Manchester CityManchester City
0 : 1
Stoke CityStoke City
17:54

Po bardzo nudnej pierwszej połowie, druga stała na dobrym poziomie. Po znakomitym rajdzie Dioufa i jego golu Manchester City rzucił się do ataku i miał nie najgorsze okazje do strzelenia bramki, ale bardzo dobrze w obronie grało Stoke. To wszystko na dziś, za uwagę dziękuje Adam Wielgosiński.

94'

Koniec! Stoke sensacyjnie wygrywa na Etihad Stadium 1-0!

94'

Ostatnia okazja dla City w tym meczu.

91'

Cztery minuty doliczone do regulaminowego czasu gry.

89'

Niecelne podanie Kompany'ego. Od bramki Begović.

87'

Żółta kartka dla Yayi Toure za próbę wymuszenia rzutu karnego. Absurdalna decyzja sędziego, ponieważ karny był ewidentny.

86'

Manchester traci piłkę i nie kwapi się do jej odebrania. Stoke kradnie tyle sekund, ile się tylko da.

84'

Stoke solidnie się broni. Manchester nie może przenieść się pod pole karne.

82'

Źle przyjęta piłka przez Aguero, Stoke rusza z kontrą.

80'

Za Victora Mosesa wchodzi wychowanek FC Barcelony, Marc Muniesa.

77'

Kolejny groźny strzał Toure. Furę szczęścia miał Begović, który rzucił się w kierunku przeciwnym, w który leciała piłka.

75'

City rozgrywa piłkę coraz bliżej pola karnego Stoke. Podopieczni Marka Hughesa zamknięci we własnej szesnastce.

72'

Crouch próbował pokonać Harta, uderzając głową. Piłka była jednak za wysoko i nie nabrała odpowiedniej prędkości po strzale.

70'

Tutaj mógł być karny dla City. Piłka po rykoszecie trafiła w wystawioną rękę piłkarza Stoke.

70'

Peter Crouch wraca na boisko.

68'

Joe Hart nokautuje Petera Croucha. Potrzebna pomoc lekarzy, to może być uraz głowy.

67'

Manchester City - Stoke City

66'

Pierwsza okazja Edina Dżeko. Jego bomba zatrzymana wślizgiem, tak samo poprawka Jesusa Navasa.

65'

Za kontuzjowanego Petera Odemwingiego wchodzi Charlie Adam.

63'

Stevana Joveticia zmienia Edin Dżeko. To była ostatnia zmiana City w tym meczu.

63'

Za Samira Nasriego wchodzi Jesus Navas.

62'

Było blisko drugiego gola. Diouf nie przeciął ostrej wrzutki Odemwingiego.

60'

Kolejny strzał Toure. Tym razem zablokowany. Rzut rożny dla City.

58'

Mame Biram Diouf! Ależ kontra Stoke! Ależ rajd! Przed oddaniem uderzenia Diouf przebiegł około 60-70 metrów. Nie popisał się również Joe Hart przy swojej interwencji.

57'

Yaya Toure próbował zaskoczyć Begovicia. Bramkarz Stoke po raz kolejny na posteruku.

55'

Odemwingie przerywa niedokładne prostopadłe podanie Martina Demichelisa, który próbował wypuścić w pole karne Silvę.

53'

Sprawiedliwa decyzja arbitra. Fernandinho przerwał rajd Victora Mosesa.

51'

Dosyć groźna akcja. Dwójkowa akcja duetu Nasri - Silva. Strzał Francuza zablokowany. Gdyby nie to, prawdopodobnie piłka wleciałaby do siatki.

50'

Stoke utrzymuje piłkę daleko od własnej bramki. Przyjezdni próbują przejąć inicjatywę od początku drugiej połowy.

48'

Od rzutu wolnego rozpoczną gospodarze przy własnej bramce.

47'

Pierwsze minuty dla Stoke. Strzał Victora Mosesa ląduje na bandach reklamowych,

45'

W przerwie meczu Peter Odemwingie zmienił Jonathana Waltersa.

45'

Zaczynamy drugie 45 minut.

48'

Arbiter kończy pierwszą połowę. Połowę bardzo bezbarwną, nudną, z małą ilością strzałów. Manchester City przeważa, lecz nie ma zbyt dużo okazji bramkowych. Emocji jak na lekarstwo. Wracamy za 15 minut.

47'

Yaya Toure z "krótkiej nogi" strzela z kilku metrów, ale piłka ląduje trafia w poprzeczkę. Świetnie mogło City zakończyć tę pierwszą połowę.

46'

Wrzutka Silvy do Joveticia niecelna.

44'

Trzy minuty doliczone do regulaminowych 45 minut.

41'

Piłka rozgrywana w środku pola przez City. Brak pomysłu na pokonanie Begovicia.

39'

Długa piłka Kompany'ego do Aguero, obrońcy Stoke bez problemu podają ją głową do swojego bramkarza.

38'

Za Brazylijczyka wchodzi Brazylijczyk. Fernandinho zmienia Fernando.

37'

Fernando znowu leży na boisku. Kontuzja jest na tyle poważna, że nie może kontynuować gry,

35'

Fernando wraca na boisko po kilkudziesięciu sekundach spędzonych w pozycji leżącej. Jak widać wszystko już w porządku i Brazylijczyk nie odniósł poważnego urazu.

33'

Składna akcja Stoke. Goście rozgrywali piłkę po obwodzie, lecz cały plan zniszczył Moses, wrzucając niecelnie.

32'

Kun Aguero trafiony w twarz przez Jonathana Waltersa. Rzut wolny dla "The Citizens".

30'

Uderzenie Petera Croucha zbyt lekkie. Bez problemu łapie piłkę Joe Hart.

28'

Mały rozgardiasz na boisku. Piłka non stop wylatuje za linię boczną.

26'

Yaya Toure uderzał i... posłał piłkę na wysokość trzeciego piętra. Gołębie na dachu z pewnością bały się o swój żywot.

25'

Wrzutka Bardsleya zablokowana. Rzut rożny dla Stoke.

23'

Pierwsza kartka w tym meczu. Phil Bardsley nakładką zaatakował Davida Silvę.

21'

Jednak piłka została zabrana nieprzepisowo, ponieważ wcześniej Kolarov faulował Dioufa w polu karnym. To powinna być jedenastka dla ekipy Marka Hughesa.

20'

Diouf wygrał pojedynek biegowy z Kolarovem, ale chwilę później obrońca City odebrał piłkę rywalowi i wyjaśnił całą sytuację.

19'

Silva wrzuca piłkę z wolnego do Kompany'ego, jednak dośrodkowanie było za mocne.

18'

Każdą strefą próbuje Manchester atakować. Każda z akcji jest przerywana bądź blokowana przez obrońców przyjezdnych.

15'

Mame Diouf dostał świetne podanie między dwójkę stoperów City od Bardsleya, jednak napastnik Stoke był na ofsajdzie.

14'

Aguero próbował wypuścić Nasriego, futbolówkę wybija Wilson.

13'

Miażdżąca statystyka. City przez 88% czasu było przy piłce.

13'

Długa piłka Toure do Sergio Aguero. Wicemistrz świata na spalonym.

11'

Silva podał na prawe skrzydło do Sagny, Francuz wycofuje do Nasriego, mocne uderzenie Samira broni Asmir Begović.

11'

W ogromnej defensywie Stoke. City nie może rozerwać tych zasieków.

9'

Pierwszy strzał Stoke. W trybuny posyła piłkę Steven N'Zonzi.

9'

W okolicach linii środkowej źle rozegrany rzut wolny Stoke, kontra City.

7'

Wybitą piłkę przez Begovicia przejmuje Martin Demichelis. Spokojnie atak pozycyjny formują podopieczni Pellegriniego.

5'

Gra toczy się na połowie Stoke. Wrzutkę City przecinają obrońcy Stoke. Korner dla gospodarzy.

4'

O własnych siłach boiska opuszcza argentyński napastnik.

4'

Mamy przerwaną grę. Z murawy nie podnosi się Kun Aguero. Prawdopodobnie potrzebna będzie pomoc lekarzy,

1'

Od początku w natarciu City. Obronę Stoke próbował rozerwać Kun Aguero, lecz ta próba zakończyła się niepowodzeniem.

15:59

Mamy pierwszy gwizdek w tym meczu. Piłkarze Manchesteru City rozpoczynają od środka.

15:57

Obie ekipy już na murawie, kapitanowie biorą udział w losowaniu stron,

15:50

Manchester City w tegorocznej Lidze Mistrzów trafił do grupy śmierci z Bayernem Monachium, CSKA Moskwa i AS Romą.

15:47

Mecze Manchesteru City ze Stoke nie są gwarancją goli. W ich ostatnich trzech starciach strzelono tylko dwa gole.

15:37

Rezerwowi Stoke: Thomas Soerensen, Robert Huth, Marc Muniesa, Peter Odemwingie, Charlie Adam, Bojan Krkić, Marco Arnautović.

15:36

Rezerwowi Manchesteru City: Willy Caballero, Gael Clichy, Pablo Zabaleta, Fernandinho, Edin Dzeko, James Milner, Jesus Navas.

15:35

Prezentujemy składy wyjściowe obu drużyn!

15:29

Nieco gorzej na starcie rozgrywek wiedzie się Stoke. Piłkarze Marka Hughesa zdobyli zaledwie jeden punkt w walce z nie najsilniejszymi przeciwnikami. The Potters najpierw przegrali u siebie z Aston Villą 0:1, a następnie szczęśliwie zremisowali z Hull 1:1, mimo że przez 75 minut grali z przewagą jednego zawodnika.

15:28

Mistrzowie Anglii, piłkarze Manchesteru City bardzo dobrze weszli w nowy sezon ligowy. Piłkarze Manuela Pellegriniego bardzo pewnie wygrali dwa pierwsze spotkania z niełatwymi przeciwnikami. The Citizens ograli na wyjeździe Newcastle 2:0, a także na własnym stadionie pokonali wicemistrza kraju, Liverpool, 3:1.

15:28

Witamy bardzo serdecznie na relacji na żywo z meczu 3. kolejki angielskiej Premier League, w którym Manchester City zmierzy się ze Stoke City.