonym był Lukaku i arbiter nie uznaje gola. Pech gospodarzy!

12'

Przy pierwszym golu dla gości asystę zaliczył nie nikt inny jak sam Cesc Fabregas. Hiszpan jak na razie jest etatowym asystentem w drużynie Mourinho.

10'

Tim Howard o mało co nie wyleciał z boiska, po tym jak dotknął piłkę poza polem karnym. Wybryku Amerykanina nie zauważył sędzia, więc Everton gra dalej w komplecie.

9'

Podrażnieni zawodnicy Roberto Martineza ruszyli na bramkę Courtois. Jak na razie nie stworzyli sobie żadnej klarownej sytuacji, ale usatysfakcjonowana jak na razie wynikiem Chelsea oddała pole rywalowi.

7'

Everton w ataku. Steven Naismith na spalonym.

3'

2:0!!! Diego Costa z lewej strony podaje przed szesnastkę do Ramiresa, ten odgrywa do wchodzącego w pole karne Serba, który będą na minimalnym spalonym strzela kolejną bramkę dla Chelsea! Ależ początek spotkania w wykonaniu drużyny Jose Mourinho!

1'

GOOOOOOOL dla Chelsea! Diego Costa pokonuje Tima Howarda już w 36. sekundzie spotkania! Hiszpan dostał podanie ze środka boiska i uderzył futbolówkę centralnie między nogami Amerykanina.

1'

Od środka rozpoczęli spotkanie piłkarze Jose Mourinho. Zaczynamy spektakl na Goodison Park!

18:29

Gospodarze tradycyjnie na niebiesko, Chelsea będą występowali w rezerwowym żółtym komplecie.

18:28

Samuel Eto'o jak na razie w rezerwie gospodarzy. Snajper reprezentacji Kamerunu w poprzednim sezonie występował w klubie ze Stamford Bridge.

18:26

Rezerwowi Chelsea: Cech, Drogba, Felipe, Mikel, Salah, Zouma, Schurrle.

18:25

Na ławce rezerwowych Evertonu zasiądą: Robles, Alcaraz, Besić, Eto'o, Gibson, Osman, Stones.

18:23

Przypomnijmy, że w poprzedniej serii spotkań Everton zremisował u siebie z Arsenalem 2:2, natomiast Chelsea wygrała 2:0 z Leicester.

18:20

Witamy! Już za niespełna kwadrans czeka nas wspaniałe widowisko na Goodison Park, gdzie miejscowy Everton podejmie Chelsea Jose Mourinho. Zapraszamy wszystkich do śledzenia relacji na żywo z ostatniego sobotniego spotkania trzeciej kolejki Premier League.