Górnik ŁęcznaGórnik Łęczna
20:02

Z mojej strony to już wszystko, za uwagę dziękuje Damian Wiśniewski

20:01

Pogoń nie wykorzystała więc okazji na awans na siódmą lokatę w tabeli, natomiast Górnik zwiększył swoją przewagę nad strefą spadkową do siedmiu punktów. Goście będą wracać do Łęcznej w wyśmienitych nastrojach

19:57

Z przebiegu gry więcej okazji podbramkowych miała chyba Pogoń, ale albo oddawała niecelne strzały, albo kapitalnie interweniował Sergiusz Prusak. Bramkarz gości jest bezsprzecznie najlepszym zawodnikiem tego pojedynku

90'

KONIEC! Górnik ogrywa Pogoń na jej boisku!

90'

Paweł Sasin wchodzi na boisko za Bożoka

90'

Prusak! Frączczak oddał świetny strzał głową po dośrodkowaniu Matynii z lewej strony, ale bramkarz Łęcznej jest dzisiaj świetnie dysponowany!

90'

To musiał być gol! Hasani dostał dobre podanie, świetnie poradził sobie z obrońcą, ale przegrał sytuację sam na sam z Janukiewiczem!

90'

Rogalski! Ależ on bije te rzuty wolne, teraz świetnie broni Prusak!

90'

Ten jednak został fatalnie wykonany i piłka minęła wszystkich w polu karnym. Po chwili Hasani faulował na własnej połowie Murawskiego, a za wybicie piłki po gwizdku żółtą kartkę dostał Rudik

89'

Kolejna akcja Robaka w polu karnym gości, tym razem powstrzymał go Bielak i Pogoń ma corner

88'

Frączczak w pole karne do Robaka, a ten starał się dogrywać do środka, bliżej bramki, ale został zablokowany

88'

Matynia dośrodkował z rzutu rożnego, a Prusak pewnie wyszedł z bramki i złapał piłkę

86'

Ładna akcja Górnika, Bożok zagrał piłkę z lewej strony boiska, Bonin ją przejął i dobrym strzałem po ziemi pokonał bramkarza! Czy Pogoń zdąży odpowiedzieć?

85'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! A więc jednak, Grzegorz Bonin! 1:0 dla gości!

85'

A teraz Bonin dośrodkował z prawej strony boiska, a z własnej szesnastki piłkę wybił Rudol

83'

Nowak dośrodkował z lewej strony boiska, jednak spokojnie wybijają piłkę z własnej szesnastki gospodarze

81'

Brakuje dokładności obu ekipom, niezmiennie. Teraz akcję gości zagraniem ręką zepsuł Rudik

79'

Hasani, który w pierwszym meczu tych dwóch drużyn strzelił dwa gole, wchodzi na boisko za Razulisa

78'

Bożok dośrodkował z lewej strony boiska, a Golla uprzedził Bonina i wybił piłkę

76'

Matynia zagrał długą piłkę z głębi pola w kierunku Robaka, ale zrobił to niedokładnie i piłkę przejął Bielaka

74'

Trochę chaosu znów mamy na boisku, ale przy piłce jest Pogoń. Konkretnie wznowi grę z autu

72'

Frączczak oddał strzał po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, ale trafił tylko w Bielaka

72'

Zmiana też w Łęcznej, Rudik melduje się za Josu

70'

Na boisko wchodzi też Akahoshi, zmienia on Zwolińskiego. Wracamy do gry, Mierzejewski na razie jest za linią boczną

70'

Tymczasem zmiana w Pogoni, Kamess wchodzi za Nunesa

68'

Tymczasem w którejś akcji Mierzejewski zderzył się z rywalem i z jego nosa leci krew. Jest opatrywany

67'

Bożok ostro faulował Frączczaka i dostał za to żółtą kartkę

67'

Kiepsko rozegrali ten rzut rożny goście, a po chwili Mraz oddał strzał sprzed szesnastki, który został zablokowany

66'

Mraz dośrodkował, ale uderzenie Bożicia zostało zablokowane, rzut rożny

65'

Matynia faulował na prawej stronie, blisko własnej szesnastki, Mierzejewskiego. To będzie dobra okazja do dośrodkowania dla gości

64'

Niezła wrzutka Bonina z prawej strony boiska, jednak piłka nie odnalazła nikogo w polu karnym i wyszła na aut bramkowy

63'

Josu dośrodkował z rzutu rożnego, a arbiter dopatrzył się faulu na którymś ze szczecinian

61'

Nowak dośrodkował z lewej strony boiska, ale Portowcy wybili piłkę z własnej szesnastki. Przejął ją Bożo, a jego strzał z dystansu był niecelny

59'

Matynia taktycznie faulował Bonina i dostał za to żółtą kartkę

57'

A teraz z dystansu przymierzył Bonin, ale i jemu się nie powiodło. Od bramki Pogoń

56'

Frączczak oddał strzał głową po dośrodkowaniu Nunesa z lewej strony boiska, ale dość wyraźnie przestrzelił

55'

A teraz blisko gola samobójczego! Hernani tak wybijał piłkę, że o mało nie pokonał własnego bramkarza! Świetna interwencja Janukiewicza

54'

Groźnie pod bramką Górnika! Sprytnie rozegrali rzut wolny gospodarze, dośrodkował Murawski, a strzał Frączczaka z bliskiej odległości był zablokowany! Rzut rożny

53'

Nowak zagrał przed chwilą ręką na własnej połowie boiska

52'

Rogalski! Znów kapitalny strzał z rzutu wolnego, poprzeczka!

51'

Robak był teraz faulowany na połowie gości. To będzie dobra okazja do dośrodkowania dla Pogoni

49'

Rzut rożny mieli przed chwilą goście, jednak nie potrafili go dobrze rozegrać przy piłce już Pogoń

47'

Josu dośrodkował z lewej strony boiska, łapie piłkę Janukiewicz

46'

Goście właśnie zaczęli drugą połowę spotkania

18:51

18:50

To była całkiem niezła pierwsza połowa, nawet mimo braku goli. Pogoń miała więcej okazji do zdobycia goli i w pewnych momentach tylko pech decydował o tym, że one padały. Niemniej po przerwie czekamy na więcej, z obu stron

45'

A teraz zakończył na razie grę i zaprosił piłkarzy na przerwę

45'

Jedną minutę doliczył sędzia do pierwszej połowy

44'

Rogalski! Piłka przy tym rzucie wolnym była ustawiona niedaleko koła środkowego, a jego strzał nieznacznie minął bramkę gości!

43'

Nunes próbował zaatakować środkiem pola, jednak jedyne co wywalczył, to rzut rożny

42'

Josu oddał strzał z dystansu, ale trafił tylko w jednego z porządkowych stojących za bramką Janukiewicza

41'

A teraz Golla faulował na własnej połowie boiska Razulisa

39'

Dośrodkowanie w pole karne Pogoni, ale tam Bonin faulował jednego z przeciwników

37'

Z zawodnikiem Górnika już wszystko w porządku, wracamy do gry

36'

Matynia zagrał niezłą piłkę w kierunku Robaka i ten już wpadał z nią w pole karne, ale faulował przy tym Bożicia. Ten potrzebuje chwili, aby dojść do siebie

35'

Małe zamieszanie pod linią boczną, sędzia musiał zamienić parę słów z Bożokiem. Aut tak czy siak mają Portowcy

33'

Dośrodkowanie w pole karne Pogoni, chwyta futbolówkę Janukiewicz

31'

Teraz troszkę dłużej przy piłce utrzymuje się Górnik, jednak brakuje mu pomysłu na przełamanie obrony gospodarzy

29'

Murawski! Kapitalny strzał z dystansu i jeszcze lepsza interwencja Prusaka!

27'

Troszkę chaosu mamy teraz na boisku, jedni i drudzy dość szybko tracą piłkę. Teraz aut mają goście

25'

Bożok nieźle dośrodkował z lewej strony boiska, a w polu karnym gospodarzy Josu przegrał walkę o piłkę i złapał ją bramkarz

24'

Dobra akcja Pogoni! Murawski zagrał miękką piłkę w pole karne, a tam niecelny strzał głową oddał Frączczak

22'

Rogalski zagrał teraz w pole karne w kierunku Frączczaka, ale tego ostatniego uprzedził obrońca

20'

Mraz dośrodkował z lewej strony boiska, ale spokojnie we własnej szesnastce interweniowali szczecinianie

18'

Josu oddał strzał z dystansu, ale piłka poleciała daleko od bramki gospodarzy

17'

Groźnie pod bramką Łęcznej! Frączczak zaatakował prawą stroną po świetnym podaniu Robaka, a w ostatniej chwili Nunesa uprzedził Mierzejewski. Zawodnik Pogoni stanąłby przed pustą bramką!

16'

Murawski zaatakował prawą stroną boiska, a tam świetnie powstrzymał go Mierzejewski. Od bramki zacznie Górnik

14'

A teraz akcja gości. Bożok wpadł z piłką w pole karne, ale tam powstrzymał go skutecznie Hernani i piłkę złapał Janukiewicz

13'

Nowak faulował teraz w środkowej strefie boiska Murawskiego

11'

Pogoń jakby przejmuje inicjatywę, choć brakuje jej dokładności w kluczowych momentach

9'

Rogalski próbował dośrodkować z lewej strony boiska, ale został zablokowany. Rzut rożny. Ten wykonał Murawski, ale po jego dośrodkowaniu we własnej szesnastce faulowany był Bonin

8'

Niezła była ta wrzutka z narożnika boiska, ale bramkarz Górnika pewnie złapał piłkę

7'

Robak zagrał teraz ładną piłkę do Zwolińskiego, ale tego dobrze powstrzymał Zwoliński. Rzut rożny

6'

Bonin zaatakował prawą stroną boiska, ale wyjechał z piłką za linię boczną. Aut dla Pogoni

5'

To mogła być bramka! Robak posłał świetne podanie z głębi pola, do piłki dobiegł Frączczak, a jego strzał z trudem obronił Prusak!

4'

Josu dośrodkował z narożnika boiska, ale zrobił to kiepsko i gospodarze spokojnie wybili piłkę

3'

Dość spokojny początek meczu, na razie żadna ze stron nie zdecydowała się na jakiś szybszy atak. Aut mają gospodarze

1'

Pan Adam Lyczmański daje znak i zaczynają gospodarze!

18:01

Przed meczem jeszcze mamy tradycyjnie w tej kolejce minutę ciszy

17:59

17:58

Pogoń jeszcze nigdy nie przegrała z Górnikiem Łęczna przed własną publicznością. Czy dziś ulegnie to zmianie? Piłkarze obu drużyn już wychodzą na boisko!

17:54

Obu drużynom będzie dzisiaj bardzo zależeć na wygranej, Pogoń może awansować do grupy mistrzowskiej, Górnik odskoczyć od strefy spadkowej. Komu się uda?

17:52

A teraz gospodarzy: Kudła, Matras, Akahoshi, Janota, Danielak, Kamess, Walski

17:51

Po lewej stronie macie dostępne wyjściowe jedenastki, pora na ławki rezerwowych. Na początek gości: Rodić, Sasin, Szmatiuk, Burkhardt, Tanchyk, Rudik, Hasani