3 : 1
GKS BełchatówGKS Bełchatów
22:35

93'

Koniec spotkania! Po słabiutkiej pierwszej połowie, "Pasy" wzięły się do roboty i odwróciły losy tego spotkania. Cracovia w arcyważnym meczu pokonuje na własnym stadionie GKS Bełchatów 3:1. Za uwagę dziękuje Rafał Dziuk. Zapraszamy na kolejne relacje LIVE!

91'

Gol? Nieeee! Piłka zatrzymała się na górnej siatce bramki strzeżonej przez golkipera GKS-u po strzale Rakelsa!

90'

Mecz zostaje przedłużony o co najmniej 3 minuty.

88'

Kibice wstają z miejsc i oklaskują na stojąco schodzącego z boiska Covilo. W jego miejsceMateusz Cetnarski

85'

Goście jeszcze próbują. Michał Mak wjechał w pole karne "Pasów", ale w ostatniej chwili ubiegł go Deleu.

82'

A teraz Ślusarski!!!!!!!! Powinno być bramka dla GKS-u! Były zawodnik Cracovii świetnie znalazł sobie miejsce w polu karnym gospodarzy, ale w ostatniej chwili jego strzał został zablokowany i piłka wyszła na rzut rożny!

80'

GOOOOOOOOOOOOOL! Dariusz Zjawiński. Mamy wejście smoka. Zjawiński przypomniał sobie jak się strzela bramki! Fenomenalnie uderzył z 17. metra nie dając szans Treli! 3:1 dla gospodarzy!

79'

To mógł być gwóźdź do trumny dla gości. Świetną kontrę zapoczątkował Kapustka. Odegrał do Zjawińskiego, ale temu zabrakło zimnej krwi w polu karnym!

74'

W miejsce Dialiby wbiega Dariusz Zjawiński.

71'

Świetnie w polu karnym zachował się Jendrisek! Mocno kropnął na bramkę Treli, ten sparował piłkę do boku, a futoblówkę do pustej bramki dobił Rakels!

70'

GOOOOOOOOOOL! Rakels!!!!!!

69'

Zakotłowało się w polu karnym GKS-u! Na tym wszystkim chciał skorzystać Jendrisek, ale piłkę pewnie łapie Trela!

68'

Diabang nieźle dośrodkowywał w stronę Rakelsa, ale Łotyszowi zabrakło centrymetrów w tej sytuacji.

67'

Zmiana w drużynie gości. W miejsce Barana wbiega Szymon Sawala.

65'

Kibice Cracovii ożywili się po zdobytej bramce. Mimo, że młyn Cracovii jest zamknięty to jeden z sektorów zorganizował doping dla swojej drużyny.

62'

Covilo fruwa dalej!!! Dośrodkowanie z prawej flanki Deleu do niezawodnego Covilo, ale brakło mu kilku centymetrów, by skierować futblówkę do siatki!

61'

61'

Ależ to była bomba! Po składnej akcji z dystansu kropnął Jendrisek, lecz piłka minęła bramkę gości.

58'

Bełchatów igrał z ogniem. Po kapitalnej wrzutce Kapustki do strzału głową doszedł Covilo, a ten nie zwykł marnować takich okazji. Mamy wyrównanie i mecz zaczyna się od początku!

58'

GOOOOOOOOOOOOOL! Miroslav "Air" Covilo

56'

Żółta kartka dla Barana za faul w środku pola.

54'

Ależ to była szansa!!! Erik Jendrisek miał dużo miejsca w polu karnym, zdecydował się na strzał, ale Trela stanął na wysokości zadania.

53'

Deleu miał sporo miejsca przed polem karnym przyjezdnych. Bez namysłu zdecydował się na strzał, ale bez problemu piłkę wyłapał Dariusz Trela.

50'

Do Krakowa przybyło około 300 kibiców gości. Jak na razie mogą być zadowoleni z przebiegu tego spotkania.

48'

GKS stanął przed szansą na podwyższenie prowadzenia. Po centrze z rzutu wolnego bramkę mógł zdobyć Michał Mak, ale Pilarz był na posterunku.

46'

W Cracovii też zmiana. W miejsce Budzińskiego wchodzi Bartosz Kapustka.

46'

W drużynie Marka Zuba mamy jedną zmianę. W miejsce Małkowskiego wbiega Pavel Komolov.

46'

Rozpoczynamy drugą połowę. Czekamy na kolejne bramki!

21:32

Liczymy na więcej emocji w drugiej połowie. Piłkarze chyba zapomnieli, jak ważne jest to spotkanie dla układu tabeli.

21:19

45'

Bartosz Frankowski gwiżdże po raz ostatni w pierwszej połowie. Po bardzo słabych 45 - minutach to GKS prowadzi 1:0 na stadionie Cracovii po bramce Sebastiana Olszara.

45'

Mogliśmy mieć wyrównanie. Erik Jendrisek przekładał sobie piłkę w polu karnym gości, odegrał piłkę do Dąbrowskiego, ale jego uderzenie zostało zablokowane.

44'

Bełchatowianie wychodzą na prowadzenie. Gdy wydawało się, że nic już nie może ciekawego stać się w pierwszej połowie Olszar wziął sprawy w swoje ręce. Zdecydował się na precyzyjny strzał zza pola karnego i Krzysztof Pilarz skapitaulował!

43'

GOOOOOOL! Sebastian Olszar!!!!!!!

41'

Deleu wrzucił piłkę w pole karne GKS-u, ale Błażej Telichowski dobrze uprzedził Damiana Dąbrowskiego.

38'

Świetną prostopadłą piłkę do Diabanga zagrywał Covilo. Dialiba dośrodkował płasko w pole karne, ale futbolówka nie znalazła adresata.

35'

Brzydki faul Marciniaka i Bartosz Frankowski bez wahania pokazuje "żółtko".

34'

Po zagraniu ręką Deleu, była szansa dal GKS-u. Dośrodkowywał Małkowski, a akcję kończył Damian Zbozień, jednak jego strzał był daleki od ideału.

32'

Sebastian Olszar zagrał prostopadłą piłkę do Ślusarskiego, lecz ten nie zorientował się w porę.

29'

Ponownie Boubacar Diabang szukał swojej szansy na lewej flance, ale jego dośrodkowanie było zbyt anemiczne, by zrobić krzywdę GKS-owi.

27'

Niestety jedna jaskółka wiosny nie czyni. W dalszym ciągu piłka lata na trzecim piętrze i żadna z drużyn nie kwapi się do zdobycia gola. Panowie, budzimy się!

24'

Było gorąco! Dialiba świetnie urwał się na skrzydle i wrzucił piłkę w pole karne gości. Tam był Jendrisek, jednak Dariusz Trela ubiegł napastnika Cracovii.

22'

W końcu zaczyna się coś dziać. Deniss Rakels nieźle rozprowadził futbolówkę do niepilnowanego Marciniaka, ten dośrodkował, ale za głęboko.

21'

Adrian Basta urwał się na prawej flance, ale jego dośrodkowanie padło łupem obrońców gospodarzy. Jak na razie mecz przypomina sparing, a nie mecz o "sześć punktów"...

20:51

18'

Bełchatowianie stanęli przed niezłą szansą. Defensorzy "Pasów" kompletnie się pogubili, ale znowu brakło precyzji w poczynaniach ofensywnych gości.

15'

Przed dobrą szansą na zdobycie gola stanął GKS, ale Bartosz Ślusarski pogubił się w kluczowym momencie przed polem karnym Cracovii.

14'

Na razie emocji jak na lekarstwo. Żadna z drużyn nie chce się otworzyć, oglądamy głównie walkę w środku pola.

12'

Tymczasem próba strzału z dystansu Damiana Dąbrowskiego, ale piłka trafiła Panu Bogu w okno.

9'

Próba prostopadłego zagrania Budzińskiego, ale dobrze przeczytali to defensorzy GKS-u.

6'

Na razie sporo chaosu na boisku. Masa niecelnych podań z obu stron i brak zrozumienia w poczynaniach obu ekip. Miejmy nadzieję, że z czasem spotkanie rozgrzeje fanów przy Kałuży.

4'

"Pasy" szukają dziur na na skrzydłach gości. Dośrodkowywał Rakels, ale piłka minęła bramkę Dariusza Treli.

2'

Już od pierwszych minut Cracovia chce narzucić swój styl gry. Bełchatów będzie szukał swoich szans w kontratakach.

1'

Zaczynamy!

20:27

Piłkarze obu zespołów wychodzą na boisko. Już za moment pierwszy gwizdek sędziego!

20:20

Dziś Cracovia zagra mecz bez swoich najzagorzalszych fanów. Przypomnijmy, że sektor D został zamknięty po niechlubnym incydencie w meczu z Pogonią Szczecin. Do Krakowa przyjechali także kibice gości, którzy wierzą w przełamanie swoich piłkarzy.

20:10

20:05

20:00

Witamy w relacji na żywo ze spotkania Cracovii z GKS Bełchatów. Pierwszy gwizdek sędziego za pół godziny.

11:00

ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA CRACOVIA - GKS BEŁCHATÓW

Cracovia jeszcze nigdy nie wygrała w Bełchatowie

Zarówno Cracovia, jak i GKS Bełchatów do końca sezonu będą biły się o utrzymanie. "Pasy", które po zmianie trenera (Jacek Zieliński zastąpił Roberta Podolińskiego), wygrały z Zawiszą Bydgoszcz 3:0, mają obecnie na koncie trzydzieści cztery punkty i nawet w przypadku zwycięstwa w środę i tak nie uda im się uzbierać wystarczającej liczby "oczek", aby awansować do czołowej ósemki.

W Krakowie nastroje się nieco lepsze niż w Bełchatowie z uwagi na ostatnie ligowe zwycięstwo. Powodów do uśmiechu nie mają "Brunatni", którzy nie zaznali smaku zwycięstwa od siedmiu kolejek. Nie pomogła nawet zmiana trenera, a Marek Zub nie potrafi odczarować fatalnej postawy graczy z Bełchatowa.