17:25

Z mojej strony to już wszystko, za uwagę dziękuje Damian Wiśniewski

17:24

17:24

Korona zapłaciła za minimalizm. W drugiej połowie całą swoją grę ograniczyła do bronienia dostępu do własnej bramki i to musiało się tak skończyć. Podział punktów w Bielsku bardziej satysfakcjonuje pewnie gospodarzy

93'

Koniec! Remis w Bielsku Białej!

92'

Jeszcze Kiełb zmienia Luisa Carlosa

92'

Cerniauskas wypiąstkował piłkę po dośrodkowaniu Iwańskiego, Konieczny posłał ją znów w pole karne, a tam strzałem głową bramkarza przelobował Korzym!

91'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Maciej Korzym, remis!

90'

Dwie minuty doliczył sędzia do drugiej połowy

88'

Tomasik nieźle dośrodkował z lewej strony boiska, ale w polu karnym piłka minęła wszystkich piłkarzy i wyszła na aut

87'

Paweł Golański dośrodkował z rzutu rożnego, ale obrońcy Podbeskidzia wybili piłkę z własnej szesnastki. Po chwili do bramki gospodarzy trafił Pilipczuk, ale wcześniej był on na spalonym i sędzia to zauważył

85'

Właśnie za Porcellisa wchodzi teraz Aankour

84'

Tak jest, napastnik Korony już wrócił na murawę. Za chwilę pojawi się też na niej Nabil Aankour, tylko kogo zmieni?

83'

Rafael Porcellis złapał jakąś kontuzję i schodzi teraz za linię boczną. Zaraz jednak pewnie wróci na boisko

82'

Damian Chmiel schodzi z boiska, a w jego miejsce wchodzi Adam Pazio

81'

Iwański! Sokołowski dośrodkował w pole karne, a pomocnik Podbeskidzia nieznacznie przestrzelił głową!

80'

Iwański dośrodkował w pole karne z rzutu wolnego, a skutecznie spod bramki wypiąstkował piłkę bramkarz Korony

79'

Golański dośrodkował w pole karne z prawej strony boiska, jednak żaden z zawodników Korony nie doszedł do piłki i tę wybili gospodarze

78'

Sokołowski wrzucił piłkę z autu w szesnastkę złocisto-krwistych, ale tym razem Cerniauskas na przedpolu się nie pomylił i złapał piłkę

77'

Znów lewą stroną boiska zaatakowali gospodarze, ale po raz kolejny bardzo dobrze interweniował Malarczyk. Tylko aut dla Podbeskidzia

76'

Maciej Iwański nieźle dośrodkował z rzutu wolnego, ale jeszcze lepiej we własnym polu karnym interweniował Malarczyk

75'

Sokołowski znów dośrodkował w pole karne, tym razem z autu, a niecelny strzał głową oddał Korzym

74'

Sokołowski zdecydował się na płaskie wbicie piłki w pole karne kielczan, ale tam goście sobie świetnie poradzili

72'

Leandro dośrodkował z lewej strony boiska, a w polu karnym gospodarzy Tomasik był faulowany przez Porcellisa

70'

Długie zagranie Iwańskiego z rzutu wolnego, ale niedokładne. Łapie piłkę litewski bramkarz gości

69'

I znów niepewnie po dośrodkowaniu Iwańskiego interweniował Cerniauskas, ale po raz kolejny uratowali go obrońcy. Po chwili Sokołowski faulował Pilipczuka w polu karnym Korony

67'

Groźnie pod bramką Korony! Iwański dośrodkował z rzutu rożnego, a w ostatniej chwili napastnika uprzedził Leandro

66'

Długie, prostopadłe podanie w kierunku Chrapka, ale tego zdołał uprzedzić Sylwestrzak. Rzut rożny

64'

Długie zagranie z głębi pola od Iwańskiego do Korzyma, a po zgraniu głową tego drugiego futbolówkę stracił Chrapek

62'

Golański dośrodkował z rzutu wolnego, a obrońcy Podbeskidzia wybili piłkę z własnego pola karnego

60'

A Maciej Korzym, były piłkarz Korony, za Roberta Demjana

59'

Podwójna zmiana gospodarzy. Krzysztof Chrapek wchodzi za Piotra Malinowskiego

58'

A teraz groźnie pod bramką Korony! Podobna sytuacja, tym razem uderzał Chmiel, a świetnie interweniował Cerniauskas!

56'

Sokołowski otrzymał piłkę na około czternastym metrze od bramki, ale wyraźnie przestrzelił

56'

Piłkarze obu drużyn po tej sytuacji zaczęli się między sobą przepychać i w efekcie tego żółtą kartkę otrzymał też Pilipczuk

55'

Chmiel zaatakował prawą stroną boiska, ale faulował przy tym Leandro. Dostał za to żółtą kartkę

53'

Żółta kartka dla Jovanovicia, za to, jak faulował on jednego z rywali na połowie Podbeskidzia

51'

Golański dośrodkował z tego rzutu wolnego, a z własnej szesnastki piłkę wybił Konieczny

51'

Deja faulował Jovanovicia na własnej połowie boiska

49'

Pilipczuk! Bardzo dobre dośrodkowanie Leandro, a Pilipczuk oddał minimalnie niecelny strzał głową. To mógł być gol dla Korony!

48'

To mogła być bramka! Demjan świetnie odnalazł w polu karnym Iwańskiego, a ten fatalnie przestrzelił z bliskiej odległości!

46'

Arbiter daje znak i zaczynamy drugą połowę!

16:21

16:19

Nie mamy na co narzekać! Pierwsze niedzielne spotkanie T-Mobile Ekstraklasy nie zawodzi, obie drużyny prezentują się naprawdę ciekawie i oglądaliśmy już trzy gole. Tempo spotkania stoi na naprawdę dobrym poziomie i pozostaje nam mieć nadzieję, że po przerwie się to nie zmieni

45'

I koniec pierwszej połowy! Korona prowadzi z Podbeskidziem 2:1

45'

Jedną minutę doliczył sędzia do pierwszej połowy meczu

45'

Zagadka z arbitrem rozwiązana

43'

Deja oddał strzał z dystansu, ale piłka poleciała daleko od bramki Cerniauskasa

42'

Pilipczuk świetnie dośrodkował z lewej strony boiska, a piłka odnalazła w polu karnym Carlosa. Zawodnik Korony zdecydował się bez większego namysłu na strzał i pokonał Peskovicia!

41'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Luis Carlos i goście znów prowadzą!

40'

Poprzeczka! Kiepsko co prawda rzut wolny wykonał Iwański, ale po chwili gospodarze mieli aut. Piłkę dośrodkował Sokołowski, a piłka po uderzeniu Tomasika odbił się od poprzeczki

39'

Fertovs faulował przed chwilą Sokołowskiego na własnej połowie boiska i gospodarze będą mieli dobrą okazję do dośrodkowania

38'

Leandro dośrodkował z lewej strony boiska, ale piłka po drodze opuściła boisko i grę od bramki wznowi Pesković

36'

Sokołowski dośrodkował z lewej strony boiska w pole karne gości, ale stamtąd wybił piłkę Leandro. Po chwili Adam Deja ostrym faulem powstrzymał wychodzącego z kontrą Pilipczuka i dostał za to żółtą kartkę

34'

Paweł Golański wrzucił piłkę z autu w pole karne gospodarzy, a po zgraniu głową Kapo nie zdołał do niej dobiec Porcellis. Futbolówkę chwycił bramkarz

32'

Leandro dośrodkował z lewej strony boiska, ale we własnej szesnastce dobrze interweniowali bielszczanie

31'

Damian Chmiel przymierzył sprzed pola karnego, ale nieczysto trafił w piłkę i ta poleciała dość daleko od bramki Korony

29'

Maciej Iwański dośrodkował z rzutu wolnego, ale jeden z obrońców Korony wybił piłkę z własnego pola karnego

27'

Tomasik dośrodkował z lewej strony boiska, a Golański wybił piłkę z własnego pola karnego. Przejął ją Deja, ale jego strzał był wyraźnie niecelny

25'

Marek Sokołowski otrzymał piłkę w środkowej strefie boiska, podprowadził ją sobie i huknął z dystansu. Futbolówka po palcach Cerniauskasa wpadła do bramki!

24'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Ależ odpowiedź gospodarzy, Sokołowski i mamy remis!

23'

Paweł Golański dośrodkował z rzutu rożnego, a debiutujący w Koronie Porcellis wyskoczył najwyżej i wpakował głową piłkę do bramki!

22'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Rafael Porcellis, 1:0 dla Korony!

20'

Luis Carlos faulował przed chwilą w środkowej strefie boiska Sokołowskiego

18'

Gorąco zrobiło się pod bramką gospodarzy. Golański świetnie dośrodkował z prawej strony boiska, a Kolcak zablokował uderzenie Pilipczuka. Zawodnik Korony był jednak na spalonym, co nie uszło uwadze sędziego

16'

Konieczny wybił piłkę głową po dośrodkowaniu Golańskiego z własnego pola karnego, a po chwili sprzed pola karnego gości strzał oddał Malinowski. Cerniauskas bez większych kłopotów chwycił futbolówkę

15'

Po dośrodkowaniu Golańskiego we własnym polu karnym gospodarze poradzili sobie spokojnie, ale kapitan Korony zaraz będzie miał kolejną okazję do wrzutki. Tym razem rzut wolny wywalczył Olivier Kapo

14'

Kolcak faulował na własnej połowie boiska Pilipczuka i goście będą mieli dobrą okazję do dośrodkowania

12'

Iwański próbował oddać strzał sprzed pola karnego, jednak został zablokowany

11'

Z dośrodkowaniem Golańskiego spokojnie poradzili sobie jednak gospodarze, podobnie po chwili, gdy kapitan goście wrzucał piłkę z autu

10'

To mogła być bramka! Porcellis oddał świetny strzał sprzed pola karnego, a Pesković odbił piłkę na rzut rożny!

10'

Długa piłka z głębi pola w kierunku Malinowskiego, ale tego uprzedził Sylwestrzak. Obrońca Korony spokojnie podał do bramkarza

8'

Luis Carlos dośrodkował w pole karnego gospodarzy, jednak zrobił to bardzo czytelnie i Pesković pewnie chwycił piłkę

7'

A teraz indywidualną próbą popisał się Demjan, ale napastnik gospodarzy bardzo mocno przestrzelił i goście wznowią grę od autu

6'

Leandro zagrał długą piłkę do Plipczuka, ale ten po tym jak minął Kolcaka, to wyjechał z piłką za linię końcową

4'

Na indywidualny atak zdecydował się przed chwilą Luis Carlos, ale został bardzo dobrze powstrzymany przez Tomasika

2'

Pavol Stano ucierpiał w starciu z Vlastimirem Jovanoviciem i chwilę poleżał na boisku. Ze Słowakiem już jednak wszystko w porządku i wracamy do gry

1'

Szymon Złotek daje znak i zaczynamy!

15:29

Obie drużyny już są na murawie, piłkarze przybili piątki - za chwilę zaczynamy!

15:24

Co ciekawe, dzisiejszy mecz miał prowadzić Szymon Marciniak, a zrobi to Mariusz Złotek. Niedoszły rozjemca tego widowiska prowadził również ostatni mecz Korony w Białymstoku (pokazał niesłuszną żółtą kartkę Radkowi Dejmkowi, myląc go z Piotrem Malarczykiem) oraz w środku tygodnia spotkanie Legii ze Śląskiem Wrocław w Pucharze Polski.

15:20

Korona walczy z kolei o utrzymanie dystansu nad strefą spadkową i zbliżenie się do czołowej ósemki. Zarówno Ruch Chorzów, jak i Zawisza Bydgoszcz w tej kolejce zgarniały komplety punktów, więc jeśli kielczanie chcą się trzymać daleko od miejsc 15-16, to dzisiaj nie mogą być gorsi

15:18

Bielszczanie podejdą do tego spotkania uskrzydleni dobrą grą w Pucharze Polski i ograniem tam Piasta Gliwice. Zobaczymy, czy będzie to miało przełożenie na rzeczywistość ligową. Jeśli uda im się zwyciężyć, to umocnią swoją pozycję z w grupie mistrzowskiej oraz zrównają się punktami z piątym Górnikiem.

15:14

W Bielsku Białej kielczanie wygrali jednak ostatni raz w sezonie 2011/2012, a pokonali wtedy gospodarzy 3:2. W ubiegłym sezonie Podbeskidzie u siebie wygrało 1:0, a samobójczego gola strzelił Piotr Malarczyk

15:09

Korona ma ostatnio całkiem niezły bilans meczów przeciwko Podbeskidziu, a Leszek Ojrzyński pokusił się nawet o stwierdzenie, że nienawidzi grać przeciwko kielczanom. W pierwszym starciu tych dwóch ekip górą byli właśnie złocisto-krwiści, który przed własną publicznością wygrali 2:1. Było to ich pierwsze zwycięstwo w tym sezonie.

15:06

A teraz gospodarzy: Richard Zajac, Gracjan Horoszkiewicz, Adam Pazio, Frank Kwame Adu, Artur Lenartowski, Maciej Korzym, Krzysztof Chrapek

15:05

Po lewej stronie dostępne są wyjściowe jedenastki, pora na ławki rezerwowych. Na początek gości: Wojciech Małecki, Lukas Klemenz, Marcin Cebula, Boliguibia Ouattara, Kamil Matulka, Nabil Aankour, Jacek Kiełb

15:01

Zaskakiwać nieco może bardzo mała liczba Polaków w pierwszym składzie Korony. W kieleckiej jedenastce wybiegnie ich zaledwie trzech, a dla porównania w drużynie gospodarzy siedmiu

14:49

Poprzednią kolejkę ligową obie drużyny kończyły w odmiennych nastrojach. Korona pokonała na wyjeździe Jagiellonię Białystok 2:1, natomiast Podbeskidzie przegrało w Warszawie z Legią 0:3. Kto będzie bardziej zadowolony po dzisiejszym meczu?

14:44

Witamy! Zapraszamy na relację live ze spotkania 23. kolejki T-Mobile Ekstraklasy, w którym Podbeskidzie Bielsko Biała podejmie Koronę Kielce

14:30

ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA PODBESKIDZIE - KORONA

Podbeskidzie walczy o ósemkę, Korona chce pójsć za ciosem

Podbeskidzie w środę dość niespodziewanie pokonało na wyjeździe Piasta w pierwszym meczu 1/4 finału Pucharu Polski i jest na najlepszej drodze do półfinału tych rozgrywek. Postawa zespołu Leszka Ojrzyńskiego w lidze także zasługuje na uznanie. "Górale" co prawda przegrali ostatni mecz z Legią przy Łazienkowskiej. W wyjazdowym starciu z mistrzem Polski trudno było spodziewać się jednak innego wyniku. Wcześniej bielszczanie ograli w Bełchatowie miejscowy GKS i zremisowali przed własną publicznością z Cracovią.

Korona przystąpi do meczu z Podbeskidziem podbudowana dobrymi wynikami. Zespół, który przeżywa duże problemy finansowe, na wiosnę jeszcze nie zaznał smaku porażki. Po remisie z Górnikiem i cennym punkcie w pojedynku z Legią, złocisto-krwiści ograli w Białymstoku Jagiellonię. Czy w spotkaniu z "Góralami" przedłużą dobrą serię?

Mecz obu drużyn na Kolporter Arenie był ciekawym widowiskiem. Kielczanie objęli prowadzenie po golu Kamila Sylwestrzaka, ale chwilę później wyrównał Pavol Stano, który jeszcze w poprzednim sezonie reprezentował barwy Korony. W drugiej połowie Korona za sprawą Jacka Kiełba zdobyła bramkę na 2:1, a z boiska za czerwoną kartkę wyleciał Stano.